[Update IV] Steijn ziet af van kort geding tegen Van Hooijdonk

door Timo Suur 823

Bron De Telegraaf, NOS, Algemeen Dagblad

[Update IV] Steijn ziet af van kort geding tegen Van Hooijdonk

door Timo Suur 823

Bron De Telegraaf, NOS, Algemeen Dagblad

Laatst geüpdatet

Maurice Steijn spant een kort geding aan tegen Pierre van Hooijdonk. Dat meldt De Telegraaf woensdagmiddag. De trainer van Ajax had de analist van NOS Studio Voetbal tot woensdagmiddag 12.00 uur de tijd gegeven om zijn uitspraken van zondagavond te rectificeren, maar de oud-voetballer liet die deadline verlopen.

Van Hooijdonk beschuldigde Steijn zondagavond in Studio Voetbal van 'duistere deals over spelers met bevriende zaakwaarnemers' in de tijd dat hij trainer was van NAC Breda. Steijn reageerde middels een brief van zijn advocaat Jan Kabalt, waarin hij eiste dat Van Hooijdonk die woorden op de nieuwssite van de NOS en in Studio Voetbal zou terugnemen.

Aangifte wegens smaad en laster niet uitgesloten door Kabalt en Steijn

'Van de zijde van Van Hooijdonk heeft om uitstel gevraagd, maar dat verlenen we niet. We gaan door op de ingeslagen weg, dus een kortgeding aanvragen', zegt Kabalt tegenover De Telegraaf. Ook een aangifte wegens smaad en laster wordt door Kabalt en Steijn niet uitgesloten.

Het is volgens De Telegraaf een publiek geheim dat het tweetal zeer ontstemd is over de passieve houding van de NOS. De Telegraaf heeft Van Hooijdonk eerder om een reactie gevraagd, maar laat verzoeken daartoe via WhatsApp en telefoontjes onbeantwoord.

Advocaat Peter Plasman, gespecialiseerd in smaad- en lasterzaken, liet tegenover het Algemeen Dagblad weten hoe hij tegen de zaak aankijkt. Hij zei onder meer: 'Het is een uitermate domme actie, zelfs als hij iets heeft. Dit kan zeer schadelijk zijn voor zijn imago. Wat er met hem kan gebeuren? De NOS kan gaan twijfelen of ze wel met hem doorgaan, zijn functie bij NAC kan op de tocht komen te staan. Het is niet niks om de trainer van Ajax zo in de kou te zetten. Als het uiteindelijk tot een strafzaak en veroordeling leidt, heeft Van Hooijdonk een strafblad. Dat lijkt me voor hem niet wenselijk.’

Update - 15.00 uur (16 augustus 2023) - Van Hooijdonk rectificeert uitspraken na dreiging kort geding door Steijn

Pierre van Hooijdonk heeft middels een mail aan advocaat Jan Kabalt van Ajax-trainer Maurice Steijn laten weten zijn uitspraken van afgelopen zondag in Studio Voetbal rectificeren. Dat meldt De Telegraaf woensdagmiddag. De voetbalanalist vroeg eerder nog om uitstel en toen hij dat niet kreeg en het kamp-Steijn het kort geding tot rectificatie aankondigde, kwam Van Hooijdonks advocaat Paul Tjiam van het kantoor Simmons en Simmons over de brug, zo valt te lezen.

Woensdag nog zou Van Hooijdonk de rectificatie publiekelijk maken. Het kort geding is daarmee vooralsnog van de baan en zodoende zal Steijn ook geen zaak aanspannen voor laster en smaad. 'Overigens behouden Steijn en zijn advocaat Kabalt zich het recht voor om alsnog een kort geding aan te spannen, mocht de rectificatie halfslachtig zijn', voegt De Telegraaf er nog wel aan toe.

Van Hooijdonk zal ook tijdens de eerstvolgende uitzending van Studio Voetbal waarin hij aanwezig zal zijn 'door het stof' moeten. 'Dat moet dan in de bewoordingen die Steijn en zijn advocaat eisen. In geval van halfslachtigheid zal de Ajax-trainer niet schromen om alsnog naar de rechter te stappen', zo wordt geschreven.

