Vd Sar: 'Europese prestaties moeten beter'

door JipVR 48

Vd Sar: 'Europese prestaties moeten beter'

door JipVR 48

Laatst geüpdatet

Het trainingskamp van Ajax in China is bijna voorbij en zodoende blikt AjaxTV met commercieel directeur Edwin van der Sar terug op de trip in Azië. Van der Sar merkt dat hijzelf nog bekend is in het buitenland. 'De laatste jaren van mijn carrière speelde ik natuurlijk bij Manchester United en je merkt dat de club met name in China erg populair is. Daar probeer je natuurlijk ook voordeel voor Ajax uit te halen.'

'Iedereen kent natuurlijk Ajax vanwege onze kwaliteiten in spelers opleiden', vervolgt de oud-doelman. 'Maar we moeten het natuurlijk ook gaan koppelen aan resultaten. Op dit moment speelt de Champions League overwinning van 1995 nog mee, maar om de nieuwe generatie aan te spreken moeten de prestaties in Europa mee gaan spelen.'

Kater nog niet weg
Ondanks de vele nieuwe indrukken die Van der Sar en de selectie kregen is het mislopen van de titel nog steeds vers. 'Het hele katerige gevoel van De Graafschap-uit ga je niet meer wegspoelen, maar we hebben hier wel een hoop aan activatie kunnen doen. Adidas wil zich aan de Grassroots, de onderkant van het voetbal, verbinden en wij helpen de daar aan mee.'

Lees meer over:
Plaats reactie

A-west +5744

Vd Sar braakt alleen maar cliche,s uit, dat weet je toch. Gelukkig is de Graafschap er bijna uitgelazerd. Die handhaven zich niet. Triest dat wij daar niet van kunnen winnen. En dat omdat die lichting van 95 er nu een potje van heeft gemaakt . Goede voetballers zijn nog geen goede bestuurders.

19-05-2016 22:27

de-Ajacied +8

Als vd Sar Bosz laat komen mag hij zelf meteen oprotten.

18-05-2016 13:41

HarryHarHar +3018

Als het met deze té! lichte selectie ook in Europa weer niks word (in Nederland was het ook al niet echt top! dit seizoen!) nemen jullie dan (de verantwoordelijke voor dit achterhaalde beleid) ook je verantwoordelijkheid?!...... of blijven jullie dan weer met een stalen gezicht in het Ajaxpluche zitten?..

18-05-2016 12:38

RuffRhythim +24837

Europese prestaties behaal je niet met alleen een elftal vol jeugd, wanneer dringt dat nou eens tot die bolle koppen door?

18-05-2016 09:15

RuffRhythim +24837

Nou nee !

Weet niet hoe je daar bij komt.
Er waren slechts een paar spelers 18/19 jaar.
En dat waren niet altijd basisspelers.
Het merendeel van de basis was 21-28 jaar, plus nog twee ervaren spelers als Blind en Rijkaard, dat waren de 30-ers.

Zie hier: http://www.ronaldzwiers.0catch.com/Ajax/1995.htm

De balans was veel, veel beter dan nu, geen enkele twijfel over mogelijk!

18-05-2016 10:45

Superjood410 +2

Hehe eindelijk treedt die eens naar buiten. En hoe moet het dan Europees beter Edje? Juist, met een paar (3 a 4) gerichte aankopen. Nou ga is aan de slag dan. Als we de voorronde CL niet doorkomen dan moet je jezelf toch echt heel hard achter de oortjes krabben en je afvragen of dit werk wel iets voor jullie is

18-05-2016 07:30

je +5

Ga met Milik om de tafel zitten verbeter Zijn contract en zeg wij Zijn heel tevreden over jou blijf nog 2jaar aub

18-05-2016 01:22

Rudolph J +0

Wie wordt hier niet vrolijk van? https://youtu.be/XICpHUJw0NE

18-05-2016 01:09

Mokum31 +6141

Ga is wat kopen dan

18-05-2016 00:36

TikkieTerugJaap +2

Zullen ze bij Ajax al vergeten zijn dat we de Johan Cruijff Arena willen?

18-05-2016 00:36

Leipeshitouwe +0

Vd sar en Overmars weten niet eens meer wie Cruijff was, die denken 24/7 aan hun falende voorbeeld in Manchester.

18-05-2016 02:26

Ajaxamersfoort +138

Krijg de indruk dat dit is om Huawei toch zo ver te krijgen...

18-05-2016 00:33

De natte dwijl +0

Zegt Overdwars tegen Flappie: ken je die mop van die twee kanonnen?

18-05-2016 00:03

kaashaas +4

bankrekening aanspreken edwin..

