[Update III] Officieel: Sanchez naar Spurs

door BvdPloeg 250

[Update III] Officieel: Sanchez naar Spurs

door BvdPloeg 250

Laatst geüpdatet

Directeur spelersbeleid Marc Overmars heeft donderdagavond tegenover Ziggo Sport laten weten dat er nog geen akkoord is tussen Ajax en Tottenham Hotspur over de transfer van Davinson Sánchez. 'De laatste stand van zaken is dat we nog in gesprek zijn. Er is geen definitief ja of nee.'

'Uiteindelijk hangt het van de prijs af', aldus Overmars, die ingaat op de geruchten uit de Engelse media. 'Volgens mij zit hij hier honderd meter vandaan in een hotel, dus hij is niet al in Londen voor een keuring', vertelt de directeur spelersbeleid, die daarna uitlegt waarom Sánchez er niet bij is tegen Rosenborg BK. 'De trainer wil spelers die honderd procent gemotiveerd zijn en ik denk niet dat hij dat wil of kan opbrengen. Daarom is hij er niet bij. Het is wel in overleg gegaan, maar ik kan niet alles heel goed uitleggen wat er intern besproken is.'

Overmars vertelt verder dat op dit moment alleen Tottenham Hotspur achter Sánchez aanzit. Real Madrid en Chelsea, waar ook over gesproken wordt, zijn niet concreet. 'Er is maar één club voor hem. Wanneer er uitsluitsel komt? Dat kan binnen een dag zijn, maar ook binnen een paar uur. Maar geloof, wij doen er alles aan om een team te bouwen, dat zoals vorig jaar een Europese finale kan halen, dat zijn onze ambities. Het geld komt op plek twee. Maar het is niet gemakkelijk om als Nederlandse club de jongens binnenboord te houden.'

Update - 21.45 uur (17 augustus 2017)
Volgens het doorgaans betrouwbare Sky Sports zijn Ajax en Tottenham Hotspur akkoord over de transfer van Davinson Sánchez. Commentator Sierd de Vos meldt bij Ziggo Sport echter dat een perschef van Ajax zegt dat dit bericht niet waar zou zijn.

Update II - 00.50 uur (18 augustus 2017)
Davinson Sanchez verlaat Ajax definitief voor Tottenham Hotspur, zo claimt De Telegraaf donderdagnacht. Beide clubs zijn na de wedstrijd van Ajax tegen Rosenborg akkoord gegaan met een transfersom van 45 miljoen euro. Dit bedrag is opgedeeld uit twee termijnen van 35 miljoen en 10 miljoen.

Sanchez bereikte eerder al een akkoord over een contract voor vijf seizoenen in Londen. De verdediger moest wachten op een akkoord en die kwam er. De rvc van Ajax stemde donderdag laat in met een verhoogd bod van Spurs. Sanchez wordt met 45 miljoen euro in één klap de duurste uitgaande transfer van Ajax en Nederland in de historie. Een jaar geleden werd hij nog voor vijf miljoen opgepikt in Colombia.

De verdediger had de laatste dagen de focus vol op een transfer. Zo'n acht zaakwaarnemers brachten zijn hoofd uiteindelijk op hol, waarna hij besloot om de deur bij Ajax snel achter zich dicht te trekken. Volgens journalisten had hij een vertrek door de voordeur kunnen krijgen, maar wordt het er nu eentje door de achterdeur. 'Sanchez wilde op de bank zitten na een akkoord tussen Ajax en Spurs, maar toen de rvc dat terugfloot, werd het gevolg van Sanchez zo boos, dat hij niet meer op de bank mócht zitten. Sanchez wilde door de voordeur vertrekken, maar dat zat er door zijn zaakwaarnemers niet in', aldus Mike Verweij.

Update II - 18.15 uur (18 augustus 2017)
Davinson Sanchez is officieel een speler van Tottenham Hotspur. Ajax maakt vrijdag melding van het vertrek van de Colombiaanse stopper. De club maakt bekend dat met de transfer 40 miljoen gemoeid is. Door bonussen kan het oplopen tot 42 miljoen euro.


Speel je graag met de kerstboom van Adriaanse? Speel dit voetbal-spel.

Lees meer over:
Plaats reactie

vanreenen +10314

Over en sluiten. Bye Davison and good luck in London.
En nu weer over naar de orde, of wanorde, van de dag.

