'ManU schakelt door na nieuw contract Kluivert'

door Thijs Zwagerman 73

'ManU schakelt door na nieuw contract Kluivert'

door Thijs Zwagerman 73

Laatst geüpdatet

The Mirror meldt zaterdagavond dat Manchester United haar interesse in Justin Kluivert heeft laten varen. Dries Mertens (oud-PSV) is nu transfertarget nummer één, en volgens het Engelse medium heeft dat alles te maken met het nieuwe contract dat Kluivert gaat tekenen.

Lange tijd werd de flankspeler van Ajax gelinkt aan de Engelse grootmacht, maar volgens The Mirror is van een transfer op korte termijn geen sprake meer. Het medium schrijft dat Kluivert de interesse van The Reds heeft gebruikt tijdens zijn contractonderhandelingen met Ajax en dat die zet nu heeft geresulteerd in een 'zeer lucratief contract'. Dit contract maakt Kluivert de bestbetaalde Ajacied en houdt hem in ieder geval één seizoen langer in Amsterdam.

Dankzij het nieuwe contract - dat Kluivert op korte termijn zal gaan tekenen - is zijn marktwaarde flink gestegen en dus schakelt United door naar een goedkoper alternatief. Dries Mertens is volgens The Mirror namelijk al voor 'slechts' 25 miljoen pond (zo'n 28 miljoen euro) op te halen bij Napoli. De Engelsen laten hun belangstelling in Kluivert voor nu varen, maar beschouwen hem nog steeds als een zeer interessante speler.

Lees meer over:
Plaats reactie

Jeroen88 +0

Heeft mino en moeder toch goed geflikt voor patrick.

08-05-2018 13:31

jackwolf +4

Is dit een gerucht of een feit? Ik hoor en lees er verder helemaal niks over.

06-05-2018 22:19

DeGodenzonen020 +1

Gerucht. The mirror is vgm vergelijkbaar met Telegraaf

07-05-2018 08:33

Catenaccio +2760

Had ik niet gedaan . Over 2 jaar krijg je er lang niet zoveel voor. Gaan andere spelers ook doen natuurlijk

06-05-2018 17:48

DeGodenzonen020 +1

Want zoveel mogelijk geld opstrijken is het doel

07-05-2018 08:34

Freddy Al +11

Ik denk dat Kluivert als hij bijtekent hoe dan ook een hele dure jongen gaat worden,dit is te danken aan Raiola maar is denk ik trendsettend voor de komende jaren.
Ook vorig seizoen heeft Ajax een jonge speler een zeer lucratieve aanbieding gedaan om hem te behouden (Sanchez) , dit zal in de komende jaren noodzaak blijken met eigen talenten.
Ajax moet oppassen dat ze dit in de begroting kunnen verantwoorden, eventuele winsten uit transfers zijn namelijk geen structurele inkomsten.

06-05-2018 17:05

DeGodenzonen020 +1

Zat reserves en een flinks salarisplafond, denk dat we geen zorgen hoeven te maken. Liever dat ze talenten die jong doorbreken als de ligt dn kluivert langer binden en het risico nemen dan laten gaan bij zomaar een hoog bod of te laag bieden zodat ze 'geen waardering voelen'

07-05-2018 08:36

De_Realist +365

Ik kan mij niet voorstellen dat Kluivert Jr. de best betaald speler gaat worden terwijl hij niet eens de beste speler is.

06-05-2018 13:04

HarryHarHar +3018

Ajax zal zo wie zo het salarisplafond flink omhoog moeten schroeven wil het aankomend seizoen een kampioen waardige selectie neer kunnen zetten, anders is het 5 op een rij dichterbij dan een kampioenschap of beker winst!.. of gaan we weer met het jongste elftal aller tijden Europa in?.
Ga dan met Jong Ajax in de Arena spelen en met het eerste op de toekomst want een half gevulde Arena moet je toch ook niet willen als Ajax zijnde maar dat gaat wel geregeld gebeuren als er niet iets heel snel verandert ook met de trainer.... daar haken ook vele supporters op af!..

