De Jonge kondigt maatregelen aan: 'Hossen op een kluitje moet afgelopen zijn'

door Gino Haverkamp 70

Bron Algemeen Dagblad

De Jonge kondigt maatregelen aan: 'Hossen op een kluitje moet afgelopen zijn'

door Gino Haverkamp 70

Bron Algemeen Dagblad

Laatst geüpdatet

Demissionair minister van Volksgezondheid Hugo de Jonge heeft enkele kleine maatregelen aangekondigd om de drukte in de voetbalstadions te beperken. Wat hem betreft gaan staantribunes dicht en moeten seizoenkaarthouders meer verspreid zitten. 'Dat hossen op een kluitje moet afgelopen zijn.' Wel ziet hij verbeteringen ten opzichte van vorige week.

Vorige week waarschuwde De Jonge de clubs en supporters nog. 'Als mensen niet gewoon blijven zitten, en de stadions niet voor maximaal twee derde zijn gevuld, kan dat reden zijn om de maatregelen weer aan te scherpen', zei hij. Afgelopen weekend ging het beter, al is de demissionaire minister nog altijd niet helemaal blij. 'Maar je zag ook in een aantal vakken dat hossen op een kluitje soms toch echt voorkwam. En dat moeten we echt niet doen, zover zijn we nog niet', citeert het Algemeen Dagblad hem.

Dinsdag volgt er overleg tussen burgemeesters en clubs. De Jonge wil staantribunes sluiten en vindt dat seizoenskaarthouders beter verspreid moeten worden door de stadions. 'Het kan goed gaan, je wil ook gewoon dat dit mogelijk blijft, ik hoop het ook. Stappen terug zetten is precies niet wat je wil.'

Wil je met je mede-Ajacieden praten over van alles en nog wat? Check dan het AS Forum.

Lees meer over:
Plaats reactie

cantharel +3527

Die klojo had beter eerder moeten zeggen dat het afgelopen moet zijn met die spreekkoren maar hield toen zijn mond dicht.

25-08-2021 09:01

DeMeer1976 +3095

Gaat nog flinke tijd duren voor we naar het echte normaal gaan. Teveel onzekerheden op het moment. Teveel ongevaccineerden en het onbekende hoe lang de vaccinaties goede bescherming bieden en tegen welke varianten.
Tenzij je beslist alles open te gooien voor alleen volledig gevaccineerden zie ik niet dat dit allemaal teruggaat naar normaal van voor corona.

24-08-2021 16:58

Ajax4ever86 +3967

Het gaat nooit meer terug maar wat wij normaal noemen.
Vanaf het moment dat het gros van de werldbevolking als kuddevee is gaan luisteren naar dit zieke hypocriete plan, was het al klaar. Vanaf het moment dat wij als volk hebben laten zien dat we bereid zijn om voor een almachtige overheid met een muilkorf op te lopen, thuis te laten opsluiten, laten we bepalen met wie en hoe we fysiek met elkaar omgaan, thuis zingen of schreeuwen, vol laten spuiten met farma gif (maar als zelfbenoemde fitnessgoden wel elk ingrediënt op de verpakking scheikundig ontcijferen) en weet ik veel wat voor waanzin en idioterie nog meer.

De lijst is gewoon te lang, dan heb ik het nog niet eens over tienduizenden nabestaanden, die niet eens afscheid mochten nemen van mensen op hun ziekbed of ouderen die zonder menselijk contact mochten wegrotten in een verzorgingstehuis.
We zijn een triest stel volk bij elkaar. Dat meen ik echt. Wanneer whatsapp emoji’s verwijderd of snapchat hun layout. Nou dan staat de halve wereld op zn kop. Iedereen lult en klaagt er maar over op zn social media. Zijn zelfs bereid tot wereldwijde opstand.

Maar nu word je door corrupte rijke machtsgeile elite met jouw overheid als gewillig doorgeefluik zo zwaar genaaid, dat daar een gemiddelde bukkake film bij verbleekt. En dan hoor je NIEMAND.
Weg rechten, weg privacy, weg baas van eigen lichaam, weg geld (want dit geintje gaat ons burgers klauwen vol geld kosten en dan zijn ze nog niet eens begonnen met hun corrupte milieuplannetjes).
En dan snappen De meeste mensen ook nog niet eens wat hun befaamde QR app straks allemaal met je leven zal doen.
Het interesseert mensen niet, maar het zal ze gaam interesseren als ze het in hun portemonnee gaan voelen en de beperkingen in hun leven wat ze gewend waten zullen beseffen. Dan kan je platgespoten zijn of niet hoor.
Maar sws is het platspuiten met de toekomstige eeuwig leven biedende Boosters al om de zwakken uit te schakelen. Geen of slechte weerstand met onderliggende kwalen. Geloof me die zijn er binnen 3 /4 prikken sws niet meer. In een sociaal kredietsysteem heb namelijk niks aan dit risicogroepen.
Dus tja. Het is allemaal zo simpel te doorzien om te zien wat er gebeurd, maar je moet je hersenen zelf willen gebruiken.

Mensen gaan het achteraf pas allemaal snappen. Maar dan is het al veel te laat.

24-08-2021 17:51

Joko +5063

Thx man, ik werd het persoonlijk zat om als paria te worden behandeld omdat je dus geen vaccin wil. HIV vaccin zijn ze 40j mee bezig geweest.. Dit goedje is in een jaar in elkaar gestampt, of en dat sluit ik ook niet uit, het vaccin lag al veel langer op de plank en is het voor de bune.

Ik maak mee eerlijk gezegd drukker om alle milieu fratsen die ze er even tussen door door moffelen, En dat door een groep die al een jaar geleden naar huis is gestuurd.
Maar ze blijven maar als een ware puppetmaster aan de touwtjes trekken.
En vele volgen zonder morren.

25-08-2021 07:40

BokkieBokstra +11345

https://www.ad.nl/binnenland/long-covid-patienten-storten-hart-uit-bij-de-jonge-ik-ben-een-wrak-fysiek-en-mentaal~a8303472/

https://www.ad.nl/binnenland/ziekenhuizen-worstelen-met-corona-ontkenners~a57facf5/

25-08-2021 09:05

Ajax4ever86 +3967

Bokkie je gedraagt je weer als een hersenloze Tokkie.
Beetje artikelen van de overheidspropaganda hier plaatsen. Ben je niet goed wijs of mis je echt teveel hersencellen.

25-08-2021 10:42

Ajax4ever86 +3967

Ja die milieu propaganda is de tweede fase om de burgers nog verder de nek om te draaien.

25-08-2021 10:44

BokkieBokstra +11345

@Ajax4ever86 Dat had ik wel gedacht, iets met MSM, linkse elite al doet overheidspropaganda het ook goed. Dan zijn Soros en Gates nooit ver weg. Het lijkt me een naar virus en als je het te pakken krijgt kan het alle kanten op. De een is er ongevoelig voor, de andere wordt heel hard ziek of gaat dood weer een ander houdt er een lange covid aan over. Hele nare verhalen. Het is toch geweldig dat we in een land leven waar je zomaar je vaccin kan krijgen, vind dat bijzonder en werd er emotioneel van toen ik mijn prikje ging halen. Zou zeggen, grijp je kans, baat het niet dan schaadt het niet.

