De Boer niet langer bondscoach van het Nederlands elftal

door Jesse ter Haar 128

Bron KNVB

De Boer niet langer bondscoach van het Nederlands elftal

door Jesse ter Haar 128

Bron KNVB

Laatst geüpdatet

Frank de Boer is niet langer in dienst als bondscoach van het Nederlands elftal, zo bevestigt de KNVB dinsdagmiddag. In de groepsapp van Oranje zou de mededeling inmiddels al gedaan zijn en ook de voetbalbond maakt het wereldkundig.

Zodoende komt er na tien maanden een einde aan het dienstverband van de trainer bij de KNVB. Hij volgde Ronald Koeman op toen hij naar FC Barcelona vertrok, maar dat werd geen succesverhaal. Er ontstond onrust omtrent gemaakte keuzes en de uitschakeling op het EK kost hem zijn baan.

Tijdens de groepsfase van het EK ontstond er nog nationaal optimisme. De kritiek van de buitenwacht zwakte wat af. Na de 0-2 nederlaag tegen Tsjechië echter, keerde het weer 180 graden en kreeg hij alle kritiek te verduren.

Overigens komt de beëindiging van de arbeidsovereenkomst min of meer van twee kanten. Al voor het gesprek met Eric Gudde en Nico-Jan Hoogma had De Boer besloten niet verder te gaan. Bovendien behaalde hij de doelstellingen die in het contract stonden niet, want de bedoeling was het behalen van minimaal de kwartfinale op het EK.

'Toen ik in 2020 benaderd werd om bondscoach te worden vond ik het een eer en een uitdaging, maar ik was me ook bewust van de druk die er meteen vanaf mijn aanstelling op zou komen te liggen', zo reageert De Boer op zijn ontslag. 'Die druk neemt nu alleen maar toe, en dat is geen gezonde situatie voor mij, noch voor de selectie in aanloop naar zo’n belangrijke wedstrijd voor het Nederlands voetbal op weg naar WK-kwalificatie.'

Helpt topschutter Kane de licht favoriete Britten langs de Duitsers?

Lees meer over:
Plaats reactie

MPAjax +8457

Gewoon niet voldoende tactische kennis voor coachen op top niveau behalve misschien de eredivisie maar dan moet hij sterspelers hebben die een heel seizoen kunnen spelen

02-07-2021 20:21

Ajax27 +19236

Het geluk is de laatste jaren helaas niet aan de Boer z'n zijde. Heeft ie fouten gemaakt tijdens dit EK? vast wel. Was het systeem kut? Nee, helemaal niet, want van Gaal deed hetzelfde in 2014 en toen haalde we de halve finale en wonnen we de troostfinale van Brazilie met goed voetbal.

Wat is dan vooral het verschil met 2014? Pure kwaliteit. Waar in 2014 de achterhoede ons zorgenkindje was, werd dit verbloemd door topkwaliteit in de aanval met Robben, Sneijder en van Persie. Daarachter een blok met Nigel en Wijinaldum. Als 'wingback' stond alles behalve een back... Dirk Kuyt, een rrechtsbuiten met de longinhoud om ook verdedigend ver in te zakken. Dus je had toen gewoon 4 sterke aanvallende mensen, waarvan 3 absolute top die in hun eentje het verschil konden maken.

En nu... Memphis? Memphis is geen geen top, het is een goede aanvaller voor een subtopper in een top-4 competitie. En dan? Malen? Die kan heel goed gaan worden, maar is ook nog niet zo ver. En voor de rest is het pure middelmaat. En als aanvallende 10 zetten we steeds Wijnaldum, alsof het de normaalste zaak van de wereld iis, maar daar stond iie bij Liverpool ook nooit meer. En daar zal ie bij PSG ook niet staan. Dan kun je nog zo een sterke verdediging hebben en een goed middenveld... maar als je aanvallende trio of kwartet niet in staat is om te scoren, het verschil te maken, dan kun je er iedere trainer voor zetten.... maar niemand zal hier iets van kunnen bakken.

Het is wachten en hopen dat er binnen een paar jaar de nodige kwaliteit doorstroomt en of dusdanig groeit bij grote Europese clubs. Kijk eens over 4 jaar: Malen (26), Noa Lang (26), Kluivert (26), Bergwijn (27), daar zie ik nog wel het een en ander gebeuren. En een paar van de talenten van nu zullen toch ook wel doorstromen en er over 4 jaar zeker staan: Boadu (24) Brobbey (23), Redan (24), Hansen (23), Bogarde (23), Xavi Simons (22), Unuvar (21), Hoever (23), Taabouni (23). Genoeg talent waarvan er toch wel minimaal 2-3 het gaan halen verwacht ik.

01-07-2021 10:30

3sterren +20205

Dit dus, en niets anders is de reden van het falen van Oranje.
Ach ja, hoe en wanneer weet ik niet eens meer, maar Frank de Boer is de kop van jut op AS. Uit het niets is Ten Cate de perfecte coach voor Oranje, terwijl hij nog niet zo heel lang geleden door de KNVB werd gekenschetst als een ordinaire straatvechter.
De waan van de dag regeert ...

01-07-2021 18:45

WantAmsterdam +116219

Van gaal is gewoon een veel betere Coach.
Is het systeem kut? Ja! 2014 was de verdediging in het begin van het WK inderdaad een zorgenkindje, dus ging Louis het systeem veranderen. Maar de Vrij en Vlaar speelden ver boven verwachting. Het stond dus redelijk goed. We moeten ook niet vergeten dat de achtste, kwart en halve finale anvallend minder waren, zeker de kwart en halve finale. Tegen Mexico en Costa Rica had ik 4:3:3 gespeeld.
Maar het materiaal maakte 5:3:2 ook makkelijker. Als wingback speelde meestal zoals je zegt Kuyt, een rechtsbuiten, en Blind, een middenvelder. Je was daardoor aanvallend veel gevaarlijker dan met twee normale backs zoals op dit EK (al scoorde Dumfries wel 2 keer).
Verder had je gewoon een geweldig aanvallend trio, die ook goed in dat Systeem paste. Nu heb je de spelers niet meer voor dit systeem, oftewel, hij gebruikt niet de juiste spelers. Je speelt altijd het Systeem waar je spelers het best renderen. En deze spelers renderen veel beter in een normaal 4:3:3.
Verder is ook de uitvoering en ding. Frank de boer zijn tactiek was gewoon altijd de lange bal. Daar schiet je gewoon weinig mee op. Met meer Risiko in de eerste helft tegen Tsjechië hadden we waarschijnlijk wel gescoort. Tsjechië is alles behalve een Wereldploeg.