19-08-2017 20:07

ajaxwestland09 +29038

zondag misschien zo spelen:

Onana
zeefuik veltman de ligt en viergever
Eiting v/d beek de jong
Cerny Huntelaar zijyech

18-08-2017 22:23

Gewoon Gijs +18422

https://nos.nl/artikel/2188689-overmars-haalt-bij-ajax-in-vijf-jaar-252-miljoen-bi
Wat een klasbak die Overmars.

Sinds zijn komst hebben we echt super veel verdiend, alleen eh heel weinig prijzen. Nog 2 titels (waarvan de laatste met soms afgrijselijk spel) maar dat was met de selectie die door Overmars voorganger was samengesteld. I rest my case

18-08-2017 22:11

NouridolbergNeres34 +1912

Genoeg geld binnen geharkt nu, nu moet er wat worden uitgegeven . Linksback, cv , middenvelder en een buitenspeler.

18-08-2017 22:10

31xAjax +7969

Lachen man hoe iedereen hier over elkaar rolt als jet gaat om de transfersom die Ajax nu ontvangt, de hoogte van een evt bonus, welk bedrag Ajax geweigerd zou hebben, etc.

Lekker relevant allemaal. Even op een rijtje:

- Ajax verkoopt z'n beste verdediger voor een bak geld.
- in het gunstigste geval koopt Ajax nog 1 of 2 verdedigers terug, laten we zeggen dat ze er ong 15M (hooguit) voor uit willen geven.
- het bedrag wat overblijft gaat het pakhuis in aan de Prinsengracht, wat Ajax sinds enige jaren gedwongen is te huren. Hoe hoog dat bedrag is maakt toch geen ruk uit....

Next....

18-08-2017 22:02

Freddy Al +11

We hebben dus maar 42 miljoen gekregen voor een speler die ons dik 5 miljoen heeft gekost.
Schande!!!
Al hadden ze maar de kiloprijs van Neymar gekregen dan hadden we toch dik 270 miljoen gekregen, wat een afzetters dat Tottenham Hotspur.
Kijk ,vroeger was alles veel beter! Cruijffie kostte eeehhh.... oh ja .. 7 miljoen guldentjens.

18-08-2017 21:51

AFCA19 +0

Ik vraag me dan altijd af: had spurs m echt nodig of willen ze gewoon niet misgrijpen en kopen ze hem om hem maar te hebben

18-08-2017 21:56

TheRiviera +5478

het halen van Sanchez absoluut niet nodig vind ik. Ze hebben al 6 verdedigers die qua ervaring alleen al Sanchez voorbij streven.

Persoonlijk denk ik gewoon dat ze in Sanchez een optie zien voor de toekomst omdat Vertonghen al op leeftijd begint te raken maar ik zie hem niet eruit gespeeld worden. Dus Sanchez zal het eerste seizoen gewoon lekker de bank warm houden wat heel erg slecht is voor zijn ontwikkeling.

Helaas is Sanchez toch gewoon een broodvoetballer. Hij is gegaan vanwege financiële redenen niet omdat het sportieve aspect beter is want dat is het niet. Nog een goed seizoen Ajax draaien en hij had nog naar grotere clubs kunnen gaan. Clubs zoals Chelsea,Real en Barcalona hielden hem ook in de gaten maar een na een jaartje bankzitten zal hij niet meer zo gewild zijn.

19-08-2017 00:21

arigold +7870

Op Telegraaf.nl staat 42 miljoen vast en 3 miljoen variabel...

18-08-2017 21:51

Gewoon Gijs +18422

Bod van 40 miljoen was toch geweigerd? Nu alsnog geaccepteerd dus? Met een nog onzekere fooi als bonus. Echt over het verkopen op zich was ik al woest en dan ook nog tegen het oude bod. Wat een prutsers en wij moeten het nu doen met een pruts team en staf. Die krijgen vervolgens de volle laag van supporters. Terwijl het de leiding daarboven is die weg zou moeten bij Ajax

18-08-2017 21:40

ajaxwestland09 +29038

volgens Overmars komt er nu een verdediger die ze hadden klaar staan als sanchez vertrekt.
Ben benieuwd wie.

18-08-2017 20:10

Puurvoetbal +1

Het wordt tijd dat Overmars de spreuk van onze rivaal eens in praktijk brengt : 'Facta non Verba'!

