Ajax wint van Brondby IF: 0-3

door Sjoerd Valkering 191

Ajax wint van Brondby IF: 0-3

door Sjoerd Valkering 191

Laatst geüpdatet

Ajax heeft de oefenwedstrijd bij Brondby IF met 0-3 gewonnen. Sigthorsson scoorde voor rust. Serero en Ebecilio waren na rust trefzeker. Het duel wordt live uitgezonden op Eredivisie Live.

Wedden op dit duel kan hier via Unibet.com en krijg 50 euro kado. Ajax is favoriet. Een zege levert 1,95 euro op en een nederlaag 3,20 euro.

AFC Ajax:
Vermeer, van der Wiel, Alderweireld, Blind, Boilesen; Janssen, Serero, Eriksen; Sulejmani, Sigthorsson, Ozbiliz. Invallers: Anita, Ooijer, Ebecilio, Enoh, Lukoki, Sneijder.

0-3
'40 Sigthorsson (voorzet Sulejmani, kopbal Sigthorsson)
'52 Serero
'60 Ebecilio (voorzet Anita, kopbal)

Lees meer over:
Plaats reactie

hupajax +0

Fantastisch gespeeld. Als christiaan weggaat dan heb je lodeiro en Serero nog. En over 2 jaar Davy Klaassen. Trouwens in JongAjax zitveel talent : Klaassen,Bouy,Rits,Fischer,De Sa(A1),Trustfull,Van Rhijn

21-07-2011 13:00

pizzapunt +0

het enige wat ontbreekt zijn fatsoenlijke buitenspelers, ala Assaidi/Ruiz/Tadic etc. etc.
Probeer sulejmani en El hamdaoui maar te verkopen voor beide 7 en 5 miljoen, en daarna een KLASSE buitenspeler halen en voor de overige 1,5 mil haal je ff een 2e spits, die hoeven niet duur te zijn als je goed zoekt, pantelic?

21-07-2011 09:58

gvvsvw +0

Eentje die het snapt :D ze zijn er toch op dit forum !! Ik zeg een Beerens, Assaidi, Narsingh ,Tadic,Ruiz,Allemaal flank spelers waar je veel meer dreiging op de zij kanten mee heb lopen , dan wat we nu zelf in de selectie hebben.Boerrigter kan zich nu mooi bewijzen op de zijkant.Waar zijn de bekende Ajax flank-spelers toch gebleven .Krijg heimwee naar een Overmars een Finidi ,een Laudrup een van Het Schip, Een Bryan Roy

21-07-2011 10:09

S1nterklaas +0

Alles is beter dan hetgeen we nu hebben in ieder geval

21-07-2011 10:12

gvvsvw +0

Voor de rest staat het elftal goed op de flank-spelers na .Dat kan en moet veel beter.Aissati speelde bij Vitesse goed op de links buiten.Zelfs die als eigenlijk een midden-velder zou meer dreiging hebben dan die 3 die we nu hebben.Op Boerrigter na dan die heeft nog niks kunnen laten zien.

21-07-2011 10:15

pizzapunt +0

De Ajax cultuur is prachtig, het opleiden van je eigen spelers staan wij om bekend, over heel de wereld nog steeds! maar als je eigen spelers tekort komen voor het Europese én de meeste eredivisiewedstrijden zijn ze er gewoon nog niet klaar voor. Deze ''jonkies'' moeten al meteen wennen aan het hoge niveau, zich bewijzen, én de capasiteiten hebben om de concurrentie voor te blijven, en dat kunnen de meeste gewoon niet, uitzonderingen daargelaten (boilesen, eriksen bijv.)

punt is dat wanneer je nou Ruiz haalt (lekkr cliché ik weet het) hij kwaliteit brengt maar ook de ''jonkies'' leert what-to-do op het veld. De aanval is nu een kar zonder trekpaard en dat moet veranderen, we moeten iemand hebben wie de aanval open kan breken en de tandwielen kan aandraaien, wat mis ik Suarez toch!
en zeg nou zelf, wie moet dan doen? Ebecilio? Ozbiliz? Sulejmani? Boerrighter oordeel ik niet over, leuk bij RKC maar hij is niet voor niks weggestuurd, ik moet het nog zien.
Maar wil je meedraaien in de CL, moet je investeren, where the fuck is het geld van Suarez, Emanuelsom, de Zeeuw, CL inkomsten? waar is dat geld? waarom word het niet in de club gepompt?!

21-07-2011 10:21

Filestijnen +0

dat zou wel even dik funest zijn van de eigen spelers. momenteel zijn de spelers uit de jeugd niet goed genoeg omdat de jeugdopleiding minder was. Dat verandert nu, maar je kan nu niet het beleid aanpassen en de bezem er doorheen gooien. Dat heeft geen zin. De kwaliteit is niet super, maar wel goed genoeg. Het geld van die spelers is geïnvesteerd in Sightorrson en Jansen. 2 goede spelers.
Daarnaast is de jeugd verbeterd met wat talenten en dan moet je afwachten wat er vervolgens gaat gebeuren. Een beetje geduld kan geen kwaad. Er zijn genoeg verschuivingen geweest en wat goed is moet je niet veranderen.

Van Gaal wilde ook altijd te snel doorrouleren, dat was altijd zijn fout. Hij had geen geduld. De talenten moet je koesteren en kan je niet zomaar wegdoen. Alle spelers bij Ajax zijn blij/tevreden, wat wil je nog meer?

Vorig kampioen, en dit jaar ziet het er positief uit. Ik kan niet meer dan tevreden zijn over deze transferperiode, sinds jaren.