01-07-2021 20:18

Invincibles +5249

Niet zijn schuld dat we aanvallend waardeloze opties hebben op dit moment. Zit wel een klein verschil tussen legendes als Robben, Huntelaar, Van Persie, Sneijder en Van der Vaart onder je hoede hebben en Depay, Malen, Wijnaldum, Weghorst en Promes.

Het is wachten tot er een mooie nieuwe generatie aan komt. Ik ben een groot fan van de jonge spelers als Gravenberch, Timber, Rensch, Brobbey, Gakpo en Bijlow. Denk dat ze later veel gaan bijdrage in Oranje.

Om het positief te bekijken, we zijn dit EK even ver gekomen als Portugal, Frankrijk en Duitsland lol.

01-07-2021 01:27

Juichtoon +32763

En Koeman behaalde met Promes, Bergwijn, Malen en Depay de finale van de Nations League na overwinningen op Frankrijk, Duitsland (2x) en Engeland.
Dus wat bedoel je nu?

Daar hebben we nu juist Klaassen, Gakpo, Berghuis en Gravenberch bij. Alleen bakte Frank er helemaal niks van.

01-07-2021 09:44

WantAmsterdam +116219

Ja, maar hij stelt dan ook kutspelers op. Hij had Gakpo, Lang en Gravenberch de kans kunnen geven.

01-07-2021 20:20

AjaxDUde123hk +595

Frank je had aan 433 moeten vasthouden dan was er niks aan de hand geweest.

30-06-2021 15:03

Babangida83 +23956

Toch heb ik nog het volste vertrouwen in Frank de Boer als coach. Hij moet echter wel echt aan zijn tactiek gaan werken en manier van excuses verzinnen voor alles. Koeman had vóór Feyenoord ook geen lekkere carrière. Daarna heeft hij zichzelf opnieuw uitgevonden. Ik zie De Boer dat ook wel doen, maar dan moet hij eerst zichzelf de schuld geven van alles. Anders kan hij niet die stap zetten die hij nodig heeft. Ik denk dat het daarbij ook belangrijk is, dat hij ook goed kijkt naar zn staf op aanvullende kwaliteiten (Spijkerman dus niet). Ik denk dat iedereen het hem gunt. Ik zie in ieder geval nog steeds een toptrainer in hem.

30-06-2021 14:10

louis60 +11472

Overal mislukt als coach. Geen uitstraling, geen respect van spelers, verkeerde beslissingen. Kortom: geschikt 0 Ongeschikt X

30-06-2021 23:14

rafael32 +982

Je hoefde alleen Frenkie uit de wedstrijd te halen om Nederland te ontmantelen. Dat was vrij makkelijk vast te stellen. Was alleen wachten op een tegenstander die dat kon uitvoeren. Het ondersteunende deel van de aanval bestond dan uit De Roon, Wijnaldum, Dumfries en Van Aanholt. Veel en veel te beperkt om een goed georganiseerde tegenstander uit elkaar te krijgen, zeker in een systeem waarbij de automatisme ontbreken en te vaak moeten worden gezocht naar de oplossingen.

Jammer, want het voetbal in het begin viel best mee.Tegen Polen, Bosnië(thuis), Italië en letland werd er best wel leuk gespeeld.

30-06-2021 11:12

3sterren +20205

Lekker kort door de bocht om nu weer Frank de Boer af te zeiken en de uitschakeling in zijn schoenen te schuiven.
Hij had immers als ondankbare taak om vlak voor het EK Ronald Koeman op te volgen.
Jullie weten wel, die trainer die graag op treinen springt en de boel de boel laat als het spannend dreigt te worden.
Dat zal toch best wel een klap in het gezicht zijn geweest van de overbetaalde verwende ’voetballers’. Die inmiddels gewend waren aan zijn werkwijze/systeem.

Maar wat schetst mijn verbazing nog het meeste?
Het waren niet de jeugdige talenten die het af lieten weten, nee, de zogenaamde vedettes gaven niet thuis.

Mijn verklaring:
Depay en Wijnaldum hadden het EK niet meer nodig om zich in de kijker te spelen van de Europese topclubs. Zij wilden zo fit mogelijk en zonder blessures naar huis om aan hun nieuwe avontuur te beginnen.
Zij hadden reeds getekend bij één van de clubs Europese topclubs.

Saillant detail: Depay gaat weer samenwerken met Ronald Koeman, bij FC Barcelona.

Als je echte teleurstelling en verdriet wilt zien na uitschakeling op dit EK, kijk dan in de herhaling eens goed naar de Portugezen, na het verlies van hún laatste wedstrijd. En dan vooral naar Ronaldo, een echte voetbalvedette, een echte superster.

Vergelijk dat eens met de laconieke reactie van bijvoorbeeld onze ’aanvoerder’ Wijnaldum.
Need I say more ? ...

30-06-2021 11:05

Babangida83 +23956

Als je ook maar denkt dat Wijnaldum of Depay een EK-toernooi laten lopen, dan snap je er werkelijk helemaal niets van.

Vaak als je het niet kunt verklaren, dan ligt het aan de tactiek. Dat is vaak onzichtbaar totdat je gaat inzoomen. Vond het ook kwaliteit van Stekelenburg die alle ballen maar lang maaide tegen een fysiek sterker Tsjechië.

30-06-2021 14:17

Oxxer +164909 moderator

FdB bondscoach een project gedoemd te mislukken. Vlak voor het EK het systeem veranderen en de ook zeer behoudende assistent Lodeweges bij de technische staf handhaven was een grote blunder van de lichtgewicht Hoogma.

30-06-2021 10:40

Biss +10473

Zou Ten Hag het doen als ze hem vragen?

30-06-2021 10:08

JantjeBeton +3009

Foppe de Haan, Gertjan Verbeek, Trond Sollied, Mörten Olsen, Michael Laudrup, Allan Pardew, Steve McLarren, Claudio Ranieri, Felipe Scolari, Peter Hyballah, Frank Wormuth, Henk Fraser, Huub Stevens, George Leekens, …

30-06-2021 02:06

Cello +52979 moderator

Je kunt van alles vinden van Frank, je kunt zijn opstellingen bekritiseren, zijn spelopvatting, etc, etc.

Maar dat Oranje tegen Tsjechie werd uitgeschakeld had totaal niets met opstelling te maken, maar alles met de instelling en mentaliteit bij de spelers. Want zo als de spelers het deden had het geen ene moer uitgemaakt of je 5-3-2 of 4-3-3 had gespeeld of zelfs mar De Roon voor Ryan had ingewisseld in de basis. Deze uitschakeling heeft puur en alleen te maken met het feit dat de spelers het volledig hebben laten afweten.