18-08-2017 20:57

tankajax +0

tsja en dan haalt 010 nog effe een extra aanvaller............. En dan hebben wij een td die zegt dat we niemand meer laten gaan, tsja wordt ook lastig. Ben benieuwd wat er gaat gebeuren....... Wat een aanfluiting zeg dit beleid

18-08-2017 20:17

Puurvoetbal +1

Idd, maar veel mensen op dit forum vinden het allemaal middelmaat wat 010 haalt. Nou, ik denk dat je de EL of CL finale er niet mee haalt, maar kampioen van Nederland wordt je er wel mee ! GVD

18-08-2017 20:24

Oliveira +0

Ajax moet op z'n minst 2 goede centrale verdedigers en 1 linksback halen. Middenveld is wel oke en aanval ook, misschien nog 1 linksbuiten maar dat is ook alles.

18-08-2017 20:15

lauw +50

Middenveld mag ook wel versterkt worden reserve is frankie en voor de rest niemand

18-08-2017 20:35

vanreenen +10314

Jensen van Rosenborg misschien?

18-08-2017 21:49

vanreenen +10314

Misschien is een half nieuw elftal van eredivisie kwaliteit een beter idee. De kanjers worden op het allerlaatste moment toch nog weggehaald door sjeik(zeik)clubs als Watford. Misschien kan Marc en de RvC erv oor zorgen dat wij Richarlison kunnen huren voor een jaartje voor 200.000 pond

18-08-2017 21:39

dennisindoor +127

Dit is een grote gok voor Tottenham. Bovendien ook nog eens de hoogste transfersom ooit betaald door de Spurs. Sanchez heeft 1 seizoen goed gespeeld bij Ajax, een clubje wat boven zich uitsteeg in de Europa League. Is geen vaste international van Colombia (slechts 2 van de laatste 10 wedstrijden gespeeld, waarvan 1 vriendschappelijk). Bovendien in de laatste wedstrijden vond ik em ook niet echt sterk, timede bij kopballen veelvuldig verkeerd. En ging ook in de fout bij 2 goals van Nice (liet balotelli lopen in Nice, en 2e keer 0-1 Nice dekte die door aan de rechterkant bijna op de middenlijn, waardoor het centrum helemaal openlag voor de steekpass). Als ie die fouten maakt in de premier league zit ie binnen no-time op de bank. 40 miljoen? DOEN! Volgend jaar was ie de helft waard geweest. Neymar heeft dit jaar de markt opgeblazen....

18-08-2017 19:42

Bensco +7175

Jezus, top werk Overmars. Het minimale bedrag gekregen wat je wou. Als je een week had gewacht had je 10 miljoen meer kunnen vangen.

18-08-2017 19:47

Eastwood +0

Een hoop negatieve reacties. 40-45 miljoen is een super bedrag voor een verdediger, die je een jaar geleden voor 5 miljoen hebt binnengehaald. Het was nog mooier geweest als hij nog twee jaar gebleven was. Ik ben benieuwd wie ze als vervanger gaan halen.

18-08-2017 19:46

4EVERAJAX +8407

Hoop dat hij weer zo een topseizoen zal draaien als afgelopen seizoen, dat Real dan op de stoep staat voor 100 Mio oid. En dat hij weer kiest om te gaan... Kijken hoe Tottenham zich opstelt? Daarnaast hoop dat Overnames nog een doorverkoop% heeft bedongen.

18-08-2017 19:43

Johnvanessen +193

Wie zegt dat de onderhandelingen zijn begonnen bij 40 miljoen? Dat bedrag is nooit door iemand binnen Ajax genoemd. Volgens mij door Verweij. En telesport heeft in artikel staan nu dat het gaat om 42+3. Terwijl Ajax.nl 40+2 staat. Wellicht zijn ze begonnen met bieden vanaf 30 ofzo. Dat zullen we toch niet weten.

Vind het zonde dat Sanchez weg is. Maar 37 miljoen in jaar tijd is waanzinnig. Overmars laat zien wat je waard bent de komende dagen tot 31 augustus en zorg dat we kunnen knallen komend jaar! (Hopelijk maken we 0-1 nederlaag volgende week goed tegen Rosenborg)

18-08-2017 19:29

MisterAFCA +6443

Dat heeft overmars geroepen... voor minder dan 40 gaat hij sowieso niet weg. (niet zijn slimste actie overigens) dus de onderhandelingen zijn hoogstwaarschijnlijk ook bij dat bedrag gestart. Als ik op Marktplaats voor 5 ruggen mijn auto te koop zet en jij bied 2 ruggen, reageer ik niet eens. Als levy met 25 of 35 mio aankomt zetten gaat de deur dus ook gelijk dicht. Maw 3 weken gelul over 2mio aan bonussen. Ik en vele andere supporters zijn daar terecht zeer pissig over! Dan had je hem meteen voor 40 weg moeten trappen. Had een hoop onrust in de groep gescheeld. Of denk jij dat Levy belde naar Netto en zei " hey Marcie ik heb 25 mio over voor Sanchez" en dat Overmars heeft gezegd "kom maar snel hierheen. Ik gok dat we er snel uitkomen...