17-05-2016 23:47

cavinsky +0

In ves te ren

17-05-2016 23:45

HarryHarHar +3018

Goh.. het moet beter in Europa, en wat denk je in Nederland ik zeg maar wat, de Graafschap.. kwaliteit te kort niet kunnen omgaan met druk en spanning is ook kwaliteit en ervaring nou daar mankeert het nog al aan bij ons aller Ajax, al is het de nr 17 uit de ere divisie en ze zetten wat druk op onze jongens zijn ze gelijk helemaal van het padje af en doen maar wat met dit tot gevolg.. dit is gewoon de rekening die het belachelijk zuinige bestuur van Ajax kreeg over de rug van de supporters die (ik tenminste) nu er nog doodziek van zijn, de vier op een rij verbloemde heel veel want we waren toch kampioen "Duif63" verwoord het prima en daar wil ik nog bijvoegen dat Psv allang volop bezig zijn met gerichte versterkingen en gaat er één weg staat de vervanger al klaar en is van minimaal de zelfde kwaliteit of zelfs beter, Overmars heeft twee kanonnen beloofd.. gadverrrr ik word er gewoon misselijk van, van die loze beloftes want er komt toch niks bijzonders, ja er zal wel weer een huurling terug gehaald worden die op de bank of tribune terecht is gekomen waar hij geplaatst was.... Brrrrrrrrrrrrrrr en iedereen pikt dit wan beleid gewoon!!!!!

17-05-2016 23:41

fanvooraltijd +6818

zo zo wat een intelligentie,wat een inzicht, INTERNATIONAAL MOET HET BETER , wie was daar nu opgekomen. wat een super directeur.

17-05-2016 23:31

godenzonensuper +0

Edje spreekt zich ook eens uit over het Europese falen. Edje is altijd aan de late kant, zo las hij vorig jaar Maart pas wat plan Cruijff precies inhield.

17-05-2016 22:58

TikkieTerugJaap +2

Israeli media including TV & sports websites are already saying good bye to Peter Bosz & expect him to be appointed Ajax manager on May 25.

17-05-2016 22:46

NouriVandeBeek +7

Kom maar op met die kanonnen!

17-05-2016 22:07

J00DT0TMIJND00D +0

Ze houden ons voor de gek. Marc ziet namelijk het verschil niet tussen een middelmatige NEC speler en een 'echte kanon'.. Dadelijk komen ze nog met Lars Veldwijk aan.

17-05-2016 22:30

Jan Doedel +4308

Denk je echt dat Marc een speler van dat niveau haalt? Weet je wel wat dat kost? Zal wel weer een kreupele van het 3e van Arsenal worden. Kanonnen? Gunners? Hmm ik denk dat ze er 2 van Arsenal nemen......zucht.

17-05-2016 22:47

Nummer 9 +1205

Worden losse flodders denk ik..

17-05-2016 22:35

Leipeshitouwe +0

Er wordt getwijfeld tussen de 2 kanonnen van Tatjana Simic of die van Dione de graaff.

17-05-2016 23:00

Yoyoyoyo +0

Oude kanonnen met losse flodders. Nee dank je

17-05-2016 23:25

OlavMokum +0

Gniffel gniffel gniffal

18-05-2016 00:34

WyZynDeBeste +2

Toch maakt Sar voor de camera altijd een redelijke indruk. Via hem kunnen we heel veel halen uit China.

17-05-2016 22:06

Michael25 +822

Op marketing is hij een prima uithangbord. Als algemeen directeur lijkt hij me te licht, en dat hij in het technisch hart zit vind ik eigenlijk een lachertje.

17-05-2016 23:11

jarenfan +5

komt aardig over,maar met aardig redt je het niet ,op dit
nivo ,en in deze functie ben ik bang.

17-05-2016 22:05

nightgoat +31193

Zo ! De directeur lijkt het zowaar eindelijk ook een beetje door te krijgen...nu alleen nog even ernaar gaan handelen.
Jammer dat hij oa verder nooit op een inhoudelijke sterke uitspraak te betrappen is.
Of het moet zijn dat Edje bij het ontbijt het liefst gekleurde vruchtenhageltjes op een witte boterham zonder korstjes eet.

17-05-2016 22:02

Yoyoyoyo +0

De naald blijft hangen bij Sar. Al jaren dezelfe excuses. Grappig is dat zovelen er ook al jaren openlijk in trappen. Idem met Mark Rutte. Hij naait iedereen al jaren, doet dan 1 maand loze beloftes en iedereen stemt weer op hem.

17-05-2016 23:28

nightgoat +31193

Zo is het maar net, en er zal veel meer nodig zijn voor Ajax om op het goede spoor te komen dan alleen maar een passerende trainer.
Bij de boys daarboven bv zou de schoonmaakploeg ook eens moeten langskomen, helaas gaan zij juist over dit soort zaken waardoor ze niet weg zijn te branden.

17-05-2016 23:57

EVH +8

Nou. We gaan het meemaken. Ben benieuwd.

17-05-2016 22:00

Bensco +7175

De club moet kansen gaan zien in de geplaatste status die ajax krijgt bij de voorrondes. Het is haalbaar maar daar moet wel een plan voor in werking worden gesteld.

Prioriteit 1 is om een nieuwe trainer te vinden. Dit is prio 1 omdat er bepaald moet gaan worden wat de tactiek is van komend jaar en voor beoordeling van de spelerselectie. Wie mogen er vertrekken en vooral wat moet erbij.