21-07-2011 10:30

S1nterklaas +0

Als we doen wat jij zegt gaan we uiteindelijk (met deze middelmaat) naar de ............(vul hier je gebruikersnaam in)

21-07-2011 10:39

gvvsvw +0

Voor de Eredivisie zal het genoeg zijn .Maar Europees zal het niet genoeg jeugd opleiding heb nu idd zijn tijd nodig om weer zijn vruchten af te gaan werpen.Maar dan kan je als nog 1 of 2 buitenspelers erbij halen die kwalitatief meer in huis hebben.Dan je Ozbiliz en Ebecilio erachter houden en kunnen ze rustig rijpen en zich ontwikkelen.Sulejmani heeft 3 jaar niks laten zien en kan je beter verkopen.Maar goed das mijn mening , andere die Fan zijn van hem zullen het er niet mee eens zijn .

21-07-2011 10:39

Filestijnen +0

dan snap je er niet veel van.
Boerrigter is een goede aankoop. De andere spelers kunnen ook wel wat, anders waren wij geen kampioen geworden.
De selectie is veel beter dan vorig seizoen en veel uitgebalanceerd. Dat jij dat niet ziet en dat de meeste dat niet zien, is eigenlijk positief omdat dat het verschil is tussen een kenner en supporter.

Al koop je Tadic, Assaidi dan betaal je de hoofdprijs. Dan komt er enorme druk op te staan, terwijl Ajax niet op zoek is naar een flankspeler van die klasse. Daarnaast hebben wij met Boerrigter, Sightorsson en Jansen al 3 spelers die grote druk hebben om te presteren. Dan kan je het beter laten bij deze 3 spelers. Je onderschat het teamproces denk ik te veel.

Destijds met Overmars, Davids, Kluivert en alles, dat waren talenten uit de jeugd die minder druk hebben en de club kennen. Nu moeten wij veel inkopen, wat meestal mis gaat. De laatste tijd gaat dit veel beter en talenten komen voor Ajax naar de club, en niet voor het geld zoals El Hamdaoui. Een Bas Dost had van mij gemogen, omdat hij wilde. Maar Heerenveen heeft het niet breed en het was geen optie. AZ was wat vriendelijker en had geen rancune. Daarnaast had AZ niet veel voor Sighi betaalt, dat scheelt ook.

Die talenten moeten wij nu de tijd geven. Daarnaast is Ajax bezig met de jeugdopleiding. Voordat die spelers er zijn, praat je over 3, 4 jaar, voordat je daarvan profijt van kunt hebben.

21-07-2011 10:38

S1nterklaas +0

Blinde hond! We zijn kampioen geworden door ongelooflijk veel geluk. De aanval is en was een drama. Ik heb het ook niet over boerrigter en sigi, maar over die andere brassers die niks toevoegen.

Slaap lekker verder en over een tijdje geen huilie huilie doen hier.

21-07-2011 10:40

Filestijnen +0

hahaha en dit moet ik serieus nemen ofzo. Je laat je emotie spreken, maar helaas kom jij nou niet met goede argumenten.
Het boeit me verder echt niet zoveel als Ajax dit jaar geen kampioen wordt of als Ajax er meteen uit ligt in de CL.
Waar het nu om draait is dat Ajax een goede directeur haalt. JC wilde Tscheu La Ling, terwijl dat geen optie was. gelukkig heeft Cruijff zich daarin teruggedraaid, want dat sloeg nergens op. Ook een Seedorf zie ik niet zitten. Dat kan gewoon niet. Overmars zou goed zijn, maar ik weet niet hoe dat precies in elkaar steekt wanneer hij terug komt naar Ajax.

Nu de jeugd goed is, zie ik tenminste weer talenten doorstromen. Dat de kwaliteit nog niet goed is, bevestigd alleen maar dat het goed is dat er nu eindelijk wat gebeurt aan die jeugdopleiding en die nieuwe technologieën worden in de kast gezet. Het slaat ook nergens op dat die nieuwe technologieën er zijn, terwijl zij geen eens het spelletje van JC snappen, dan schiet het niet echt op.

Financieel gezien hoeft Ajax dit jaar alleen maar Europees voetbal te halen, dus huilie huilie zal ik niet zo snel doen hoor.
Daarnaast hoor ik van velen mensen positieve verhalen over een Rits, dat Deense talent, Boilesen en nog meer. Geduld is vaak wat je als supporter niet heb. Voordeel wat ik hierbij heb is dat ik nog tig andere sporten volg, dus ik wat mij betreft zal het wel los lopen

21-07-2011 10:52

S1nterklaas +0

Blijkt wel dat je andere sporten volgt aangezien je van het voetbalspelletje geen reet snapt.

21-07-2011 10:55

Filestijnen +0

kom even met argumenten, want jij maakt alleen maar herrie en roept veel dingen, maar nog nooit heb je gelijk gekregen. Dat is zeker ook de reden dat je zo hard schreeuwt??

21-07-2011 10:59

S1nterklaas +0

Je zal wel hockey kijken voor de tv met een stick in je reet. Pannekoek

21-07-2011 11:05

Filestijnen +0

nee. F1, wielrennen, tennis, Dakar Rally zijn de sporten.
helden zijn momenteel Alonso, Kubica en Del Potro.
Voor wielrennen heb ik niet echt een vedette, Lars Boom een beetje. Ik hoop dat Contador wint, vandaag zal hij sowieso winnen. Nederlanders is momenteel nog matig, maar dat komt wel. In tennis is Nederland echt heel slecht. Opleiding is gewoon ruk, die trainers bakken er geen hout van, want faciliteiten zijn voldoende.