18-08-2017 21:54

kaashaas +4

80 miljoen in ongebveer 2 maanden man man man.. ga aub snel directe versterkingen kopen.
Ok europees hoef je nu niet te begroten maar dan heb je er nog 60 over.. kom op marc!!!

18-08-2017 19:25

GeleenAjax +1665

Gezwicht voor de druk Marc?
Wel blij dat die muiten rat weg is.
Hopelijk komt er nu weer wat rust...

18-08-2017 19:33

Sjaakvaak +26608

Belachelijk lage prijs na zo'n lange onderhandeling. Normaal is Overmars zeer sterk, nu heel zwak.

18-08-2017 19:27

Freddy +11465

40 mln vast een lage prijs noemen. Verder alles goed? Duurste transfer ooit in Nederland. Heeft maar 1 seizoen gespeeld en koste 5mln. Meer dan dit ga je niet vangen voor spelers die in de eredivisie spelen.

18-08-2017 19:37

skinny hein +0

je lacht je toch rot hier.....40-45-50 miljoen allemaal mooi. Dan wordt het 42 en gelijk weer iedereen janken dat Overmars moet oprotten en geen zaken kan doen hahahaha `jamaar hij zei dat zus en zo...`Ok het is een paar miljoen minder dan WIJ dachten voor een verdediger die 1 jaar bij ons was . Niemand hier had gedacht dat je 37 miljoen binnen een jaar kon verdienen op die gozer.

18-08-2017 19:26

Daneman +1387

Iedereen jankt Overmars oprotten? Ik heb alleen graag dat ie opkrast. Niet alles is slecht of dom wat ie gepresteerd heeft maar de balans helt sterk over naar niet capabel voor de functie. Timing van hele sanchez gebeuren beroerd. Beleid van PSV is lang niet altijd beter. Mar op het gebied van verkoop timing doet PSV het beter. Denk aan verkoop mertens, strootman, depay. Die verkopen zijn veel beter geregisseerd

19-08-2017 09:24

Siemmie +2161

24 mei is nog niet eens 12 weken geleden.. Knap dat je het voor elkaar krijgt om een club in zo'n korte tijd zo erg te laten zinken.

18-08-2017 19:15

ZiggoBoi +0

Mark 'Uitverkoop' Overmars

18-08-2017 19:24

CyclOwneD +0

Ajax heeft een enorm probleem. Selectie is niet rond, we zijn 2 wedstrijden verwijderd van een verloren seizoen. In 3 maanden van fantastisch naar klote....Man man man....Haal nou verdomme is versterking! Zondag verliezen + woensdag verliezen betekent einde seizoen. Ongekend dat het zo kan lopen!

18-08-2017 19:21

Daneman +1387

goed en bondig geschreven. Zou die Overmars PSV of Feijenoord vlaggetje boven zijn bed hangen. Baal echt van dit wanbeleid. Overmars wil wel, maar is totaal ongeschikt. Die moet gewoon koehandelaar worden. Dat selectie op dit moment ervaring/strijdlust/fysiek niet in balans is. Is zijn verantwoordelijkheid

19-08-2017 09:27

kaashaas +4

40 miljoen, is echt mega veel voor een verdediger.
Ook.als hij in engeland zelf getransvereerd zou zijn.
We praten hier wel.over een verdediger en niet over een spits die topscorder is in de ed.
Ja het is klote want dit is een verdediger met potentie tot een wereld verdediger... maar het blijft een verdiger. Noem eens 5 verdedigers waar ooit 40 miljoen voir betaald is.
Ik weetver geen

18-08-2017 19:06

laling +2329

Ga straks lekker Jong Ajax kijken.
Alhoewel dat zonder Appie toch anders zal zijn.........

