Duizenden fans in Geuzenveld bijeen voor Nouri

door SJvanveen 49

Duizenden fans in Geuzenveld bijeen voor Nouri

door SJvanveen 49

Laatst geüpdatet

Vrijdagavond vanaf 19.00 uur zijn er duizenden fans van Abdelhak Nouri bijeengekomen in Geuzenveld, Amsterdam. In de wijk in Amsterdam-West woont Appie met zijn familie.

Iets voor zevenen was het al heel druk in de straten in Nouri's buurt. AT5 zond het eerbetoon aan de Ajax-middenvelder, die door hartritmestoornissen blijvend en ernstig hersenletsel heeft, live uit en daaruit bleek dat rond de drieduizend mensen op de been waren gekomen voor de publiekslieveling.

Op sociale media werden geweldige beelden gedeeld van onder meer Nouri's vader en broer die de vele mensen dankten voor hun steun. Hieronder is een overzicht te zien van wat sfeerfragmenten.

 

Schitterend eerbetoon. #nouri #geuzenveld

Een bericht gedeeld door Ajax Showtime (@ajaxshowtimecom) op

 

Onbeschrijflijk mooi, al die mensen. #staystrongappie

Een bericht gedeeld door Ajax Showtime (@ajaxshowtimecom) op

 

Och Appie, wat breng je mensen op de been. En dat op je 20e. Je bent een held. #staystrongappie

Een bericht gedeeld door Ajax Showtime (@ajaxshowtimecom) op



 

Veel supporters en ook spelers van Ajax aanwezig in Geuzenveld. Alles voor Nouri! #ajax #staystrongappie

Een bericht gedeeld door Ajax Life (@ajaxlife) op

 

#Staystrongappie

Een bericht gedeeld door F-SIDE (@fside) op

Lees meer over:
Plaats reactie

Pinpanter +3

Ik kwam dit relaas tegen en ben sprakeloos;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1873033103018677&substory_index=0&id=1456935194628472

16-07-2017 01:32

Damsco2008 +1

Wat zijn al die beelden mooi om te zien maar ook zo emotioneel. Kan het nog steeds niet bevatten dat dit allemaal is gebeurd.

Zoveel steun en liefde wat je ziet in de beelden maakt me echt emotioneel. Zijn familie, de selectie, pfff wat is dit heftig om te zien.

15-07-2017 14:36

Hup +698

Buiten natuurlijk de familie heb ik het ook zo te doen met die broekies als Donny, Justin, Jairo, Matthijs en vast nog een hele rits die ik vergeet. Als ik ze zo zie lopen heb ik telkens weer tranen in mijn ogen. Hun maatje die zo'n onterecht gevecht moet voeren, niet te bevatten.

15-07-2017 10:57

Iloon78 +0

Lieve Appie,

Ergens dit seizoen had ik een gedichtje voor je willen schrijven
Over dat lobje tegen PSV, die magische steekpass vlak voor tijd
Dat het voor altijd bij ‘had ik’ zal blijven
is een hartverscheurend trieste werkelijkheid

Je had nog zo veel goals moeten maken
nog zo veel tegenstanders dol moeten draaien
De bal nog duizenden keren briljant moeten raken
De Ajax-geschiedenis verfraaien

In plaats van briljante acties, gejuich en tranen van plezier
hangt er nu een grauwsluier over alles heen
Och Appie, was je nog maar helemaal fit hier
Waarom is het leven toch zo gemeen?

Nu zoek ik de juiste woorden, maar vind ze niet
Het valt nauwelijks te omschrijven hoeveel pijn dit doet
Heel Ajax, heel Nederland, de hele wéreld heeft verdriet
Jouw hart stond stil, dat van ons bloedt

15-07-2017 11:03

Afca85meer +1

Dit is Ajax!

15-07-2017 07:09

Fredschuit1 +1536

Op de youtube kanaal van Salaheddine een kleine update van broer en vader Nouri. Mocht je daar op willen reageren aub met respect.