Update II - 17.15 uur (16 augustus 2023) - Van Hooijdonk voorlopig niet aan tafel bij Studio Voetbal na uitspraken over Steijn

Pierre van Hooijdonk neemt voorlopig geen plaats aan tafel bij Studio Voetbal, zo deelt de NOS. Dit wegens de stevige uitspraken over Ajax-coach Maurice Steijn. 'De uitspraken werden ondanks herhaaldelijk doorvragen door de presentator in de uitzending niet onderbouwd door Van Hooijdonk. De beschuldigingen hebben ook na de uitzending tot de nodige discussies geleid. Woensdagmiddag heeft Van Hooijdonk openlijk excuses aangekondigd. De inhoud daarvan is bij de NOS nog niet bekend', laat de omroep weten in een statement.

De NOS geeft aan dat er op een later moment anders besloten kan worden. 'Uitgangspunt van de NOS is dat uitlatingen langs de lat van zorgvuldigheid en betrouwbaarheid gelegd moeten kunnen worden. Daar ontbrak het aan. Na evaluatie van de uitzending is gezamenlijk de conclusie getrokken dat Van Hooijdonk voorlopig niet aanschuift als tafelgast bij het sportprogramma.'

Update III - 17.40 uur (16 augustus 2023) - Van Hooijdonk biedt Steijn excuses aan: 'Heb geen bewijs voor mijn opmerking'

Pierre van Hooijdonk heeft via de NOS zijn excuses aangeboden aan Maurice Steijn voor de uitspraken die hij zondagavond in Studio Voetbal heeft gedaan. Hij beweerde dat de huidige trainer van Ajax in zijn tijd bij NAC Breda, in het seizoen 2020/21, 'duistere dealtjes' heeft gemaakt. De oud-spits gaat nu door het stof, nadat Steijn via een advocaat rectificatie eiste.

'Deze opmerking heb ik in the heat of the moment gemaakt, in een discussie met tafelgasten', begint hij. 'Voor mijn opmerking heb ik geen bewijs en die opmerking had ik daarom ook niet moeten maken. Ik neem hierbij terug wat ik over Maurice heb gezegd en ik bied hem mijn excuses aan. Wanneer het stof is gedaald, neem ik contact op met Maurice om wat tussen ons speelt, uit te praten.'

Update IV - 10.50 uur (17 augustus 2023) - Steijn ziet af van kort geding tegen Van Hooijdonk

Maurice Steijn ziet af van een kort geding tegen Pierre van Hooijdonk, zo schrijft het Algemeen Dagblad. De trainer van Ajax had een kort geding aangespannen tegen de oud-voetballer, omdat hij in eerste instantie niet aan de eisen wilde voldoen. Van Hooijdonk heeft dat inmiddels wel gedaan en zijn uitspraken gerectificeerd. 'Hij heeft aan onze eisen voldaan en daarmee is het kort geding van de baan', laat Jan Kabalt, advocaat van Steijn, weten aan het medium.

Pre-order de gloednieuwe Johan Cruijff-collectie via de Ajaxshop!

Lees meer over:
Plaats reactie

S_020 +4104

Maurice the merciful.

17-08-2023 19:23

DAZmovement +0

Maurice Steijn ware Ajax Strijder.
Eerste slag gewonnen.

17-08-2023 17:56

stopperspil +11203

VanHooijdonk kan als analist terugkeren bij de Oranje wedstrijden (ik ben de beroerdste niet) maar bij StudioVoetbal kan dat niet omdat het elke week daar ook over Ajax dus ook over Steijn zal gaan.

17-08-2023 17:09

MarcelvTol1971 +15436

Ben wel benieuwd of Pierre en Maurice nog wel rond de tafel gaan.
Dat moet eigenlijk wel gebeuren, want dit kan niet zo doorgaan.

