Ajax wint met 3-1 van Chelsea

door Mees 360

Ajax wint met 3-1 van Chelsea

door Mees 360

Laatst geüpdatet

Ajax heeft de oefenwedstrijd tegen Chelsea met 3-1 gewonnen. Bij rust stonden de Amsterdammers met 2-1 voor. Vlak voor tijd zorgde de ingevallen Suk voor de 3-1 eindstand.

Ajax kwam al vroeg op voorsprong door een eigen doelpunt van Bruma. De verdediger werkte een voorzet van Eriksen achter zijn eigen doelman. Chelsea kwam op gelijke hoogte via Sturridge. Aan de goal ging onnodig balverlies van Enoh vooraf. Gelegenheidsspits De Jong tekende voor de 2-1. De keeper van Chelsea, Turnbull, liet de bal knullig los waarna De Jong de bal in de lege goal schoot.

Na rust bleef het tempo in de ArenA laag. Ajax kreeg via Zeegelaar een grote kans op de 3-1, maar de linksbuiten miste jammerlijk. Een minuut voor tijd kwam de 3-1 er wel. Bonevacia stuurde Blind diep, Blind behield het overzicht en gunde Suk een niet te missen kans. Chelsea kreeg in de tweede helft geen kansen. De sterk spelende aanvoerder Jan Vertonghen werd uitgeroepen tot 'Man of the match'.

Opstelling Ajax:

Stekelenburg; Oleguer (65. Blind), Alderweireld, Vertonghen, Anita (65. Emanuelson); Enoh (73. Bonevacia), Eriksen (71. De Zeeuw), Lindgren; Sarpong, De Jong (85. Suk), Zeegelaar.

Opstelling Chelsea:

Turnbull, Clifford, Bruma, Van Aanholt, Bertrand, Obi Mikel, Essien, Matic, McEachran, Di Santo, Sturridge.

Lees meer over:
Plaats reactie

kwdtje +0

Bonevacia (L) Wat maakt die jongen een indruk in de korte tijd dat hij in de basis stond! Als Enoh weggaat, heb je hier al je opvolger! Wat een held (L)

24-07-2010 11:21

afca1985 +21524

Hahahah wat een gozert die Suk echt geweldig.

23-07-2010 23:44

Mark10 +1073

Jongens, ik zat weer voor het eerst dit seizoen in het stadion.
Maar na vandaag weet ik wel dat ajax het toch best goed doet.
Ajax met 2 niet eigen jeugd gewoon met 3-1 op een hele makelijke manier wint.
Dan Chelsea B speler en chelsea met alleen aangekochte jeugd en 2 waardige a-selectie spelers(mikel en Essien) stelt echt helemaal niks voor.
Dus achter die duren aankopen zit er echt helemaal niks wat de stap zou kunnen maken
Want ook jongens als Matic en Bruma vielen flink door de mand

23-07-2010 23:42

Sazzz +1

Bruma is nog maar een jochie. Die fout al meteen is vervelend en op die leeftijd is het moeilijk die weer uit je hoofd te zetten.

24-07-2010 00:27

daanmicky10 +0

heerlijk die scharen van suk wat is het toch een geweldige gozer he. nu nog niet super maar kan wel wat worden over 2 jaar ofzo

23-07-2010 23:27

ajaxJodin +0

Was gezellig , Ik hou zoveel van mijn cluppie. Moest een traantje pikken met het afscheid van Gabri.

23-07-2010 23:19

glob +230

Steek is een grote jongen geworden. de belgen zijn niet meer weg te denken. anita is een revelatie met z'n techniek, sneheid en rust, wiel zal misschien vertrekken maar met olegeur en Blind hebben we prima vervangers. siem wordt steeds meer litmanen, zeegelaar en sarpong; prima spelers voor ajax. enoy en zeeuw zijn toppers. bonevacia wordt een goeie. suk gaat doorbreken. Eriksen is een ongelooflijk talent Emanuelsen komt gewoon te kort. ligt aan z'n instelling want hij kan best voetballen, maar vandaag kan hij drie keer op doel schieten en alle drie keer gaat z'n schot meters langs het doel, puur ongeconcentreerd. Suares erbij en we hebben een prime team. hoe kunnen we eriksen, de jong en suares het best laten renderen. dat wordt een probleem. Maar verder ziet het er geweldig uit. Super dat Jol blijft want we moeten doorbouwen. Elke trainer moet 3 jaar trainer zijn. nu 3 jaar jol, dan blind, dan de Boer, dan Bergkamp, dan Rijkaard, dan de Zeeuw, dan v.d. wiel.