25-08-2021 10:56

Ajax4ever86 +3967

En voor jouw info. De griep is altijd al naar geweest. Vooral bij zwak immuun. Is totaal niks nieuws onder zon.
Net als ziekenhuisdruk tijdens de R maanden daardoor.
Het enige verschil is dat 1 influenzavirus van de miljoenen gemuteerde varianten in de wereld een hele dure merknaam heeft gekregen.

25-08-2021 11:23

BokkieBokstra +11345

Weet niet wat er in zit, ben goed van vertrouwen, heb in het verleden meer zaken in het lichaam gekregen of gepropt dus zie zelf het probleem niet met dit vaccin. Dat het snel ontwikkeld is komt door de voortgang van de wetenschap en druk die erop staat. Zie er niets verdachts in. Niet alleen mensen met een zwak immuun systeem worden getroffen, ook hele gezonde mensen. Met een ontwrichte zorg opde koop toe. Als je zegt, agenda dan denk je aan een vooropgezet plan met mensen die erachter zitten. Daar geloof ik nou helemaal niets van, ik geloof in het toeval en de chaos. We zijn het niet eens en hoop dat je geen gelijk hebt met vooropgezette plannen en een donkere toekomst. Al ben ik over de laatste ook niet optimistisch gestemd, de toekomst, dat is de aard van het beestje.

25-08-2021 11:44

Ajax4ever86 +3967

Alles wat overheden doen zijn vooropgezette plannen. Maar zie dat je heel kortzichtig bent en weigert zelf na te denken. En aangezien je het denken aan de overheid overlaat, gaan we het zeker niet eens worden.
Maar ja communisme, dictatorschappen en oorlogen zijn allemaal toeval. En ook al begeven we ons straks in een apartheids-samenleving lekker boeien toch. Allemaal heel toevallig wat er gebeurd.
En ik weet dat ik gelijk heb over vooropgezette plannen want als je je erin verdiept zijn daar gewoon zwart op wit bewijzen voor.
En wat betreft donkere toekomst is een perceptie. Ik zie het inderdaad als donker.
Maar als je voor discriminatie bent, volledig overheidsbezit bent met gifprikjes en qr app, een overheid die met van alles groepjes tussen hun burgers creeert en blij moet zijn dat je van je lieve overheid met toestemming je eigen huis uit mag of ergens een hapje kan eten of drinken dan is het een hele rooskleurige toekomst voor jou. Ik kan niet bepalen waar jij je lekker bij voelt.
Maar besef je heel goed hoe de Tweede Wereldoorlog begonnen is. En dan achteraf hoor je die schapen: wir haben das nicht gewusst.
En bij die mensen kan ik t me nog voorstellen dat ze volledig geindoctrineerd werden. Want je had nog niet zoveel informatievoorziening.
Maar met de kennis van toen en dat je tegenwoordig heel makkelijk info kan vinden over alles. Tja het kost wat tijd, maar maakt je heel wat wijzer.
Maar je bent of heel naïef of zou ook een ss-er in die tijd geweest zijn. Zit weinig tussen.

25-08-2021 14:48

DeMeer1976 +3095

Dus alle regereingsleiders, de meeste althans, hebben allemaal geen kijk erop maar Ajax4ever86 wel ?

25-08-2021 17:00

DeMeer1976 +3095

Je kan het maar beter niet krijgen.

25-08-2021 17:02

BokkieBokstra +11345

@Ajax4ever86 Nou nou, jij bakt ze bruin. Ha ha, ik ben naief of ik had een SS-er geweest. Een gezellige dikke SS-er met een schele herdershond dan. Dacht de overheid maar eens na denk ik juist, dat vind ik eraan ontrbreken, visie. Schijnt een olifant te zijn die het uitzicht ontmeent. Denk wel degelijk na alleen geloof ik niet in voor opgezette plannen, een heel heel klein beetje dan, maar dat toeval en het lot een grotere rol speelt. Dt is het verchil een beetje, net zoals ik wel geloof dat corona een nare ziekte is. Ook een gevolg van toeval of het lot.

Je kan heel veel vinden op het internet, de waarheid die je zoekt kun je vinden. Wat ik misschien wel met je eens kan zijn over de toekomst dat we steeds meer naar een situatie gaan van digitaal monitoren van burgers. Je ziet het nu al met bijstand ontvangers die digitaal volledig omgekeerd worden om te zien of er wat fout is. Je ziet het ook in werk terug, het controleren en monitoren van werknemers door digitale technieken. Dus ja, daar ben ik somber over. De computer is geen feest. Behalve Ajaxshowtime dan !

25-08-2021 18:24

Ajax4ever86 +3967

Daar heb je helemaal gelijk in!! Ben het volledig met je eens. Ajaxshowtime is het eerste wat ik elke dag op internet kijk en sluit de dag er ook mee af hahahaha

25-08-2021 20:15

Ajax4ever86 +3967

Zijn nog miljoenen mensen met mij die ook zo denken, dus ben echt niet de enige met een kijk erop. Maar dat komt omdat wij in belang van burgers denken, omdat we dat zelf ook zijn!!!!
Denk je werkelijk dat regeringsleiders aan het volk denken ??? Op enkele uitzonderingen na. Dat zijn ook de leiders die niet met hun land aan deze hypocretie wilden of willen meedoen.
Maar weet je. Blijf lekker naïef doen. Leef en laat leven.

25-08-2021 20:19

Cello +52979 moderator

@Joko

Dat 'dit goedje' in een jaar in elkaar gestampt is, dat is ook niet helemaal correct. Voor het oog lijkt dat zo, maar dat is het niet. Corona is familie van Sars en Mers, wat ook covid-virussen zijn. Sars en Mers zijn er al zo'n 15-20 jaar en de basis voor het corona-vaccin is dus met die eerdere covid-virussen al gelegd. Ze zijn dus niet op nul begonnen. Dus in zekere zin heb je wel een beetje gelijk, dat de basis voor dit vaccin al op de welbekende plank lag.

25-08-2021 20:25

Cello +52979 moderator

@Ajax4ever86

Je hoeft BokkieBokstra natuurlijk niet voor Tokkie uit te maken als ie verwijst naar een ander geluid dan wat jij voor staat!. Je weet wel....een beetje respect graag!.

Jij vindt die artikelen Overheidspropaganda. Sommige anderen vinden dan misschien dat jij je info haalt (wat jij dus wenst te geloven) bij mensen die meer in complottheorieën denken of theorieën van andere medici die afwijken van de overgrote groep van medici wereldwijd gezien. En van die laatste zie je ook regelmatig links voorbij komen. En dan zie ik niet iemand, ook jij niet, roepen dat mensen te veel hersencellen missen. Dus alsjeblieft een beetje respectvol blijven!.