17-08-2023 17:06

vanreenen +10321

Matrices heeft gelijk. Nog meer rompslomp zit je niet op tw wachten. De komende tijd heeft hij zijn tijd meer dan nodig om het elftal in elkaar te laten passen.
Voorhoede: Bergwijn, Brobbey, Forbs
Achter Brobbey: speelt Akpom
Daarachter: Branco en Tahirovic
Laatste 4: Hato, Medic, Sutalo, Gaaei
Goal: Gorter

Lijkt mij wel wat

17-08-2023 16:00

MarcelvTol1971 +15436

Sutalo moet nog ff binnengehengeld worden maar als dit gaat lopen heb je voor de eredivisie een heel goed elftal

17-08-2023 17:05

MickS +6257

Top. Volwassen zijn tegenover het kleine kindje en er gewoon boven gaan staan. Zelf het goede volwassen gedrag laten zien als voorbeeld. Laat Pierre maar zweten.

17-08-2023 15:34

RedWhiteTornado +311

Ik weet niet of hij zweet. Heeft poen zat. Hoop alleen dat ie wat geleerd heeft: zwijgen, bewijzen vinden en dan pas lullen. De enige goede volgorde als je jezelf niet voor lul wilt eetten tenminste.

17-08-2023 16:39

MickS +6257

Ik weet ook niet of hij zweet idd.... Maar ik heb er nog minder geloof en vertrouwen in dat hij hier wat van geleerd heeft. Hij is zo'n intens rancuneus verongenoegd mannetje, bah.

17-08-2023 17:24

RedWhiteTornado +311

Sinds Steijn coach is bij Ajax en zijn maatje Mattijs Manders A.D. Is bij het Franse Troyes (onderdeel van City Group) zijn de contacten tussen Ajax en Manchester City ook duidelijk beter geworden.
Ik weet nu al waar Steijn heen gaat na zijn langere of kortere periode bij Ajax. Niet naar Man. City zelf maar wel een baan binnen City Group.

17-08-2023 14:45

AFCAMM +11374

Denk dat Kelvin de Lang daar ook wel een rol in speelt, als voormalig werknemer van City.

17-08-2023 15:29

RedWhiteTornado +311

@AFCAMM
Tuurlijk heeft Kelvin daar een grote rol gespeeld. 6 jaar in scouting gezeten bij City.
En dus ook in de City Group.

17-08-2023 16:36

7172AFCA7395 +10344

Zo lossen grote mensen zoiets op.

17-08-2023 14:38

rich67 +6687

Daar nemen we een drankje op hè Raf……ik weet heel flauw maar kon t niet laten :-)

17-08-2023 14:28

FidoDido +4130

Mooi dat die gast nu van de buis gehaald is.

En nu de focus graag weer op het foebele!
We hebben nog enkele potjes te winnen!

17-08-2023 14:18

Ajax The Best +16639

Bedankt Rafael!

17-08-2023 14:16

Lunsdale +6391

Steijn een verstandige man! Ff die arrogante Pi-Air laten zweten en door het stof laten happen. Publiekelijk excuses maken (ook een mooi seintje naar al die zogenaamde analisten), maar er niet te veel moeite en tijd in steken. Van Hooijdonk is de moeite en lasten niet waard om voor zoiets als dit je tijd te verdoen.

17-08-2023 14:14

afcsja +2499

Ik las al, zand erover!

Heel veel zand bij Pierre 😂

17-08-2023 14:09

Ajax The Best +16639

Ja, zodat hij zijn kop er in kan steken.

17-08-2023 14:13

ptjebel +2262

Goed gezien van Steyn want als je ergens energie in steekt wordt het sterker/groter.
Dat nare mannetje heeft z'n lesje hopelijk geleerd.

17-08-2023 14:00

Red Devil +3604

Steijn heeft de nietgemeende excuses van die rat maar geaccepteert.
v Hooijdonk wil Steijn nog bellen om het uit te praten maar ik denk niet dat Steijn daarop zit te wachten.