18-08-2017 19:15

3*stars*3 +23523

Dacht 45 in totaal maar die Levy weet elk euro knap te besparen, uitgekookt ratje.
Maar ok, een Eredivisierecord en zie ik niet zo snel 1 ,2 , 3 verbroken worden en zeker niet voor een CV uit de Eredivisie.
Nu kijken waar Overmars mee komt.
Waarschijnlijk ziet die Wöber Ajax nu wel zitten.

18-08-2017 19:13

Inhartennieren +665

Slechte deal!!
Toch weer te slappe hap van die Overmars.

Waar gaan we naar toe met deze club.
Hoe lang laten wij ons als supporters voor de gek houden.
Ik begrijp niets van dit beleid.

18-08-2017 19:12

Mundus +1241

Bedrag valt me tegen na alle stoere verhalen over poot stijf houden, minimaal 50 miljoen, etc. etc.
Het lijkt me goed dat Ajax meer achtergrondinfo geeft. Is er bijvoorbeeld ddorverkooppercentage afgesproken ? Duidelijkheid kan draagvlak creeren.

18-08-2017 19:10

Aad1993 +11

Waarschijnlijk hebben die zaakwaarnemers van Sanchez hem gehersenspoeld zodat ze zelf goed cashen. Geloof niet dat Sanchez perse weg hoefde bij Ajax. Hij is daardoor onhoudbaar geworden.

18-08-2017 19:08

robert R. +2

40 miljoen voor Ajax. Ben benieuwd hoeveel miljoenen alle 8 zaakwaarnemers van Sanchez totaal opstrijken.

Enorm jammer dat we al zo snel deze topper verliezen. Zelden zo'n geweldenaar in het centrum bij Ajax gezien.

Nog geen 50 wedstrijden hebben we van hem mogen genieten... gvd wat een kut zooi!

Overmars ga verdomme wat kopen randdebiel!

18-08-2017 19:07

laling +2329

Verkopen kunnen we wel, maar kopen?
De Hunter en twee keepers.
Misschien moeten we alledrie de keepers dan maar in de goal zetten.
Krijgen we tenminste geen goals meer tegen...................

18-08-2017 19:07

AFCAViper +4699

Je vergeet Orejuela.

Maar we gaan meestal pas kopen als het al te laat is

18-08-2017 19:09

EVH +8

Welkom in de grote mensen wereld, kleuters.

Of denken jullie dat die Colombiaanse club en hun supporters het leuk vonden dat AJAX vorig jaar Sanchez daar wegkochten. Die zaten net zo te balen als wij nu, dat een rijke club hun beste speler wegkocht.

Big fish eat little fish.
Zo gaat dat.

Je moet volwassen worden want dit is de wereld waarin we leven. Of we dat nu leuk vinden of niet.

18-08-2017 18:57

Gonzo +4778

40 miljoen? Al dat theater voor een bedrag dat al bijna 2 weken op tafel ligt. Bijna 90 miljoen binnen geharkt deze zomer. Knap hoor.
Een derde van de selectie van vorig jaar is weg. Vraag om aanvulling vanuit diezelfde selectie is nog niet ingevuld. Misschien krijgen we nog een verrassing, misschien ook niet. We hebben nog alle tijd tenslotte. Nog 13 dagen.
Helaas is CL niet gelukt, misschien lukt EL nog wel al wordt dat erg moeilijk. Kampioen worden we zeker, al hebben we al drie punten achterstand. Eerst maar eens zondag, Groningen thuis, altijd lastig.

18-08-2017 19:05

Raoul14 +3092

Tot 2 maanden geleden had iedereen 40 miljoen een absurd en onmogelijk bedrag gevonden voor Sanchez. Na de Neymar inflatie had het wellicht 45 of 50 kunnen zijn. Maar wat maakt het uit. We hebben geld zat. Het vervelende is dat elke speler bij ons letterlijk weggehaald kan en zal worden. Dat heeft nou eenmaal met de status van het huidige NL voetbal te maken en de plek die wij nog innemen in het mondiale voetbal. Ajax kan het salarisplafond doorbreken, maar zal toch nooit ver genoeg kunnen gaan om te concurreren met de grote competities. Daarbij is het ook een illusie dat een buitenlander een Ajacied is of wordt. Ze komen hier heel simpel om geld te verdienen, bij voorkeur zo veel en zo snel mogelijk. Als de eerste de beste voetbalmakelaar ze gek maakt verliezen ze al de motivatie op zich voor hun eigen werkgever in te zetten. Ik zou zeggen, welkom in de voetbaljungle van 2017!