Prioriteit 2 zal zijn om de selectie op te schonen en te versterken waar nodig. Schone (transfervrij) en Serero hebben recht op een mooie transfer, Duarte is einde verhaal en eigenlijk mogen Fischer en Van Rhijn ook wel vertrekken van mij. Hiermee komt geld vrij om minimaal 1 sterke buitenspeler en 1 ervaren verdediger te halen. Ik zeg minimaal want het liefst zie ik er nog een buitenspeler bijkomen die ook als centrumspits kan functioneren. Cerny is nog lang niet ver genoeg om bepalend te zijn op CL niveau en Muric moet van nog verder komen. Bij het vertrek van 4 basisklanten kunnen bij minimaal 2 aankopen dus ook 2 jeugdspelers doorschuiven.

Prioriteit 3 moet het vinden van een nieuwe hoofd jeugdopleiding zijn die ook de nodige trainers gaat aannemen en ontslaan. No offence maar gerry vink en peerenboom mogen van mij echt het veld ruimen. Er moet weer aantrekkelijk voetbal worden gespeeld in de vorm zoals jonk dat deed. Jonk mag misschien einde verhaal zijn maar dat betekend niet dat zijn manier van spelen niet gehandhaaft kan worden. Momenteel is het echt een ramp en niet om aan te zien namelijk.

17-05-2016 21:58

OpNaarNummer4 +2006

Ben echt bijna over alles met je eens behalve Peereboom. Die speelt gewoon aanvallend voetbal.

17-05-2016 22:17

Prutsers! +0

Jonk? Je weet niet wat je zegt...

17-05-2016 22:21

Bensco +7175

Johan wenste, Jonk draaide. Wim verdient behoorlijk wat krediet voor de gang van zaken toendertijd op de toekomst

18-05-2016 00:43

Liefhebber +1

Laten we eerst maar eens weer kampioen proberen te worden met fatsoenlijk voetbal. Geen zin in opnieuw een jarenlange heerschappij van PSV in NL. Daarbij hebben we het CL geld nodig. Anders verdampen de miljoenen gewoon. Echter ben ik bang dat de omslag naar weloverwogen en uitgekiend beleid slechts op ijdele hoop gebaseerd is. Ik bedoel met deze RvC, directie en TH is het eigenlijk al jaren een grote teleurstelling. Nooit een uitgebalanceerde selectie qua type spelers, leeftijdsopbouw en aanwezige kwaliteit/potentieel. Ik zie vooral allerlei signalen voor ad-hoc beleid en verkeerde inschattingen/beslissingen. Tja, wat wil je ook met allerlei oud-voetballers zonder enige kennis/ervaring op bestuurlijke plekken.

17-05-2016 21:48

Suarez16_ +9300

"Jarenlange heerschappij" alsjeblieft man als die kneusen gewoon hadden gewonnen van de graafschap dan was het 5x in 6 jaar geweest.

17-05-2016 21:57

Liefhebber +1

"als" inderdaad. Maar dat was niet het geval. Daarbij denk ik dat we komende jaren steeds meer de wrange vruchten zullen gaan plukken van het beleid gevoerd door onze oude helden. Ieder jaar wordt de selectie zwak ingevuld. Posities onderbezet, geen balans qua leeftijdsopbouw en kwaliteit/potentieel. Waarom zouden ze dat nu opeens wel in zich hebben? Maar ik laat me graag verrassen hoor. Vergis je niet.

17-05-2016 22:02

BrandjeXL +81

Klopt als wij geen CL halen en Psv heeft al zeker de CL miljoenen binnen plus het feit dat ze daar wel investeren plus flinke salarissen betalen dan begrijp ik zijn angst best.

17-05-2016 22:15

HarryHarHar +3018

Dat bedoelen we hier dus de kwaliteit is er gewoon niet, want als we eerlijk zijn had het na Utrecht al over en sluiten moeten zijn, dat we tot het einde meededen was een bonus van jewelste maar deze matige selectie kon het niet opbrengen om te winnen van de nr. 17.. nou dan is Psv toch de terechte kampioen en wij het lachertje overal en dat gaat nog wel ff door hoor zeker als we in Europa weer een zeperd oplopen en dat is realistischer dan te denken dat er wat verbeterd gaat worden met dit beleid wat blijkbaar heilig is... ook al roept iedereen dat het achterhaald is!..

18-05-2016 00:02

afca95 +1308

Wat een conclusie! Komen ze nou mee, het moment dat Ajax bij de kelder van de EL hoort, komt Edwin van der Sar erachter dat de Europese prestaties beter moeten!! Wat een visie!

17-05-2016 21:47

tonny +0

Koop dan eens wat fatsoenlijks aan
Anders word je in geen jaren kampioen

17-05-2016 21:22

Fundamento +0

en ook nog onaantastbaar

17-05-2016 21:15

Fundamento +0

ik merk dat ik jaloers ben op die man. wat een wereldbaan

17-05-2016 21:15

OpNaarNummer4 +2006

Ik merk het ook hoor, maar nog meer op Overmars. Ook al heb ik bijna het gevoel dat ik het beter zou doen haha

17-05-2016 21:57
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.