Formule 1 heeft Nederland een supertalent met Nick de Vries, die nu bij McLaren zit. Kubica komt wel terug, de vraag is hoe?
Schaatsen vind ik Kramer wel vedette, dus afgelopen heb ik het amper gevolgd. Uberhaupt is schaatsen, atletiek enso redelijk saai.
Kickboxen is wel leuk, alleen weet ik nooit echt wanneer die toernooien zijn.
Dakar rally is denk ik de zwaarste sport. Er zijn wel helikopter, maar als amateur kan je daar gewoon zoek raken zonder camera en dan is het hopen dat je in de zand nog weten eten vind.

Hockey, golf, paardensport en alle andere kakkersporten zijn verboden. Daar kijk ik niet naar.

21-07-2011 11:16

Pinpanter +3

Het boeit mij ook verder echt niet zoveel als Ajax dit jaar geen kampioen wordt of als Ajax er meteen uit ligt in de CL.

Als we maar kunnen genieten van wonderschoon voetbal!
De resultaten die komen dan op de duur vanzelf wel.

21-07-2011 13:01

diwa +0

juist! Ajacieden zijn voetbalsupporters! supporters van psv en twente en eerder az.. dat zijn successupporters.. Mooi voetbal daar gaat het om vind ik.. succes is mooi, maar niet het belangrijkste bij ajax, en meestal gaan mooi voetbal en succes ook samen!

21-07-2011 20:10

Eastwood +0

Als een speler in een oefenwedstrijd een mindere dag heeft, hoef je hem niet direct af te schrijven voor het hele seizoen.
Winnen we een keer met 0-3, is het weer niet goed.

21-07-2011 08:53

Nr14 +9

idd, al dat gezeik richting spelers van 19, 20. Wat heeft dat nou voor zin? Misschien moet je ze een keer steunen ipv afzeiken. Als Ebecillio 4x zijn man passeert en een paar goede voorzetten geeft wordt er gezeken dat hij die 2 mooie kansen miste, nu scoort ie een mooie goal en is het een speler die zijn man niet voorbijkomt.

21-07-2011 09:44

gvvsvw +0

is geen gezeik is een constatering dat hun tekort komen momenteel voor Ajax 1.Ajax was altijd bekend om hun buiten spelers.Ebecilio Ozbiliz Sulejmani komen in de verste verten niet in de buurt van een Overmars een Finidi , een van het Schip een Bryan Roy.Komen gewoon tekort.Als je echt talent heb , blink je gewoon uit ongeacht je 18 19 of hoe oud ook bent , en dat is bij die jongens niet het geval.Misschien maar eens een jaartje verhuren om ervaring op te doen.En een x een balletje inkoppen is niet zio bijzonder.Doen een hele hoop voetballers op een zaterdag en zondag ook

21-07-2011 09:50

S1nterklaas +0

Gisteren was het wederom duidelijk. Wat een buitenspelers zeg.
Alle 3 niet eens goed genoeg voor het niveau helmond sport!

Sulej al jaren een drama. Ozbiliz de slechtste man van het veld en imbecilio heeft het ook totaal niet begrepen. Ze lopen alledrie nog geen lantaarnpaal voorbij...

Om over de vangbal (lees voorzet) voor de keeper nog maar te zwijgen..

21-07-2011 08:44

omisom +1

Gek dat ik dat vorig seizoen al riep Ebecilio heeft volgens mij één of twee goede wedstrijden gespeeld verder is het net als met Sulejmani tikkie terug tot vervelens toe maar we hebben er nog een paar lopen toch laat ze er maar voor vechten.

21-07-2011 09:22

Pinpanter +3

Ga eens fan zijn van jezelf zeg! Alleen een 010 of 020 noemt een Ajacied "een drama" of "niet eens goed genoeg voor Helmond Sport".

Ik ben Ajax-fan. Ozbiliz wordt steeds dreigender, ben blij dat FdB hem steeds speeltijd geeft. Ik denk dat dit een speler wordt waarvoor je straks naar het stadion komt.
Suleijmani zie ik liever rond de spits rondhangen en z'n acties maken in de 16.

21-07-2011 10:05

S1nterklaas +0

Slaap maar lekker verder en dan niet aan het einde van het seizoen huilie huilie doen he

21-07-2011 10:07

Pinpanter +3

Wat een arrogante reactie zeg. Ik werd uitgelachen toen ik al in februari/maart op dit forum voorspelde dat Ajax kampioen zou worden; toen nep-supporters als jij "huilie huilie" deden vanwege het vertrek van Suarez.
Wie zo neerbuigend spreekt over Ajacieden die is kennelijk fan van een ander team.

21-07-2011 12:57

S1nterklaas +0

Wat een simpele ziel ben jij zeg.

slaap lekker verder

21-07-2011 13:33

Filestijnen +0

Dat is toch niks nieuws he :P sowieso ga je pas reacties geven uit verveling.

21-07-2011 13:52

gvvsvw +0

En wat zijn de reactie `s in 1 x anders.Zoals ik al zei , en nog vele anderen, het komt wel goed.het zware trainen zit erop en nu wedstrijd gericht trainen en geen trainingen op de wedstrijd dag zelf .Duidelijk verschil zag je nu.Druk vooruit .Balletje laten gaan op een vrij vlot tempo.Sigthorsson gaan we veel plezier van beleven.Weet niet wie het was , maar al aan het begin van het vorige seizoen , riep er al 1 hier dat Ajax Sigthorsson moesten halen, en veel lachte hem uit hier , maar die persoon had toch mooi gelijk.Gister zag je gelijk dat die jongen voor Ajax wat kan betekenen.Bij sommige spelers zie je dat gelijk.Voor de rest zijn er nog een aantal spelers waar Ajax eigenlijk vanaf moet die zijn gewoon niet Ajax niveau waardig!!