29-06-2021 23:54

Ferd +38601

en waarom laten ze het afweten? Omdat ze niet in hun kracht kunnen spelen door de rare opstellingen en het verkeerde systeem.

30-06-2021 07:00

Ozhan +1532

Ze speelden zo slecht omdat ze niet gewend waren aan de warme temperatuur en dichte vochtigheid. Als trainer moet je daar rekening mee houden en paar dagen eerder al die kant op vliegen. amateurfout

30-06-2021 08:29

Turbo +42133

Je hebt op 9 plekken een betere speler dan je tegenstander. Je speelt met 5 verdedigers + sloper ervoor. Van de 5 verdedigers kan er 1 goed voetballen. Van je 3 middenvelders kan er 1 goed voetballen. Aanvallers staan op een eiland. Elke blinde peer naar voren van de tegenstander is een kansrijke situatie omdat het tactisch werkelijk verschrikkelijk staat. Je schiet 0 keer op doel in 90 minuten. Het voetbal ziet er niet uit, ook niet tegen Macedonie, Georgie, Turkije of Gibraltar. Bezopen wisselbeleid. Geen enkele druk op de tegenstander. Een elftal vol beton, lopers en slopers.

Maar nee hoor, heeft niks met de trainer te maken.

30-06-2021 09:40

WantAmsterdam +116219

Turbo weer messcherp, had het niet beter kunnen verwoorden.

01-07-2021 20:28

rafael32 +982

Tuurlijk joh, net als bij al die andere mislukkingen van Frank. Briljante tactiek, alleen de lamzakken voerden het niet uit.

30-06-2021 11:01

Juichtoon +32763

@Cello.
Heeft ook met 532 te maken. Dat is een energie vretend systeem, omdat je hiermee veel meters moet maken om in positie te komen. En de pijp was inderdaad leeg mede door het voor NL elftal te warme weer.

30-06-2021 17:08

Simon1 +2959

En wanneer stapt de KNVB top op die deze man hebben aangesteld?

29-06-2021 21:35

Ferd +38601

Gudde gaat al weg

30-06-2021 07:00

F Janssen +2193

Prima kerel voor in de Ajax opleiding!

29-06-2021 21:16

Amsterdam90 +8277

Zal je zien als er een trainer midden in het seizoen ontslagen wordt, frank dan als interim trainer aangesteld wordt. Frank moet je niet meer willen bij ajax.

29-06-2021 23:29

Ferd +38601

als barkeeper op De Toekomst dan, maar als trainer wil ik hem niet onze jeugd zien verpesten met zijn ultra-defensieve "op veilig" mentaliteit.

30-06-2021 07:01

mvdk +44315 moderator

Het is jammer dat Seedorf het ook niet waar maakt. Had van hem toch ook wel wat verwacht. Iemand van de 'oude' generatie zoals Bergkamp, Seedorf, Van der Vaart, Jonk, Gullit etc. zou nu op moeten staan. Jonk zou in de toekomst misschien nog kunnen...

Aan de andere kant valt het me wel op dat de beste coaches meestal geen topvoetballers waren. Van Gaal, Hiddink, Advocaat, Michels en nu Teg Hag of Peter Bosz hebben niet op hoog niveau gevoetbald, maar zijn behoorlijke trainers gebleken. Koeman en Cruijff natuurlijk wel, maar het mag duidelijk zijn dat je voor een nieuwe coach niet eens bij de topvoetballers hoeft te zoeken. Misschien is het dus tijd om eens verder te kijken dan gevestigde namen? Van Gaal was vóór Ajax nooit trainer van een topclub geweest, hetzelfde geldt voor Ten Hag. Soms moet iemand gewoon een kans krijgen om met betere spelers te werken.

29-06-2021 20:57

IRBaboon +6852

Een goed paar maakt geen goede ruiter.

30-06-2021 08:00

Babangida83 +23956

Van Gaal generatie heeft welgeteld één goede trainer opgeleverd en dat was Danny Blind. En dat was eigenlijk niet eens Van Gaals generatie. Al dat denken dat de spelers robots zijn en dat ze uit moeten voeren wat de trainer zegt, werkt niet op lange termijn. Heeft ook precies nul goede zelfdenkende trainers opgeleverd (De Boer lult af en toe echt dom in de rondte, vind ik, puur op routine vanuit zn voetballerstijdperk). Dat kunnen we nu wel stellen.

Cruijff on the other hand: Guardiola, Koeman, Laudrup, Rijkaard, Jonk en nog een hele zoot assistent trainers en andere trainers die ik even niet op kan noemen.

Zo simpel is het niet. Het ene sluit het andere zeker niet uit. Goede voetballers hebben zeker wat extra's als ze het trainerschap ook goed beheersen. Het kan toch ook gewoon alle twee mogelijk zijn?

30-06-2021 20:53

fanvooraltijd +6825

Ik denk dat nederland het meeste geld heeft verdient tot nu toe !!!

29-06-2021 20:42

LouisVonGoal +2919

van Gaal kom maar.

29-06-2021 20:40

Ferd +38601

zullen we dat maar niet doen? Niet blijven hangen in het verleden.

30-06-2021 07:02

89Topo +3764

Nou wanneer zal Gullit bij Humberto zitten om te opperen dat de ideale staf toch echt bestaat uit Kluivert, Seedorf, Davids en Menzo.

29-06-2021 20:36

Nick14 +25889

Promes Malen
Depay
Gravenberch Wijnaldum
Wijndal Ake Timber F.Mensah Dumfries
Vermeer

30-06-2021 00:16

ram +7283

Grappig.

30-06-2021 00:19

Web +178830

vd Vaart heeft hem als hulptrainer gehad, en zegt hetzelfde als van Persie en Robben
Frank is een geweldige veld trainer, met veel voetbal inzicht

Lekker met de verdedigers bij Ajax gaan werken
Nooit meer voor een groep gaan staan

29-06-2021 20:35

Babangida83 +23956

Frank is goed in de details, mijn inziens. Is hij heel scherp in. Niet voor t grote geheel.

30-06-2021 21:02

F Janssen +2193

Hoogma moet zelf ook opdonderen! Lichtgewicht!

29-06-2021 20:30

F Janssen +2193

Gelul over systeem..als spelers falen werkt geen enkel systeem!! Is de medische staf er ook uit gegooid?? Dag vantevoren aankomen in de snelkookpan kan echt niet!