06-05-2018 10:45

DarkChild +3451

Waarom moet het salarisplafond flink omhoog? Want de clubs waar we nu van verliezen hebben nu toch al minder te besteden? Misschien moet het budget...beter besteed worden? Iemand als Huntelaar is bijvoorbeeld (veruit) de best betaalde speler van de Eredivisie. Is dat money well spent, of een cadeautje voor de supporters?

Komt daarna pas de vraag, hoe krijg je je structurele inkomsten omhoog, zodat je meer kan betalen? Die stap wordt nogal eens overgeslagen ;)

06-05-2018 11:16

De Stift +7093

De grootste uitdaging voor Ajax is het langer behouden van de beste spelers. In de huidige markt is dat alleen mogelijk met een hoger salarisplafond. Spelers zoals Onana, De Ligt, De Jong, Van de Beek, Kluivert, Dolberg en Neres wil je zo lang mogelijk in Amsterdam houden. Het is natuurlijk wel zo, dat als het salaris van Kluivert omhoog gaat, dat ook de rest van de salarissen omhoog moet.

06-05-2018 10:21

Ajaxbrl +13863

Dit gebeurd al incidenteel , of dacht je dat Hakim , Klaas en Lasse het voor 1M bruto doen? Maar als ze ergens 3M netto kunnen verdienen zijn ze gewoon weg zo werkt het...

06-05-2018 10:30

NouridolbergNeres34 +1912

geloof hier niets van, dan ben je als Ajax zijnde knettergek, en krijg je gedonder in de selectie. Kan er zo al 4 opnoemen die er 10 keer meer recht op hebben om best betaalde speler te worden: Onana, Neres, Ziyech, De Ligt.

Kluivert grootverdiener op basis van wat, zijn wereldpartijen tegen “europese grootmachten” als Roda en willem II....

06-05-2018 10:18

MankeNelis +7

Best betaalde speler voor 1 seizoen? Uit de dikke duim van the Mirror zeker.

06-05-2018 10:05

atalantanio +539

Bij De Ligt zou ik me dit kunnen voorstellen, dat is iemand waar je een elftal omheen wilt bouwen, dus een nieuw lucratief contract om hem nog tenminste een jaar te behouden oké. Maar Kluivert? Komop zeg, leuk talent die soms wat mooie dingetjes heeft laten zien. Hoop dat dit niet waar is.

06-05-2018 09:52

witchmaster11 +4

Kijk zo doe je dan ook zaken , gooi wat berichtten on de media waar of niet waar maak niks uit de waarde van de speler stijgt per letter en daar gaat het om voor het grote werk is hij te jong te weinig ervaring nog te weinig body te wisselvallig te weinig inzicht op een mede speler zo kan ik no wel ff doorgaan

06-05-2018 09:52

AFCSANCHEZ +1

Bestbetaalde speler. Lachwekkend. Straks staan De Ligt en De Jong ook op het kantoor. Je laat met je sollen door tieners. Lekker gedaan...

06-05-2018 09:50

AlexIbarra +19293

1e keus Kluivert, 2e keus Mertens? Lijkt me niet.
Een "lucratief contract" bij Ajax? Lijkt me niet.

Dus ik wacht ff op bericht vanuit Ajax zelf.

06-05-2018 09:31

altijdwelwat +7

Dus één van je meest wisselvallige spelers maak je je best betaalde speler, het word steeds gekker. Ajax heeft zich dus volledig gek laten maken, dit gaat echt nergens meer over.

06-05-2018 09:30

Michelinho +9

En weer The Mirror... next!