18-08-2017 19:00

Milan95 +3590

Zoals altijd zat de Telegraaf er dus weer naast.
Vrij triest dat je alsnog op 40 miljoen uitkomt. Straks geen EL en misschien wel geen kampioen. Dat is natuurlijk koffiedik kijken maar het kan je zo iets van 25-30 miljoen kosten met mislopen van EL dit jaar en CL volgend jaar.

18-08-2017 18:59

Piejotter +9

Ben absoluut geen Telegraaf fan maar wat voetbalnieuws betreft zijn ze vrij betrouwbaar beter dan menig andere krant of website.

18-08-2017 19:01

AjaxIsrael +2

"Zoals altijd zat de Telegraaf er dus weer naast"

Jezelf al belachelijk maken na 1 zin, knap.

18-08-2017 19:03

Milan95 +3590

Haha oke jongen. De Telegraaf zit de laatste tijd echt constant in het duister te tasten.

18-08-2017 19:11

Kareltje +0

Iedereen zeurt weer wat laag.....Overmars kan wel geroepen hebben van minimaal 40 miljoen, maar wie weet nu precies wat het openingsbod van de Spurs is geweest, niemand toch. Misschien was dat wel 25 of 30.... De kranten roepen maar wat, die weten het ook echt niet hoor.
Ik zeg, prima bedrag en er verdient maar één iemand een dikke vette trap in zijn....en dat is Sanchez met zijn zaakwaarnemers met hun gedrag. Echt te triest voor woorden, vorig jaar met volle verstand voor 5 jaar getekend en je dan nu zo gedragen, echt te triest voor woorden.
Ben het zeker niet met alle handelingen van Overmars eens, maar dit is een superbedrag voor Nederlandse begrippen!

18-08-2017 18:58

Wu44TyAJAX +51

Wie boeit dat geld nu? Wij zien daar toch helemaal niks van terug. Mij part was het 10 mil geweest als ze Gvd op t veld ma leuk en goed staan te ballen!! Ohnee natuurlijk we krijgen strakjes wel weer van de knvb een sticker omdat we goed onze financiën op orde hebben... Pff!!

Kan er slecht tegen dat we zoveel reacties hier zijn "mooi bedrag"... hebben onderhand 300 mil op de bank terwijl op het veld 11 zoutzakken staan.

Had sanchez aan z'n contract gehouden, meteen signaal afgegeven. Nu weet elke spele als ik dwars ga liggen mag ik toch wel weg.

18-08-2017 19:08

Piejotter +9

Heel jammer dat hij vertrekt maar begrijpelijk. Zoals elke speler bij Ajax die overduidelijk van bijzondere kwaliteit is . Die zijn voor Ajax onmogelijk te behouden. Je hoopt uiteraard altijd dat een speler van bijzondere kwaliteiten langer blijft maar bijna altijd is dat valse hoop. Ik hoop nu dat Ajax de huidige spelers niet laat gaan en alsnog wat prima aankopen doet. (dat is zeker nodig nu)

18-08-2017 18:58

shota99 +1081

Wordt tijd dat we ook eens minder grote talenten halen die niet na één goed jaar meteen in de etalage staan. Spelers die tevreden zijn om een langere tijd bij Ajax te spelen en goed genoeg zijn om kampioen te worden. Liefst ook in de categorie van 24 t/m 27 jaar.

Zo moeilijk is dat nog niet?

18-08-2017 18:55

Piejotter +9

Minder grote talenten? Onzin, je gaat altijd voor het beste. Sanchez mag dan nu wel weg zijn, met die 37 miljoen winst kan men zeker nog een triootje leuke spelers kopen.

18-08-2017 19:00

shota99 +1081

Ik kies liever voor wat meer continuïteit en een grotere kans op het kampioenschap dan eens in de 5 jaar een klapper maken in Europa.

En, het is zo moeilijk je nog te identificeren met een elftal als de ene na de andere na 1 jaar als staan te trappelen om de 'stap' te maken.

