Van Halst blikt vooruit op transferperiode: 'Hopen ook Louis af en toe lastig te kunnen vallen'

door Bart Veenstra 319

Bron Ajax Showtime

Van Halst blikt vooruit op transferperiode: 'Hopen ook Louis af en toe lastig te kunnen vallen'

door Bart Veenstra 319

Bron Ajax Showtime

Laatst geüpdatet

Ajax staat aan de vooravond van een nieuwe transferperiode die het zal moeten doorkomen zonder directeur voetbalzaken. Gezien de huidige staat van de selectie en de wens van trainer John van 't Schip om meer ervaring toe te voegen, lijkt er in januari werk aan de winkel.

Tijdens de aandeelhoudersvergadering werd gevraagd hoe de club te werk zal gaan in de winter, want een nieuwe directeur voetbalzaken is nog niet aangesteld. Eerder maakte Ajax al bekend dat Kelvin de Lang het eerste aanspreekpunt zal zijn tijdens de komende transferperiode. Dat wil echter niet helemaal zeggen dat De Lang alles voor het zeggen heeft, zo blijkt uit de uitleg van interim-directeur Jan van Halst.

Van Halst, die over enkele maanden vertrekt bij Ajax, geeft aan dat hij beslissingen wil nemen met het oog op de lange termijn. Omdat technisch manager Klaas-Jan Huntelaar thuis zit met een burn-out moest men bij Ajax schakelen. Met De Lang als nieuwe hoofdscout is er veel aandacht geweest voor het scoutingsteam. 'Hij brengt dat helemaal in kaart. Casimir Westerveld, die zo'n beetje verantwoordelijk is voor de jeugd, hebben we erbij gezet. Daarmee kopen zij tijd voordat Danny Blind (vanaf 27 december) er is', zegt Van Halst.

'We hopen ook Louis (Van Gaal, red.) er af en toe mee lastig te kunnen vallen. Soms loopt er ook gratis kennis rond', gaat Van Halst verder. 'Als ik Ronald de Boer bel en vraag: wil je af en toe ook mee kijken, vanuit de Ajax-filosofie? Dan zegt hij: ja, tuurlijk, hoe laat moet ik er zijn? Vanuit daar hoop ik dat de continuïteit gewaarborgd is totdat mijn opvolger (Alex Kroes, vanaf half maart, red.) er is.'

Terugblik op de afgelopen transferzomer van Ajax 

In de afgelopen zomer haalde Ajax liefst twaalf nieuwe spelers, terwijl er ook meerdere bepalende spelers vertrokken uit Amsterdam. Het pakte niet goed uit, want Ajax staat twaalfde in de Eredivisie en de kans op een Champions League-ticket voor het komende seizoen lijkt steeds kleiner te worden. Van Halst heeft begrip voor de kritiek. 'We zijn allemaal voetballiefhebbers en we verwachten van Ajax veel meer', zegt hij.

Volgens Van Halst is het belangrijk dat er in de toekomst meer rust zal zijn rondom de transfers van Ajax. 'Daarom ben ik ook zo blij met Leo, Michael en straks Danny en Louis', doelt hij op Van Wijk, Van Praag, Blind en Van Gaal. 'Dat er wat meer stabiliteit en continuïteit is. Als je kijkt naar het voetbalapparaat, was er een nieuwe technisch directeur, een nieuwe trainer, een nieuwe staf, geen hoofdscout en een relatief nieuwe voetbalcommissaris. Wij moesten in een snelkookpan, in twee maanden tijd, een vloeiend samenwerkend team zijn. Dat is heel kwetsbaar, dat is gebleken. Ik hoop dat daar goede lessen uitgetrokken worden in de toekomst.'

Van Halst als toezichthouder

Van Halst, nu directeur bij Ajax, was tijdens de transferzomer nog voetbalcommissaris bij Ajax. Er werd in die periode veel kritiek geleverd op het functioneren van Van Halst. Zo zou hij als commissaris te weinig hebben ingegrepen tijdens de transfers die onder toenmalig directeur voetbalzaken Sven Mislintat werden gerealiseerd.

Tijdens de aandeelhoudersvergadering vertelde financieel directeur Susan Lenderink dat Ajax niet zomaar de portemonnee aan Mislintat had gegeven. Sterker nog: Lenderink legde tot in de puntjes uit hoe een transfer tot stand komt. Samenvattend gaat dat via de volgende onderdelen: compositie -> financieel plan -> marktverkenning -> dealteam transfers -> aanbieding -> onderhandeling -> contract -> bekendmaking. Bij al deze stappen zijn in totaal vijftien mensen - denk aan directieleden, scouts, de RvC en zaakwaarnemers - betrokken.

Van Halst op zijn beurt was als commissaris betrokken bij de transfers in de zomer. Dat deed hij dus als toezichthouder. 'Toezicht betekent letterlijk toezicht houden op het proces', legt Van Halst uit. 'Er zijn professionals als technische staf, scouting, trainers, en de technisch directeur. Zij komen met namen. Ik heb wel vragen gesteld, maar ik bepaal niet. Ik ga alleen over het proces. Wij hebben als RvC weleens gezegd: het proces is niet naar onze zin, en dan hebben we als RvC gezegd: we gaan het niet doen', zegt Van Halst, die geen namen noemde waarvan de transfers werden afgeketst.

Bart Veenstra (X: @Bart_Veenstra | e-mail: b.veenstra@ajaxshowtime.com)

Lees meer over:
Plaats reactie

slot +2046

gaat hij nou trots vertellen dat ze elkaar nu gaan lopen bellen voor advies zodat ze nooit zelf verantwoordelijk zijn

23-11-2023 07:48

vanreenen +10338

V I E R reclames voordat ik bij een artikel ben dat over Ajax gaat. Het wordt steeds erger op AS en het verwordt meer en meer een site dat geheel over voetbal in het algemeen zijn. A, de reclames irriteren mij in hoge mate. B, ik zal mij vanaf nu minder op AS begeven. Het cijfer dat ik AS elk jaar gaf, was eens een 9, maar is nu nog slechts een 5. Helaas.

21-11-2023 21:46

Copa077 +2761

Mag hopen dat Almada boven aanstaat van alle lijstjes

21-11-2023 16:44

Jan Doedel +4313

Jan ga alsjeblieft weg. Maak niet uit waarheen maar ga weg van Ajax!

21-11-2023 15:52

Calvani +466

Een karatetrap in zijn nek krijgt ie van Louis ;)

21-11-2023 11:01

3sterren +20205

”Soms loopt er ook gratis kennis rond”.

Of je loopt een kennis tegen het lijf bij de FeBo en vraagt om een gratis tip.