17-08-2023 13:52

Rentokill +4609

‘Ik heb geen bewijs voor wat ik heb gezegd’ vind ik niet heel erg overtuigend. Maar ik snap ook dat Steijn verder wil. Hooijdonk doet dit geen tweede keer. Punt gemaakt.

17-08-2023 13:16

Dusbaba +15425

En toch zie ik Van Hooijdonk er voor aan dat hij zijn rancune nog steeds niet heeft laten varen.

17-08-2023 15:03

jjdd +3402

Prima!

Punt gemaakt. Fittie "gewonnen".

Pi-air is monddood gemaakt en van de buis voorlopig.

En weer doorrrrrr. Voetballuh! En punten pakken.

17-08-2023 13:13

Robertini +39636

Prima, nu hij z'n woorden ingeslikt heeft, niet meer belangrijk.

17-08-2023 13:04

MarcHogervorst +35302

Probleem is, dat heeft hij niet! Hij heeft alleen gezegd 'ik heb er geen bewijs voor'. Blijft een l-l dus.

(Maar van de andere kant inderdaad beter de energie op Ajax richten.)

17-08-2023 13:10

Robertini +39636

Hij heeft gezegd dat hij het niet had moeten zeggen + is z'n baantje kwijt. Ik vind dat wel genoeg.

17-08-2023 13:13

AFCACruijff14 +162318

Beetje offtopic maar toch:

https://www.youtube.com/watch?v=7j5EjgDh5ZQ&ab_channel=VandaagInside

Deze gozer van de VI redactie is lekker kritisch op Valentijn in de video. Dat hij wel erg op Mislintat hakt, de hypocrisie over iemand uit Rusland halen. Toch goed dat iemand het eens laat weten.

17-08-2023 12:21

Ozymandias +159568

Nu zegt hij opeens dat het goed is dat Mislintat trainingen bezocht terwijl hij daar eerst kritiek op had...

17-08-2023 13:12

Qifesh +24917

"nee nee dat lieg ik"

hoor ik het ook eens van een ander

17-08-2023 13:20

Thaschja +10242

Kijk dat zijn nu Kerels goed gedaan Maurice.

17-08-2023 12:07

Breuk +25324

Op naar Excelsior. Puntverlies is geen optie.

17-08-2023 11:52

RepoocElad +9940

Verstandig van Steijn. Nu is de kous ook gewoon af

17-08-2023 11:39

Bramble1988 +9317

Mooi, kan het nou weer over voetbal gaan! Dom gelul allemaal

17-08-2023 11:37

MarkP +21769

Alleen niet met pierre🤣

17-08-2023 13:06

VoorAltijdNummer14 +25438

Of het dit seizoen de ideale trainer voor ons is, moet nog blijken, maar in tegenstelling tot de 'logischere keus' Schreuder lijkt Steijn al wel echt al veel meer omarmd door de achterban.

(Dit baseer ik overigens wel op de algemene tendens die ik online lees en mijn eigen gevoel.)
(Edit: topcomment was me voor, lol)

Een echte Hagenees zijn, als kleine jongen door je pa naar de Kuip meegenomen worden, een minder aansprekend cv hebben en ook nog eens Ajax-kryptonite eigenschappen toegeschreven worden als betontrainer en jeugdnegeerder; ga er maar aanstaan.

Met zijn niet gespeelde trots, no-nonsense uitspraken, disciplinaire benadering, waardering voor de achterban en vertrouwelijke manier van werken met collega's (assistenten en Sven) komt 'ie al een heel end. Nu 'ie als klap op de vuurpijl ook nog eens een klinkende zege boekt op een oppercalimero/Anti-Ajaxpropagandeur, laat hij al helemaal zien om mentaal uit het juiste hout gesneden te zijn.

Nu is het aan hem om naar behoren te presteren, want aan het einde van de dag is dat #1 prio. Als Ajacied in wording is 'ie in ieder geval lekker bezig!

17-08-2023 11:36

MarkP +21769

Pierre heeft zichzelf geëlimineerd op nationale tv, prachtig.