29-06-2021 20:26

Gonzalez75 +5888

Dat ben ik met je eens, is vreemd. De vraag is alleen vanwege corona of je dagen eerder mag afreizen. Ik weet of de UEFA daar nog afspraken over heeft gemaakt.

30-06-2021 09:16

vanreenen +10335

Je kan het ook eens van de realistische kant bekijken. Schiet Malen de niet te missen kans erin, dan heeft Nederland een zeer goede uitgangspositie en moet Tsjechië aanvallen. De ruimtes die dan ontstaan is koren op de molen van het Nederlands elftal en had Nederland de wedstrijd zeer waarschijnlijk gewonnen. Bovendien, geen rode kaart, veel te zwaar gestraft, voor De Ligt en geen ontslag voor Frank. Maar daarover hoor en lees ik de massa papegaaien hier niet. en ook niet in de media. Bedenkelijk.

29-06-2021 20:14

Engeltje +7366

Zo simpel is het inderdaad, maar Frank kon het sowieso nooit goed doen, ben benieuwd wat nu en wie, ook Hiddink en Advocaat sneuvelen.

29-06-2021 20:18

Simon1 +2959

Wet van Murphy noemen ze dat. Die begon echter al bij het aanstellen van De Boer.

29-06-2021 21:49

Freddy Ax +1387

Volkomen terechte opmerking, ook het gemekker over een gebrek aan beleid, verkeerd systeem of tactiek valt allemaal weg tegen het missen van een kans of het oplopen van een rode kaart.
Sport is onvoorspelbaar en dat maakt het leuk.
Daarbij had Nederland geen mazzel met de selectie ; van Dijk niet mee, Cillesen corona,Blind net terug van zware blessure, de Ligt die een liesblessure oploopt in het begin, de Jong naar huis.
Daarbij een totaal falende Depay een heel matige de Roon, een zwakke Wijndal en zo kunnen we nog even doorgaan.
De Boer is geen supercoach maar had ook geen beetje mazzel.

29-06-2021 22:45

Brooklyn +4154

Helder! Er is genoeg kwaliteit om een toernooi te winnen. Kwalificatie is weer wat anders. Ben bang dat knvb nu weer totaal omslaat naar een te aanvallend ingestelde coach.

30-06-2021 09:06

WantAmsterdam +116219

Ik weet niet zeker of die doelpunt was doorgegaan. Maakte misschien een lichte overtreding. En ja, had hij gescoord was er veel minder kritiek omdat je dan de kwartfinale haalt. Maar het voetbal is nog steeds belabberd. Dus eigenlijk is het goed dat we eruit zijn, want nu weten ze dat iets niet goed zit,

01-07-2021 20:38

TontoKarnaggel +42547

5e keer op rij dat de vlag uitgaat bij de supporters zodra De Boer vertrekt, dat zou hem iets duidelijk moeten maken....

29-06-2021 19:58

Oppermachtig +2877

Wensen lijstje van Nigel de Jong uitgelekt. Diego Simeone met als assistenten Marco Materazzi en Vinnie Jones.

29-06-2021 19:57

ram +7283

Zou ik ook niet vervelend vinden hoor.

30-06-2021 00:20

Bensco +7175

Het wordt Dick advocaat, let maar op

29-06-2021 19:45

TontoKarnaggel +42547

Nope, Van bronckhorst

29-06-2021 19:56

Web +178830

Die gaat het samen doen met Advocaat dan

29-06-2021 19:57

TontoKarnaggel +42547

Oooh, dat klinkt eigenlijk best aannemenlijk idd

29-06-2021 19:59

Gonzalez75 +5888

Beste technische staf van het Nederlands Elftal. Ik heb de evaluatie doorgenomen en ik heb geweldig goed nieuws. Jullie hebben allemaal een Voldoende, behalve jij (Frank). Nee, grapje, jij ook. Jij (Frank) hebt een voldoende en de rest heeft Onvoldoende. Of nee, toch niet. Jij (Frank) hebt een onvoldoende en de rest heeft ook Onvoldoende. Allemaal onvoldoende, haha.

29-06-2021 19:27

Robbie en de Kock +11240

Probeer out of the box te denken.
Kom niet gelijk weer met mastodonten aan als van Gaal en ten Cate. Die tijden zijn voorbij.
Ik zeg bv Fred Grim! Speelt al twee jaar leuk aanvallend voetbal met RKC. Vakman, komt rustig en goed over.

29-06-2021 19:10

Rinban +2091

Sneijder

29-06-2021 19:26

Gonzalez75 +5888

Eddie Howie? Speelde met Bournemouth vermakelijk aanvallend voetbal. Had alleen pech laatste seizoen in Premier League met veel blessures.

29-06-2021 19:29

Freddy Ax +1387

Jonk samen met Bergkamp.

29-06-2021 22:48

Ferd +38601

heeft net getekend bij Willem II en gaat het dus nooit doen. Bovendien is hij al bondscoach van Oranje geweest, 3 wedstrijden lang ;)

30-06-2021 07:06

Het_Olympisch_Stadion +5631

Ik denk dat Frank heel realistisch heeft gepresteerd met dit elftal. Groep overleefd en daarna zouten. Had ook slechter gekund zoals de Turken. Misschien zat er nog een kwartfinale'tje in als Steek en De Ligt niet hadden geblooperd, maar meer ook niet. Waardeloze generatie waar niemand een toernooiwinnend team van gaat maken

29-06-2021 19:06

Hakkie +781

In de aanloop naar de nations league finale Frankrijk en Duitsland weggespeeld met vrijwel dezelfde mensen (behalve dat de een wel speelde en de ander niet).
Ik geloof dat je gemist hebt dat er een trainerswisseling heeft plaatsgevonden die wisselde van het spelen om te winnen, naar het spelen om niet te verliezen.

29-06-2021 20:00

Markopantelic007 +3893

Gewoon de beste elf opstellen in een normale formatie. Vedettegedrag gelijk afstraffen met een wissel. Zo lastig is het niet. Voetballen hoef je ze echt niet meer te leren.

29-06-2021 19:03

diamanti +3194

Zidane en Conte zijn ook nog vrij!

29-06-2021 18:37

MichelBoerebach +29286

Misschien Horst Hrubesch losweken bij HSV kan ook!

29-06-2021 18:41

ajaxwestland09 +29063

Laudrup ook

29-06-2021 18:57

noppenkoning +41536

Zie het liefst van Gaal komende 1,5 jaar.