Hai Mike wie moeten we kopen voor versterking, volgens jou ?
Antwoord Mike:
”ik zou een frikadel speciaal nemen, of twee à drie”.
Ik sterk er altijd lekker van aan ...

21-11-2023 09:51

Heldhaftig +11476

Lekker NOG MEER spelers kopen dan worden we VEEL BETER!!

21-11-2023 08:04

Saudara +7065

Van Halst, een soort nieuw scholletje.

21-11-2023 06:40

Craain +4975

Samenvattend gaat dat via de volgende onderdelen: compositie -> financieel plan -> marktverkenning -> dealteam transfers -> aanbieding -> onderhandeling -> contract -> bekendmaking. Bij al deze stappen zijn in totaal vijftien mensen - denk aan directieleden, scouts, de RvC en zaakwaarnemers - betrokken.

Van der Sar kent bijna wel al die mensen... Bv Schreuder wil Bassey, vd Sar regelt het wel met deze mensen... Deze mensen heeft te maken met iemand die algemeen directeur is die ook goed connectie heeft met RvC. Structuur zegt dus niet veel.

Er moet 3 personen van onafhankelijke bestuursorgaan komen die tussen RVC en bovengenoemde onderdelen staat, die zeer in het belang van Ajax staat. Denk aan bv Oud gepensioneerde Ajax speler (bv Arnold Mühren) of iemand die verstaat is in het vak van voetbal. (bv Co Adriaanse). Het duurt gemiddeld 2 uren per maand voor ter controle.

21-11-2023 06:01

Patje2011AJAX +2122

Van Halst heeft iets te zeggen bij Ajax. Ik kan er maar niet aan wennen.

21-11-2023 03:21

PH2BOT +40526

Voorlopig zitten we nog wel even vast aan de Vder Sar 'selectie' Sanchez, Wijndal, Bergwijn, Rulli en noem ze allemaal maar op.

21-11-2023 02:25

JJFajax +3560

BEter dan wat er dit jaar gekocht is geworden

21-11-2023 14:16

4-3-3 +3515

Ik hoop dat Ajax o.a. Rulli, Avila, Wijndal en Bergwijn zal proberen te verkopen deze winter en daar een hele goede en ervaren verdedigende middenvelder en een klasse rechtsbuiten voor terughaalt. Ajax heeft, vooral op deze posities echt dringend versterkingen nodig die het niveau direct omhoog brengen.

21-11-2023 00:37

DannyAdam2 +3386

Nog steeds ongelooflijk dat Ziyech niet kwam. Wat een fout!

20-11-2023 23:45

ShiekTakTiek +6001

Ziyech die een godsvermogen verdient zonder restwaarde en veel problemen heeft met zijn knie EN dit seizoen maar 1 doelpunt en 1 assist heeft bij een sterk Galatasaray in de turkse competitie? Die Ziyech?

21-11-2023 00:04

JohanCruijf +3011

Hij heeft maar 288 minuten gespeeld dus z’n stats zijn een beetje vertekend

21-11-2023 03:49

Sunny +9571

Jong, dynamisch, snel, scorend vermogen, atletisch, aktie, zelfbewust en niet duur ....
Manhoef

20-11-2023 23:10

ShiekTakTiek +6001

Leuke speler voor AZ. Stap van Vitesse naar ons is te groot en hij zal verzuipen. Kan een goede linksback worden voor ons, niet als buitenspeler.

21-11-2023 00:05

BakkalBijter +11709

Ik zou Ziyech proberen te halen mocht hij willen. Anders vind ik Kluivert ook een prima optie. Bergwijn verkopen die rendeert niet. Verder kan je Donny halen, maar dan het liefst huren met optie tot koop. Op rechts zie ik heel graag Veltman komen, maar dat zal wel heel lastig blijken. Tete zou ook nog kunnen. Gaat je niet naar de Europese subtop brengen, maar wel naar de top van de Eredivisie en dat is wat we nu nodig hebben.

Forbs(Kluivert)- Brobbey- Ziyech(Forbs)
Donny/Berghuis
Boomen- Vos
Sosa- Hato- Sutalo- Veltman(Tete)
Ramaj

20-11-2023 23:01

Web +178830

En dan te bedenken dat Wijndal, Sanchez ook nog terug komen

20-11-2023 22:24

DannyAdam2 +3386

Oh mijn god, ja dat is ook zo!!!

Ik dacht even dat Wijndal was verkocht. MIJN GOD!!

20-11-2023 22:26

Web +178830

Het is verschrikkelijk wat er voor bende in twee jaar gekocht is

20-11-2023 22:27

Cello +52979 moderator

@Web

Dat!. Maar niet alleen dat....als je je bedenkt dat we tussen mei '21 en sept '23 (in 27 maanden dus) van de 36 selectiespeler van toen er nog, let wel, 4 over hebben. 32 zijn dus vertrokken.....

21-11-2023 01:26

Jozef14 +544

Na gisteren zou je bijna denken dat we ons dan enorm versterken.

22-12-2023 17:52

DannyAdam2 +3386

1) Ik ben niet zo fan van aankopen in de winter.
2) Zeker niet zonder directeur, TD en vaste trainer.
3) Wie ga je halen? Donny?
4) Moet er toch iets, haal dan een supertalent op rechtsbuiten, die zo heerlijk kan wennen.

Verkoop Berghuis en Bergwijn in ieder geval.

Misschien dan:
Forbs____Brobbey____Aankoop
_________vd Beek____________
___vd Boomen____Vos________
Sosa___Hato___Kroaat___Rensch

20-11-2023 22:18

BasseyAdriaan33 +13709

Wat een non argumenten mijn god zeg

20-11-2023 22:20

DannyAdam2 +3386

Nee de ingefluisterde transfers van Louis maar kopen dan........

20-11-2023 22:22

TheSpecialOne +8934

Aan al die zogenaamde technische directeuren hier op AS wil ik meegeven dat het technisch directeurschap niet alleen maar inhoudt dat je Berghuis en Bergwijn verkoopt en al je problemen als sneeuw voor de zon zullen verdwijnen.
Ik kan me voorstellen dat het technisch directeurschap een ongelooflijk complexe functie is en dat niet voor iedereen weggelegd is.

20-11-2023 23:07

ShiekTakTiek +6001

Bij “kroaat” als RCV stopte ik al met jou serieus te nemen.

21-11-2023 00:07

Belnaarhuis +5076

Dan was je bijna op t einde! 😅

21-11-2023 06:16

Lazell +17005

Berghuis en Bergwijn zijn de enige met nog enig niveau. Man, wat misten we hen gisteren. Beide een paar klasses beter dan Forbs en Van Axel Dongen.

22-12-2023 16:54

cabenb +1604

Alles verkopen wat niet voldoet aan de Ajax-maatstaf. Dan maar verlies nemen. Van stront kun je geen diamant maken.