17-08-2023 11:34

RSM +3919

Begrijp je echt een rare actie was dat. Helemaal maar dan ook helemaal nergens voor nodig geweest. Ongelooflijk.

17-08-2023 12:21

Sjonnie +18814

Dit was gewoon een vervelende strontvlieg die even een ferme tik van de vliegenmepper moest krijgen.
En we kunnen weer overgaan tot de orde van de dag.

Transfernieuws??

17-08-2023 11:31

Ajacied1981 +17412

pierre is nu wel klaar denk ik
Wie wil zo'n kerel nog in zijn of haar gelederen hebben

17-08-2023 11:27

Dennis129 +11888

Ik denk espn. Lekker met Mario been en Hans kraaij in elkaars reet kruipen.

17-08-2023 11:54

musicradio +3893

die klootzakken passen precies bij mekaar die holmaatjes

17-08-2023 15:03

MidMid +5715

Daar ben ik niet zo zeker van in een tijd waarin ophef belangrijker lijkt te zijn geworden dan inhoud.

17-08-2023 11:54

Medoz +4322

"Wie wil zo'n kerel nog in zijn of haar gelederen hebben?"

Wat dacht je van Antwerpen?

17-08-2023 11:57

Suavimani +12059

Logisch dat hij het geding niet doorzet. Het doel is immers bereikt. Van Hooijdonk is publiekelijk vernederd en heeft zijn woorden in moeten slikken. Bovendien is hij voorlopig van TV af. Game, set and match: Maurice Steijn.

17-08-2023 11:24

Dolblij +45460

Netjes van Steijn, en goed zo want daardoor ook focus op het wezenlijke: Ajax.

v. Hooijdonk heeft zichzelf al kompleet voor paal gezet. Hoe verder Steijn zich van die engnek vandaan houdt, des te sterker de werking.

17-08-2023 11:22

AFCACruijff14 +162318

Steijn heeft Pierre mentaal kapot gekregen deze week. Dat is al de grote winst. Pierre af als een gieter met zijn domme gebral en zijn excuses en Steijn mag zich de winnaar voelen.

Hier mag je het best bij laten. Focus weer op Ajax.

Enige wat ik hoop is dat de NOS en ESPN die rancuneuze loser eruit smijten. Echt ongeschikt als analist als je zulke dingen roept.

17-08-2023 11:22

musicradio +3893

bij nac moeten ze die loser als rvc lid ook een trap geven

17-08-2023 15:06

thelordjoshua +10641

Was toch we te verwachten dit allemaal, met die maar ook dieptrieste Nederlandse TV, krijg je daar 4-5 van die verburgelijkte ABN gasten aan tafel met hun handen in elkaar en een goedkoop blousje en colbert. Vervolgens op zn Hollands elitair lopen lullen over dingen waar ze eigenlijk totaal geen tot nauwelijks kennis van hebben om vervolgens te lopen oordelen zonder te snappen wat ze nou eigenlijk zeggen. Soort
van kunstmatig intellect. We lopen al een hele lange tijd voor lul in Nederland. Dan zie ik liever een Andy vd Meijde in zon auto lekker plat lullen dan van dat neppe gebral.

17-08-2023 11:20

VoorAltijdNummer14 +25438

Chique van Steijn!

Vond persoonlijk dat Pierre zich er relatief makkelijk van afmaakte, dus had ik er niet gek van opgekeken als Moeries die engnek nog even extra door het stof had laten gaan.

Het feit dat 'ie er van afziet, is tekenend voor het verschil in klasse (lees omgang met rancuneuze gevoelens) tussen beide volwassen kerels.

Gefeliciteerd met de dikke vette W coach!
❌❌❌

17-08-2023 11:19

nightgoat +31199

Steijn heeft even laten zien wat integriteit en stijl is en hoe je daar naar handelt.
Al deze karaktereigenschappen zijn Pierke geheel onbekend dus enig leergeld is in zijn geval weggegooid geld.