29-06-2021 18:33

MichelBoerebach +29286

Iedereen denk ik. Gaat ie niet doen.

29-06-2021 18:34

XRaY +19030

Wat mij betreft zetten ze Anky van Grunsven voor de groep boeit me geen flikker

29-06-2021 18:37

MichelBoerebach +29286

Haar naam is inderdaad ook gevallen bij de KNVB. We zullen het zien. Spelers lopen weg met Anky. Zou wat dat betreft geen verkeerde keuze zijn.

29-06-2021 18:39

Robbie en de Kock +11240

Met Henry Buitenzorg als assistent

29-06-2021 19:02

Babangida83 +23956

Past ook goed bij Lodeweges en de barman.

30-06-2021 21:07

Turbo +42133

Ouwe toptrainer die Frank.

29-06-2021 18:32

Web +178830

Volgens vd Vaart is het een geweldige veld trainer
En een heel goed inzicht
In de tijd als hulptrainer onder van Marwijk
Ook van Persie en Robben hebben dit gezegd
En daar kijk ik ook niet van op

Trainen is heel wat anders dan coachen hoor

29-06-2021 20:39

Turbo +42133

Tja, en Icardi vindt Frank een stuk onbenul.

Frank kan er niks van als coach of trainer. Tactisch niet. Qua people management niet. Qua aankoop- en selectiebeleid niet. Qua visie niet. Verbaal niet. Dat Van der Vaart en Van Persie vinden dat Frank de hesjes prima uitdeelt en de pylonnen goed neerlegt op de training doet daar niks aan af.

29-06-2021 21:25

Web +178830

Wat een post
Heb jij onder hem getraind?
Vreselijke arrogante opmerking weer
En pionnen zet je neer, blijkt dat je nooit gevoetbald hebt

29-06-2021 22:04

Web +178830

Heb je Frank ook zien spelen
Zou je dan inzicht hebben of niet?
Schande zoals jij over hen praat
Zo veel uit je carrière halen, 10 keer zo goed aan de bal dan De Ligt

29-06-2021 22:23

Turbo +42133

Heb JIJ onder hem getraind? Nee. Dus als jij mag speculeren en een oordeel mag vellen mag iedereen dat. Over arrogantie gesproken...

Je opmerking over Frank als speler toont weer eens aan hoe zwak je verhaal inhoudelijk is. Heeft werkelijk niks te maken met het beoordelen van Frank als trainer.

En schande? Ik zeg niks lelijks over Frank. Kruip uit je slachtoffer-rolletje en leer lezen. Ik zeg dat het een slechte trainer en coach is. Niks persoonlijks. Zou je ook eens moeten proberen.

29-06-2021 23:13

Ozymandias +159568

@Turbo
"Dat Van der Vaart en Van Persie vinden dat Frank de hesjes prima uitdeelt en de pylonnen goed neerlegt op de training doet daar niks aan af."

Behalve dat hun lof voor De Boer veel verder ging dan dat. Trouwens heeft ook Sneijder het het gehad over de belangrijke inbreng die De Boer als assistent had. De Boer had een grote rol onder Van Marwijk en voerde die volgens de betrokkenen goed uit.

"Tja, en Icardi vindt Frank een stuk onbenul."

Zou het kunnen dat De Boer een goede assistent is (zoals Van Persie, Sneijder, Vd Vaart en Robben hebben ervaren) maar een verschikkelijke hoofdtrainer (zoals we allemaal hebben kunnen zien)?

"Heb JIJ onder hem getraind?"

Dat is een nogal zwakke comeback aangezien Web het had over Van Persie, Vd Vaart en Robben die wel onder De Boer hebben getraind en die daar vol lof over spraken.

@Web
"En pionnen zet je neer, blijkt dat je nooit gevoetbald hebt"

Haha, gast hoevaak ga je dat nog schrijven als iemand het ergens niet met je over eens is? Michael Scofield heeft nooit gevoetbald volgens jou. Ik heb nooit gevoetbald volgens jou. Nu heeft Turbo ook nooit gevoetbald volgens jou. Denk je nou echt dat er hier veel mensen actief zijn die niet hebben gevoetbald? Hoe weinig mensen denk jij dat hebben gevoetbald? Je gebruikt het feit dat jij hebt gevoetbald altijd als argument maar ondanks dat zie ik je nooit met een tactisch goede analyse komen. Zou het kunnen dat je het belang van jouw voetbalervaring enorm overschat?

30-06-2021 14:18

Turbo +42133

Spelers zijn wel vaker vol lof over bepaalde types als hulptrainers. Vink, Bogarde, Schreuder, die assistsent van Bosz wiens naam ik kwijt ben. Spelers lopen vaak weg met de assistent, puur omdat dat de taak van een assistent is. Beetje de hand boven het hoofd houden en eventuele negativiteit dempen. Mensen nemen dat veel te serieus. Het hele argument wordt natuurlijk nóg idioter als je het zaaddodende betonvoetbal van Oranje uit die periode erbij pakt.

Web gebruikt altijd dat soort dooddoeners als hij het niet meer weet. Hij heeft het niet alleen over die gasten maar gebruikt het gewoon puur als argument om elke vorm van discussie af te kappen. Als alleen mensen die met iemand gewerkt hebben een mening mogen hebben kunnen we dit forum opdoeken.

En ik zie in Frank ook geen goede assistent. Hoogstens in zon nutteloze typische assistenten rol. Maar ook daarvoor niet eigenlijk. Totaal geen people manager. Verder wil ik dat Frank zijn blik op tactiek en voetbal ver weg blijven bij Ajax.

30-06-2021 14:54

Jeffinho62 +302

Gewoon Van Gaal doen. Kunnen Gudde en Hoogma ook weg. Kan Van Gaal allemaal zelf wel.

29-06-2021 18:24

Artemio +32203

Doe maar een buitenlandse coach.

29-06-2021 18:19

ajaxwestland09 +29063

Wie zie je graag komen ?

29-06-2021 18:57

Web +178830

Een Nederlandse trainer zie ik niet voor handen
Heb ik er een over het hoofd gezien? Die zal er niet instappen
Met dit materiaal kun je niet goed vooruit voetballen, het spel maken
Anticiperen lukt nog wel
Ze hebben niet voor niets het beste er uitgehaald tegen landen als
Portugal, Duitsland, Frankrijk en Italië
Zelfs Frank deed het uit tegen Italië goed
Geld ook voor Koeman, die word onterecht geprezen
Loopt ook nog eens weg

29-06-2021 18:16

Babangida83 +23956

Met dit elftal heb je organiserende as van het Ajax dat zo aanvallend en attractief de halve finale CL haalde. Dus natuurlijk kun je dan vooruit voetballen.