⭐️⭐️⭐️

20-11-2023 22:11

Web +178830

Als je 12 goede aankopen gedaan zijn, waarom moet je dan weer kopen?

20-11-2023 22:11

ajaxwestland09 +29069

Misschien moeten ze een ervaren verdediger harry maguire ophalen 😂

20-11-2023 21:13

Okocha078 +14068

Laten we sowieso eerst maar een aantal spelers verkopen in de winter. Wmb mogen Bergwijn en Berghuis vertrekken, verdienen een vermogen maar leveren niet. Nu Kaplan er weer bij is mag Avila ook verkocht worden. Zou Mikautadze aan Mertz verhuren, is goed voor zijn waarde en in de spits hebben we nog Brobbey en Akpom. Buitenspeler is hij gewoon niet.Rulli verdient ook veel en met Ramaj hebben we al een 1e doelman vind ik. Denk ook dat we vooral gaan proberen te huren. Wss denken ze wel aan Donny en las hieronder dat Kluivertje vaak op de bank zit, zou je ook kunnen huren en zou prima rechtsbuiten kunnen spelen bij ons. Als 6 zou ik dan Matusiwa proberen te halen, echte kuitenbijter en voetballend zeer vooruit gegaan in Frankrijk.
In de zomer weer verder kijken.

20-11-2023 21:12

Lazell +17005

Goed idee. 2 van onze beste spelers verkopen. Tadic, Blind, Alvarez en Kudus konden we ook wel missen, volgens velen. Over the hill, kan niet voetballen, was te egoïstisch. En zo mergelen we steeds onze selectie ietsje verder uit tot we niemand meer over houden.

22-12-2023 16:58

nightgoat +31293

Jantje "manager" van Halst kan er weinig aan doen -sowieso- maar vooral dat ie daar lekker makkelijk
is neer geplempt.

Waar is de stront begonnen, waar komt de onbegrijpelijke aftakeling vandaan, dat is -voor de goede verstaander- allang niet meer de vraag.

Simpel kan het overkomen maar het is nog erger dan het daadwerkelijk is/was dus daar komt ie weer voor de zoveelste keer;

Edje bedankt!
Edje bedankt!
Edje Edje Edje bedankt!


Ps
Dit is niet achteraf, maar vóóraf getetter door bovengetekende hier, reeds jarenlang. (onder simpel hoon en lach)

"Het ergste moet nog komen"

Tel uit je verlies.

20-11-2023 21:01

Steffenhagen +38076

We kunnen wel blijven doorgaan met alles ik de schoenen van Van der Sar te schuiven , maar feit is en blijft dat Van der Sar niet doorwilde na de affaire overmars en dat was een zeer wijs besluit van hem . De man die het tegenhield en hem de portefeuille technische zaken in de maag splitste - de heer Meijaard - is natuurlijk de kwade genius . Sar betaalde daar een hele hoge persoonlijke prijs voor

20-11-2023 21:05

Rockanje23 +37128

Vd Sar had ook gewoon nee kunnen zeggen tegen Meijaard. Het getuigt niet van sterke persoonlijkheid dat hij dat niet gedaan heeft. Bevestigt dus precies het beeld wat ik van van der Sar heb.

20-11-2023 21:12

nightgoat +31293

Steffenhagen

Je slaat een hoop over en vergeet nogal wat maar dat geeft niet.

20-11-2023 21:14

TheSpecialOne +8934

Hiermee geef je aan dat Edje eigenlijk niet meer dan een Lulletje Rozenwater was.

20-11-2023 23:00

Steffenhagen +38076

Klopt , daar ben ik het mee eens , maar er werd flink druk op hem gezet volgens het boek van de Galan . Hij zwicht daarvoor en de rest is geschiedenis . Voor mij is Van der Sar dus niet de oorzaak van de ellende , maar eerder het gevolg van slecht beleid van de RVC , lees : Meijaard .

20-11-2023 23:13

Turbo +42159

Een transferverbod tot zomer 2024 zou een zegen zijn.

Je weet al wat er gaat gebeuren. Ajax gaat 1 of 2 spelers halen die niks toevoegen maar voorbij de 30 zijn en dus "ervaring" hebben.

Hou aub op met kopen en stel eerst de nieuwe leiding aan.

20-11-2023 20:36

BackInBlack +14606

Wellicht ja


Maar Ajax MOET Europees voetbal halen

20-11-2023 20:46

31xAjax +7980

Waarom? Kroes trekt dan toch al aan de touwtjes....

20-11-2023 21:59

NeeI +108043

Ik vermoed ervaren troep en Donny.

Misschien zijn ze zelfs zo achterlijk om De Roon aan te trekken.

21-11-2023 00:21

Lazell +17005

Eens. Er zit niemand in de technische functies die kan uitblinken. Huntelaar heeft een burn out. De TD is (alweer) een hoofd scout. De hoofd scout is te druk bezig met TD spelen, waardoor zijn eigen functie eronder komt te lijden. HJO is er nog niet.

Man, man, man. Wat een totale onkunde in de top.

22-12-2023 17:02

Zuiderling +2226

Moet die van Halst niet al lang weg zijn wegens onbekwaamheid ?

20-11-2023 20:32

NoPants +7519

Zullen we niet eerst een vervanger aanstellen?

21-11-2023 11:57

Steffenhagen +38076

Ik verwacht weinig tot niets : geen geld , geen TD en een scouting apparaat dat elkaar de tent uitvecht . Ajax behoort tot de slechtst geleide clubs ooit : wat een onvoorstelbare puinhoop

20-11-2023 20:21

Steffenhagen +38076

Voor rechtsbuiten zou ik proberen Justin Kluivert te huren ; zit vaak op de bank inEngeland

20-11-2023 20:19

BackInBlack +14606

Speelde toch linksbuiten bij ons??

20-11-2023 20:47

AjaxSoCal +2042

@BackInBlack kan op beide kanten uit de voeten. Die hadden ze twee jaar geleden al moeten halen ipv Bergwijn voor 1/4 van de prijs.

20-11-2023 21:07

NoPants +7519

Haal nou eens een rechtsbuiten. Niet een linksbuiten die ook rechts kan..

Overigens haalde ajax destijds conceicao. Die is niet minder dan kluivert.

21-11-2023 11:58

Gaza +4424

En dan zitten we weer met een net niet linksbuiten.

20-11-2023 20:48

Sjakio +2388

Zou Alex Kroes even bellen, die werkt toch vanuit huis?

20-11-2023 19:59

ajaxwestland09 +29069

Er wordt niks gekocht hooguit gehuurd!