25-08-2021 20:34

Cello +52979 moderator

@Ajax4ever86

Nou, nou, nou.... modern Nazi tijdperk??. Ik ken nog mensen, die in het echte Nazi tijdperk hebben geleefd. Ja inclusief jarenlange (dus niet een paar maandjes) avondklok!. Inclusief dat de tegenstanders pardoes tegen de muur aan werden gezet en gefusilleerd. Dat laatste gebeurt toch echt niet vandaag de dag met tegenstanders van het coronabeleid òf het vaccinatiebeleid.

Je hebt het over gif dat in je lichaam gespoten wordt. Wat zit er in het vaccin dan precies voor stofje(s), dat het een gif maakt?. Inmiddels zijn er al bijna 1,5 miljard prikjes gezet wereldwijd. Er zijn al hele volkstammen omgevallen en dood gegaan aan die prikjes, of niet dan?. Tuurlijk niet, want dat zou pas echt voorpagina nieuws zijn en er is geen overheid in de wereld, die dat 'onder de pet' zou kunnen houden.

Dat jij het vaccin niet wil....dat is prima!. Dat is jouw keuze. Net zo goed als dat de maatschappij (en daarin de Overheid) regels stelt mbt open stellen van zaken gebasseerd op of je wel of niet gevaccineerd bent. Ook dat is een keuze....maar dan van een ander, die je dan als niet-gevaccineerde maar moet accepteren.

Vooralsnog blijken de meeste besmettingen toch echt te komen van niet-gevaccineerden en zijn ruim meer dan 90% van de mensen die nu in een ziekenhuis worden opgenomen óók niet-gevaccineerden. Dat zegt niet alles, maar wel iets!.

Ik hoop dat jij, zonder vaccin gevrijwaard blijft van het corona-virus, maar.....als je het wel krijgt (zwaar of licht), ik zal er niet een traan om laten òf er een minuut nachtslaap aan verliezen. Het was je eigen keuze als het dan gebeurt......

25-08-2021 20:49

Ajax4ever86 +3967

Ik ben niet gevrijwaard van influenza virussen. Heb ze allemaal al waarschijnlijk gehad, maar ja als je gewoon normaal immuunsysteem hebt he.
Ik ga verder niet op jou in. Want wat je allemaal zegt, raakt kant noch wal. En mijn cijfers en info zijn gewoon feiten. Zijn publiekelijk openbare overheids of semi-overheids documenten.
Maar omdat de meeste mensen naïef zijn als jij, snappen ze toch niet hoe ze deze cijfers moeten lezen of er überhaupt moeten komen om het te kunnen lezen en zien.
Daarnaast zijn er zat opnames van WEF bijeenkomsten etc etc. waarbij politica en andere piefjes gewoon openlijk hun plan vertellen.
Het grappige is namelijk dat deze hele verzonnen ‘pandemie’ gewoon eigenlijk open en bloot overal staat. Maar je moet je erin willen verdiepen en open staan voor het feit dat overheden gewoon corrupt zijn.
Als jij de gedachte hebt dat de overheid alles doet voor de burgers en er blind vertrouwen in hebt. Ga je de waarheid toch nooit willen inzien.
En constant over een griepje te praten. Volgens mij heb je totaal geen besef dat er meer mensen lijden en doodgaan door idiote maatregelen. De schade aan de maatschappij is zo groot. Maar je bent er blind voor omdat je zelf nog niet de consequenties bewust hebt ervaren. Maar ook jij komt aan de beurt hoor vriend.
Maar we weten in ieder geval wel dat je voor discriminatie bent. Dus kan wel tegen mij praten over respect. Ga eerst je eigen normen en waarden na.

26-08-2021 09:31

Henkje Netherlands +10195

Oh deze man geniet van zijn rol als kleine dictator. Iedereen moet luisteren naar de machtige Hugo de Jonge, want anders draait ie gewoon de versoepeling weer terug!! Waar gaat t allemaal nog over? Dit is gewoon bewust mensen treiteren en het heeft niks meer met een ziekte te maken.

24-08-2021 12:35

Aspers Art +2772

Hugo zelf zit leuk iedere Feyenoord wedstrijd uit en thuis in een skybox, terwijl door zijn beleid duizenden fans niet naar wedstrijden kunnen. Snap niet dat ze hem er niet uit flikkeren.

24-08-2021 10:44

LuisSuarez01 +5428

Kunnen we hem niet een enkele reis Afghanistan kado doen?

23-08-2021 21:50

PuurGeluk +4810

Daaaaaag vrijheid....steeds een beetje minder.

23-08-2021 21:05

MichelAngelo66 +22289

Wat een enge kerel is dit. De man krijgt een beetje grootheidswaanzin. Denkt dat hij een soort almachtige is met zijn vingertje wijzend. Wat was die lulhannes, behanger, leraar? Met alle respect naar de leraren en behangers overigens, maar wat een dweil is dit. CDA? De kerk? O ja dan begrijp ik het wel weer. Engnek.

23-08-2021 20:06

Ajax34 +4084

Dan vind je deze pastor denk ik wel leuk. (beetje naar onder scrollen en op play drukken.)
https://www.ninefornews.nl/bisschop-houdt-donderpreek-het-moet-afgelopen-zijn-met-de-lockdowns-dit-is-slavernij/

24-08-2021 12:24

MichelAngelo66 +22289

Die Marc Marie heeft wel een flinke baard gekregen haha

24-08-2021 14:11

Noahdepoah2021 +4865

Beste Hugo, het wordt niet meer zoals vroeger. Het angsthazen gedoe gaat maar door en door. Mensen gaan dood. Gelukkig kun je dat tegenwoordig door Corona vaccins minder snel gaan maar het blijft. Door mensen die een eigen keuze maken en doordat er landen zijn die vaccins niet kunnen betalen. Al je je energie nu eens gaat richten op uitbreiding van de ic en ziekenhuiscapaciteit dan komt het allemaal goed. Dan kunnen we alles aan. Laat mensen gewoon leven en hun eigen keuzes maken. Getest en gevaccineerd kunnen we naar het stadion. En het risico dat ik daardoor in het ziekenhuis beland is net zo groot als dat ik thuis van de trap af Val heb ik gelezen. Ik ben 50 en nog nooit van de trap af gevallen.

23-08-2021 19:51

MichelAngelo66 +22289

Uitbreiding van ic etc verdient de farmaceutische industrie en daarmee de investeringsmaatschappijen en daarmee de rijke elite niks aan. Het repeterende verhaal van vaccins wel. Daar horen de teksten bij die we al 1,5 jaar horen. Althans zonodig 90 of 180 graden aangepast naar de situatie, als we het maar niet en masse in de gaten hebben.

23-08-2021 20:10

mvdk +44333 moderator

Iedereen die in het stadion zit is gevaccineerd of getest. Dat is verplicht. Dat houdt in dat geen enkel persoon in het stadion (volgens de test) besmet is en dus geen risico vormt.

Zelfs het RIVM zegt dat de besmettingsaantallen 'in het stadion' minimaal zijn. Die besmettingen kunnen ook gewoon op een andere plek opgelopen zijn, bijvoorbeeld in de stad na de wedstrijd. Een dag later op je werk...