15-07-2017 05:01

SoAFCA +0

ik heb het filmpje gezien waar zijn broer verteld dat Nouri erg trilde en een soort van omhoog wilde komen toen ze hem een boek voorlas. Zijn dit natuurlijk reactie van het lichaam (onderbewustzijn) of kan men dit als positief zien?

15-07-2017 07:55

AFCA. +3283

De doktoren zeiden dat dit positieve tekenen waren

15-07-2017 08:35

Cello +52979 moderator

Als je dit toch allemaal ziet dan hoop ik toch echt dat onze Johan daarboven een goed woordje doet bij de Almachtige, zodat die zijn hand over zijn hart strijkt en ons Appie teruggeeft!.

15-07-2017 04:08

AdjeDonny +0

Mijn eerste post, na al die jaren.. Gewoon ongeloof

15-07-2017 03:08

diwa +0

Same here gap.. ik struin alle reacties af .. probeer t n plaatsje te geven maar fack, lukt niet.. constant flitsen van appie loopt stage..

15-07-2017 04:16

Sandro19 +0

Vind het vreselijk dat ik er vanavond niet bij kon zijn, heb wel de beelden gezien ben oprecht sprakeloos, respect voor iedereen die aanwezig is geweest voor onze prachtige Nouri.

Wat een geweldige club hebben we toch met z'n allen

15-07-2017 02:22

RaynoFischer +18

Zag net het filmpje voorbij komen van Ajax tv, brok in me keel, zijn moeder, vader en broer :(
Ook de jongens die aan het breken waren of er verslagen bij liepen, men ...

15-07-2017 00:59

godenzoon92 +4

Die beelden van AjaxTV. Onze eigen jongens die tussen alle vrienden, familie en fans van Appie lopen. Zo ontroerend en hartverscheurend tegelijk om die pijn op hun gezichten te zien. Ik hou van mijn club. Ik hou van Appie

15-07-2017 00:01

X-RaY +3

Mooi om te zien allemaal dit doet wel wat met je ,heb wel een traantje weggepinkt voor die jongen. Dat dit ook maar nog meer mag verbroederen met de Marokkaanse gemeenschap die bevolkingsgroep krijgt naar mijn idee veel te veel shit en verwijten om de oren vandaag de dag. We zijn allemaal Amsterdammers,Ajacieden en mensen.

Appie go strong jongen!!

❌❌❌

15-07-2017 00:06

ram +7283

Ik ben altijd heel nuchter en reëel. Maar ik kan nog steeds niet geloven dat dit alles echt aan het gebeuren is. Zó unreal...

15-07-2017 00:01

AjaxCitizen +2166

Voel me nog steeds kut na het nieuws te hebben gehoord. 20 jaar pas en nog een heel leven voor zich. Iedereen gunde Appie het om zijn droom te volgen. Hij was de belichaming van de voetbaldroom die elke voetballiefhebber, jong en oud, heeft gehad:

Gescout worden op hele jonge leeftijd, alle jeugdelftallen doorlopen, meedoen in de jeugdploegen van Oranje, om uiteindelijk de stap te maken naar waar het allemaal om gaat: het eerste elftal. Hij heeft zolang op die kans gewacht en was zo gedreven om zijn droom waar te maken. Altijd alles gegeven en zich keurig gedragen. Daarbij nog een jongen met humor en charisma. Hoe kan je niet van hem houden? Iedereen voelde dat dit zijn seizoen kon worden, maar dan komt die keiharde klap die niemand had verwacht. In één keer is die voetbaldroom kapot en moet je hopen dat Appie nog normaal kan functioneren. Je gunt dit zelfs je ergste vijand niet. Hoe kan het dat het nou precies die goedlachse Appie moet overkomen? Het is zo oneerlijk, maar jammer genoeg zit het leven soms zo in elkaar.