20-11-2023 19:21

ajaxwestland09 +29069

Dat denk ik namelijk

20-11-2023 20:13

BackInBlack +14606

Ooooowww denk je dat

20-11-2023 20:47

Aram +18185

Laten ze vooral nu niks doen.
Kopen doe je pas als je weet wat je ermee wilt bereiken. Dat moet een TD doen.
Bovendien zou ik nu geld sparen voor in de zomer. Kampioen word je toch niet.

20-11-2023 19:08

Schip +23589

Van Gaal blinkt nou niet bepaald uit op het gebied van aankopen. Van Halst is een soort cartoon figuur, die altijd in de problemen komt. Nul visie. Schip zou ik meer vertrouwen, maar die is snel weg. Ga dan op Danny Blind af. Dat is degene die prima met Overmars samenwerkte qua transfers en ook op de rem durft te trappen als het te onzeker is. Heeft ook een goed oog voor talent.

20-11-2023 19:04

BackInBlack +14606

Werkte Blind samen met Overmars samen bij transfers ja???

20-11-2023 20:48

Schip +23589

Wat dacht je, twee leestekens moeten wel duidelijk maken dat ik het meen?

20-11-2023 21:26

BackInBlack +14606

Ja dat dacht ik.

Nou kom op geef een paar linkjes met een bron.

20-11-2023 21:41

Schip +23589

Probeer het eens op eigen kracht:

- Wat ging er mis toen Sar zich als directeur met de transfers ging bemoeien?

Ik help je even: afstemming met de RvC.

Gevolg? Veto.

- Waarom gebeurde dat nooit met transfers onder Overmars?

Nou, zet hem op.

20-11-2023 21:43

Belnaarhuis +5076

Paars, 12 en prei!

21-11-2023 06:20

BackInBlack +14606

Bron?

Je kunt het.

21-11-2023 18:35

Schip +23589

Ik had moeten weten dat het te moeilijk voor je was.

22-11-2023 10:27

BackInBlack +14606

Verloren tijd dus. Jammer

22-11-2023 20:26

Schip +23589

Ja, als je echt te dom bent om dit te begrijpen is uitleg zonde van de tijd.

22-11-2023 20:49

BackInBlack +14606

Erg jammer dit.

👋

23-11-2023 19:40

TheSpecialOne +8934

Danny Blind wordt niet voor niets Scholletje genoemd. Als ik jou was zou ik niet mijn geld op hem zetten.

20-11-2023 23:10

Schip +23589

Alleen sneaky lui die anoniem blijven gebruiken zulke woorden.

Blind heeft het niet goed gedaan als HO en trainer. Maar hij schijnt een prima trainer te zijn en had ook geen erg goed materiaal.

Als assistent is een prima man, hij heeft een paar hele goeie voetballers gescout, hij kan goed analyseren en als RvC lid heeft hij prima samengewerkt met Overmars. HIj heeft gewoon oog voor transfers.

22-11-2023 10:27

Stefansuarez +19098

Almada

Facundo Torres

Voetballende 6


Weg

Taylor

Bergwijn

20-11-2023 18:52

Oxxer +164957 moderator

Heb jij wel eens gedacht aan rechtstreeks een speler halen in Zuid Amerika voor minder dan de helft dan een dure jongen uit de MLS? Ajax is geen PL club wat met geld kan blijven smijten, het salarishuis is aangepast, Almada kan elders meer verdienen, leuk dit namedroppen, heel realistisch is het niet.

20-11-2023 19:00

Robertini +39774

Ik weet niet of ik hier zo'n vertrouwen in heb. Een goede TD is echt snel een must

20-11-2023 18:51

JariJari +15275

Kan de KNVB deze winter de markt niet gesloten houden? Tijd dat ze Mislintat's aankopen gaan gebruiken.

20-11-2023 17:43

AjaxSoCal +2042

Die worden toch al gebruikt?

Ramaj: heeft basisplaats en lijkt beter dan Gorter.

Gaaei: heeft basisplaats, maar defensief erg zwak meer een wingback
Sutalo: heeft basisplaats, begon matig maar vorm is groeiende
Avila: heeft aantal basisplaaten gehad maar kan er weinig van
Sosa: meer een wingback dan een verdediger, Gaaei en Sosa samen lijkt vooralsnog veel te aanvallend
Medic: gehaald voor de bank en ook echt niet goed genoeg voor de basis


Branco van den Boomen: Geblesseerd maar lijkt een basisplaats te hebben mits fit
Tahirovic: Tussen bank en basis. Talentvol maar staat er nog niet
Mannsverk: Vooralsnog een helft gespeeld en sindsdien geblesseerd

Forbs: Tussen bank en basis maar krijgt hoe dan ook veel speeltijd
Mikautadze: Lijkt te moeten wennen aan Ajax systeem, vooralsnog niet veel laten zien
Akpom: Valt regelmatig in. Neusje voor de goal maar voetballend niet sterk genoeg voor nummer 10 positie.

20-11-2023 21:09

JariJari +15275

Tahirovic, Forbs, Mikautadze en Akpom spelen VEEL te weinig.

Ook vd Boomen en Ramaj hebben een veel te laag percentage van de wedstrijden gespeeld. Dat is inderdaad met name Steijn's schuld (wat een idioot) maar no way dat je in de winterstop al kunt bepalen wie geschikt zijn. Ja dat komt omdat die idioten ipv Steijn Mislintat ontsloegen.

20-11-2023 22:28

AjaxSoCal +2042

Akpom is voetballend te matig voor de 10 positie. Misschien kan hij in een twee spitsen systeem van waarde zijn. Zie in hem een supersub, lekker invallen op 9 nadat Brobbey de verdediging moe heeft gespeeld en ze er een voor een inrammen.

Mikautadze heeft vooralsnog weinig laten zien bij Ajax, lijkt meer een counterspits. Laat hem maar eens 3x 90 minuten met jong meedoen om het systeem beter te begrijpen, kan hij Jong gelijk ook uit de onderste regionen van de KKD spelen met zijn goals.

Forbs speelde bijna alles tot aan zijn blessure en is op de weg terug, verwacht hem gewoon weer in de basis na de interlandperiode. Bleef overigens de hele wedstrijd op de bank bi Portugal U21 afgelopen weekend.

Tahirovic speelt ook regelmatig. Zat even op de bank omdat Branco en daarvoor Vos speelden, nu Branco geblesseerd is staat hij weer basis.

Ik vind het allemaal wel meevallen. De aankopen krijgen net zoveel kansen als de spelers die er al waren imo.

