Kwartfinale gespeeld voor 31 januari

door Sjoerd Valkering 21

Kwartfinale gespeeld voor 31 januari

door Sjoerd Valkering 21

Laatst geüpdatet

Mochten Ajax en AZ de wedstrijd over moeten spelen of uit moeten spelen, dan zal dit op korte termijn moeten gebeuren. De kwartfinales moeten namelijk voor 31 januari 2012 gespeeld worden. Dat zei presentator Humberto Tan bij Eredivisie Live.

(foto: Orangepictures.nl)

Lees meer over:
Plaats reactie

djaxax1 +0

ik hoop op de gulden middenweg...

De wedstrijd verder spelen met dezelfde spelers en stand (1-0) in t voordeel van Ajax. Dus rood seponeren. En Ajax een boete ivm veiligheid, die ze dan verhalen op de klootviol die het veld opkwam.
en deze ook stadionverbod voor het leven geven..

1 persoon verknalt het voor ongeveer4 0.000 man, het moet toch niet gekker worden....

22-12-2011 14:28

1eringzuid2 +7

Ik ben voor het salomonsoordeel. Dit houdt in dat Ajax wordt gediskwalificeerd omdat Ajax verantwoordelijk is voor de veiligheid tijdens deze wedstrijd en die ernstig is verstoord. Az eruit omdat zij nooit zomaar van het veld mogen lopen en daarna een nonreden aandragen om hun daad te vergoeilijken( aangeven dat ze het niet meer veilig vonden terwijl de echte reden is dat hun keeper, terecht volgens de regels, een rode kaart kreeg en hun trainer niet door wilden voetballen). Het is enigszins krom, maar Nijhuis valt niets te verwijten. Ik vind het ook een waardeloze scheidsrechter, maar zijn uitleg( Esteban had weg moeten lopen na het afweren van die laffe aanval) was de enige juiste. Die strafpleiter Van Oosten met zijn noodweer gaat ook bij de rechter voor gaas want Esteban gebruikte na het afweren van de aanval buitenproportioneel geweld. Hij schopte namelijk 2 keer zijn aanvaller terwijl die vrij kansloos op de grond lag en had zoals scheidsrechter Nijhuis al zei gewoon weg kunnen lopen. Op het moment dat Esteban intrapt op de laffe aanvaller komen er ook al 2 stewards bij waarvan er 1 op de laffe aanvaller duikt. Totaal geen noodweer situatie meer dus. Als ik overvallen wordt, ik werk mijn overvaller tegen de grond, de politie komt erbij en ik geef mijn overvaller nog 2 schoppen ben ik, (hoe triest ook, maar zo staat het in de kromme Nederlandse wet), strafbaar. Sterker nog men zegt dat ik eigen rechter speel. Ik zou het belachelijk vinden dat Ajax door zou gaan in de beker, Az eruit vliegt en dat de echte supporters(waar ik mezelf onder reken) weer de dupe zijn doordat Ajax, weer wedstrijden zonder publiek zou moeten voetballen. Ik kom door dit soort idioten en door idioten bij de kknvb en de overheid al niet meer in Den Haag en rotterdam. Een boete is op zijn plaats en die moet Ajax verhalen op die idioot!

22-12-2011 11:57

Robinjo1988 +1

Gewoon 1-0 als einduitslag laten staan. Verbeek haalt toch zelf zijn spelers van het veld...

22-12-2011 10:19

ajax4perez +9565

En volledig terecht overigens. Volgens het boekje moest nijhuis rood geven maar dat het nooit mogen gebeuren. Hopelijk wordt deze regel herzien.

22-12-2011 12:17

1eringzuid2 +7

Helemaal niet Esteban gebruikt na het afweren van de laffe aanvalbuitenproportioneel geweld. Nijhuis hanteerde terecht de regeles op een goede manier. Zijn uitleg na de wedstrijd dat Esteban weg had kunnen lopen na het afweren van die laffe aanval was ook een logische uitleg. Dus helemaal niks herzien.