30-06-2021 21:13

ajaxwestland09 +29063

Zou Henk ten Cate geen goede opvolger zijn? Of een buitenlandse coach?

29-06-2021 18:07

Godenzoon24 +15388

Ten Cate doen! Er is niet veel beters beschikbaar! Buitenlander in nationaal team vind ik persoonlijk niet kunnen.

29-06-2021 18:18

WantAmsterdam +116219

Dus jij vond Happel, de op één na beste bondscoach ooit niet kunnen?

01-07-2021 20:48

MichelBoerebach +29286

Ik denk dat ie geen buitenlandse coach is, dus zal ie wel een goede opvolger zijn. Klopt dat?

29-06-2021 18:48

Amsterdam90 +8277

volgens Doyle zijn er drie hoofdoorzaken voor het ontslag van De Boer bij Atlanta. "Verliezend voetbal, waardevermindering van de spelers en een ontevreden spelersgroep", 
ik kan nog steeds niet geloven waarom de knvb deze fluttrainer had aangenomen.

29-06-2021 18:01

Web +178830

Als jij hier ergens onder zegt dat
Nederland een betere selectie heeft als bv Zwitserland
Mag Jij ook eens in spiegel kijken

29-06-2021 18:03

Amsterdam90 +8277

Ja Nederland heeft een betere selectie als Zwisterland.

29-06-2021 18:12

diamanti +3194

Tuurlijk heeft Nederland een betere selectie dan Zwitserland.

29-06-2021 18:18

Web +178830

Droom verder

29-06-2021 18:18

Godenzoon24 +15388

Veel beter!

29-06-2021 18:19

diamanti +3194

Je bent echt serieus?😂

29-06-2021 18:21

Jochieboy +1274

Op basis van wat heeft Zwitserland een betere selectie dan Nederland? Niet op basis van kwaliteit in ieder geval...

29-06-2021 18:22

Web +178830

Ik heb gisteren een heel goed Zwitserland gezien, goed tussen de linies spelen, heel sterk centrum
Alles bijna vooruit spelen
Individueel allemaal goed voetballers
Die invaller rechts back was zelfs nog heel goed

29-06-2021 18:23

Amsterdam90 +8277

Op basis van 1 wedstrijd vind jij zwitserland beter? Onze centrum met van dijk de ligt en de vrij is toch echt beter. Alleen wij hadden
frank de boer als trainer en zwisterland petkovic die er al sinds 2014 zit en een mooi spelsysteem in heeft gekregen.

29-06-2021 18:30

Jochieboy +1274

"Alles bijna vooruit spelen" klinkt een beetje als hoe Nederland speelde ;)

29-06-2021 18:30

Web +178830

Dat is vooruit schieten

29-06-2021 21:22

Babangida83 +23956

Nederland heeft op zeker een betere selectie dan Zwitserland. Niet een beter voorbereide selectie.

30-06-2021 21:15

WantAmsterdam +116219

Web, van een Zwitser. Nederland heeft een duidelijk betere selectie dan Zwitserland. Ja, de selectie van Zwitserland is niet onaardig, maar van spelers zoals frenkie of talenten zoals Ryan kan Zwitserland alleen maar van dromen. Er is geen een speler in de Zwitserse selectie die bij een absolute topclub in de basis speelt. Xhaka komt daar nog in de beurt, maar Arsenal is ook niet meer wat ze ooit geweest zijn. De meeste spelers zijn degelijke voetballers van subtoppers en middenmoters in Duitsland of kleine clubs uit Italië en Engeland (Schär en Rodriguez). Daarbij komen nog spelers uit de eigen divisie die duidelijk minder is dan de eredivisie.
Dus Zwitserland heeft een minsten zo goeie selectie is een bizar statement.

01-07-2021 22:57

Slang +14994

Enige kans voor hem is nu om in het midden oosten zakken te vullen. Tekenen bij een club als Heerenveen zou alleen maar grotere kans op falen zijn

29-06-2021 18:01

Web +178830

Moet hij niet doen
Frank heeft geld genoeg, moet lekker gaan golven, tennissen enz
En misschien individueel trainen met jonge verdedigers in de jeugd bij Ajax. Want dat kan hij wel

29-06-2021 18:05

3*stars*3 +23569

Sneu voor hem maar hij is het al jaren kwijt.
Sinds die zondag in Doetinchem, heeft Frank heel wat klappen gekregen.
Het is nu waarschijnlijk klaar.

29-06-2021 17:54

ÁlvaroRecoba +13695

Ik zie hem nog zitten, in de bus.
Alsof hij nooit die bus verlaten heeft.

29-06-2021 20:09

3*stars*3 +23569

Ja en toevallig zag ik laatst foto van hem in spelers van oranje zitten, met een hippe zonnebril en moest ik ook aan die ene middag denken.

Had hem nu wel succes gegund en vooral voor zijn toekomst.
Hij had/heeft echt heel het land tegenover zich.

29-06-2021 21:46

Oeroeboeroe +18505

Het ligt niet eens aan Frank. Hij is een welwillende, enthousiaste, fanatieke ex-profvoetballer met een hoog aanzien. Hij is GEEN fantasierijke, tactische, ervaren, welbespraakte trainer. Dat hij voor dat laatste al een aantal keren (en dan met name de KNVB) voor die job is aangenomen zegt veel meer over het mismanagement van die beleidsbepalers dan over de kundigheid van Frank. De KNVB, en dan in de persoon van ehhh... juist die, gaat nu weer een verkeerde beslissing nemen. Ze hadden nl eerst zichzelf moeten ontslaan. Welkom volgende mislukking.

29-06-2021 17:48

Freddy Ax +1387

Vanaf nu gaan we ons volledig inzetten op het winnen van alle komende wedstijden.

29-06-2021 22:52

F Janssen +2193

Vraag me af of de spelers hierin geraadpleegd zijn..zouden die de Boer hebben laten vallen terwijl ze zelf gefaald hebben???? Ik mis de zelfreflectie bij een aantal heren!!

29-06-2021 17:48

IRBaboon +6852

Was contractueel vastgelegd dat hij de kwartfinale moest halen en De Boer heeft nu zelf de handdoek in de ring gegooid.

