Pasveer blij met oproep voor Oranje: 'Ik had er al een beetje op gerekend'

door Cristian de Jong 22

Bron ESPN

Pasveer blij met oproep voor Oranje: 'Ik had er al een beetje op gerekend'

door Cristian de Jong 22

Bron ESPN

Laatst geüpdatet

Remko Pasveer is vrijdagmiddag voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. De goalie kan deze interlandperiode op 38-jarige leeftijd zijn debuut voor Oranje maken. Louis van Gaal heeft ook Kenneth Taylor voor het eerst opgeroepen. Voor de Nederlandse ploeg staan de Nations League-wedstrijden tegen Polen en België op het programma.

Pasveer sprak de bondscoach nog niet nadat hij voor het eerst werd opgeroepen. 'Ik kreeg het te horen via de mail, dus ik heb de bondscoach zelf nog niet gesproken', vertelt Pasveer tegenover ESPN. De Ajax-keeper kan tegen Polen zijn allereerste minuten maken voor de nationale ploeg. De laatste tijd doet Pasveer het geweldig voor de Amsterdammers, met de uitwedstrijd bij Liverpool als hoogtepunt. Stiekem hield Pasveer er al een beetje rekening mee. 'Ik had er al een beetje op gerekend. De prestaties van afgelopen weken zijn goed, dus ik verwachtte het enigszins wel. Ik heb er hard voor gewerkt, dus je zou kunnen stellen dat ik het heb verdiend.'

Pasveer vertelt ook dat hij de bondscoach nog niet persoonlijk kent. 'Ik ben hem hier en daar wel eens tegengekomen, maar persoonlijk ken ik hem nog niet.' Verder vertelt de doelman dat erg blij en trots is nu hij is opgeroepen. 'Het is mooi als je je debuut op deze leeftijd nog kan maken. Het is natuurlijk een ultiem doel om dit als voetballer te bereiken.'

Pasveer op één na oudste keeper voor Oranje 

Met deze oproep is Pasveer de op één na oudste keeper die voor het Nederlands elftal het doel kan gaan verdedigen. Alleen Pasveer zijn huidige buurman, Sander Boschker, was ouder. Boschker debuteerde op 39-jarige leeftijd in een vriendschappelijke wedstrijd tegen Ghana. 'Dan ziet hij mij straks koprollend door de straat gaan, haha', aldus Pasveer.

Lees meer over:
Plaats reactie

Simpelishetmoeilijkst +25096

Laat Remko maar debuteren, want dan heb je een keeper die de verdediging goed neerzet. Dat vergroot je kans de nul te behouden!

17-09-2022 20:43

3sterren +20205

”Ik had er al een beetje op gerekend”

Is Remco een geboren ’Mokummer’ ?
Hij heeft in ieder geval een gezonde, en flinke dosis Amsterdamse bluf ; )
Held.

Zijn oproep voor Oranje is meer dan terecht en is hem van harte gegund ...

17-09-2022 18:03

Ajax27 +19086

100% eens dat Pasveer erbij staat. De enige van de keepers die op CL niveau mag laten zien wat ie waard is en wekelijks bij een topclub onder de lat staat.

16-09-2022 17:38

3sterren +20205

Maar daardoor misschien ook weinig te doen heeft ...
; )

17-09-2022 18:04

Ajax27 +19086

Haha True true. Maar ergens is het natuurlijk raar dat een keeper als Cilessen die bij NEC is gaan keepen dadelijk onder de lat staat.

Was dan ergens onderin de Engelse of Duitse competitie gaan voetballen.

18-09-2022 15:52

TontoKarnaggel +42370

Feyenoorders helemaal boos, GeeN fEYenOorDeRs iN oRAnJe!!!! Misschien speelt het feit dat er geen nederlander meer in hun selectie zit een rolletje?

16-09-2022 17:24

Oxxer +163797 moderator

Klopt zekers, Geertruida komt net terug van Pfeiffer, buiten dat niet bijzonder, Bijlow is een krokettenvanger, wie blijft erover?

16-09-2022 17:32

Web +178830

Zeer verdiend ook
Geen twijfel mogelijk

16-09-2022 17:13

S.Ajacied +5187

Toch nog mooi dat hij dit er op zijn CV bij mag zetten, verdiend!

16-09-2022 16:54

nlvcmn +5806

Mooi dat die Veerman er niet bij zit. Die moet echt even een kopje kleiner gemaakt worden met zijn bijdehande interviews na afloop.

16-09-2022 16:30

Tommyshelby +128427

🏄‍♂️

16-09-2022 16:27

Maikel +6862

We hebben gewoon een keepersprobleem in Nederland.
Pasveer heeft geen toekomst. Bij Ajax niet en ook niet bij Oranje.
Cillessen kan er niks van. Bijlow is er nooit bij, altijd geblesseerd. Flekken? Ja. Flekken.

16-09-2022 16:14

Oxxer +163797 moderator

Maw het Nederlands XI tal heeft een probleem, ik vind die Bijlow helemaal niks, ik kijk Freiburg niet, in Oranje doet Flekken het tot nu matig. Cillessen vind ik niet verkeerd in Oranje, als hij niet zo weinig had gespeeld door blessures en reserve was hij onbetwist nummer 1.

16-09-2022 16:29

Maikel +6862

Ik bedoelde dat we geen keeper hebben die wedstrijden voor je gaan pakken.
Als je een Titel wil halen moet je een absolute topkeeper hebben. En dat is Cillessen ook niet en zou hij ook zonder blessures nooit geworden zijn.
Bijlow mee eens. Nks bijzonders. Flekken moet nog alles bewijzen maar heeft het imo wel verdiend voor Pasveer.

16-09-2022 17:08

Oxxer +163797 moderator

Ik weet het niet, verwacht sowieso weinig van Oranje, normaal was een groot scherm buiten heel gezellig nu is het een November tournooi.

16-09-2022 17:24

Maikel +6862

Ik verwacht al sinds 10 jaar niks meer van Oranje.
Iedere keer weer een grote deceptie.
Nu zou je denken dat de kwartfinale makkelijk haalbaar is omdat er geen toplanden in het linkerrijtje zitten.
Nederlandse voetballers ontbreekt het bijna altijd aan dingen die een absolute vereiste zijn om Titels te winnen.
Saamhorigheid, het eigenbelang wegcijferen, de ander iets gunnen, het "onderwerpen" aan een plan en strategie om succes te hebben.
Dát moet er allemaal zijn, anders wordt het niks. '74,
'90, '92, '04,'06... We hadden minstens 2 x wereldkampioen en 2 x Europees Kampioen moeten zijn.
Telkens waren er problemen. Discussie hier, rassisme daar, voortrekken van bepaalde spelers, Bondscoach niet gewenst.
Typisch Nederlands.
Gaat nooit iets worden. Zit in de mentaliteit vh beestje.

16-09-2022 19:17

Manov +8581

Veel keepers zijn op leeftijd en zullen op den duur stoppen, er zullen toch vervangers moeten komen en die zie ik op dit moment niet. Ben niet zo kapot van Danny Noppert

16-09-2022 20:51

ajaciedpp +1597

Pasveer straalt rust uit, iets wat vele keepers missen, complimenten jongen!!!

16-09-2022 15:43

DeWijsneus +25641

Scheen er al 20 jaar rekening mee te houden dat het kon gebeuren.

16-09-2022 15:42

tbomas +1348

Ik vond m onironisch in zijn Heracles-tijd al goed genoeg om opgeroepen te worden

16-09-2022 17:50
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.