18-08-2017 18:54

AsensioAFCA +0

Ben benieuwd of je ook voorbeelden hebt van betreffende spelers? Spelers die tevreden zijn met een lange periode voor Ajax te voetballen in de leeftijdscategorie 24 tm 27 die ook nog eens een directe versterking zijn. Je kan natuurlijk zeggen dat dit het werk is voor de scouting, maar ik ben benieuwd naar jouw visie

18-08-2017 19:04

shota99 +1081

Ik ben geen professional die tonnen betaalt krijgt voor dit werk :)

18-08-2017 19:07

Urby90 +0

Wij kopen niks en weigeren eerst 40 mil en nu acsepteerd marc dat bod wel.. wat staan wij voor lul zeg gadverdamme! 2 maanden terug waren we terug en nu zijn we terug bij af! Terwijl je na zn jaar in el veel meer aantrekkings kracht zou moet hebben! Wanbeleid!

18-08-2017 18:45

mdeV +0

Dag matenaaier,nu moet er echt wat goeds gebeuren,dit ajax is zo lamlendig.

18-08-2017 18:43

afca4eva +5957

Prima bedrag. NU versterkingen halen die er meteen staan!

18-08-2017 18:52

AjaxIsrael +2

12 maanden geleden brulden dezelfde mensen die nu gillen over aankopen dat de eigen jeugd kapot werd gemaakt dankzij teveel spelers van buitenaf.

AS=opportunisme

18-08-2017 18:43

Elheffe +534

Wij hebben Sanchez een topaanbieding gedaan werd er nog gezegd. Nou top hoor!

18-08-2017 18:51

MisterAFCA +6443

Hier zakt me broek wel van af hoor. Hoog van de toren blazen dat je hem voor minimaal 50 wil verkopen. Dan een week steggelen over focking 2mio? En dat zijn dan nog eens bonussen ook... Sorry Netto, heb je lang verdedigd maar je laat je gewoon weer in de zeik nemen... Natuurlijk is 40 mio een hoop geld voor eredivisie begrippen maar voor Engelse clubs is dit een lachertje man. Ik begrijp echt niet hoe je van 50 miljoen naar 40 miljoen zakt en dan godverdomme een week onderhandelt over 2 mio aan bonussen! Ik vind dit echt lachwekkend. Nog 12 dagen om in de zeik genomen te worden. Gelukkig heeft ie geroepen dat er niemand meer te koop is. Maw er gaan er nog 3 weg Netto? Je moet lekker je wijf in de zeik nemen! Niet de supporters die jouw club zo groot maken! Want zonder supporters is er geen Ajax. Maar gelukkig is het Ajax publiek net zo verdeeld als de rest van Nederland en zal van een vuist maken tegen het bestuur geen sprake zijn. Verdeel en heers! Voor een ieder die 40 mio fantastisch vind: prettige dag verder! Zoals mijn held ooit zei "ik heb een zak geld nooit een goal zien maken". Ajax is weer lekker uitgehold en wij zitten ons al weer 4 wedstrijden op te vreten! Maar veel geluk met je pakhuis Ajax NV... laat de supporter maar weer de vinketering krijgen!

18-08-2017 18:50

ajaxminimax +5471

Die 50 miljoen zijn praatjes geweest van de telegraaf. Het is nu duidelijk dat mike weinig ingangen heeft

18-08-2017 18:52

MisterAFCA +6443

Mischien wel. Misschien niet. Overmars heeft zich gewoon weer in zijn kaarten laten kijken. Nogmaals 40 mio is een hoop geld maar steggelen over een bedrag van 2mio aan bonussen vind ik echt om te janken.

18-08-2017 19:04

Robinjo1988 +1

Eerst 40 miljoen weigeren en nu accepteren ze het gewoon? Slap zooitje zoals verwacht.

Klaassen en Sanchez weg. 2 absolute leiders. En we halen er gewoon geen moer voor terug. Beschamend.

18-08-2017 18:46

vak114 +5544

Overmars en co zijn net als deAjax selectie,te licht bevonden voor de top.

18-08-2017 18:46

EVH +8

Overmars is een klasbak.
AJAX / Overmars kunnen niet veel doen tegen de verkoop van Sanchez.
Ook niet aan de overgang van Richarlison naar Watford.
Ook niet aan de pech rondom Barac.

18-08-2017 19:14

Afcagauke95 +0

Richarlison was een kwestie van meer neerleggen, 2 miljoen meer en je was rond geweest

18-08-2017 19:23

EVH +8

Wat een Calimero gejank weer op dit forum.

Wen hier maar vast aan, want we zullen voortaan ieder jaar worden leeggekocht en volgend jaar wordt het nog erger. Onana, Ziyech en Dolberg met een beetje pech.
En er is niets wat AJAX daar tegen kan doen. NIETS.