20-11-2023 23:14

JariJari +15275

De spelers zijn duidelijk voor 3-5-2/5-3-2 (wingbacks). Akpom/Mikautadze is het kopel voorin. Brobbey/Bergwijn transferlijst. Als we ervoor krijgen wat we ervoor betaald hebben ben ik superblij. Ook meteen van die gestoorde salarissen af. Ben bang dat Vd Sar en Hamstra's fouten (en mogelijk Klaas Jan afhankelijk van zijn rol) meer gaan kosten.

21-11-2023 00:14

JoeBlow +8222

Waarbij de vraag, die al 4 maanden wordt gerecycled in de talkshows en podcasts, “hoe is het mogelijk dat Mislintat alle beslissingen zo maar mocht nemen” ook weer naar het land der onzinnigheid kan worden verwezen.

“Tijdens de aandeelhoudersvergadering vertelde financieel directeur Susan Lenderink dat Ajax niet zomaar de portemonnee aan Mislintat had gegeven. Sterker nog: Lenderink legde tot in de puntjes uit hoe een transfer tot stand komt. Samenvattend gaat dat via de volgende onderdelen: compositie -> financieel plan -> marktverkenning -> dealteam transfers -> aanbieding -> onderhandeling -> contract -> bekendmaking. Bij al deze stappen zijn in totaal vijftien mensen - denk aan directieleden, scouts, de RvC en zaakwaarnemers - betrokken.”

20-11-2023 17:37

NipeB +15850

Dat geloofden toch ook echt alleen Peppi en Kokki, de TG en de Ajax DNA fetisjisten hier. Natuurlijk wisten veel meer mensen ervan en moesten een fiat geven vanuit hun eigen verantwoordelijkheid.

20-11-2023 18:46

JoeBlow +8222

😂 Peppi en Kokki. Ze zouden de tune van de podcast moeten veranderen in “toet, toet, boing, boing”

20-11-2023 18:57

pafo +1131

Mooi verhaal van mevr. Lenderink zou er bijna in gaan geloven.
Het blijft een feit dat ze de sleutel van de kluis aan meneer Mislintat hebben gegeven en dat mevr. Lenderink met haar collega’s hebben zitten slapen. Mevr Lenderink mag de contracten en financiën regelen van voetbal heeft ze geen verstand en de anderen dames en heren ook niet dus hebben ze mooi prater Mislintat de vrije hand gegeven.
Allemaal verantwoordelijk!!!!!!
Bestuurlijk Schoonschip maken.

Voetbal technisch moet de heleboel ook op de schop.
Hoe kan je nou zo’n Maurits Hendriks in een organisatie als Ajax binnen halen je weet dat zo’n man daar niet inpast mist alle Ajax vezels.
Blauwe blazer gepraat en geblaat dat is wat ie kan.

20-11-2023 17:30

ProfessorX +19827

Gelul puur je eigen aanname.

20-11-2023 18:17

NipeB +15850

Nonsens, een directeur financiën gaat over de financiën en niet of het een goede speler is. Scouting was gewoon betrokken, Van Halst vanuit RvC als toezichthouder, juristen etc. Maar ieder vanuit de eigen verantwoordelijkheid. Je snapt echt helemaal niks van organisaties als je zo’n comment als deze post.

20-11-2023 18:51

JoeBlow +8222

Gast, neem een doekje, veeg het schuim van je lippen en doe effe rustig. Met wat je roept bent je de sprekende pop van ons dynamisch duo van de T.

20-11-2023 18:59

j0rnnn +5104

Ik zou Mike Tresor halen voor rechtsbuiten. Mooie speler met een goeie assist.
Burnley staat onderaan en Mike speelt niet vaak 90 minuten.

20-11-2023 17:30

Jozef14 +544

Geen idee wie Mike Tresor is, maar hij is dus geen vaste waarde bij de nummer laatst daar?

20-11-2023 17:58

DeKenner +9385

En is ook geen rechtsbuiten. Zijn hoofdpositie is linksbuiten, en laten we die nou net al genoeg hebben. Op rechts moet je enkel en alleen een echte specialist halen, anders niemand.

20-11-2023 19:57

Ajax14AMS +25205

Ik lees hieronder dat mensen Clasie wel bij Ajax willen zien...

Ik snap dat we middenmoot staan maar dan hoeven we toch niet middenmoot ambities te hebben? Even serieus man.

Als Clasie komt kan ik net zo goed een andere club gaan supporten, Ajax is Ajax dan niet meer.

20-11-2023 17:28

JariJari +15275

Dat heb ik ook met Kroes die komt.

20-11-2023 17:35

Jozef14 +544

Leg eens uit dan.

Clasie naar Ajax is wat mij betreft zoiets als indertijd Van Hanegem naar Ajax. Maar Kroes?

20-11-2023 18:00

Appels34 +1613

De Kromme acteerde wel op een ietsie hoger niveau dan you-are-my-everyting-clasie

20-11-2023 18:07

Ajax14AMS +25205

Kroes was kritisch op Mislintat dus nu heeft hij al meteen tegenstanders...

Gewoon een kundige man en ook nog eens een Ajacied. Niks mis met Kroes!

20-11-2023 18:12

ProfessorX +19827

Kroes speelt tenminste bij Ajax zaterdag sinds hele lange tijd .

20-11-2023 18:18

NipeB +15850

Ajax in crisis nog steeds niet gelezen. Iedereen die de moeite wel heeft genomen weet dat we nu echt een totale charlatan als directeur krijgen. Was duidelijk te lezen, niet voor niets ook gewoon eerder afgewezen als TD. Ajax is oliedom dat ze deze nitwit aanstellen. Betekent dat echt helemaal niemand meer wil komen. Heeft een NL netwerk, niet internationaal, deed interne zaken en financiën bij SEG, was gewoon grootaandeelhouder en deed wat financiën bij GAE en had een internationale commerciële baan een paar maanden bij AZ. Nergens AD, nergens TD. Goed in reorganiseren en bezuinigen maar van voetbal de ballen verstand, van leidinggeven ook met zijn klappen in de nek, oordelen over situaties en mensen die je niet kent en lekken van vertrouwelijke info aan riool journalisten. Ongelooflijk als er ook maar
Iemand blij is met zo’n vent.

20-11-2023 18:55

JariJari +15275

Heb je gelezen wat Kroes over Mislintat zei? Best case is hij simpel, worst case een oplichter die hier zelf de boel leeg komt roven.

20-11-2023 22:30

Ajax14AMS +25205

1. Jij weet dat het een charlatan is voor bij heeft gewerkt als directeur, dat is knap. Mislintat en Steijn zijn de bewezen charlatans niet Kroes.

2. Hij heeft werk gedaan waar je echt wel kennis van zaken moet hebben, en ook kennis van de voetbalwereld. Jij kan dit niet, hij wel. Hij is dus geen nitwit, maar jij.

