Moisander hoeft niet perse naar Ajax

door BvdPloeg 15

Moisander hoeft niet perse naar Ajax

door BvdPloeg 15

Laatst geüpdatet

Niklas Moisander wordt samen met Douglas in verband gebracht met Ajax als opvolger van Jan Vertonghen. De verdediger van AZ sluit niks uit, maar hoeft niet zo nodig naar Amsterdam. 'Het zou mooi zijn om na vier jaar AZ een nieuwe stap te maken. Maar ik besef dat ik nog een contract tot de zomer van 2014 heb en de club dus geen haast heeft om mij te verkopen. Al weten ze binnen AZ wat mijn gedachten zijn', zegt de verdediger tegenover NU Sport. 'Ik ben realistisch en denk niet dat ik de clubs voor het uitkiezen zal hebben. Daarom sluit ik niks uit.'

'Ik heb ook gehoord dat ik bij Ajax op een lijstje zou staan. Maar lijstjes heeft iedere club. Van mijn zaakwaarnemer Sören Lerby heb ik nog niks vernomen. Maar als wij met AZ Champions League-voetbal halen, dan weet ik niet of ik in Nederland nog een contract bij een andere club zal tekenen.' Toch denkt de mandekker ook aan Nederland als 'volgende stap'. 'Dat is pas een optie als er geen buitenlandse club zich meldt.'

(foto: VI-images)

Lees meer over:
Plaats reactie

PietBon +2

Ik denk zelf dat we met Daley Blind de vervanger voor Jan al in huis hebben. Daarbij heb je ook nog Ricardo die daar zou kunnen spelen als het zou moeten. Met Moisander haal je ook een groot aantal gele kaarten in huis. Haal een ervaren verdediger van rond de dertig of doe het met de spelers die we al hebben.

28-03-2012 21:06

DDDD +0

Waarom zijn er toch zoveel mensen die een eredivisiespeler willen kopen van concurrenten? Ik hoef al die afdankertjes niet waar ze nog grof geld voor durfen te vragen om vervolgens een betere speler te kunnen kopen. Dan hebben we het volgend seizoen nog lastiger. Naar mijn mening alleen maar naar de jeugd kijken en indien nodig een jonge buitenlander scouten die echt exeptioneeel is en die voor hetzelfde als zo'n afdankertje ophalen. Je gaat de concurrent toch niet lopen speken? Kom toch op zeg en denk na! Beter nog investeer in het scoutingsapparaat!

28-03-2012 01:01

DDDD +0

Hahahahahahahah het buitenland? Wat bedoel je dan? Otelul ofzo? Of fc Twente das ook buitenland! Met je afwas software op je scheidsrechtersshirtje.

28-03-2012 00:45

Niek93 +0

Hoeft van mij ook niet persee naar ajax

27-03-2012 23:05

10Sneijder10 +3042

Ik kan niet begrijpen dat hij op het lijstje van Ajax staat, maakt alleen maar onnodige overtredingen en schopt iedereen omver en hij komt er gek genoeg 9 van de 10 keer ook nog mee weg ook.
Aan zijn ogen te zien staat hij gewoon strak van de pillen.

27-03-2012 18:38

AFCAjappie +0

Hey pillekop, het is graag of niet, die stoere praat hoeven wij niet!

27-03-2012 16:33

afca1985 +21454

Moisander hoef ik niet te zien bij ons, dat is echt een matige verdediger.
Niklas "Koning-shirtje-trek" Moisander pakt echt zoveel onnodige kaarten, hij is gewoon veelste lomp

27-03-2012 15:22

jw1982 +1

Nou gelukkig maar, vind het een beetje een schijnheilig figuur, past prima bij die huisvrouwenclub az.

27-03-2012 15:12

Hwb +1478

Ik zou het geen gekke transfer vinden. Brengt meer ervaring mee dan Van Dijk of Gouweleeuw, maar is nog vrij jong én is al bekend met Ajax. Afhankelijk van de prijs (max 3,5 miljoen in mijn ogen) best een optie.

27-03-2012 15:04

Raikkonen94 +641

En ik heb per se geen behoefte aan Moisander. Is toch een doodsteek richting je eigen jeugd als je Moisander haalt.

27-03-2012 14:44

Maniche +0

Dit bedoel ik dus Frank. Jij stelt zo een middelmatig lijstje samen van middelmatige spelers van middelmatige clubs.
Er heerst rancune en haantjesgedrag bij die clubs en natuurlijk lijdt je dan gezichtsverlies..

Laat van der Zee is een keer wat doen

27-03-2012 13:30

Pantheon +938

jaaaaaaaa, ik d8 al, wanneer begin je nou eindelijk weer is te zeuren. Het zijn de lijstjes waar de media mee komen en jij slikt het maar gewoon om weer te kunnen zeuren.
Jammer.

27-03-2012 13:43

gusanito +5447

Ben geen fan van Moisander, oogt vaak onhandig en legt het te vaak op fysiek af in duels. Zoals al meer mensen hier zeggen, een middelmatige verdediger.

27-03-2012 13:03

Daantje Makkes +1

Alsof ze bij Ajax staan te wachten op een middelmatige voetballer van AZ. Zo kunnen we ze zelf wel opleiden.

27-03-2012 12:48

DDDD +0

Hahahahahahahah het buitenland? Wat bedoel je dan? Otelul ofzo?

27-03-2012 12:40
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.