Sorry, maar ik vindt extra maatregelen echt belachelijk. De test is het bewijs dat iedereen gezond is en dus gewoon alles moet doen wat hij/zij wil. Hoe het nu gaat kan gewoon niet zo doorgaan.

23-08-2021 18:21

Ajax4ever86 +3967

Hoezo ga je überhaupt mee in die onzin van vaccin en testen. Je kan testen en jezef dood vaccineren wat je wil. Maar virussen en vooral griepvirussen muteren elke dag. We leven al miljoenen jaren in virussen. Niet omdat 1 virusje een dure merknaam heeft gekregen, en Hugo ieders vader wil lopen spelen, hoeven die onzin en leugens te geloven.

Dus kap gewoon met meepraten met deze onzinnige waanzin. Gewoon lekker hossen met zn allen in een vol stadion. Of je nu wit, zwart, geel, platgespoten, niet platgespoten, getest, niet getest bent. Ieder die zich wil volproppen met farma troep moet t lekker zelf weten. En als je onzinnig wil lopen testen elke dag, moet je ook helemaal zelf weten.
Maar laten we gewoon lekker leven weer met zn allen. Leef en laat leven en daar hoort ook gewoon ziekte en doodgaan bij in het leven. Hoe triest t soms ook is, we hebben nu eenmaal niet het eeuwig leven.

23-08-2021 18:27

BokkieBokstra +11345

@Ajax4Ever86 Makkelijk praten., het zal jezelf betreffen of iemand in de omgeving. Corona, dood, lange covid. Ziekenhuizen waar die mensen zich rotwerken en die het niet aankunnen. Wees blij dat er mensen zijn die zich wel inenten kan jij lekker hossen. Heel zelfzuchtig wat je hier schrijft.

23-08-2021 20:14

Ajax4ever86 +3967

Ow dat eeuwige zelfde antwoord om mensen een schuldgevoel aan te praten. Hou toch op met dat ondoordachtige triest geklets.
Toen mensen dood gingen aan de griep en de ziekenhuizen net zo vol lagen en het zorgpersoneel ook overuren draaide (wat weer de oorzaak is van die corrupte overheid van je. Dingen wegbuizinigen om t vervolgens tot een probleem te maken) leefde je toch ook gewoon je leven.
Wees aub niet zo hypocriet en ga je hersencellen eens zelf gebruiken ipv een overheid voor je te laten denken. Zal echt een wereld voor je open gaan.

En voor jouw info, ik heb genoeg familieleden en bekenden verloren aan griep. Over t algemeen allemaal met onderliggende ziektes. Maar de griep was dan fataal. Net zoals wat er nu gebeurd. T is exact hetzelfde. Je kan wel alle miljoenen virussen een dure merknaam geven. Maar virussen muteren constant, dan kan je bezig blijven.
En over rotwerken. Dat is t leven, vriend. In allerlei branches werken mensen zich dagelijks rot. Zit je dan ook als een zombie voor hun te klappen. Nee toch? T is gewoon je werk en je moet jezelf en je gezin met deze corrupte maatschappij onderhouden. Daarvoor moet je gewoon keihard werken.
Echt hypocriet wat je allemaal verkondigd.

23-08-2021 21:19

mvdk +44333 moderator

Waar praat ik precies mee ajaxforever86? Ik geef alleen aan dat er in principe al bewezen is dat de supporters gezond zijn. Schuif me a.u.b geen onzin in de schoenen.

23-08-2021 23:32

Ajax4ever86 +3967

Omdat je t erover hebt dat mensen gezond zijn als ze getest of gevaccineerd zijn. Dan ga je toch mee in die waanzin op 1 of andere manier. Want of je nou getest, niet getest of platgespoten bent. Virusdelen draagt iedereen bij zich. Kan je niet tegen testen of vaccineren.
Dus wat is ‘gezond’????
Het gaat erom dat we t er niet eens over moeten hebben want er is geen pandemie. Dan kan je van alles wel een pandemie maken. Beetje goochelen met beelden en cijfers.
Gewoon lekker leven zoals we altijd gedaan hebben. En die nietsnutten uit die corrupte politiek gewoon negeren.

23-08-2021 23:56

mvdk +44333 moderator

Volgens 'hun' zijn ze dan toch ook gezond? Wat is dan de reden om ze zo hard aan te pakken? Dat is mijn punt.

24-08-2021 07:54

Ajax4ever86 +3967

Tuurlijk is het gewoon griep. Er is geen enkel verschil hoor. Vaak haalden mensen gewoon verkoudheidsvirussen door elkaar met influenzavirussen. Flinke griep is altijd naar geweest. Iedereen kan zich wel herinneren dat je t soms 2/3 weken flink te pakken had. Met koorts, buikgriep, geen smaak en geur, pijn op je borst bij hoesten omdat het voelde alsof je je longen eruit hoestte, en je nog weken zwak voelde. Dat was gewoon echte griep. Al die angsthazen zijn dat zogenaamd ineens vergeten. En doen als 1 of andere idioot die zich dan 2 weken nu laten opsluiten voor een snotneusje. Griep is de noemer voor een miljoental gemuteerde virussen. Ze hebben er 1 virus uitgepakt, het een dure merknaam gegeven en vervolgens een wereldwijde angspropaganda gevoerd, met fake foto’s, angstbeelden, hele dag door cijfertjes van doden en IC’s etc.
En tadaaaaa..... daar was ineens Corona/Covid.
En wat de griep noemde, tja, dat is op 1 of andere onveraarbare reden weggetoverd. Net Hans Klok hahahaha.

Maar kort gezegd, vind ik mensen echt werkelijk zwakzinnig als ze zich nu nog laat muilkorven, opsluiten thuis, laten testen, overheids QR op hun telefoon zetten, farma gif laten inspuiten en dan ook hun kinderen meeslapen in deze waanzin. Je kan je hersenen dan beter meteen laten doneren als je ze toch niet gebruikt.

24-08-2021 17:09

Cello +52979 moderator

@mvdk

Als het allemaal perfect zou lopen zou ik het met je eens zijn. maar hieronder heb je al kunnen lezen dat de controle op tests, maar ook vaccinatie, bij lange na niet consequent wordt uitgevoerd. Beter nog....er zijn er die triomfantelijk weten te vertellen hoe makkelijk ze de controle wisten te ontlopen.

Maar dat is dan één ding. Bij de besmettingsaantallen die men heeft mbt stadion kan je ook gerust vraagtekens stellen. Hoe wordt dat gemeten?. Voor zover ik weet doet men dat dmv contactonderzoek. Hoe eerlijk zijn mensen?. Zullen ze zegegn dat ze in een stadion zijn geweest?. Of dat één van hun naasten daar is geweest?.

En verder vind ik het vermakelijk, dat bijna anderhalf jaar lang de cijfers van een GGD, maar ook RIVM, door alle tegenstanders betwist worden en nu ineens halen ze de gegevens van de organisaties die ze eerst niet vertrouwden maar al te graag aan.....omdat het nu in het voordeel spreek van wat men wil. Heel vermakelijk.