Het heeft er alle schijn van dat hij er ooit nog bovenop komt, maar Appie is een strijder. Net zoals hij alles gaf om zijn voetbaldroom te volgen, zal hij nu ook alles geven om te vechten voor zijn leven. Gesteund door al die mensen die hem het gunden om zijn voetbaldroom te zien waarmaken, zullen deze mensen hem steunen om te overleven. We staan achter je Appie, wat er ook gebeurt. Je brengt mensen bij elkaar: jong en oud, Ajacieden en Feyenoorders, Nederlanders en Marokkanen. Dat laat zien hoe groot en geliefd jij als persoon bent. Je zult voor altijd een plekje in onze harten hebben.

Stay strong Appie.

14-07-2017 23:33

Ajax95Duivendrecht +24176

Ik kon er niet bij zijn, want ben momenteel op vakantie in Frankrijk. Had anders absoluut naar Geuzenveld gekomen. Maar wat ik van de filmpjes en foto's van de steunbetuiging heb teruggezien rest maar één woord: kippenvel!

14-07-2017 23:38

Iloon78 +0

Er was maar één plek waar ik moest zijn vandaag: Geuzenveld. Voor onze geweldige Appie en zijn ongelooflijk lieve en sterke familie. En man, wat was het indrukwekkend! Iedereen met hetzelfde verdriet, steun hebbend aan elkaar, steun gévend aan degenen die het het hardst nodig hebben. Het beeld dat ik nooit zal vergeten, is dat van Appies vader die toevallig echt vlak voor mij uit het dakraam van de auto kwam en ons zei dat Appie ook van ons allemaal houdt. Diep respect voor deze man, dat hij zoiets op zo'n moment kan opbrengen.
Hopelijk put de familie hier een beetje steun uit. Die Ajax-familie van ons allemaal is en blijft heel bijzonder, juist op dit soort dieptrieste momenten.

14-07-2017 23:19

Mauroafca +2

Ik kon er vanavond helaas niet bij zijn, maar tering wat ben ik trots op de mensen die er wel waren. Was is het prachtig om te zien dat dit schitterende ventje van 20 jaar zoveel mensen bij elkaar kan brengen.

IK HOU VAN AJAX!

14-07-2017 23:23

NouriVandeBeek +7

De beelden van Nouri zijn vader en broer.... Door merg en been.

14-07-2017 23:02

Mung +1768

Wat een club, wat een stad. Marokkanen en F-side gebroederlijk samen. Wat mooi dat dit kan. Appie ik hou van je!

14-07-2017 22:56

Ajax95Duivendrecht +24176

Appie verbroedert! Er waren zelfs diverse Feyenoord-shirtjes tussen de mensenmassa te zien, om steun te betuigen en mee te rouwen.

Zelfs bij de dood van Cruijff vorig jaar heb ik niet zo'n hoge mate van verbroedering gezien. Ongekend dit.

14-07-2017 23:38

NouridolbergNeres34 +1912

Zoveel steun van alle buurtgenoten Ajacieden al die mensen, de spelers kwamen ook nog langs. appie zijn broer uit het raam ,en zijn vader uit het raam van de auto die zijn hand op zijn borst legde en zei, appie houd van jullie allemaal dat was eecht even slikken . Hopelijk doet dit ze goed al die support en steun van iedereen. ❤️ Stay strong Appie

14-07-2017 22:47

didierajax020 +2

http://www.show.nl/social-media/2017/jelle-zet-met-huilend-hart-tattoo-voor-nouri/

14-07-2017 22:37

Mokum1873 +0

Waren er serieus feyenoorders? Wauw. Eigenlijk triest dat zo'n gebeurtenis daar aanleiding voor moet zijn. Wel heel bijzonder, Appie verbindt. Als hij toch eens zou weten wat ie nu allemaal teweeg brengt. Zoveel emoties spelen nu op..

14-07-2017 21:58

Mokum31 +6179

Indrukwekkend, verdrietig, nog steeds niet te bevatten

14-07-2017 21:51

mdeV +0

Pff kan t niet droog houden

14-07-2017 21:49

RuffRhythim +24837

Indrukwekkend....