06-05-2018 09:17

de-Ajacied +8

Prima. Wordt tijd dat we het salarisplafond omhoog gooien en spelers iets langer behouden en geen koopjesclub meer zijn

06-05-2018 09:15

Beachboy +2920

Onderhandelen op het scherpst van de snede is prima. Ik doe dat zelf ook. Ajax bepaalt de bandbreedte en dat je die opzoekt is wat mij betreft prima. Wat er wel onlosmakelijk bijhoort is dat je daarmee het verwachtingspatroon omhoog helpt. Als groot verdiener bij Ajax heb je verantwoordelijkheden en ik ben oprecht benieuwd of Kluivert zich daar niet overschat. Als dit nieuws waar is (eerst bevestiging afwachten) dan kan ik ermee leven, maar dan kijken we ook extra kritisch naar hem.

06-05-2018 09:12

0184 +0

Iedereen schreeuwt en gilt en roept maar wat maar waar schrijft Ajax zelf dan dat hij heeft getekend en wat hij gaat verdienen

06-05-2018 09:11

AdK +1661

Precies. Wacht eerst nou maar eens op het officiële persbericht, voordat er hier weer vanalles geroepen wordt!

06-05-2018 09:23

Dazoo +3137

Even niet meehuilend met de wolven in het bos: wow, buitengewoon slim gedaan, kleine! Jij kunt je verder blijven ontwikkelen, wij kunnen daarvan gaan genieten als je, volgend seizoen hopelijk al, kunt gaan vlammen in héle wedstrijden tegen échte tegenstanders! Dan gaat jouw marktwaarde weer stijgen waardoor het extra betaalde salaris zich ruim terugbetaalt als we je over twee jaar verkopen, uiteraard na 2 landskampioenschappen en een Europa League-cup. De Ajax-directie, tenslotte, besluit na ampel beraad dat het salaris van Kluivert het nieuwe salarisplafond wordt, De Ligt, Neres, De Jong, Van de Beek en Nico worden daarmee langer behouden, de kans op sportieve successen neemt toe en de combi van hogere salarissen en meer kans op succes doen twijfelende buitenlandse targets over de streep trekken en voor Ajax kiezen. Halelujah!

06-05-2018 08:59

Mart42 +2

Gedraag je er dan ook naar. De tijd die je gebruikt om stoer te doen op sociale media kan je beter aan je tegenstander passeren besteden.

06-05-2018 08:55

grannig mokum1 +1

De beste betaalde van ajax? Gebaseerd op wat? Heeft hij ajax naar een hoge niveau getild,? Nee, en geen bepalend speler.. Voor mij in mijn ogen moet De Ligt of Frenkie de Jong of zelfs Zyiech het zjn

06-05-2018 08:52

ST +23086

Mertens is veel beter dan Kluivertje. Logisch dat ze nu voor hem gaan. De Ligt zou overigens samen met Neres en Tagliafico moeten verdienen. De rest is redelijk vervangbaar of nog jong.

06-05-2018 08:50

ST +23086

+ het meeste

06-05-2018 08:50

ajax4ever01 +13

Als Kluivert de best betaalde speler bij Ajax gaat worden mag hij dat ook eens elke wedstrijd laten zien dat ie dst waard is

06-05-2018 08:46

maikelklaassen +746

mertens werd toendertijd aangeboden bij ajax voor een paar ton....

06-05-2018 08:46

ETM +3

Nee ik geloof dit niet.

06-05-2018 04:46

jollie18 +9928

Nou ik ben benieuwd

06-05-2018 01:50

hakkietjakkie +80

Ik geloof never dat Mertens voor dat bedrag te koop is. Is Napoli vergelijken ze hem nog net niet met Maradona! 28 mil, nooit hahaha!

06-05-2018 01:16

fc Barcelona_ke +19255

Clausule in de contract staat 28 mln euro...