17-08-2023 11:13

Saudara +7065

Die hele vete interesseert me geen reet. Laten we het vooral over voetbal hebben.

17-08-2023 11:07

Harold +10581

Ik ben blij dat de lucht geklaard is en dat we ons weer op het voetbal kunnen richten.

17-08-2023 11:13

AjaxMiddelburg +2954

Zo geen woord meer aan besteden. Op naar Excelsior. Wordt nog niet eenvoudig. Zondag weer lekker naar Raffie luisteren. Pierre is straks alleen nog maar te zien in het stadion wat vernoemd is naar hem RAT Verlegh in Breda.

17-08-2023 11:02

Harold +10581

Is Excelsior zo goed dan?

17-08-2023 11:14

MarkP +21769

Net zo lastig als die strontvlieg v hooydonk. Goede vliegenmepper en we winnen.

17-08-2023 11:36

AjaxMiddelburg +2954

Nou wonnen toch knap hun uitwedstrijd en ik heb al eerder gezegd voor ons is het nu nog lastig met al de veranderingen. Zal een klein veld zijn. Speel maar eens door die drukte heen.

17-08-2023 11:46

Dennis129 +11888

Ze verwachten heet en benauwd weer en waarschijnlijk een niet gesproeide kurkdroge kunstgrasmat. Het baltempo was thuis op een heel goed veld al enorm laag. Met deze ingrediënten kan het zomaar een heel moeizaam potje worden.

17-08-2023 11:58

Asociaal +2803

Voor Ajax is dit het beste. Ik durf niet te zeggen of ik hetzelfde gedaan zou hebben als ik in zijn schoenen stond.

17-08-2023 11:02

Nr.10 +111508

Dat was een snelle knock-out voor Pierre. Nu nog even één keer op tv jezelf voor paal zetten.

17-08-2023 11:02

Patrick78 +52641

Maurice is een lord!

17-08-2023 11:00

thelordjoshua +10641

Ik ben een Lord

17-08-2023 11:16

MarLuuk76 +3557

The Lord God is iniedergeval niet God zelf.

17-08-2023 12:37

thelordjoshua +10641

Nee ik ben Lord Joshua. Sta boven God.

17-08-2023 13:55

gebakkenperen +3126

Ik vind Pierre ook een grote lul. Neemt niet weg dat iedereen een keer uit de bocht moet kunnen vliegen. Excuses maken en door.

17-08-2023 10:59

PeterLarsson +13316

Dat Pierre een lul is en we door moeten ben ik met je eens. Echter dit was niet een keer uit de bocht vliegen. Pierre is de laatste jaren stelselmatig bezig om Steijn te beschadigen, prestaties naar beneden te halen etc. Alleen nu in al zijn enthousiasme om dit werk voort te zetten ging hij over een juridische grens. Gelukkig met de nodige gevolgen voor Pierre en Steijn die af is van het gezeik van deze nitwit.

17-08-2023 11:15

julianmkm +200

Nog steeds een zwak excuus vanuit v. Hooijdonk, maar goed.
Blij dat het voor nu zo is afgedaan.
Vergeten en focus op ajax!

17-08-2023 10:58

MichelKudus +4812

Kort geding is inmiddels van de baan. En door! Richten op Ajax, das ontelbaar keer belangrijker dan die lapzwans!

17-08-2023 10:43

AFCA-1983 +17746

Situatie met Stuttgart ligt erg lastig en Ajax heeft nog wel hoop, maar Ajax kijkt naar alternatieven mbt Ito zegt stef de bont van de vi zojuist op X

17-08-2023 10:41

Nr.10 +111508

is duidelijk of het dan gaat om alternatieven op lcv, of ook lb?

17-08-2023 11:02

Amsterdamnoord +6155

Zo lang er hoop is blijf ik hoop houden!! Op de een of andere manier heb ik mijn hoop gevestigd op Ito

17-08-2023 11:59

Mokum2018 +2113

die van Hooijdonk komt er zo wel erg gemakkelijk vanaf zeg

17-08-2023 10:30

Duggoutdennis +6394

Wel een inkomstenbron kwijt nu hij geen tafelgast meer is bij de NOS... En het is maar de vraag of een zender hem snel weer zal vragen... Dat is ook een straf natuurlijk.