3. Als lid van SEG heb je echt wel connecties hoor.

4. Ajax moet reoganiseren en financieen op orde krijgen, dus dan is hij de perfecte man.

5. Als je dat klap in de nek in informele context serieus neemt ben je echt dingen aan het zoeken... Dat is hetzelfde alsof jij zou zeggen dat we Steijn met hooivorken en fakkels Amsterdam uit moeten jagen. Dat is spreekwoordelijk.

6. Liever iemand die de Telegraaf soms zoet houdt met een transfer-scoop dan iemand die ze helemaal buitenspel zet en daardoor enorme onrust veroorzaakt.

20-11-2023 22:44

JariJari +15275

Hij is een charletan omdat hij iemand die overduidelijk GEEN charletan is een charletsn noemt.

Of een idioot. Dit forum zit vol met zulke mensen die blind de telegraaf geloven. Sterke correlatie met degenen die vooraan stonden om covid shots te nemen en die denken dat het Putin is die fout is in het Oekraine conflict dunkt mij. NPC's, schaapjes etc.

20-11-2023 22:49

Ajax14AMS +25205

Mislintat geen charlatan hahhahahahah jij moet wel ingehuurd zijn door zijn bedrijf.

Ik ga niet eens opsommen wat die gast allemaal fout gedaan heeft. Heeft niks met Telegraaf te maken of met schaapjes, juist andersom.

20-11-2023 23:01

JariJari +15275

Doe het eens. De eerste keer goed TD werk sinds Overmars. Daarnaast was hij ook bezig alle crap binnen Ajax op te ruimen (schuiven naar zaakwaarnemers en lekken naar de media, ook binnen het scoutingsapparaat) wat normaal noets een de taak van een TD is.

Waar was je in de zomer van 2022? De meest kapitaalvernietigende transferzomer ooit.

Op Mislintat's aankopen gaat gewoon dikke winst gemaakt worden als ze niet op de bank gehouden en snel verkocht worden.

21-11-2023 00:12

Ajax14AMS +25205

Ik kan er zo 10+ verzinnen, hier komen ze (geheel toegelicht dus dit kan tijd kosten en wordt een heeeele lange comment):

FOUT 1. Te veel betaalt voor spelers (die niks/weinig bewezen hebben).
Voorbeeld 1: Akpom
Voorbeeld 2: Avila
Voorbeeld 3: Gaaei/Medic/Mannsverk/Tahirovic/Ramaj/Forbs
Voorbeeld 4: Mikautadze/Sosa

- Toelichting voorbeeld 1: Kort contract, eerste goede jaar met veel goals in zijn carriere, niet het Ajax-type spits.
- Toelichting voorbeeld 2: Spreekt voor zich. Was al van te voren bekend niet een Ajax-type speler te zijn en dan nog 12 miljoen neerleggen. Vreemd en leek paniek omdat Ito niet kwam.
- Toelichting voorbeeld 3: Ajax MOET Champions League halen dit jaar, dat was algemeen bekend. Als je dan zoveel van die jonge, onbewezen spelers haalt voor bij elkaar heel veel geld, doe je wat fout.
- Toelichting voorbeeld 4: Mikautadze was onnodig met Akpom erbij, maar Mislintat dacht dat hij wel multifunctioneel was en overal voorin kan (Mikautadze blijkbaar niet, aangezien hij in een interview aangeef niet op zijn eigen plek gezet te worden). Ook twijfelgevallen bij 16 miljoen voor iemand uit de 2e Franse competitie. Een competitie die in de breedte niet veel sterker is dan de Eredivisie... Ook is hij vanwege het slechte drukzetten van hem (voor nu) onbruikbaar in ons systeem, en het systeem omgooien voor Mikautadze slaat nergens op.
Sosa was onnodig met Wijndal, ASE, Avila en Hato allemaal onder contract. Ook net als Mikautadze is hij niet bruikbaar in hoe Ajax wilt spelen. Hij is meer een wingback voor 5 verdedigers, of hij moet rugdekking krijgen van een Gvardiol. Hato is nog te jong en onervaren om Sosa zijn gaten dicht te lopen, dus ook onbruikbaar en HEEL blessuregevoelig.

FOUT 2. Steijn aanstellen. Misschien wilde het bestuur liever een Nederlander en liever geen Bosz (al lijken die geruchten me sterk), maar Steijn had nooit een optie hoeven en mogen zijn. Knudsen en Hjulmand wezen ons af, dat zijn de feiten. Bosz was toen geen optie meer en met Steijn was al gesproken en stond er goed op (woorden van Mislintat). Enorme fout.

FOUT 3. Het gratis weggeven van Klaassen en Tadic. Dit waren spelers waar aankopen zich aan op hadden kunnen trekken, die leiders zijn en zeker nog in de basis hadden gestaan nu. Hij heeft gratis het laatste beetje leiderschap weggegeven dat we nog hadden.

FOUT 4. Geen leiderschap terugkopen. Deze uitleg spreekt voor zich en gaat samen met de uitleg van fout 3.

FOUT 5. Onzorgvuldig zijn waardoor er een onderzoek moet plaatsvinden. Ik geloof niet dat hij vuil spel gespeeld heeft, maar dit is wel ongebruikelijk en enorm dom als TD van een bedrijf. Grote fout die onrust veroorzaakt.

FOUT 6. Gorter zeggen dat je hem eruit gaat werken. Slechte keeper dat zeker, maar als TD is zoiets zeggen echt not-done. Walgelijk gedrag en respectloos naar de trainer.

FOUT 7. Steijn niet laten meedenken. Over respectloos naar de trainer gesproken... Je neemt al een gok door hem aan te stellen, en dan zadel je hem op met allemaal onbekende spelers. Jij, ik EN STEIJN hadden nog nooit van Gaaei, Medic, Mikautadze en Ramaj (en zelfs meer) gehoord. Je MOET overleggen. Je hoeft niet met alles wat de trainer wilt mee te gaan, maar er compleet voorbij gaan is echt achterlijk.

FOUT 8. De wisselspelers vertellen dat ze in de basis horen. Ook echt idioot. Welke TD doet zoiets? Respectloos naar de trainer en basisspelers, en je verkloot die wissels er mentaal alleen maar mee. Levert niks op en een rare actie.

FOUT 9. Steijn ONVERWACHTS kennis laten maken met spelers via video-chat. Stel je voor je baas komt in jouw kantoor (of pas dit voorbeeld toe op wat voor werk je ook doet) en duwt een laptop voor je neus en zegt: dit wordt jouw nieuwe partner. Jullie gaan dagelijks samenwerken vanaf nu, maak maar kennis! Heel raar.