21-07-2011 07:23

Jajijdaar +1

Geweldige reddingen van Vermeer!
Hij verdient het om in het doel te staan.

21-07-2011 01:14

goblinmaster +16

Wel fijn om te merken dat Ajax een sterke basis 11 heeft. Zowel defensieve als offensieve kopkracht ion het team.Dynamische spelers die zowel aanvallend als verdedigend hun bijdrage kunnen leveren. Een ware vrijetrappenspecialist en hopelijk de nieuwe doelpuntenmaker. Met Jansen als ruler op het middenveld kan je een heel interessant positiespel creëren.Dan nog de echte fighters Steek & Verthongen die daarbij allebei écht het Ajax-Diamant niveau hebben op het moment. Nu alleen nog 'the spark' en die acties zoals bij de 0-2 werken als een Barcelona :D

21-07-2011 01:01

ajaxfanrick +0

waarom vind iedereen ebecillio opeens helemaal niks meer, die jonge doet zijn verdedigende taak kan buiten om en naar binnen en heeft een prima voorzet.. en het mooie is dat hij niet onnodig balverlies lijdt zoals die ozbilliz wel doet. ozbilliz maakt 20 acties per wedstrijd waarvan er wss 3 lukken.

21-07-2011 00:54

Sazzz +1

Ik heb nooit wat met hem gehad. Hij kijkt niet rond, veel voorzetten komen niet aan. Hij schiet uit idiote posities op doel, terwijl er mensen om hem heen vrij staan. En de laatste paar wedstrijden heeft ie de uitstraling van een natte krant. Hij heeft zeker talent, maar moet echt leren die oogkleppen af te zetten. Om zich heen kijken naar die andere tien spelers. Dan wordt het wel wat.

21-07-2011 00:56

swaap +0

Geen onnodig balverlies?Buitenom?
Buitenom gaat ie bijna nooit en onnodig balverlies heb ik liever dan dat hij probeert naar binnen te komen en onnodig bal schieten wat hij niet kan(nog niet iig)

21-07-2011 00:57

gvvsvw +0

Ozbiliz is dreigender dan Ebecilio.Alleen hij verslik zich momenteel teveel in zijn Acties.Maar hij durf teminste wat.Maar als nog komt hij ook tekort voor Ajax.Ajax is op zijn vleugels het zwakst!!! Helaas maar waar. Sulejmani kan het niveau niet aan Ebecilio en Ozbiliz ook niet.Boerrigter moet zich nu nog bewijzen , maar ik zou er liever persoonlijk een vleugelspeler bij willen in de selectie

21-07-2011 07:16

zburg1983 +0

ze kunnen er allebei vrij weinig van... zowel Ozzie en Ebbi hebben niet het niveau wat Ajax nastreeft. gewoon een nieuwe buitenspeler halen!

21-07-2011 07:24

royafca +0

ik vind sulejmani nog zwakker dan ebbi en ozzie. hij komt echt geen man voorbij.

21-07-2011 08:08

delangovic7 +0

wat heeft ddie gister gedaan dan?
actie, op snel heid er langs heen voorzet goal siggi

21-07-2011 09:33

waynelove +2

mijn favorieten vandaag:

Boilesen, Serero, Eriksen en Ozbilliz

20-07-2011 23:58

blader +0

Ozbilliz? Jij hebt zeker de eerste helft gemist. Geen enkele bal voor de goal gebracht, 1 keer zijn man voorbij en de rest alleen maar knullig balverlies.

21-07-2011 00:11

Suajur +0

Jaa idd hij heeft echt een hele goeie aktie maar een hele slechtte voorzet vind overigens dat sulejmanie op die linkerkant wel veel beter is..

21-07-2011 00:19

Sazzz +1

Maar hij straalde wel wat uit vond ik. Lef, plezier. Ik vond iedereen eigenlijk wel goed, behalve Anita.

21-07-2011 00:23

rosumohan +1

Ozbilliz is redelijk maar tijdens zijn actie ziet en voelt hij niet wat er om zich heen gebeurd. Hij heeft ervaring nodig.

21-07-2011 00:24

swaap +0

Ik vond Ozbiliz echt slecht vandaag .(mijn mening)
Ik denk dat hij 2 (hoogstens 3) goeie acties heeft gemaakt maar het meerendeel was het met je ogen op de bal proberen de man voorbij te komen wat em niet lukte(vooral 1e helft was drama).
Had liever nog een 2e helft van Siggy gezien die vond ik namelijk wel goed dreigend, goed aanbieden .
Ik denk toch een echte "Ajax spits" al kan je natuurlijk je oordeel niet over 1 helft vellen.

21-07-2011 00:33

Sazzz +1

Sig is net terug van vakantie he? Rustig aan met die jongen. En we hebben hem natuurlijk al bij AZ gezien. Ik vond hem goed, veel gevaarlijk.

Özbiliz was ietwat een blind paard, maar desondanks straalde hij wel wat uit. Hij wilde graag. Ik vind Ebecilio ook een beetje een blind paard, maar die straalt al de hele oefencampagne niks uit. Ben derhalve ook erg benieuwd naar Boerrigter.