06-05-2018 01:43

020bornraised +1262

Hoe kan Kluivert in hemelsnaam onze best betaalde speler zijn, gozer laat één in de vier wedstrijden iets leuks zien, in de andere drie bijna onzichtbaar

06-05-2018 01:03

cruijff71 +1

Okey, als je dan de best betaalde speler bent, is het geen mogen meer. Iedere week moet je het dan gaan laten zien Justin. Ik hoop van harte dat dat volgend seizoen gaat lukken. Het is tenslotte wel echt een typische ajaxspeler.

06-05-2018 00:53

Bjorn +12629

Als Kluivert daadwerkelijk de bestbetaalde Ajacied wordt vind ik dat op zijn minst opvallend. Ben daar niet zo heel blij mee, want daarmee stoot je andere spelers tegen het hoofd.

06-05-2018 00:42

Jelle2500 +0

Kan het stuk trouwens nergens vinden?
Alleen dat ze interesse hebben in Mertens..

06-05-2018 00:42

Wesl +0

Salarisplafond kan sowieso wel wat omhoog toch

06-05-2018 00:31

Inhartennieren +665

Het is gewoon een geweldige speler.
En dat contract zal heel ruim verbeterd zijn, maar ik geloof er niets van dat hij nu de best betaalde spelers wordt.

06-05-2018 00:25

Matts +2148

Als het waar is, is dat een slecht signaal. Kluivert staat pas een half seizoen in de basis en heeft de helft van die wedstrijden vrij wisselvallig gespeeld.

Ja, het is een heel groot talent. En ja, ik vind dat het salarisplafond omhoog moet. Maar dan wel voor spelers die zich minimaal een seizoen lang al ruimschoots bewezen hebben voor Ajax. Vind ik bij Kluivert nog niet het geval.

Maar goed, eerst maar zien wat ervan waar is.

06-05-2018 00:19

Jelle2500 +0

Heb dan toch echt liever dat hij een transfer maakt dan dat hij de best betaalde speler word..

06-05-2018 00:15

ajaxcied4life +26061

'The Mirror schrijft..... " Niks van geloven... Ajax is niet achterlijk en gaat niet de interne salarisverhoudingen op het spel zetten. Wat wel mogelijk is zijn bonussen als extraatjes bij behalen CL, Tweede ronde CL, behalen kwart finale EL en kampioenschap.

06-05-2018 00:14

kaashaas +4

My royal ass ! net alsof Kluivert een directe versterking zo zijn bij manu .. mag blij zijn als hij geslecteerd zou worden. Morhino wil gewoon te koop lopen met Kluivert .. het is de naam.

06-05-2018 00:11

Voetbalverstand +836

Alexis, Rashford, Martial, Lingard.....

06-05-2018 00:14

kaashaas +4

Ook niet de minste

06-05-2018 00:18

Jelle2500 +0

En Mourinho vind Rashford al stront..

06-05-2018 00:26

X-RaY +3

Eerst zien dan geloven.

06-05-2018 00:04

talent020 +7

blij dat hij heeft verlengd, maar een slechte zaak mocht hij nu de best verdienende speler zijn, geeft een heel slecht signaal af, Maargoed....

05-05-2018 23:56

Jornnn +5

Zal wel gaan ok een prestatie contract. Als Kluivert er 30 in schiet, mag hij van mij het meest verdienen.

05-05-2018 23:44

trodat4030 +97098

Tja, Mirror.. Ik zou t graag geloven (het tekenen, niet z'n vermeende salaris), maar ik doe dat pas als t getekend is.

05-05-2018 23:43

Rsv +1

Lekker uitfluiten die homo

05-05-2018 23:42

Inhartennieren +665

Doe normaal !

Laat eerst maar eens blijken hoe dat contract er uitziet.

05-05-2018 23:58

Inhartennieren +665

We gaan weer fluiten!
Wat hebben we bij Ajax toch ook een zooi kut supporters.