17-08-2023 11:01

MPAjax +8442

Van Doeij*donk*

17-08-2023 08:15

brullie +7049

Geen bewijs en dus niet "wat ik heb gezegd is niet juist, Steijn heft zich naar mijn weten niet ingelaten met duistere zaken"....Dus, hij heeft geen bewijs maar het is wel gebeurd?? Ik zeg rechtszaak Steijn, al is het maar voor onze entertainment!....lol

17-08-2023 07:19

JohnSnow +2975

Als je aangeeft “ik heb geen bewijs voor mijn opmerking dus had ik het niet moeten zeggen”, dan insinueert hij nog steeds dat het waar is maar dat hij het enkel niet kan onderbouwen. De vraag is: ontkracht dit wat hij de wereld in heeft geholpen? En… leidt Steijn hier niet alsnog imagoschade door?

Ik was er eigenlijk wel klaar mee, maar door de “rectificatie” op deze manier te doen… gooi je dan niet alsnog olie op het vuur?

17-08-2023 05:04

mvdk +44279 moderator

Inderdaad, want hij zei niet: 'Het is niet waar wat ik zei'. Het blijft voer voor speculatie.

17-08-2023 07:18

Psychevore +21186

Hij heeft net zo goed geen bewijs dat het niet waar is.

17-08-2023 08:32

Sven Heida +1384

mvd , Dit kan toch niet , jij zegt de waarheid ligt in het midden want niemand heeft bewijs . Maar als iets niet gebeurd is kan je ook nooit het tegendeel bewijzen , er blijft niets anders over dan rancune en dit is geen voer voor speculatie naar Steijn toe maar wel naar v Hooijdonk .

17-08-2023 11:29

Rymesyt +8093

Ho wacht, zo werkt het niet. Je kunt heel moeilijk tot onmogelijk bewijzen dat je iets NIET hebt gedaan. Ik kan nu roepen dat Steijn meerdere moorden heeft gepleegd of nog iets veel walgelijkers. Ik heb geen bewijs dat hij dat heeft gedaan en Steijn kan niet bewijzen dat hij dat niet heeft gedaan, ligt de waarheid dan in het midden? Hierom is het zo niet oke dat je zo'n beschuldiging op tv doet, je kunt je er eigenlijk niet echt tegen verdedigen anders dan Steijn heeft gedaan. En dan hou je altijd mensen die denken 'waar rook is is vuur', Steijn is sowieso beschadigd hierdoor.

17-08-2023 11:50

mvdk +44279 moderator

Ok, je hebt gelijk dus ik haal het weg aangezien ik mogelijk zelf voer :-).

Maar dat laatste is dus wel het punt van mijn reactie op JohnSnow. Van Hooijdonk had moeten zeggen dat het een leugen was, maarja dat zal hij niet doen.

17-08-2023 12:06

Mijnclub33x +9991

Pyair heeft zichzelf buitenspel gezet en krijgt nu een rode kaart voor onbepaalde tijd van de NOS.
Reken er maar niet op dat hij ooit nog ergens als analist aan de slag kan, o.a. ook bij CL en EL bij Veronica want hij zal nooit meer onbevoordeeld zijn mening kunnen geven zonder dat daar wat achter wordt gezocht door Wie dan ook. En NAC, dat is een bende korte lontjes. 'Dit was het einde van Pyair, goede avond'.

17-08-2023 04:47

Spielmacher +10772

Pierre heeft het geprobeerd, it backfired. Excuses, beetje door het stof, ook op tv ongelijk bekennen en weer veder aub.

17-08-2023 03:36

Simpelishetmoeilijkst +25357

Einde verhaal. Snel doorgaan iedereen. Er komt een competitiewedstrijd asn.

17-08-2023 02:07
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.