29-06-2021 17:58

De Stift +7095

Ik vind Frank een sympathieke vent en een echte Ajacied. Jammer dat hij als coach zijn belofte niet weet in te lossen. Maar met NL was het meestal slecht. Kijkend naar de huidige selectie, hebben we teveel mooi-weervoetballers. Depay voorop. Een heel systeem om hem heen gebouwd, vrijwel niets gepresteerd. Hopen dat Brobbey ontploft daar in Duitsland. Pijnlijk voor Ajax, maar noodzakelijk voor Oranje.

29-06-2021 17:48

MichelBoerebach +29286

We hebben wat varkens nodig in dit elftal. Genoeg ballerina's. Ook een paar gasten die je huid volschelden als je er niets van bakt. Dit elftal is veel te olijk en vrijblijvend allemaal. Kijk naar Zwitserland. Misschien kwalitatief minder dan Nederland, maar laten wel zien hoe je als team op een EK opereert. Op karakter en met heel veel inzet!

29-06-2021 17:55

WantAmsterdam +116219

Maar nu gewoon een goeie coach aanstellen. Niet weer dezelfde fout maken en een trainer halen die het in de eredivisie een beetje leuk deed maar overal elders gewoon keihard gefaald heeft.

29-06-2021 17:41

Radie125 +1629

Dat wordt 6 maanden Bakkum per jaar. Voor de rest klussen in de woonwinkel van zijn vrouw.

29-06-2021 17:40

WZAWZDB14 +4620

Heeft Frank dit via een appje te horen gekregen?

29-06-2021 17:38

nightgoat +31292

Nee want hij heeft zijn contract helemaal zelf opgezegd.
Ofzo.

29-06-2021 17:53

nightgoat +31292

Vast wel en daarna óók nog een persbericht, ofzo.

29-06-2021 19:08

Web +178830

Jammer maar terecht
Ik vergeet nooit meer Frank zijn eerste wedstrijd naar het ontslag van Martin Jol
Ajax speelde tegen AC Milan en wat speelden ze weer des Ajax
Zijn eerste twee jaren waren gewoon goed, maar elk jaar gingen de beste spelers weg
Ajax en Frank waren niet gelukkig met de aankopen, er was ook niet veel te besteden. En het voetbal werd elk jaar minder

Frank heeft een dikke jas uitgedaan sinds Italië, Engeland en Amerika
Hij straalt niets meer uit. Ziet er ook slecht uit
Blij dat hij dit zelf onder ogen heeft gezien, anders de mensen om hem een wel

Nu kan hij lekker in de luie stoel gaan kijken, en wat de nieuwe trainer gaat doen
Want ook die gaat het niet makkelijk krijgen
Nederland heeft gewoon een heel matige selectie
Waar je geen hoogdruk mee kan zetten, laat staan goed voetbal mee spelen
Want Frank heeft gefaald
Maar waar waren Frenkie, Wijnaldum, De Ligt en Depay?
Goede voetballers kunnen in alle systemen spelen
Dus ga mij nu niet vertellen dat de beter spelers daar door niet uit de verf komen, onzin
Spelen alle topvoetballers in Europa in een 4-3-3 systeem
Sterker nog, niet een

29-06-2021 17:37

MichelAngelo66 +22270

Het eerste gedeelte klopt wel aardig, maar in de derde alinea ontspoor je. De selectie is niet zozeer matig, maar de spelers die hij opstelde waren matig. Laat ik zeggen de samenstelling. En ja het systeem deugde voor geen meter. Je kan niet zomaar in alle systemen spelen als je alleen een paar weken bij elkaar bent en dit systeem niet gewend bent. Als dat niet in je DNA zit. Je kan wel met deze jongens druk zetten alleen niet met de veldbezetting die er nu stond. Het systeem rammelde aan alle kanten en de juiste poppetjes stonden er niet. Dus er waren spelers die eruit gekickt hadden moeten worden en dat de Boer moeten doen.

29-06-2021 17:44

Web +178830

Spel systeem rammelt zeker. Heb je gelijk in
Maar dan moeten de goede voetballers nog steeds goed aan de bal zal

29-06-2021 17:56

Amsterdam90 +8277

Hou toch op man, ploegen met minder kwaliteit als oostenrijk, denemarken en zwitserland spelen gewoon beter voetbal. Zijn eerste twee jaren waren helemaal niet goed. Ajax heeft onder 6 jaar frank de boer twee periodes van 3 a 4 maanden goed gespeeld.

29-06-2021 17:49

Mivado +3327

Ik durf te betwijfelen of Denemarken, Oostenrijk en Denemarken zulke mindere selecties hebben dan Oranje hoor. Zij hebben ook best goede lichtingen en wij hebben echt wel veel kwaliteit verloren na 'de grote vier'.

29-06-2021 17:55

Web +178830

Jij schat Nederland veel te hoog in
Maar je bent niet de enigste hoor
Zwitserland heeft betere spelers dan Nederland

29-06-2021 17:58

Turbo +42133

Noem even 6 zwitsers van vergelijkbaar kaliber als Frenkie, De Ligt, vDijk, Wijndaldum, De Vrij, Gravenberch. Ben benieuwd.

Denk dat je nog geen 3 spelers op kan noemen zonder te googlen.

29-06-2021 18:36

Web +178830

Ik was onder de indruk van Zwitserland, spelen bijna alles vooruit, spelen heel goed tussen de linies
Namen ken ik ook niet, ik kijk niet elke dag Zwitserland
Ze verassen mij enorm. Waarom zou ik Google?

Spits vond ik een hele slimme speler
Die jongen die de voorzet gaf bij de eerste goal, hele goede voetballer
CV die de schitterend pass gaf bij die 3-3 hele goede speler
Zelfs de rechtsback die er in kwam speelden erg sterk
Shaqiri werd gewoon gewisseld. Want er zaten ook nog goede spelers ( aanvallend vooral ) op de bank

Die zes spelers die jij noemt, zijn goede spelers
Al denk ik anders over De Ligt, alles moet nog steeds op kracht, onrustig aan de bal

Gravenberch word een geweldige speler, maar kan nu nog niet een stempel op Oranje leggen
Blijven er maar vier over
Blind ben je niet onder de indruk van blijkbaar?
Ver uit de beste aan de bal
Frenkie zet ze minder voor de keeper dan Blind

Nederland heeft ook hele matige spelers er in lopen
Dat heb ik niet bij Zwitserland gezien

29-06-2021 19:55

Turbo +42133

Je weet de namen dus niet eens van de spelers. Hoe kom je er dan bij dat soort uitspraken te doen? Onbegrijpelijk.