FOUT 10. De selectie is totaal uit balans. We hebben nu geen echte rechtsbuiten, geen goede nummer 10 maar wel 4 linksbacks en 3 spitsen. Dit is onacceptabel. Slecht selectiebeleid en kapitaalvernietiging is gegarandeerd tenzij spelers op een andere positie leren voetballen. Ik heb het nog niet eens gehad over de type spelers die niet samengaan (Taylor kan niet met Berghuis en Branco, Branco kan niet met Berghuis, Sosa kan niet met Gaaei...)

FOUT 11. De lange contracten. Er is GEEN reden waarom Branco 2,8 miljoen per jaar moet verdienen voor 4 jaar lang. Er is ook absoluut geen reden dat Akpom 4 jaar moet vastliggen. Dit is ook gewoon fout.

FOUT 12. D-Day praatjes voor de Klassieker. Weer heel raar gedrag, en nog achter de rug van de trainer om ook. Dit is ook not-done. Dit alleen, samen met Gorter en wisselspeler verhaal is al genoeg om hem op non-actief te stellen. De rest komt er dan nog eens bij, en dan ben je onhoudbaar. 100% terecht.

Over sommige van deze 12 fouten kun je nog nuances maken en zeggen: je spreekt te vroeg om dit zeker te weten, dit kon hij niet van te voren al voorspellen, etc. Feit is dat hier TEVEEL fouten zijn die hij WEL had moeten zien en WEL had kunnen voorkomen en NIET had moeten maken. Ontslag is dus terecht en conclusie is dat hij gefaald heeft.

21-11-2023 00:36

Belnaarhuis +5076

Stond 2 keer fout 11, was dit een test?

21-11-2023 06:31

Ajax14AMS +25205

Nee gewoon een foutje

21-11-2023 06:39

DEELM +11891

Mag toch hopen dat de mannen inclusief Kroes al regelmatig schakelen over de toekomst en welke type of concrete speler Ajax komende winter nodig heeft. Als ze dan pas gaan schakelen lopen we wederom achter de feiten aan. De lijstjes moeten al klaar liggen zodat er direct gehandeld of doorgeschakeld kan worden.

Ook moet er al bekend zijn hoeveel er sowieso besteed kan worden aan spelers en welke spelers er voor welk bedrag weg mogen. Kan me voorstellen dat je alvast stappen maakt wb de verkoop van bijvoorbeeld een Bergwijn, Avila en Taylor.

20-11-2023 16:42

ptjebel +2262

Halfzacht hopeloos provinciaal ei.

20-11-2023 16:17

JoeBlow +8222

Hij komt uit Utrecht. Mag je alles van vinden, maar het is niet de provincie.

20-11-2023 17:38

Koningtoto +60663

Alles buiten Amsterdam is de provincie ouwe.

20-11-2023 17:42

Jozef14 +544

En Amsterdam provincie Noord-Holland leerde ik altijd...

20-11-2023 18:01

Appels34 +1613

Alles buiten de ring is al twijfelachtig. Voorbij utrecht is het in principe woeste grond en ben je aan de goden over geleverd

20-11-2023 18:09

JoeBlow +8222

Nou, dan zit de Arena elke twee weken vol met provincialen 🤣

20-11-2023 18:51

Appels34 +1613

zit het ook

20-11-2023 20:24

Lazell +17005

Ik snap nog steeds niet dat de hoofd scout hiervoor verantwoordelijk wordt gemaakt. De scouting is een puinzooi, laat hem eerst dat volledig op orde brengen. Goede scouts aannemen, goede zoekmethode uitdenken en implementeren en een goede rapportagemanier richting de TD uitrollen. Als je in de eerste maanden van het volgend jaar een TD hebt, hoeft die zich alleen nog maar te verdiepen in de selectie, zwakke punten te bekijken en liggen de opties in principe al voor zijn neus.

Met het misbruiken van de hoofd scout hiervoor, stop je in principe het ontwikkelen van de scouting. En met het stoppen van de ontwikkeling van de scouting, krijg je straks weer een transferzomer waarin de TD alles zelf maar moet uitzoeken zoals Mislintat. Krijgen we voor de 3e zomer op rij een stel kutaankopen die niet goed gescout zijn en waarvan je op voorhand kunt weten dat ze niet voldoen.

20-11-2023 16:12

JariJari +15275

Mislintat zou het scoutingapparaat op gaan ruimen. Sturen die incompetenten hem weg.

20-11-2023 17:37

Dirigent +6889

Als we nu weer van die vreemde aankopen doen, dan ga ik het volgend seizoen doen...

Hoe moeilijk kan het zijn jongens....

20-11-2023 16:11

Lazell +17005

Heel moeilijk, anders hadden Hamstra, Huntelaar en Mislintat niet gefaald. Het is zo'n beetje het lastigste wat er is. Bijna nergens heb je zo'n lage successrate als bij aankopen. Zijn maar een handje vol clubs in Europa die bijna alleen maar raak schieten.

20-11-2023 16:20

BillyAjax +1268

Ja en er is geen 1 club die ooit in 2 jaar zoveel miskopen heeft gedaan. Ik snap dat het lastig is, maar Ajax is het andere uiterste.

20-11-2023 16:35

JoeBlow +8222

Nickname checks out.

20-11-2023 17:39

NipeB +15850

Hoe moeilijk kan het zijn? Dacht je dat ze in de rij staan voor Ajax? We staan 11e in een B-competitie, spelen geen aansprekend voetbal, hebben een onbeduidende staf, lage salarissen en geen Europees voetbal. Bovendien word je niet opgesteld als je niet bij Ajax bent opgeleid en krijg je ook geen kans. Er komt echt niemand die het team beter maakt. Verder dan Donny die al 3 jaar geblesseerd is of op de bank zit komen we niet.

20-11-2023 18:58

MosesD +14704

Zou vooral proberen wat spelers te verkopen: Bergwijn, Rulli bijvoorbeeld moeten samen toch wel een 35 mio opleveren. Een goede, ervaren 6 is wel prio. Er gaan een boel gillen, maar ik dat Clasie geen verkeerde is.

20-11-2023 16:10

VichoWazig +3477

Vrees dat ze hem in Alkmaar niet zomaar naar ons laten gaan. Op zich wel een jongen met mentaliteit en aardige voetballende kwaliteiten.
Overigens denk ik dat je met Branco een 6 hebt die best wat kan, maar dat je dan vooral nog een ervaren loper nodig hebt. Een vervanger voor Taylor.

20-11-2023 16:18

Dusbaba +15434

Dat is nou grappig. Die Clasie zit ook bij mij al een hele tijd in mijn gedachten.

20-11-2023 16:56

j0rnnn +5104

Zonde van die tijd. Az gaat namelijk liever failliet dan dat ze iemand naar Ajax laten vertrekken.