21-07-2011 00:50

swaap +0

Ik vind ze idd allebei blinde paarden:p en denk dat Ebecilio beter rendeert op rechts maar daar heeft hij teveel concurrentie:
Aras, Jody, Mickey.
ik denk dat het moet gaan worden:
VLNR:

Derk Boerrigter, Kolbeinn Sigthorsson, Miralem Sulejmani.

21-07-2011 00:56

unexist27 +23

vind ik ook want zo slecht is ie toch ook weer niet.
als ie nog een jaartje mee draait kan je denk pas
echt een oordeel geven.
ik denk dat hij er wel komt

21-07-2011 09:27

zburg1983 +0

OZBILIZ???????????? JIJ BENT ECHT EEN BLINDE KIP!

21-07-2011 07:26

Suajur +0

Zooo K Heb vandaag genoten van Serero zo'n klein mannetje met enorm veel techniek ik denk dat we hier in de toekomst veel aan te beleven hebben en vond overigens dat ajax vandaag ook een hele goeie indruk op mij achter liet

20-07-2011 23:43

blader +0

Sluit ik me volledig bij aan.

21-07-2011 00:11

foensai +0

Psst mogelijke versterking kan voor sommige een schok zijn, het is even afwachten op de verkoop steek en eh. De geruchten worden steeds luider, dat er een grote vis uit de nederlandse competitie naar ons ajax zal komen. mogelijk gaat het om ene RUIZ.. Voor mensen die meer willen weten volg het forum op ajax. Netwerk. To onder kopje spits. Ik weet ook niks zeker maar de geruchten daar wil ik je hier niet ontnemen. Sorry was ajax. Netwerk. To vergeten

20-07-2011 23:01

ajacied017 +304

doe dan in een keer douglas erbij en dan heb je toby als stand inn... volgend jaar zal vertonghen toch wel weggaan kan douglas erna op z'n eigen plek....

ps.... wat een onzin.

20-07-2011 23:05

danielp23 +0

Weet iemand waarom Steek vandaag niet heb gespeeld?
Hoop dat het niet met een transfer te maken heeft.

20-07-2011 22:59

leazi +0

Wat buitenspelers betreft hebben we genoeg talent in huis!

boerrigter is gewoon gehaald voor de basis en Sulejmani,ozbiliz, ebecillio,en lukoki moeten het maar met zn viertjes uitvechten!

20-07-2011 22:43

foensai +0

Psst mogelijke versterking kan voor sommige een schok zijn, het is even afwachten op de verkoop steek en eh. De geruchten worden steeds luider, dat er een grote vis uit de nederlandse competitie naar ons ajax zal komen. mogelijk gaat het om ene RUIZ.. Voor mensen die meer willen weten volg het forum op onder kopje spits. Ik weet ook niks zeker maar de geruchten daar wil ik je hier niet ontnemen.

20-07-2011 22:33

RicoChet +0

hahahaha Ruiz van Twente dat zou geweldig zijn maar dat zie ik nie gebeuren want twente wil meer dan 10 miljoen voor deze speler

20-07-2011 22:40

ajax19 +0

Waarom zou dat geweldig zijn? Ik zie tien keer liever dat Lodeiro volgend seizoen gaat vlammen, Özbiliz zich fantastisch ontwikkelt en Sulejmani eindelijk zijn beloftes gaat inlossen. Ruiz zou ze alleen maar in de weg staan, een vermogen kosten en je weet maar nooit of hij binnen Ajax vloeiend speelt. We zijn toch geen sterrenensemble, waar is die befaamde eigenzinnigheid gebleven.

20-07-2011 22:58

RicoChet +0

uhm simpelweg omdat ik een fan ben van Ruiz
en als deze man bij ajax speelt zijn we niet te stoppen in de nl competitie en heb je meer kans in de CL

vind özbilic trouwens enorm veel potentie hebben maar ze rendement is op dit moment te laag

20-07-2011 23:11

Mokum31 +6141

off: op transferzone staat dat de maffia een bod doet van 6 mil op Stekel
En volgens VI is Jol nog niet geheel tevreden " vooral in de aanval"
Wij hebben de oplossing .... Er is hoop

20-07-2011 22:33

Luuks2 +345

Aras Ozbiliz wat is dat toch een matige speler.
Snap niet wat de Boer in deze speler ziet,
hij komt nog geen rikkepaal voor bij

20-07-2011 22:33

leazi +0

Het is een TALENT! Geef die gozer ff de tijd.

20-07-2011 22:38

Roning +0

Tja al sinds de jeugdopleiding wordt die jongen door de mediavulkaan van de Ajax staf gehypt, ongelofelijk zo is ook die jongen ooit talent van het jaar van de jeugdopleiding geworden. Ajax staf maakt en breekt op die manier talenten denken ze, alleen op het veld blijkt later de naakte waarheid..

21-07-2011 09:55

DeBaas +3

Serrero is trouwens geniaal.

20-07-2011 22:26

herman +0

serero een pareltje

20-07-2011 22:21

PauloS +0

Dat nonchalante passje van Eriksen op Serero bij de 2-0. Geniaal. Grote klasse !

