Ajax A1 heeft op de valreep een punt meegenomen uit Utrecht. Bijna de hele wedstrijd keek de ploeg tegen een achterstand aan, maar in de laatste minuten scoorde Vaclav Cerny de 2-2.
De A1 speelde niet onaardig en vooral via Vaclav Cerny was de ploeg dreigend. De A1 kreeg echter een lesje effectiviteit, want na ongeveer elf minuten stond de 1-0 op het scorebord. Ajax ging op zoek naar de gelijkmaker, maar Cerny en Ezra Walian lieten grote kansen onbenut.
De Ajacieden kwamen scherp de kleedkamer uit, maar toch stond het na 67 minuten 2-0 voor de thuisploeg. Een fraaie 2-1 van Adham El Idrissi stond aan de basis van een slotoffensief, dat in de slotfase met succes beëindigd werd. Cerny bekroonde een goed duel met de belangrijke gelijkmaker; het laatste wapenfeit van de wedstrijd.
Opstelling Ajax A1: Van Bladeren, Sno, Mirani, Lartey-Sanniez, Savastano, Nouri, El Mahdioui, Van de Beek, Cerny, Walian en Dekker.
Wissels: Groothuizen, El Idrissi, Dankerlui, Koks, Leyder en Efmorfidis
Doelpunten:
11' 1-0 Loukili (FC Utrecht)
68' 2-0 Witteveen (FC Utrecht)
83' 2-1 Adham El Idrissi
93' 2-2 Vaclav Cerny
Ajax C1 won met 1-5 van FC Volendam C1. Ajax C2 was met 0-5 te sterk voor FC Utrecht C2. Ajax D2 won op de Toekomst met 3-1 van AZ D2. Ajax A2 heeft op bezoek bij Hollandia A1 met 0-3 gewonnen. Bij rust stonden de Amsterdammers met 0-2 voor, Samet Bulut maakte alle drie de treffers.
Ajax D1 is dit weekend actief op een toernooi in het Limburgse Grubbenvorst. Op zaterdag won de D1 drie poulewedstrijden met overtuigende cijfers (5-0, 4-0 en 3-1). Een van de uitblinkers aan Ajax-kant was eerste jaars D-tje Naci Unuvar.
Plaats reactie