23-08-2021 18:34

Am*dammer +3185

Hoezo is dat vermakelijk? Het zijn toch de cijfers waar de voorstanders van het beleid al 1,5 jaar naar wijzen? Nu doen de "wappies" dat ook en dan is dat opeens vermakelijk. Wat een arrogantie. Je vraagt zelf hoe eerlijk mensen zullen zijn tijdens een contact onderzoek. Maar je acht de overheid niet in staat tot het manipuleren van de cijfers. Opmerkelijk hoor, het is meten met 2 maten. En wat men wil is gewoon leven zonder tests en apps, 1,5 meter en mondkapjes, zitten en kop houden.. Jij vindt dat blijkbaar geen probleem. Opmerkelijk, ja zelfs vermakelijk. :-)

23-08-2021 20:07

Cello +52979 moderator

@Am*dammer

Dat zeg ik niet. Waar ik het over heb is dat het nu de omgekeerde wereld lijkt. Waar eerst de zgn. tegenstanders van de maatregelen de cijfers van GGD/RIVM in twijfel trokken of zelfs ronduit leugens noemden, daar gebruiken ze nu ineens van die organisaties wel de cijfers (terwijl ze eerst de cijfers dus betwistten). En ja dat vind ik wel vermakelijk...... mag je natuurlijk arrogant vinden, heb ik geen probleem mee!. Maar het blijft imo vermakelijk.

23-08-2021 20:14

Am*dammer +3185

Nee hoor, die cijfers worden nog steeds in twijfel getrokken maar omdat nu zelfs die cijfers in het voordeel spreken van het loslaten van de maatregelen is het toch logisch dat deze worden aangehaald? Zo kunnen de voorstanders iig niet meer met het argument komen dat "als je die cijfers niet hanteert heeft een discussie aangaan ook geen zin". Maar goed.. dat is dan dus vermakelijk en dus hoef je weer niet toe te geven dat de "wappies" mss toch wel een punt hebben. Want owee.. als er wel iets klopt van hun verhaal.. wat klopt er dan nog meer? Right? Je moet er toch niet aan denken.. :-) Fijne avond verder!

23-08-2021 20:28

Jutter1 +4316

Ik denk dat dat in veel stadions het geval zal zijn, is gewoon onvermijdelijk. Het duidelijkste bewijs daarvan kwam juist uit die kuip met hossende toeschouwers en rookbommen Laat dat nou net de club van supporter de Jonge zijn die aanwezig was bij die pot tegen die overigens kwaliteitsloze Zweden.

23-08-2021 17:57

BokkieBokstra +11345

Denk niet dat de harde kern leden zich te les laten lezen door de overheid. Niet consequent zijn is lastig, zoals met de festivals. Die zitten ook te kijken, oh dat mag allemaal wel. Ik denk dat je alles moet opengooien maar zonder garanties. Dus lopen de ziekenhuizen weer vol en gaat het verkeerd dan moet de overheid kunnen zeggen nu even niet zonder dat iedereen weer aan de deur klopt voor de centen. Dat is dan het eigen risico met je festival of voetbalwedstrijd .

Valt me op dat het erg verschilt per land, Engeland alles open en laat maar gaan maar in Spanje veel minder fans en verdeeld over het stadion.

23-08-2021 17:45

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25455

ach weet je wat het is we zijn met veel te veel op deze aardkloot een beetje oversterfte de komende 10 jaar kan geen kwaad.

23-08-2021 18:11

Cello +52979 moderator

@AmsterdamZuidRivierenbuurt

Heheheh, tsjah, zolang je er zelf maar niet bij zit of wel dan?. Of maakt dat je niet uit?

23-08-2021 18:14

Ajax4ever86 +3967

Consequent???? Leugens en onwaarheden zullen nooit consequent zijn hoor.

23-08-2021 18:29

Am*dammer +3185

Oke.. even een rekensommetje voor alle anti-wappies.. als van de 1800000 die geen prik hebben gehad iedereen ziek zou worden dan zou dus met een IFR van 0,15% er hoogstens 2700 mensen kunnen sterven.. als je dat over een jaar of 3 uitsmeert zijn dat dus 900 mensen die per jaar nog dood kunnen gaan aan corona wat dus neer komt op minder dan 3 per dag.. Besef je dan dat elke dag er in NL 450 mensen dood gaan.

1800000 / 100 = 18000 ==> is dus 1%
18000 X 0.15 IFR = 2700 ==> totaal aantal potentiële doden nog
2700 / 3 = 900 ==> per jaar
900 / 365 = 2.52 ==> per dag
2.52 corona doden per dag op 17300000 mensen!!!

Nou is het dus zo dat de meeste kwetsbare groepen al zijn gepikt.. wat die IFR van de overgebleven groep, die vooral uit jongere gezonde mensen bestaat, dus nog een stuk lager maakt waar door je mss wel uitkomt op 1 per dag oid..

Dus mijn vraag aan alle voorstanders van het huidige beleid.. moeten we daarvoor nou nog steeds die angstporno in stand houden en bij elke poep en scheet maatregelen nemen? Als het antwoord op die vraag wat jou betreft nee is.. stel je zelf dan eens de volgende vraag..

Waarom zijn de leugenaar en de clown dan nog steeds zo druk met regeltjes maken? En veel belangrijker waarom is er een "nieuw normaal" nodig in NL? (Laagste niveau is immers "waakzaam" en niet "Normaal") In welke gevallen kunnen ze de tijdens de afgelopen corona chaos gemaakte wetten aanwenden om weer beperkende maatregelen op te leggen aan de samenleving? Elk griep seizoen? Smog alarm? CO2 alarm? Is dat wat je wil?

En dus, de grote vraag.. Zou het mss kunnen dat er toch iets anders aan de hand is geweest de afgelopen 1,5 jaar dan alleen het "beschermen van de samenleving" tegen het killervirus? Of hebben ze dit gebruikt om die wetten er door te krijgen?

Denk daar nou eens gewoon objectief over na, zonder gelijk in een defensieve rol te schieten omdat dat "niet kan", "de overheid zou dat nooit doen" en "politici handelen altijd naar eer en geweten".

Niemand hoeft te reageren, ga ik ook niet doen. Gewoon je zelf die vraag stellen en er objectief over nadenken das alles wat ik jullie vraag.

23-08-2021 17:26

CruijffiaansNouriaans +4457

Ja ik snap je redenatie over IFR en je berekening ook. Maar het gaat wel vooral over het aantal bedden die de mensen die niet dood gaan aan Corona bezet houden op de IC. Maargoed. Ik hoorde ook een verhaal van een motorrijder die toch echt was overleden aan een ongeluk. Werd toch even gechecked of ie Corona had. Bleek
Zo te zijn. Doodsoorzaak: Corona. Ik bedoel maar ff . Zo
Kan ik t ook.

23-08-2021 17:40

JOHANisGOD +18498

"Doodsoorzaak: Corona"

Bron?

23-08-2021 17:45

CruijffiaansNouriaans +4457

Dicht bij het vuur. Kan ik niet onthullen, sorry. Bron beschermen.