20-07-2011 22:19

delangovic7 +0

dit was weer is een potje om van te genieten, vorige weerk tegen nurnberg enzo vond ik ook niet positief , maar ze hadden zware week achter de rug en er onbraken belangrijke spelers, na het resultaat van deze wedstrijd weet ik gewoon dat ajax ver komt in de compititie
en trouwens vermeer keepte een lekkere wedstrijd

20-07-2011 22:17

foensai +0

Waar is het geld gebleven, kopen kopen kopen...... Pfff misschien al een beetje nagedacht dat ajax zich misschien.wel van de beurs af zou willen kopen?? wacht nu eerst gewoon eens af. Dat gezeik de hele tijd. Ajax zal eerst van eh af moeten voor er een mogelijke nieuwe spits komt. Ajax heeft een donders fijne selectie. En een super coach, geweldige vent. Ik word alleen een beetje moe van bepaalde (door een barcalona, man u, real, inter, milan etc bril supporter) ajax doet het goed, en in 94/95 waren het ook geen (echte grote) bekende die heel europa weg speelde.

20-07-2011 22:06

Professor +11191

als ajax compleet is staat er een heel aardig team, afgezien dat er in mijn ogen voorin nog wel een buitenspeler bij moet komen voor de basis (Verhoek???). Maar er ontstaat een groot probleem als er 1 of meerdere basisspelers niet mee kunnen doen door schorsingen, blessures etc. Neem nu de achterhoede daar is echt geen goede backup. Blind en Ooijer kunnen op dit niveau echt niet mee. Blind is gewoon een te beperkte voetballer en ook nog eens traag en slecht in de een tegen een duels. Ooijer is gewoon over de top helaas maar is niet anders. En op rechts is Anita ook geen zekerheidje is enthousiast zat maar ook niet ajax waardig. Op het middenveld zit het wel goed maar voorin zit er ook een veel te groot verschil tussen basis en tweede keus.Daar moet ook nog wel een spits bijkomen. Weet heus wel dat ajax de miljoenen niet voor het oprapen heeft. Maar we moeten ook niet te zuinig worden en weer met een over de top (oude) spits aankomen. Moet een beetje risico nemen met investeren, maar met een goede scouting moet dat toch niet onmogelijk zijn

20-07-2011 22:25

jarenfan +5

deze wedstrijd niet gezien alleen een beetje commentaar gelezen.
vorige week in duitsland deugde er niets,duurbetaalde stumpers.
en nu de hemel ingeprezen,tsjonge tsjonge wat een meningen.

20-07-2011 21:50

Ajaxjajax +0

De aanval (flanken) zijn we echt matig met types als ebecillio, sulemani. ozbliliz. Boerigter weet ik nog niet, ik heb hem nauwelijks zien spelen. De rest van de ploeg ben ik wel tevreden mee.

20-07-2011 21:44

DDDD +0

Het enige waar ik wat over te zeiken heb is dat kraagje dat heen en weer flubbert als er een rukwindje staat!

20-07-2011 21:42

litmanen +0

weet iemand of dat je op de opendag ook met spelers op de foto kan??????????????

20-07-2011 21:40

pizzapunt +0

Waarschijnlijk eerst een spelerspresentatie en daarna een bepaalde tijd handtekeningen etc. Bel Ajax zelf gewoon, heb ik ook gedaan voor de training de 26e.

ON: ben trots op dit team. alleen de flankspelers komen tekort. Ozbiliz/Ebecilio/sulejmani (wisselvallig en geen pottenbreker) daar kan je toch de CL niet in?

Weet iemand waar het geld van Suarez gebleven is?
+- ¤22.000.000?? waarom word dit niet geinvesteerd in de club?? of zijn er stiekem toch weer schulden....

20-07-2011 21:46

zburg1983 +0

idd waar is dat geld gebleven??? de 8 miljoen van de Zeeuw is volgens mij ook verdampt ofzo?

20-07-2011 21:50

pizzapunt +0

Even een rekensom:

Suarez: ¤18.000.000 (volgens gras)
Emanuelson ¤ 3.000.000
de Zeeuw: ¤8.000.000
_____________________________

= bijna ¤30.000.000 aan transferbudget + CL

en dan de salarissen:
Olequer, Sno, De zeeuw, Suarez, etc. etc. etc. etc.
______________________________________________

= ook al bijna 7.500.000 per jaar

¤30.000.000/¤7.500.000 budget dus ruw geschat

Veel Engelse clubs hebben leuke spelers lopen ala 24 jaar oud, hoog niveau maar spelen door United, Chelsea etc. nooit europees, dus waarom niet met Ajax CL in?
Danny.... weg dat bier en scouten. nu!

20-07-2011 21:55

RobertoStrife +2

Zelfs een club als Stoke City betaalt salarissen die wij niet op kunnen/willen hoesten. Ajax wil geen onverantwoorde investeringen meer doen, dus dat is terecht.

Die 30 mil klopt niet, omdat je ook belasting moet betalen, verder zaten we ook boven ons salarisbudget, dus klopt die 7,5 ook niet.

20-07-2011 21:59

pizzapunt +0

Gaat om het idee dat er geld beschikbaar is maar dat het nooit word teruggepompt in het team. ik vraag me af waar het heengaat. heb soms het idee dat er meer is dan dat wij weten, het gaat al niet zo goed om clubs in NL om ons heen, zegt niet dat dit bij ons ook zo is maar toch oppassen.

20-07-2011 22:02

Warrior +1

Volgens mij stonden wij er voor het behalen van de titel, en daardoor de CL, ook helemaal niet zo florisant voor, financieel gezien. We lullen wel over psv en anderen, maar wij zijn ook jaren niet één van de slimsten geweest.

20-07-2011 22:30

insectenverdelg +23512

Daaarnaast is er jaren met geld gesmeten (4m5 miljoen Wielaert, 3 miljoen Oleguer, Sulejmani, salaris van onze vriend in KAmerien voor 2 wedstrijden, enz)

HEb nu eindelijk het geveol dat er slim is ingekocht, zonder mega bedragen uit te geven.