14-07-2017 21:48

MickS +6257

wat waanzinnig tof dat ook het team langs is geweest vanavond!
Wat moet deze bijeenkomst een geweldige steun zijn voor de familie van Appie.

14-07-2017 21:46

Redrum +96296

Hopen dat hij alle steun voelt en er nog kracht uit kan putten.

14-07-2017 21:54

swing +2358

wat mooi en verdrietig tegelijk ❤

14-07-2017 21:45

Adammer +2855

Appie staat voor:

Ajax'-Permanent-Proud-In-Eternity!!!

14-07-2017 21:40

robinozzi +0

Prachtige beelden..
Zo debuteerde je in de 72e minuut en 10 maanden later is het voorbij in de 72e minuut..

Wat een geweldige jongen was Appie. Dit mag niet het einde zijn. Blijven bidden voor een wonder. Droom er van dat Appie herstelt. Kunnen we samen met hem feesten in Geuzenveld.

Hoe de toekomst er uit ziet is onzeker, maar Appie we houden van je en zullen jou nooit vergeten.

Abdelhak Nouri. Familie van ons allemaal. Onze broeder. Win deze wedstrijd!!

14-07-2017 21:35

BvD27 +0

Heel tof dat (vrijwel?) de hele selectie er ook was. Was mooi om te zien hoe iedereen hier mee omgaan. De foto's geven het goed weer. Zitten mooie plaatjes tussen waardoor we het nooit zullen vergeten.

14-07-2017 21:23

Ajax0205713 +0

Ik ben zo blij dat ik hem heb meegemaakt als kleine jongetje als ik er wel eens sliep, al je dvd's gekeken van je buitenlandse toernooien. Dit gun je sowieso niemand op de hele wereld, maar toch.. IEDEREEN behalve deze jonge! Appie, Mo, Abderrahim en de rest van familie nouri ik bid voor jullie allemaal!

14-07-2017 21:19

munser +0

APPIE AMSTERDAM!!!

14-07-2017 21:18

hallo1 +0

Zijn nederigheid, respect, down to earth mentaliteit.

Een voorbeeld voor iedere jonge jongen. Zet hem eens af tegen de gemiddelde 20-jarige in dezelfde positie en je ziet een verwaand, arrogant joch dat zich beter voelt dan iedereen. Nouri niet. Nouri geniet van een praatje met Sjakie, geniet als hij zijn jeugdtrainers bedankt voor zijn debuut, geniet als hij stage loopt bij Ajaxtv, geniet als hij op zijn pleintje zijn nette schoenen verwisseld om een balletje te trappen, geniet als hij van Schone die vrije bal tegen Willem II mag binnenschieten. Zo puur en oprecht zie je er helaas niet veel op die leeftijd met dat talent. De eerste aanname altijd goed, de bal zo mooi kort bij zich, dat snelle draaien, die lichaamsschijnbewegingen en die lepe passjes. Wie heeft ons dat toch onthouden?

Dát is waarom iedereen, van Ajax tot Feyenoord, dit voelt.

14-07-2017 21:13

robert R. +2

Gewoon alweer keihard aan het janken om Appie... man man man wat onwerkelijk.

Ow kleine Appie,
Daarboven staat Jopie uit betondorp al op je te wachten.
Hij wil niks liever als met jou een balletje trappen.
Johan kent jouw kwaliteiten en wil samen met jou en Pietje Keizer, lekker ballen en tegenstanders misleiden.

Dit verhaal klinkt raar, omdat je eigenlijk nog leeft. Maar, het gevoel wat bij mij overheerst is dat je niet meer leeft. Je gaf in een interview aan dat je gewoon lekker wou voetballen en mensen laten genieten. Je hebt ons laten genieten, maar veel te weinig, want je had ons nog zoveel meer willen plezieren.