23-08-2021 17:51

JOHANisGOD +18498

https://www.cbs.nl/nl-nl/nieuws/2020/40/10-duizend-coronadoden-tijdens-eerste-golf-van-de-pandemie/doodsoorzaak#:~:text=De%20doodsoorzaak%20wordt%20gecodeerd%20volgens,2019)%20zijn%20nieuwe%20codes%20uitgegeven.

23-08-2021 17:57

CruijffiaansNouriaans +4457

Ja heel goed maar theorie is altijd net wat anders dan praktijk he

23-08-2021 18:21

Ajax4ever86 +3967

Hahahaha. Er is 1 simpele oplossing. Alle 1500 bedden er weer neerzetten die onder hypocriete duivelse kabinet van Rutte zijn wegbezuinigd.
Maar tuurlijk doen ze dat niet. De leugen moet in stand gehouden kunnen worden en alle R maanden weer kunnen schreeuwen als een stel speenvarkens dat de IC’s vol zijn.
Het is gewoon te grappig hoe ze met zulke simpele leugens driekwart van de wereldbevolking hebben gebrainwashed.

23-08-2021 18:32

CruijffiaansNouriaans +4457

Dat, en een sociale dienstplicht voor alle snappende insta/tiktok/onlyfans bimbo’s. Lekker jaartje assisteren op IC en dan lekker door met je “leven”.

23-08-2021 18:39

MarLuuk76 +3557

Het mooie is dat ook bijna niemand zich afvraagt waarom er al jaren is gesneden.

23-08-2021 21:11

BokkieBokstra +11345

Volgens mij moet je er niet teveel achter zoeken, corona is een naar virus dat als je er niets aan doet (vaccin, afstand houden, thuiswerken etc) de zorg aan het wankelen brengt en overbelast. Hier en in alle andere landen in de wereld. Prima dat mensen zich niet willen inenten maar dat het nu wat vrijer is is te danken aan mensen die zich wel ingeent hebben. En teksten 'ze hebben dit gebruikt om wetten er door te krijgen', dat vind ik nou wappiepraat. Overal en alles wat achter zoeken daar moet je ook mee oppassen. Voordat je het weet draai we net zo door als Bryan Roy of als de helft van de Amerikanen die knettergek is. Wie hersenspoelt nu wie?

23-08-2021 17:52

MichelAngelo66 +22289

Reken er maar op dat er wel degelijk meer achter schuilt. Zijn het niet die (discutabele) wetten is het toch zeker geld. Alles draait om geld. Wat denk wat voor geld machine dit is? Wat kosten al die testen? Al die vaccins? Waar gaat dat naar toe?

23-08-2021 20:23

Am*dammer +3185

Ik heb 1 vraag voor je: waarom is er gekozen voor 100 miljard aan maatregelen als je voor 1 miljard per jaar 1000 IC bedden kan opschalen? En er is zat personeel als je ze maar genoeg betaald (NL) of uit het buitenland haalt. Dat is dus geen reden. (Heb ik toch gereageerd… 😬)

23-08-2021 20:46

MarLuuk76 +3557

Geld is niet de reden, daar zwemmen ze in. Redenen zijn overigens niet zuiver.

23-08-2021 21:12

MichelAngelo66 +22289

Rupsje nooit genoeg, ken je die? Overigens ben ik het met het tweede eens.

23-08-2021 21:24

BokkieBokstra +11345

Dat alles om geld draait, eens. Of het nu medicijenfabrikanten zijn of Sywert. Maar dat er een plan achter zit daar geloof ik helemaal niets van. Om een of andere manier is het moelijk te accepteren dat iets toeval is.

23-08-2021 22:47

Am*dammer +3185

wauw.. toeval.. ja dat is in dit geval idd moeilijk te accepteren. Maar iedereen mag toevallig nog steeds denken wat hij of zij wil. Gelukkg maar :-)

24-08-2021 05:36

Qifesh +24917

Nadenken, das iets wat je per toeval doet? :D

24-08-2021 11:29

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25455

Hier is overna gedacht vind je het erg dat ik je reactie niet lees

23-08-2021 18:13

TontoKarnaggel +42547

Ik blijf het vreemd vinden dat er mensen zijn die het heel normaal vinden dat er iemand is (Hugo) die hun verteld wanneer ze mogen gaan staan en wanneer ze moeten gaan zitten. Ik heb er zelfs een hekel aan als mensen dat bevel aan hun hond commanderen....ZIT!!!!! STA!!!!! gatverdamme...

23-08-2021 17:24

CruijffiaansNouriaans +4457

Ga dan zelf ook niet maar het stadion met je goede gedrag, vieze verwende vervelende en vooral volksvreemde VVD’er .

23-08-2021 17:19

Red Devil +3604

Weer veel blablabla van die laffe kakkerlak.

23-08-2021 17:12

roodwit007 +14213

Demissionair en nu nog slechts 7 zetels in de peiling ? en die wilt beslissen over de supporters?

23-08-2021 17:02

wendoo9 +8125

Moet niet gekker worden met Onze Hugo-tje

23-08-2021 17:14

MrPink +82010

Supporters gaan toch wel weer staan dus je schiet er niks mee op. Neem aan dat F dus niet dicht hoeft? Daar kan je ook gewoon zitten. Gaat natuurlijk niet gebeuren dat zitten. Dan kan je de kuip en nog wat stadions ook wel sluiten, daar staan ze ook.

23-08-2021 16:54

Cello +52979 moderator

@MrPink

Tenzij de regels niet worden aangepast en dus hetzelfde blijven dan denk ik dat we wel die kant opgaan. En als bij ons bijv. de F blijft staan ipv zitten dan zou het me zelfs niet verbazen dat ze die ook dicht gaan gooien.

23-08-2021 17:00

MrPink +82010

Nou dat gaat dus gebeuren en alle uitvakken ook maar dichtgooien, daar zit nooit iemand op zijn stoel. We komen nooit meer van dit gezeik af.

23-08-2021 17:07

nightgoat +31293

'Easy Skanking' op (van) ome Bob, dat mag vast wel.

23-08-2021 16:46

AFCAjax +17839

het word tijd dat de eredivisie een statement maakt en gewoon schijt heeft aan de maatregelen, gewoon stadions los voor iedereen die betaald voor een kaartje/seizoenkaart.
ongehoorzaamheid is van essentieel belang.

23-08-2021 16:36

Martin Schokker +797

Exact
Knvb zijn alleen maar ja knikkers
Bij geen enkele wedstrijd veel besmettingen geweest
Stadions moeten en kunnen komend weekend alweer vol

23-08-2021 16:38

Ajax1114 +19393

Helemaal mee eens. Ze gaan echt niet het stadion ontruimen hoor.

23-08-2021 16:53

ÁlvaroRecoba +13695

Hugo de Jónge moet afgelopen zijn.

23-08-2021 16:32

Martin Schokker +797

Wi wa wegwezen die meneer Hugo

23-08-2021 16:39

Koningtoto +60663

Dat mensen hier nog verontwaardigt zijn dat er mensen boos zijn is bizar. We worden aan het lijntje gehouden, voorgelogen en onder de duim gehouden. De mensen die niet gevaccineerd willen worden op eigen kosten laten behandelen MOCHTEN ze zo ziek worden dat ze zorg nodig hebben. 20 september gaan we de regeltjes echt niet los laten hoor, dat is gewoon een dikke vette worst die voorgehouden wordt om het volk tam te houden.