22-12-2011 12:25

Mark10 +1073

Zal wel zo worden: geld boete voor Ajax en daarnaast 5/10 wedstrijden zonder thuis publiek.
Daarnaast zal de wedstrijd wel overgespeeld gaan worden, zonder publiek(of az en ajax dit ook gaan doen is de vraag)

22-12-2011 08:13

DevilOfExciteme +0

Ik denk niet dat AZ door gaat bekeren. Als dat gebeurd gaan meer coaches in de toekomst op deze manier van het veld in de hoop dat ze op een andere manier de winst krijgen. (1-0 achter en met 10 man had het lastig geworden voor AZ) Ik verwacht dat of Ajax doorgaat of dat de wedstrijd verder wordt gespeeld zonder publiek. Daarbij denk ik wel dat Ajax nog een sanctie krijgt naar aanleiding van het incident vanavond.

21-12-2011 23:11

BRAMHOUTEN +3813

Hij wordt in zijn geheel overgespeeld, het restant wordt uitgespeeld of dit wordt de eindstand, dat zegt de direkteur vd knvb

21-12-2011 23:01

Vinc-ajacied +4

Heb er al geen zin meer in, dan krijgen we weer heel Nederland over ons heen voor de KNVB-beker.
Net als in de UEFA-cup, daar heb ik ook geen zin meer in omdat we om bizarre reden eruit liggen.

Laat AZ maar lekker door gaan dan loopt dit af met een sisser en dan knallen we volgend jaar weer met een lekker seizoen.

21-12-2011 22:54

DeBaarsjes +3132

volgende week tussen kerst en oud en nieuw in een lege ArenA overspelen mits ze niet op oefencampagne gaan

21-12-2011 22:52

laurens24 +0

az verder bekeren? ik denk het niet hoor. Volgens mij krijgt ajax de overwinning omdat AZ er voor heeft gekozen om van het veld te stappen. De scheidsrechter heeft in de persconferentie al laten weten dat hij het veilig genoeg vond om door te spelen.

Daarnaast het feit dat er een regel is voor dit soort incidenten en dat daar blijkbaar niet de sanctie aan is verbonden dat AZ de winst krijgt zegt ook al wat.

21-12-2011 22:48

Jeroennajax +0

Ik vraag me ook af of het meespeelt dat Ajax voor stond.

21-12-2011 22:53

Voetbalschoen +0

Natuurlijk, als AZ met 0 - 3 had voorgestaan waren ze misschien nog wel gebleven. Maar het is in ieder geval een feit dat de rode kaart de reden is geweest dat ze van het veld zijn gelopen. Het is daarnaast mijn mening dat AZ terecht heeft gehandeld, een idioot valt je keeper aan en je keeper krijgt voor zijn emotionele reactie een rode kaart. Dat is moeilijk te verkroppen.

22-12-2011 01:50

johanbrengt3des +0

Ik denk toch dat Ajax eruit word getrapt.
Ajax moet de veiligheid garanderen en dat is niet gebeurd.
Die Gert-jan heeft het slim gedaan man minder 1-0 achter ,jongens toch al een verloren wedstrijd we gaan eraf kans groot, dat we toch door gaan!!

21-12-2011 22:53

laurens24 +0

Weet iemand of er ooit een team de overwinning heeft gekregen nadat ze hebben opgegeven na een dergelijk incident?

21-12-2011 22:56

Olsen +0

Ik ben bang dat Ajax uitgesloten wordt. En uitgesloten de komende jaren.
Hetzelfde gebeurde bij het staafincident. En die gast heeft nu gewoon weer een seizoenskaart bij Ajax. En is ook nog trots op zijn daad!

22-12-2011 00:31

laurens24 +0

heeft hij weer een seizoenskaart? Dit is er dus mis met de hele voetbal hooligan aanpak!!!!!!!!

22-12-2011 09:41

Randy428 +3

Tsja. Al heb je geen seizoenskaart, dan koop je toch gewoon losse kaartjes via de clubkaart van een vriend? Genoeg mogelijkheden.

22-12-2011 10:22

Darkbird +2505

Verder spelen haast onmogelijk ivm eventuele transfers...

21-12-2011 22:47

AjaxBaggio +2

Laat AZ maar verder gaan.

De beker boeit me geen ene fuck

21-12-2011 22:44

hupajax +0

Mee eens.
Maar van Oostveen zei dat er geen directe uitschakeling voor Ajax komt.

21-12-2011 22:47
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.