18-08-2017 18:45

Robinjo1988 +1

Klopt. Daar moet je op anticiperen. Maar dat woord kent Ajax niet. Beschamende bende is het.

18-08-2017 18:47

EVH +8

Kruip lekker in een hoekje en ga daar maar liggen grienen.

Grow some balls.

18-08-2017 18:54

Robinjo1988 +1

Ik ben goed ziek van dit hele beleid ja. Gierige honden verkopen alles wat los en vast zit. Komend seizoen staan we weer naar de A1 te kijken aangevuld met wat middelmaat.

Maar jij vindt het blijkbaar goed gaan?

18-08-2017 18:49

EVH +8

Welkom in de grote mensen wereld, kleuter.

Of denk jij dat die Colombiaanse club en hun supporters het
leuk vonden dat AJAX vorig jaar Sanchez daar wegkochten. Die zaten net zo te balen als wij nu, dat een rijke club hun beste speler wegkocht.

Big fish eat little fish.
Zo gaat dat.

Je moet volwassen worden want dit is de wereld waarin we leven. Of we dat nu leuk vinden of niet.

18-08-2017 18:55

Robinjo1988 +1

Leer eens lezen voordat je comments plaatst.

Dat Sanchez verkocht wordt kan gebeuren maar ZE MOETEN EEN VERVANGER HALEN. OF VINDT JIJ VAN NIET?

Misschien kan je wel lezen als de lettertjes wat groter zijn.

18-08-2017 19:15

EVH +8

Dat staat niet in de tekst waar op ik reageerde.

18-08-2017 19:22

Robinjo1988 +1

Gast... Misschien moet je anderen geen kleuters noemen als je zelf niet begrijpend kan lezen en niet verder komt dan een paar oneliners of beledigingen.

En geef eens gewoon antwoord op die simpele vraag ipv er elke keer omheen te draaien. Vind je dat Ajax goed anticipeert op veranderingen binnen de selectie?

18-08-2017 19:41

ditisdebeslissing +4206

volgendjaar haha wat denk je van eind augustus.

18-08-2017 18:49

AjaxIsrael +2

Driekwart is verstandelijk beperkt hier.
Het opportunisme hier is lachwekkend.
Bosz en Traore worden nu opeens als argumenten opgevoerd, werden beide nog uitgescholden hier paar maanden geleden.

18-08-2017 18:49

EVH +8

Exact.

Ik vond het vertrek van Bosz vele malen erger.

Nu zitten we met L'Ami, Spijkerman, Keizer en Dennis opgescheept.

18-08-2017 18:43

Robinjo1988 +1

Al deze gebeurtenissen zijn een gevolg van het vertrek van Bosz, slimme.

18-08-2017 18:50

EVH +8

Lees mijn tweede zin nog een keer terug.

Slimme.

18-08-2017 19:01

Robinjo1988 +1

Oh je wist toen al dat dit zou gebeuren natuurlijk..

18-08-2017 19:26

JesperOlsen74 +1

Je eerste zin is dan weer jammer. De rest ben ik met je eens. Dit is de toekomst van Ajax: goede spelers worden (te) snel weggekocht. En idd, DAT dit gebeurt, daar kan Ajax niets aan doen.

Waar (denk ik) de meeste mensen moeite mee hebben is het gemak waarmee de spelers verkocht worden.
Waarom zo snel mee gaan met de Spurs? De transferperiode is nog niet afgelopen en moet nog spannend worden. Als er in Engeland of Spanje de topclubs tegen een zeperd aanlopen, worden ze nerveus en gaan ze kopen. Hoe meer clubs, hoe hoger het bedrag.
Hoe dan ook, Ajax heeft geld genoeg op de bank om rustig achterover te leunen en te wachten.
Zo geef je ook aan dat er best wat te halen is bij Ajax, maar dan moet je wel de jackpot betalen.
En het algemeen beeld is dat er (met wat wachten) toch net wat meer uit te halen was.

18-08-2017 19:00

MJ98 +0

Als Sanchez moeilijk gaat doen en heel graag weg wil wat kan je dan als Ajax zijnde? Beter een zak geld en een vervanger die wel voor Ajax wil voetballen dan een ongemotiveerde Sanchez hoe graag ik hem ook bij Ajax wil zien.

18-08-2017 18:44
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.