23-08-2021 16:12

Nr.10 +111573

@Toto, dit soort pessimistische berichten zie ik wel vaker. Maar dan wél als alle maatregelen tóch opgeheven worden straks (jaja gaat natuurlijk niet gebeuren, wat ben ik naïef!), dan ook ff zeggen: ‘Jongens, ik was er zo één, sorry. Ik dacht dat het allemaal ging over een vage elite die ‘het volk’ (ik en mijn maten op Facebook) tam wilde houden, want eh, ja, dat willen ze nou eenmaal. Hugo de Jonge voelt zich gewoon relaxter als iedereen zoveel mogelijk thuis blijft. Dat dacht ik, heel dom zie ik nu, sorry!’
Bijna al die regels zijn al teruggedraaid man. Het is geen kwaadaardig lange termijn controle project, er is geen ingewikkelde verborgen waarheid, het is gewoon een virus, iedereen is ervan geschrokken, niemand was er goed op voorbereid en iedereen heeft moeten schipperen. Nu is het bijna klaar, omdat heel veel mensen gevaccineerd zijn.

23-08-2021 17:06

mickey2602 +4793

@Koningtoto,ben het helemaal met je eens alleen dat stukje van mensen die niet gevaccineerd willen worden hun eigen ziektekosten laten betalen. Doen we dat ook met mensen die teveel eten waardoor obesitas? Nee dus. Ik ben zo'n persoon die niet gevaccineerd wil worden,ik zei vorige week precies dezelfde woorden als jij wat betreft die worst en werd uitgelachen. Maar ik betaal al jarenlang meer dan 100 euro aan ziekenverzekering,van die jaren heb ik 90% het eigen risico nieteens hoeven te betalen omdat ik dat niet nodig had. Dus voor de weinige ziektekosten die ik had betaalde ik wel meer dan 1200 euro per jaar voor,die betaalde ik dus voor anderen die wel ziek waren. Geen probleem mee hoor,zelfde geldt feitelijk voor je WA verzekering of autoverzekering,ook die betaal je maandelijks en heb je misschien nooit nodig. Maar kom dan niet aan met,de mensen die ziek worden moeten dan ook maar hun eigen ziektekosten betalen.

23-08-2021 17:26

Zuiderling +2226

Deze man is dusdanig ijdel dat hij ook van negatieve spreekkoren aan zijn adres geniet.. Veel narcistischer als hem krijg je ze niet.

23-08-2021 16:11

kampioenenjood +5076

Sluit de grote evenementen en horeca voor vaccin weigeraars en laat alleen maar gevaccineerde mensen binnen. Als het vaccin niet de oplossing is, wat dan wel?

23-08-2021 16:07

Wessss +349

Mensen zoals jij zijn het probleem.
Iedereen die wilde (en kon) hebben een prik gehaald.
Voor degene die geen prik willen, die zijn bereid om het risico te nemen.
Voor degene die geen prik kunnen krijgen is het heel spijtig, maar daar kan je simpelweg de maatschappij niet voor stil zetten.

Als maatschappij is het tijd om door te gaan.

23-08-2021 16:27

Rinban +2091

Precies dit ja

23-08-2021 16:41

CruijffiaansNouriaans +4457

Jou mogen ze ook opsluiten wat mij betreft. Ik heb zelfbeschikkingsrecht en als ik geen vaccin wil dan neem ik er geen. Maar wat jij zegt zal niet werken, want je kan t virus dragen als gevaccineerde dus je maakt dan eigenlijk een bommetje he ? Snap je ? Trouwens. De vaccins zijn de reden dat het virus probeert te overleven, resultaat: mutaties. De mutaties zijn een antwoord op te snelle vaccinatie.

23-08-2021 17:29

ajaciedje90 +60457

Hou maar op dwaas

23-08-2021 15:51

vanreenen +10338

De Jong spreekt üit eigen ervaring. Hij was toeschouwer iñ Ehv bij de 4-1 overwinning van zijn club. Daar werd natuurlijk teveel op een kluitje gehost en gejuicht. Noem dan man en paard (PSV) waar het mis ging.

23-08-2021 15:51

RuffRhythim +24837

Hugo is kklkk

23-08-2021 15:53

Litmanen85 +4654

Befehl ist befehl!

23-08-2021 15:50

CruijffiaansNouriaans +4457

Vaccination macht frei

23-08-2021 17:33

RuffRhythim +24837

Laatst nog op t journaal nota bene hoorde ik dat in Belgie en Duitsland grote festivals en evenementen gewoon plaatsvinden waarbij ze gebruik hebben gemaakt van......











.....de resultaten van de Nederlandse Fieldlab experimenten.

SAY WHAT????

23-08-2021 15:48

mgtow +22319

Logica is allang de deur uit in dit land. Wat dacht je van het gasverbod wat er aan zit te komen. In Duitsland krijg je verdulleme subsidie als je overgaat op gas. 🤡

23-08-2021 16:02

DeHeerVanDeMeer +25201

De Jong die schoolmeestertje speelt moet eens afgelopen zijn..!
Het volk is voor het overgrote deel al ingeént dus het gevaar is over pannenkoek...

23-08-2021 15:39

RuffRhythim +24837

....zei de mislukte modebaard die Dansen met Janssen toestond....👋

23-08-2021 15:36

Brinky086 +1009

Wie heeft er ook genoeg van Hugo de Jonge, Jaap van Dissel, Diederik Gommers en Ab Osterhaus?

23-08-2021 15:35

JaapStam +137665

Je zou maar gevaccineerd zijn en fatsoenlijk op een stoeltje moeten zitten en niet mag gaan juichen van deze Hugo clown schoen De Jonge!!!

23-08-2021 15:35

Abonnement +467

Ongelofelijk wat een gezwets weer. We zitten al weken rond de 2400 besmettingen. Maar alles voor de beeldvorming!

23-08-2021 15:34

Wieno +9248

Waar maakt hij zich uberhaubt druk om? Iedereen die daar staat te hossen kiest daar toch zelf voor! De mensen die liever niet op een kluitje staan kunnen makkelijk aan de zijkanten gaan. Ik schaam me als leerkracht voor deze ex-collega met zijn autoritaire trekjes.

23-08-2021 15:32

Wieno +9248

Gast dat zeg ik toch helemaal niet. Als ik op zuid zin heb om mee te springen dan doe ik dat gewoon. Vrienden die dat niet zien zitten, die gaan gewoon meer naar de zijkant zitten en genieten daar van de wedstrijd. Iedereen eigen keuze en in eigen waarde laten heet dat, met je wappietribune.

23-08-2021 17:03

Opperhoofd +12712

Ben geprikt en ben super fit …. Laat me nu met rust.

23-08-2021 15:30

Alvarez352009Ajax +12061

En zelf zit deze meneer in de Kuip en gaat lachend op de foto met medesupporters. Zijn eigen anderhalve meter regel negerend.