20-07-2011 22:33

zburg1983 +0

ja vd Loog heeft dat goed voor elkaar gebokst. toppertje!!!

20-07-2011 21:52

RobertoStrife +2

Sowieso is het geen 22mil, omdat er ook belasting over betaald moet worden. Daarnaast is er veel geld gegaan naar de hervormingen. Verder weet ik geen geschikte buitenspeler die betaalbaar is op te noemen.

20-07-2011 21:56

pizzapunt +0

Goede wedstrijd, geeft mooi beeld van de vaste elf van volgend seizoen!
Ook kon je nu gewoon zien dat de aankopen goed zijn, mensen die nu over wanbeleid spreken sporen niet.
* Serero toont zijn klasse.
* Siggy toont aan kopsterk te zijn en goed positie kiest. ( Jammer van die wissel 2e helft!)


alleen valt mij op dat Janssen de corners etc. minder soepel neemt als bij twente, valt andere dat ook op?

20-07-2011 21:31

Santos +0

Janssen neemt prima corners, het verschil is dat twente reuzen had en wij smurfen voor het doel. Wij hebben echt nog nooit iets goed gedaan met een corner

20-07-2011 21:33

Santos +0

redelijke wedstrijd, tegen echt een zeer matige tegenstander. Ozbiliz is echt door de mand gevallen, weer waardeloos gespeeld. Er zal een rechter spits bij moeten en nog een centrumspits.

20-07-2011 21:29

delangovic7 +0

spitsen nog wel, dat heet buitenspelers

20-07-2011 21:57

Santos +0

een rechter buitenspeler heet ook wel rechterspits vriend.

20-07-2011 22:01

delangovic7 +0

waarom noemen ze sulejmani enzo dan rechts buiten/ links buiten heb nog nooit gehoorrd dat iemand zegt rechter spits terwijl je 433 speelt?

20-07-2011 22:09

Santos +0

Omdat dat dat hetzelfde is.

21-07-2011 19:56

DDDD +0

Sommige mensen hier moeten hun klep eens houwen als ze niks positiefs over onze jongens te melden hebben! Het is een oefenpot waarin ik weinig fouten kon ontdekken de paasjes kwamen 99% goed aan we hadden veel kansen en kijkende naar de afgelopen 3 wedstrijden is dit een dikke vette 10! Mensen die wat te zeiken hebben die moeten eens letten op die feyenoordsupporters want daar kunnen ze nog een voorbeeld aan nemen....(en dat zeg ik niet vaak!) Als jullie het zo goed weten waarom spelen jullie dan niet in het eerste? Als je supporter bent dan ben je blij met een overwinning en hou je je klep over kleine foutjes. En wat ik helemaal niet vind kunnen is als je dan ook nog individuele spelers gaat lopen afzeiken zoals Blind die ze stinkende best doet en vandaag een paar gelikte strakke paasjes gaf net zoals Sulejmani ook Anita die Ajax altijd trouw is gebleven terwijl hij overal te pas en te onpas neer word gezet en nooit loopt te zeiken. En waar je helemaal niet over moet beginnen is Erikssen die Voetbaltalent van het jaar is geworden en vandaag 4 man passeerde. Voetbal is een teamsport en het word tijd dat de 12e man ook eens een keer z'n best gaat doen! Die jongens verdienen het aangemoedigd te worden daar word iedereen beter van! Als je van ajax houd dan steun je ze door dik en dun! Ik ben heel blij met de prestatie van vandaag en heb dan ook alleen maar goede woorden over voor Frank die dat toch allemaal maar weer heeft neergezet. Ajax for life!

20-07-2011 21:25

zburg1983 +0

je kan je naam beter veranderen in Flippie Flink..... Een Ajacied is ook een realist....

20-07-2011 21:31

DDDD +0

Lijkt me vrij realistisch voor een oefenpotje! Het is toch geen championsleague finale of wel?

20-07-2011 21:36

zburg1983 +0

Ik begrijp je ook wel gedeeltelijk maar als je bijv die Ozbiliz en Blind ziet ploeteren... die krijgen dat niveau niet meer wat wij nastrefen. misschien leg ik de lat wel te hoog! maar het was niet slecht.

20-07-2011 21:45

DDDD +0

Het ken altijd beter maar helaas is niets perfect. Ik zie ook het liefst dat we het budget van Manchester United hebben, die hebben niet eens een trainer nodig met die oneindige bankrekening.... Maar helaas is die regering hier alleen maar bezig om die kakkers met hun bentleys te spekken en niet met het belangrijkste onderdeel van leven, namelijk Ajax.

20-07-2011 22:00

ajacied is alle +0

Eindelijk een beetje normaal voetbal gezien nou zondag nog even met een nulletje of 5 6 winnen en daarna pakken we gewoon de JC schaal

20-07-2011 21:09

Terror +122

Hahaha 't zijn geen amateurs..

20-07-2011 21:49

ST +23084

watch?v=oHg5SJYRHA0 voor alle doelpunten...

20-07-2011 20:53

Figo +0

Eén zwaluw maakt nog geen zomer.... het was aardig tegen een zeer matig Brondby. Maar nog genoeg tijd om als team sterker te worden, voordat we naar de Graafschap moeten.

