Jurriën Timber heeft dinsdagavond met 3-0 gewonnen van Real Madrid. De Londenaren wisten in het eigen Emirates Stadium dankzij twee schitterend raak geschoten vrije trappen van Declan Rice en een goal van Mikel Merino met ruime cijfers te winnen. Bayern München ging op eigen veld onderuit tegen Inter: 1-2. De Duitsers wachten dan ook een zware taak volgende week in Milaan om alsnog de halve finale te bereiken.
Voor Arsenal lijkt de Champions League de laatste kans op zilverwerk dit seizoen. In de Premier League staan de Londenaren elf punten achter op koploper Liverpool en in de nationale bekertoernooien zijn The Gunners ook niet meer actief. In het Emirates Stadium stond op dinsdagavond de kraker tegen Real Madrid op het programma. Voor rust bleek de wedstrijd in balans. De Londenaren drongen meer aan en kregen vlak voor rust een grote kans op de 1-0. Timber gaf een puntgave voorzet op Declan Rice die de bal met het hoofd verlengde richting de verre hoek, maar Thibault Courtois bleek een sta in de weg. Ook de rebound van Gabriel Martinelli bleek een prooi voor de Belgische sluitpost en zo ging men met de brilstand rusten.
Na rust leken de Madrilenen iets meer de controle over het duel te krijgen, maar tot echt grote kansen leidde dat niet in de eerste tien minuten na rust. In de 58ste minuut was het Rice die de ban wist te breken voor Arsenal. De Engelse middenvelder krulde een vrije trap van ongeveer 25 meter prachtig om de muur heen en zette Arsenal op 1-0. In de 67e minuut kreeg Arsenal een reuzenkans om de score te verdubbelen, maar wederom lag Courtois in de weg met een dubbele redding.
In de 70ste minuut liet Rice wederom zien waarom hij de vrije trappen voor zijn rekening neemt bij Arsenal. De Engelsman schoot nu van iets dichterbij een vrije trap keihard in de rechterkruising en zo stond het 2-0. Vijf minuten later was het Mikel Merino die het feest helemaal compleet maakte in Noord-Londen door de 3-0 tegen de touwen te schieten. Zo lijkt Arsenal met één been in de halve finale van het miljardenbal te staan.
Tekst gaat verder onder de foto.

Inter wint nipt van FC Bayern München
In de Alianz Arena stond een ander mooi affiche op het programma. Daar ontving Bayern München het Inter van Simone Inzaghi. De Duitsers kregen in de eerste helft de beste kansen om de score te openen. Zo kreeg Harry Kane de kans om zijn team op 1-0 te schieten, maar hij schoot van dichtbij op de paal. Vlak voor rust was het Inter dat met een prachtige aanval op voorsprong kwam via Lautaro Martinez, die de bal met buitenkant rechts in de rechterbovenhoek deponeerde.
Ook na rust waren het de Duitsers die het spel dicteerden en een aantal grote kansen bij elkaar speelden, maar Inter-doelman Yann Sommer werd tot laat in de wedstrijd niet gepasseerd. In de 85ste minuut tekende Thomas Müller voor de gelijkmaker. Harry Kane kreeg de bal op de achterlijn en gaf de bal met veel gevoel voor richting de tweede paal waar Müller vrij eenvoudig kon binnentikken. Helaas voor de Duitsers werd nog geen drie minuten later alweer aan de andere kant gescoord door Inter, ditmaal was Davide Frattesi het eindstation van een fraaie aanval over de linkerkant en besliste hij het duel in München.
FT | Arsenal - Real Madrid (3-0)
Doelpunten:
1-0 Declan Rice (58')
2-0 Declan Rice (70')
3-0 Mikel Merino (75')
FT | FC Bayern München - Inter (1-2)
Doelpunten:
0-1 Lautaro Martinez (38')
1-1 Thomas Müller (85')
1-2 Davide Frattesi (88')
Topreactie
Oxxer +165749
Gewoon 2 klasse vrije trappen, kinderachtig dat Sneijder het niet toegeeft.
Plaats reactie