20-11-2023 17:16

Dusbaba +15434

Ja okay, maar los van al die randzaken er omheen zou ik het niet erg vinden als hij zou komen. Geen idee ook wat hij zou moeten kosten. Ik vind het gewoon een lekkere speler. Weet nog een keer op een WK dat Sneijder een wedstrijd geblesseerd was en Clasie de Sneijder rol op zich moest nemen. Nou, dat deed hij bijna beter dan Sneijder zelf.

20-11-2023 17:22

JoeBlow +8222

Mijn lieve hemel, Jordy Clasie. Een 32 jarige speler die het in de top van Nederland eigenlijk net niet kan bijbenen, om van internationaal nog maar helemaal niet te spreken.

Daar hebben we er al een van - onze Branco - en die is dan nog opgeleid binnen de Ajax filosofie.

En die Clasie moet ons terug naar de top brengen?

20-11-2023 17:26

Jozef14 +544

Het idee alleen al... vind het een echte Feyenoorder en laat dat lekker zo zou ik zeggen.

20-11-2023 18:04

JoeBlow +8222

Sommige gasten op AS moeten ietsje minder vaak naar Arno Vermeulen luisteren.

20-11-2023 18:54

MosesD +14704

Ah, net zoals Bosz n Fnoorder (lees kakkerlak) was toen hij bij ons trainer werd.

20-11-2023 20:50

MosesD +14704

Clasie speelt uitstekend. Veel ervaring en precies dat kan ons helpen om nog proberen 5e te worden.

20-11-2023 20:52

JoeBlow +8222

Ik vind het vooral een enorm beperkte voetballer die voor het niveau dat Ajax nastreeft niks gaat toevoegen. Z’n favoriete clubkleuren vind ik wat minder belangrijk.

20-11-2023 21:31

MosesD +14704

Eerst maar eens helpen dit jonge team naar plek 5 te loodsen. We hebben ervaring nodig.

20-11-2023 23:34

FelixGassenlicht +8986

Hij mag Louis zeggen? Pfff, geen van Halst toch aan het stuur bij de transferperiode?

20-11-2023 16:06

Appels34 +1613

Van Halst is niveau Steijn. Heeft helemaal niks te zoeken bij ons

20-11-2023 16:05

NipeB +15850

Kroes is ook niveau Steijn. Past prima juist.

20-11-2023 18:59

mkAFCA +1354

Toch bizar dat Ajax het deze transferperiode weer laat aankomen op plakband oplossingen: een jonge hoofdscout (Kevin) een interim/passant (Jan) aangevuld met wat maatjes bellen (Louis, Ronald, Danny) en advies van jeugdtrainer Casimir Westerveld. What could go wrong...

20-11-2023 16:04

VichoWazig +3477

Ik ben het helemaal met je eens. Tegelijkertijd is een structurele oplossing op korte termijn natuurlijk ook heel lastig. Hunter zit ziek thuis. Danny is nog niet begonnen en een andere goede TD krijg je niet op korte termijn. Ik ben dan allang blij dat van Halst niet zelf gaat lopen beslissen, maar tenminste nog wat andere mensen zoals ome Louis raadpleegt. Waarschijnlijk zal stiekem ook wel contact gezocht worden met Kroes, aangezien die ook een erg sterke mening over transfers heeft. Maar die mogen ze natuurlijk nog niet noemen tot 1 maart.
De afgelopen maanden zijn gewoon een ongekende shit show geweest en daar hebben we de komende tijd nog steeds last van.

20-11-2023 16:13

NipeB +15850

Leuk dat hij een erg sterke mening heeft. Hij heeft niet het netwerk om daar iets aan te doen. Dat laat hij SEG en Albers en Jansen doen en dan is het vooral bord op schoot Nederlandse spelers als inderdaad Clasie of Manhoef waar Ajax echt niet beter van wordt. Want Kroes is ook bij SEG nooit meer geweest dan de interne en financiële man, niet de makelaar.

20-11-2023 19:01

Wobbo +11512

Hopen? Al die figuren die er geen reet te zoeken hebben bij Ajax zitten er nog steeds. Hendrix, Mosman, Schlick, Lenderink en ook jij van Halst. En nu moeten we weer het af laten hangen van iemand waar niemand van weet of dat een goede keus is met die Kelvin de Lange? Ik bedoel we gaan van Overmars-minion Hamstra en stagiaire Huntelaar naar datamof Mislintat en nu mag die gozer het gaan doen? Op wie kan je nu nou rekenen binnen Ajax die een goed oordeel kan vellen over of een speler een goede aanwinst is? Van Gaal? Die heeft dat ook al een decennium niet hoeven te doen volgens mij.

Als je het allemaal zo bekijkt zou ik zeggen laat het maar gewoon zoals het is. Raak van Bergwijn af als ie weg wilt voor een mooi bedrag en doe het ermaar mee ipv weer miljoenen door de plee te spoelen.

20-11-2023 16:03

Harrier Du Bois +39053

Louis is een geweldenaar, maar zoals de topcomment aangeeft, niet qua transfers, van Halst en Schip zie ik daarin ook niet excelleren. En ik heb voor mezelf een redelijk doemscenario, want in feite zijn we komende tijd in handen van van Halst, bibber met mij allen, bibber. Hopelijk komen we de komende tijd door zonder op bestuurlijk niveau beslissingen te moeten nemen

20-11-2023 16:00

Appels34 +1613

Hoe is die van Halst in godsnaam ooit bij ons terecht gekomen?

20-11-2023 16:03

Harrier Du Bois +39053

Aangesteld door Sar? Denk ik zo, iig, ons kent ons idee

20-11-2023 16:05

Oxxer +164957 moderator

😂😂😂😂 zeer terechte vraag.

20-11-2023 16:24

Dusbaba +15434

Niemand anders voelde zich geroepen en je moet uiteindelijk wat.

20-11-2023 17:00

JoeBlow +8222

Volgens mij was hij 9e keus. Harde eis was iets van een achtergrond bij Ajax - en hij heeft een paar wedstrijden gespeeld.

Het geroemde Ajax DNA zei namelijk weer eens “nee, bedankt, ik roep liever vanaf de zijlijn” toen ze gevraagd werden de club te helpen.

20-11-2023 17:32

Sentinel +9012

Samenvatting laatste alinea: Van Halst heeft met zijn medemaatjes van de RVC gewoon zitten slapen.

20-11-2023 15:54

Sentinel +9012

Ga maar eerst Louis om toestemming vragen. Dat lijkt mij beter.

20-11-2023 15:52

Appels34 +1613

Fucking Jan van Halst, godverdomme, we zijn echt naar de klote

20-11-2023 15:52

Pakschaal40 +2732

Liever van halst dan die Kroes!

20-11-2023 17:32
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.