23-08-2021 15:28

Sjakio +2388

bij ons valt er momenteel niet zoveel te hossen :-)

23-08-2021 15:26

Zutphen Thieme +655

Typische Feyenoorder, volledig losgeslagen van elke realiteitszin.

23-08-2021 15:24

Picard +3624

Wanneer wordt er onderscheidt gemaakt tussen binnen- en buitenactiviteiten? We weten nu al dik een jaar dat besmettingen buiten amper voorkomt. Festivals buiten amper besmettingen, fesitvals binnen 20-25% van de bezoekers besmet. Duurt mij een beetje lang voordat het virus intelligent bestreden wordt. Op deze manier zitten we in november inderdaad allemaal weer thuis.

23-08-2021 15:24

Willem410 +3132

Of dat het enig effect heeft of je nou zit of staat.
Maargoed op de f side kan je officieel ook zitten dus er is niks aan de hand.
Ik denk niet dat er iemand aan begint om het vak op te lopen en mensen te manen dat ze moeten gaan zitten.
Belangrijker, weet die pik al of we na 20 september weer met 50.000 man de Arena in mogen?

23-08-2021 15:24

JordanAFCA +22481

Hij staat zelf ook op de tribunes.. over hypocriet gesproken

23-08-2021 15:22

Oxxer +164957 moderator

Er is gewaarschuwd zo verassend is deze maatregel niet, behalve Ajax heb ik en kijk ik weinig andere wedstrijden. In welke stadions ging het mis volgens Hugo met zijn rare schoenen?
Feyenoord?

Een stadion met volledig gevaccineerden met een negatieve test niet ouder dan 48u oid kan voor 100% gevuld worden.

23-08-2021 15:20

Wieno +9248

GGD: Wij constateren weinig besmettingen rondom voetbalwedstrijden. De Jonge: Het moet afgelopen zijn met vrolijk zijn en feest vieren. Extra maatregelen!

Gisteren staat hij op een hele hoop foto's met de kakkies binnen 1,5 meter en vandaag weer deze onzin. Kijken of de havenslaven nu ook in zijn tuin staan....

23-08-2021 15:18

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25455

als ze zuid h sluiten roep ik op om toch te komen als je op deze tribune een sc hebt gaan we buiten feesten als we tenminste winnen

23-08-2021 15:24

Jariking +5445

Wie deze man en de maatregelen nog verdedigd is stekeblind. Dit gaat allang niet meer alleen om een virus.

23-08-2021 15:16

Cello +52979 moderator

@Jariking

Die man heeft vorige week nog gewaarschuwd. Hier is er op AS uitgebreid over gediscussieerd. Denk je nu echt dat Hugo vorige week een grapje maakte???. Dit kon je weten, dat dit zou gaan gebeuren.....

23-08-2021 15:22

Jariking +5445

Men is klaar ermee. Men gaat niet meer luisteren. Het is tijd om allemaal wakker te worden.

23-08-2021 15:25

Cello +52979 moderator

@Jariking

Je bereikt er helaas alleen niks mee.

23-08-2021 15:31

JOHANisGOD +18498

Men?
Wie dan?

23-08-2021 15:32

JOHANisGOD +18498

@Marc

Als als als ...

Jongeren hielden zich niet aan de regels.
Feestjes.
Wat gebeurde er toen?
Avondklok onder andere.

23-08-2021 16:49

Bramble1988 +9329

Haha, moe wordt je van deze reacties. Hoe had ik ook vertrouwen kunnen hebben in dit kabinet? Hoe had ik ooit kunnen missen dat men de wereld aan het vernietigen is en uit is op totale wereldorde?! Domme domme ik

23-08-2021 15:25

JOHANisGOD +18498

"Vorige week waarschuwde De Jonge de clubs en supporters nog. 'Als mensen niet gewoon blijven zitten, en de stadions niet voor maximaal twee derde zijn gevuld, kan dat reden zijn om de maatregelen weer aan te scherpen', zei hij."

Wie niet luisteren wil, moet .................

23-08-2021 15:14

Cello +52979 moderator

@JOHANisGOD

Precies!. We hebben het hier vorige week bijna uitgebreid bediscussieerd. En dan krijg je zoiets als met die bult en schuld.

Maar gelukkig hebben een flink aantal kunnen laten zien dat ze burgerlijk ongehoorzaam kunnen zijn en de grens getrokken hebben. Ze vergeten echter dat de grens die de Overheid trekt er ook is....of je eens bent of niet.

23-08-2021 15:16

Dennis129 +11893

Dat er in de tussentijd is aangetoond dat het geen extra besmettingen heeft opgeleverd doet niet ter zake? Een beleid dat niet helemaal juist blijkt te zijn kan niet worden aangepast? Bizar man dat je niet inziet dat dit een volkomen nutteloze regel is. Dat het gewoon enkel is om even aan die protesterende festival organisatoren te laten zien dat ze bij het voetbal echt geen privileges hebben.

23-08-2021 15:24

ÁlvaroRecoba +13695

Cello, Cello, Cello... je kunt het blijven herhalen, maar daarmee breng je er in geen van de gevallen ook maar enige logica in aan.
Ik kan er werkelijk niet bij, hoe serviel sommigen zijn, of "redeneren". Anything goes.

23-08-2021 16:41

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25455

@cello dictatuur noemen we dat altijd maar voor zoete koek aannemen wat den haag schreeuwt

23-08-2021 15:27

Cello +52979 moderator

@AmsterdamZuidRivierenbuurt

Okay. Goed. Dan noem je het dictatuur. Dan ga je lekker burgerlijk ongehoorzaam zijn, en dan?. Je bereikt er geen flikker mee, erger nog.....je bereikt het tegenovergestelde. Dat gaat lekker zo.....

23-08-2021 15:33

ajaxfc +355

Waarom wordt er dan nog getest? Een festival met 750 geteste bezoekers mag doorgaan maar een paar honderd man die naast elkaar staan dat mag niet?

23-08-2021 15:11

RayJordaan +6862

Ja omgekeerde wereld

23-08-2021 15:59

AjaxAdam1900 +3676

Vieze teringlijer. We zijn allemaal gevaccineerd en getest, wat wil je nog meer? Wanneer krijgen wij supporters perspectief? Wanneer kunnen wij terug naar ‘normaal’..

23-08-2021 15:10

Alvarez352009Ajax +12061

haha deze aangescherpte maatregelen mag je bij proef op 19 december houden

23-08-2021 15:01

sucre +15267

Daar is ie weer... onze dictator! O wat voelt hij zich machtig..verschrikkelijke galbak dat ie is.

23-08-2021 14:59

Aspers Art +2772

Tsjeee Hugo...en wat heb je zelf gedaan eigenlijk? Lockdowns ingesteld terwijl je wist dat het 6x meer levensjaren zou kosten dan géén lockdown, geen enkel IC bed extra, geen voorlichting VIT-D en ventilatie, geen controle luchtkwaliteit in scholen en openbare gebouwen en werkende medicijnen verboden. Dus alles gedaan om een epidemie in stand te houden.

23-08-2021 14:58
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.