EIEREN VOOR ZIJN GELD - Theo Janssen heeft nogmaals aangegeven graag terug te willen naar Vitesse. Met de komst van Christian Poulsen lijken er nog minder minuten in het verschiet te liggen voor Janssen. 'Ik wil naar Vitesse. Dit is een emotionele keuze en het voelt als thuiskomen. Ik wil terug naar Arnhem', zegt hij in het Algemeen Dagblad.
Janssen heeft bedankt voor Besiktas. Daarnaast is hij bereid salaris in te leveren om voor Vitesse te spelen. De Ajacied gaat er van uit dat Vitesse het nog zal regelen voor het sluiten van de transfermarkt.
Ajax zou zes ton vragen voor Janssen, maar volgens eerdere berichtgeving heeft Vitesse een deze zomer een bod gedaan van 1,2 miljoen euro, dat zou niet met elkaar rijmen. De zes ton die AD meldt is gebaseerd op een berekening van afwaardering naar contract tot 1,5 miljoen euro minus zijn jaarsalaris. (foto: Black Bath Towel Photographers)
Plaats reactie