Die spits (Seferovic) kan er geen reet van en is een klasse minder dan bijvoorbeeld Malen. Zelfs Luuk de Jong is een betere spits dan Seferovic. Shaqiri is C-keus bij Liverpool. Van Dijk en Wijndaldum zijn daar aanvoerders. Xhaka wordt al jaren uitgekotst door de Arsenal aanhang en is de aanvoerder. Embolo is wél een aardige speler. Thats it. Nederland heeft op 7 a 8 plekken een betere speler staan dan Zwitserland en is gelijkwaardig op de overige plekken. Roepen dat Zwitserland beter materiaal heeft is een werkelijk bezopen opmerking. Een opmerking die je alleen plaatst om het falen van Frank te verzachten.

29-06-2021 21:30

Web +178830

Lekker belangrijk om die namen te kennen
Kijken wat er op het veld gebeurt daar gaat het om
Maar jij kijkt ook nooit naar een team ( gaat te ver voor je ) Daarom moet je Ten Hag ook niet
Theorie daar ben je goed in, praktijk een nul
Alvarez komt niet voor in je post, knap hoor

29-06-2021 22:17

Turbo +42133

Jij begint over individuele spelers en materiaal, niet ik.

Goeie inhoudelijke reactie Web. Ook weer even lekker zielig doen. Klasse pik.

29-06-2021 23:16

Eurysaces +29550

Reken maar dat Frenkie niet goed uit de verf kwam met Dumfries en van Aanholt als "middenvelders" en de Roon naast hem. Eigenlijk was hij afhankelijk van Wijnaldum voor het voetbal en dat is gewoon treurig.

Als ik het nu opschrijf besef ik mij weer hoe absurd het is wat de Boer geprobeerd heeft. Die probeerde er echt elke vorm van voetbal uit te slopen. Voorin had je ook alleen Depay die in goede doen iets kon, daar hadden er natuurlijk 2 bij moeten staan. Depay heeft nooit de kans gehad te excelleren, eigenlijk alleen in de helft in Macedonië toen ze even 4-3-3 speelde, ook Wijnaldum kwam toen mee..

En natuurlijk hadden de spelers zelfs met meester saboteur de Boer moeten winnen van Tsjechië, maar eigenlijk kan je het ze niet kwalijk nemen..

29-06-2021 17:54

Godenzoon24 +15388

Laatste twee jaar waren gewoon slecht. Dat lag niet alleen aan vertrekkende spelers. Koeman voetbalde toch beter met deze zogenaamd matige selectie. Van Gaal met een nog mindere. Frank gaat slecht met spelers om , maakt rare keuzes, slechte wissels, en maakt met zijn systemen verkeerde spelers belangrijk. Zijn aanstelling was een aanfluiting en zijn prestaties ook.

29-06-2021 18:42

Babangida83 +23956

Zou het misschien zo zijn dat Frank er in 2008 ook al weinig van bakte, zoals ik dat toen ook al riep en jij het nog niet zag. En dat die clubs en NL-elftal geen toeval waren, maar de bevestiging daar van? Ik ben het met je eens dat hij het Ajax-voetbal weer terugbracht na Jol. Maar met name omdat er weer werd opgebouwd en omdat de jeugd weer echt de kans kreeg onder De Boer.

Molde en een Fenerbahçe en Celtic uit vorm en in erbarmelijke staat. Ook daar verloren we van, hoor. Lag echt niet alleen aan de spelers.

30-06-2021 21:21

Willem410 +3132

Doe maar Cocu of Van Bronckhorst.
Zo min mogelijk Ajax associatie alstublieft.

29-06-2021 17:35

MichelBoerebach +29286

Doe maar niet. Frank de Boer 2.0 en 3.0.

29-06-2021 17:36

Web +178830

Wat een onzin
Goede voetballers kunnen in elk systeem spelen
Of zie jij ze allemaal 4-3-3 spelen in Europa

29-06-2021 17:39

WantAmsterdam +116219

Systeem is niet het enige probleem. Ook speelstijl en filosofie. Daarnaast is de boer gewoon tactisch dramatisch.

29-06-2021 17:44

IRBaboon +6852

Communicatief ook. De man heeft geen verhaal en kan mensen niet inspireren.

29-06-2021 18:00

goajaxgo +14170

Kregen allebei de titel in de schoot geworpen. Zo'n beetje als de Boer.

29-06-2021 17:37

JCMS +2092

Tsja dit was onvermijdelijk. Het siert De Boer dat hij zelf opstapt. Het zou hem ook sieren als hij zich niet meer in het trainersvak gaat begeven, daarvoor komt hij op verschillende vlakken tekort. Dat is niet erg, maar wel jammer. Helemaal nu zijn eigen reputatie ook aan diggelen ligt.

29-06-2021 17:33

MichelBoerebach +29286

Dat lag voor hij bondscoach werd al aan diggelen.

29-06-2021 17:34

AFCA1996L +16006

Hahaha Leipzig heeft met Andre Silva weer een nieuwe spits aangetrokken, waardoor ze nu in totaal 6 aanvallers hebben ofzo. Geweldige overstap van Brobbey!

29-06-2021 17:30

MichelBoerebach +29286

Wat als ze nu een 2-2-6 systeem spelen?

29-06-2021 17:31

WantAmsterdam +116219

Die hebben toch in de september of winter al sorloth aangetrokken. Nu weer een dure spits. Maar hij doet het natuurlijk voor zijn ontwikkeling onze Brian haha.

29-06-2021 17:46

Harold +10581

Marcel Keizer?

29-06-2021 17:30

F Janssen +2193

Schiet Malen die bal er in dan is de Boer nog gewoon coach...

29-06-2021 17:29

MichelBoerebach +29286

Nee, hoor. Die Tsjechen stonden ook op het punt te scoren. Het wachten was op de 1-0, zelfs voor de rode kaart. Het elftal speelde met de minuut slechter.

29-06-2021 17:32

Web +178830

weet jij niet, waar haal je het toch vandaan man
Hele negatieve inslag heb je
Best erg

29-06-2021 18:09

Babangida83 +23956

Dat andere weet jij ook niet. Non-discussie. Een verliespartij ophangen aan één moment: amateuristisch.

30-06-2021 21:35

Ajax1114 +19393

Zo dicht ligt het bij elkaar

29-06-2021 17:33

WantAmsterdam +116219

Prima dan dat hij hem miste. Zijn we van de boer af.

29-06-2021 17:48

MankeNeliss +9814

Was het Steve McLaren niet die dat riep Ned Eng in de Kuip tegen de scheids. 'You just sacked me' over een discutabele vrije trap ofzo, die Koeman binnen pegelde.

29-06-2021 17:56
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.