06-05-2018 00:04

talent020 +7

voor je tv zeker kneus

06-05-2018 00:06

kaashaas +4

Die zitten in eindhoven

06-05-2018 00:13

BrandjeXL +81

We lopen allemaal te zeiken dat Ajax structureel de salarissen moet verhogen en dan doen ze het en hoor ze eens zeiken. De naam Kluivert is nog steeds goud waard en Justin gaat nu minimaal 40 miljoen opbrengen als hij presteert. Prima zet van Ajax.

05-05-2018 23:42

trodat4030 +97098

Ik wil eerst dat de begroting omhoog gaat voordat het salarisplafond losgelaten wordt. Ik wil niet weer dat we elk jaar 20 milj teveel begroten, want dan is die 140(?) milj eigen vermogen zo weer op. T zou belachelijk zijn als je dat gaat herhalen.

05-05-2018 23:49

Ajax4life16 +4

Dat scenario gaat helemaal niet gebeuren op deze manier. BrandjeXL zei het al, maar de toekomstige transfersommen van grote talenten, zoals de Ligt en Kluivert zijn meer dan groot genoeg(deze 2 kunnen in principe al 100 miljoen bij elkaar opbrengen) om ons eigen vermogen zelfs te vergroten.

06-05-2018 00:52

FlyingDutchMan +17316

Misschien eens verder kijken dan die dollartekens in je ogen, er staat al genoeg geld op de bank. Gaat om het principe dat er een 18-jarige snotneus met een bekende naam het in zijn botte kop haalt om te denken best betaalde ajacied te worden. Dan kan je zijn zaakwaarnemer de schuld geven, maar dan had Justin ook kunnen vragen aan Mino of hij ze wel op een rijtje heeft..

05-05-2018 23:59

Michelinho +9

Helemaal eens met je over altijd het geklaag over het salarisplafond en dan de selectieve verontwaardiging als dat wél doorbroken zou worden.
Maar vooralsnog is het weer eens een gerucht uit een tabloid. Bovendien geloof ik nooit dat hij DE grootverdiener zou worden. Raiola zet natuurlijk hoog in, betekent niet dat hij ook zijn zin krijgt.

06-05-2018 10:09

Rujar +97

Kunnen we straks Kluivert uitfluiten

05-05-2018 23:41

didierajax020 +2

Belachelijk, de best betaalde speler van Ajax. Kluivert hoort dat niét te zijn. Hij presteert minder dan de Ligt en is niet beter dan Neres. In mijn ogen is Kluivert echt prima te vervangen en is daar maximaal salaris om hem te behouden niet voor nodig. Schande.

05-05-2018 23:37

Finalvoetbal +0

Niet veel beter dan Neres?
Neres is gewoon een stuk beter en bepalender.

05-05-2018 23:44

kaashaas +4

Ja eens en er zit nog rek in hem

06-05-2018 00:14

Michelinho +9

Neres is ook twee jaar ouder en voor twaalf miljoen gehaald. Als Kluivert niet ergens op de bank belandt zal hij op die leeftijd echt niet voor hem onderdoen en ik vermoed zelfs beter zijn, maar dat hangt van een hoop dingen af.
Er staat ook "niet beter", maar dat heeft hij mss gewijzigd. Dat klopt op dit moment echter wel. Maar voor een eerste en nog niet eens heel seizoen in de basis en pas na uitvallen Younes op zijn favoriete positie toont hij prima rendement.

06-05-2018 10:03

3*stars*3 +23544

Toch maar eerst afwachten wat Mike Verweij gaat tweeten.
Zou mooi zijn als Kluivert blijft hoor maar als hij na 1,5 seizoen gelijk bestbetaalde speler kan worden, is het hek van de dam en gaan we nog veel meer soaps krijgen rond contractverlengingen...

05-05-2018 23:36

Finalvoetbal +0

Zou deze soap eindelijk voor bij zijn?

05-05-2018 23:34

amthree +407

Als dit waar is is dit echt belachelijk van ajax om deze snotaap die nog niks heeft laten zien de best betaalde ajacied te worden wat die niet verdiend.

05-05-2018 23:32
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.