Hoe moeilijk ook, misschien is het beter om jou los te laten. Zodat je bij de hemelpoorten samen met Cruijffiie en Keizer weer lekker kan voetballen en genieten. Maar, ik ben niet in die positie om dat te beslissen, want daarvoor zijn jouw familieleden. En zolang je op deze wereld bent en je naasten nog hoop hebben kunnen wij enkel mee hopen en bidden voor een wonder.

Abdelhak Nouri, je bent een rasvoetballer en een ras Ajacied!

14-07-2017 21:11

Ferd +38610

Er liep zelfs iemand in een Feyenoord shirt, dapper maar wel een ultiem eerbetoon. Zo groot was Appie, Feyenoorders steunen de familie en Ajacieden staan het in hun stad toe. Appie verbroederd!

14-07-2017 21:08

GvanderK +2761 moderator

Iedere keer als ik iets over Nouri lees krijg ik de kriebels, het is nog steeds onwerkelijk.

14-07-2017 21:07

NH12345678 +0

Ik huil bijna nooit maar de laatste dagen kan ik het niet laten verschrikkelijk dit

14-07-2017 21:06

Josajacied87 +0

Schitterend eerbetoon. Voetbal is oorlog, maar voetbal is ook pure saamhorigheid en naastenliefde.

14-07-2017 21:06

Mikey Stormram +1932

Voor iedereen met Snapchat die er niet bij kon zijn: Ajaxdailydotcom heeft in hun verhaal veel filmpjes die een goed beeld geven van de aankomst van de selectie. Mooie beelden van een treurige gebeurtenis...

14-07-2017 21:05

Runnerlex +1760

appie een mooi voetbaldier,ga die mooie steekballetjes van je enorm missen. Ik hoop dat de jeugd weer op straat gaat voetballen..Zoals wij vroeger deden in plaats van achter de playstation..Stay strong appie...forever in our hart..

14-07-2017 21:04

hallo1 +0

Prachtig gedaan, maar wat blijft het pijnlijk.

Iedereen zou zo graag wat willen doen, maar meer dan je eer tonen voor Nouri zijn talent en vele malen meer voor zijn karakter is alles wat mogelijk is.

14-07-2017 21:03

Nummer34 +0

Ongelofelijk mooi!

14-07-2017 20:59

Sampaoli +39345

Prachtig dat alle spelers aanwezig waren.

14-07-2017 20:51

Ajax95Duivendrecht +24176

Kippenvel! Hartverwarmend en prachtig om te zien.

Dit breng jij allemaal teweeg, Ap! Je bent en blijft van ons allemaal.

14-07-2017 20:58

Sampaoli +39345

Appie, we houden van je; voor altijd.

14-07-2017 20:58

didierajax020 +2

Huilen. Alleen maar huilen als ik dit zie. Ik kon om er net vandaan, de sfeer was zo mooi maar zo verdrietig. Waar de een zong, stond de ander iemand te troosten. Ik heb even geen woorden. We Love You Appie, We Do.

14-07-2017 20:47

BGB +0

❤️❤️❤️

14-07-2017 20:47

DaniAjax +232

What the fuck. Wat was dit prachtig. Nouri, stay strong! We love you.

Dit is AFC Ajax, mensen.

14-07-2017 20:45

kleinedraaicirkel +0

Ik hoop dat dit positieve energie afgeeft aan de familie van Nouri, maar ook aan die kleine jongen zelf. Sommige geloven er niet, andere wel. Maar we moeten blijven geloven in dat ene kleine wonder. We moeten positief blijven en iedere dag aan hem denken. Hij moet onze kracht kunnen voelen.

Het klinkt gek en kinderachtig. Maar in findig Nemo had je de scène dat de ze werden gevangen in een visnet door een vissersboot. Uiteindelijk gingen ze met zijn allen terugzwemmen en knapte het touw tussen leven en dood, waardoor zij in leven bleven. Dit moeten wij ook doen. Met zijn allen vechten en Appie niet niet loslaten. Onze kracht is sterk en dat gaan we laten zien.

Heb hem lief, heb hem in gedachte.

14-07-2017 20:44
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.