20-07-2011 20:53

RicoChet +0

Genoten van Serero en de goal van Sigthorsson
Blind komt echt te kort en ik vond Lukoki leuker om naar te kijken met zijn dreiging dan naar sulejmani
als ik eerlijk ben

20-07-2011 20:42

unexist27 +23

eerste keer dat ik die serero zie spelen.
ma dat is een goede voetballer zeg.
die jonge komt er wel.

20-07-2011 21:10

MichielAjax +0

Wat was ozbiliz zwak zeg, jammer dat hij in de spits kwam te staan.
- Ozbiliz, blind
+ Serero, Sigthorsson

20-07-2011 20:37

werner86 +311

Deze wedstrijd geeft vertrouwen. Ik vond Serero goed spelen. Had hem nog niet aan het werk gezien, maar maakte een goede indruk. Hopelijk is het geen toevalstreffer en laat hij dit komend seizoen ook zien. Özbiliz vond ik echt zeer zwak spelen. Zie liever Ebecilio vanaf rechts en Sulejmani links. Wegdraaiende voorzetten zijn ideaal voor een spits als Sigthórsson. Goede goal van hem ook.

20-07-2011 20:32

Thongkamma +0

Leuke wedstrijd, ben best onder de indruk van Serero, was ook
lekker dat Koblein gelijk z'n doelpuntje pakt. Heb echt het volste
vertrouwen in volgend seizoen!!

20-07-2011 20:30

Sualex +2

Roma wil niet verder gaan dan 6 miljoen. Ik vind dat een prima bod voor een keeper met nog maar 1 jaar contract en die toe is aan een uitdaging.

20-07-2011 20:25

jamez +0

aardige wedstrijd van ajax, leuke dingen gezien.

20-07-2011 20:20

PietBon +2

Hoor ik daar die jankerts van afgelopen weekend ineens KAMPIOENEN schreeuwen?

20-07-2011 20:20

Naaviee +0

hoe was sightorsson ?

20-07-2011 20:19

Luis1830Suarez +0

goede goal, kort gespeeld, verder niet veel te zeggen

20-07-2011 20:20

Meesmuijres +0

Ik zie Lukoki nu al liever spelen dan Ebecilio en Ozbiliz

20-07-2011 20:15

afca1985 +21452

Is de tegenstander nou zo slecht of zijn wij zo goed?!?

20-07-2011 20:15

RobertoStrife +2

Eén negatief punt: Dat haar van een aantal van die jongens (o.a. Greg, Sulejmani) ziet er echt niet uit.

20-07-2011 20:11

delangovic7 +0

van greg staat juist, alleen sulej heeft bovenop te hoog / veel haar:P

20-07-2011 20:13

ajaxcruijff +1

ja verschrikkelijk, denk dat ik mn seizoenskaart maar op ga zeggen.

20-07-2011 20:17

Sualex +2

Ik las straks Neymar wannabe daar sluit ik me bij aan. Hij kan beter opvallen met voetballen ipv al die randzaken. (twitter,haar enz.)

20-07-2011 20:17

ajaxfanrick +0

waaar maken jullie je in gods naam druk om zeg

20-07-2011 20:20

Sualex +2

Over de mentaliteit en wil om met Ajax te winnen. De laatste keer dat ik vd Wiel goed zag was met het NL elftal.

20-07-2011 20:22

foshoquz +0

Ik vond hem vandaag juist sterk spelen, 20x beter als Anita op die plek, wat laat die zich makkelijk te kijk zetten zeg.

20-07-2011 20:24

afca1985 +21452

Sneltrein komt erin

20-07-2011 20:08

delangovic7 +0

vermeer keept lekkere wedstrijd

20-07-2011 20:04

Gaxte +0

Al die oefenpotjes zeggen indd niet zoveel.
Zeker niet tijdens een intensief trainingskamp.

Spelers kampen dan toch met vermoeidheid. Dan zijn er natuurlijk weer mensen die roepen dat ze daar betaald voor worden enz.
Laten we het er maar op houden dat die mensen niet zelf gebald hebben.

Zeker in de opbouwfase waarin duidelijk harder getraind wordt om conditie weer snel op peil te brengen. Dan daarbij dat ze in de ochtend nog gewoon een training doen voor een wedstrijd.

Tijdens de eerste echte officiele wedstrijd van het seizoen kunnen pas conclusies getrokken worden.

20-07-2011 20:03

AjaxDruten +1

Ik vind dat er goed gevoetbald wordt, Serero is een verademing om te zien! De selectie ziet er erg goed uit, breed en veel kwaliteit. Enig punt blijft voor mij Sulejmani die ik nog steeds niet echt sterk vind en de 2e spits. Verhoek zou het geweldig doen bij ons denk ik op rechtsbuiten! En Bulykin als 2e spits zou ik ook toejuichen.

20-07-2011 20:03

afca1985 +21452

Anita voetl zich niet zo happy heb ik het idee.

20-07-2011 20:02

RobertoStrife +2

Ja, hij ziet zijn basisplaats natuurlijk als sneeuw voor de zon verdwijnen door die Serero.

20-07-2011 20:06

jord +29

balen dit. vorig jaar was de competitie lekker spannend. nu hebben we in mei een lege ArenA en de schaal in januari. #temakkelijk #hoopvol #optimistisch

20-07-2011 20:02

RobertoStrife +2

Je bent op AS, niet op Twitter..

20-07-2011 20:08

jord +29

staat ook op twitter ;)

20-07-2011 20:09

delangovic7 +0

whahaha daar komt enoh met zn glimlach :P

20-07-2011 20:01

Naaviee +0

anita heeft veel foute passes

20-07-2011 20:00
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.