23-07-2010 21:16

AFCACBS410 +0

nou nou je moet ook weer niet overdrijven,,anita een revelatie ? dat vind ik nog wel mee vallen allemaal hoor, hij is idd mooi fel maar vor de absolute top ( dus tegen echte sterke buitenspelers/aanvallers) zou hij het wel afleggen. voor de mogelijkheden die hij heeft doet hij het uitstekend idd,,maar vind het nou geen revelatie eerljk gezegd. maar ben wel eens dat het individueel allemaal wel aardige spelers zijn. suk moet gewoon nog wel heel veel leren..vooral momenten kiezen en niet zo onbezuist zijn,,het grappige is nu wel geweest nu moet hij presteren en het is een gretige jongen,,kan wel wat worden, maar zoals ik al zei die jongen heeft nog wel veel tijd nodig ondanks dat hij wel een echte spits is.

23-07-2010 21:21

glob +230

Anita gaat zich het komend jaar in het NL elftal spelen. Let maar op.

23-07-2010 21:24

daslogisch +1

Heb je gelijk mee, tenzij Urby gaat spelen op de enige plaats waarmee hij basis Oranje kan halen..

Ben overigens die redenering zo zat dat Anita niet goed is omdat ie t lastig gaat krijgen wanneer ie tegen echte grote aanvallers speelt. Alsof dat een criterium is..Tjongejonge zeg, noem mij een topverdediger die t niet moeilijk heeft of kan hebben tegen een goede vleugelspeler. Eenje maar..

Italie heeft toch altijd topverdedigers zogenaamd, maar werden door Overmars en Zenden volledig weggespeeld in 2000. Zenden is allesbehalve een topper overigens. Villa passeert ook op Wk mannetjes net als Suarez. Met wie Messi ook in de een tegen een komt, hij speelt ze allemaal voorbij als er geen rugdekking wordt gegeven. Zijn al die spelers die moeite kennen met de actiemakers dan slechte verdedigers??

Maicon, met afstand de beste rechtsback van de wereld, krijgt t ook pas echt moeilijk wanneer ie niet in Italie speelt en dus ineens wel een directe tegenstander krijgt. Zelfde geldt voor dertien in dozijn verdediger als Grygera die foutloos speelt tegen actieloze tegenstanders en dus in Italie weinig problemen kent omdat daar niemand met een linksbuiten durft te voetballen. Toen hij eens tegen de brutale Snoyl (toen geen overgewicht) moest voetballen die zijn trucendoos open had gegooid, werd Grygera ook te kijk gezet als een klein kindje. Van niet sterk voetballende verdedigers wordt dit echter veel sneller weer vergeten om de een of andere reden..

Elke verdediger heeft t moeilijker wanneer ie veel in de een tegen een komt met grote voetballers die iets van een actie hebben. Niet alleen Anita. Anita durft wel itt vele verdedigers elke keer zijn mannetje op te vangen een tegen een aan te gaan in de hoop de vijandelijke aanval tegen te houden. Komt heel vaal goed voor zijn mannetje, pakt meer ballen af dan welke andere verdediger ook en heeft t vermogen om heel snel over zijn tegenstander heen te gaan in balbezit.

Hij bewijst dat je geen lompe logge, overgewaardeerde en overbetaalde dure Tjech of Spanjaard (Oleguer) hoeft te halen om een verdienstelijke verdediger te hebben. Zulke spelers leidt je op en als ze dan t nivo van Anita weten te behalen moet je als cluppie en als supporter heel erg blij zijn. .

23-07-2010 23:50

Richard Witsche +0

Amen Anita kan gewoon een topper worden als je al zo goed bent na 1 jaar op een positie die voorheen niet de jouwe was.

24-07-2010 00:37

glob +230

Ja, met dank aan Martin jol.Dat geldt ook voor Siem, Vertongen, Enoh, v.Wiel, Aderweireld. Allemaal enorm ontwikkeld in 1 jaar Jol. Daarom super dat Jol blijft. Alleen met continuiteit in de trainersstaf kan Ajax zich doorontwikkelen. Prioriteit nr 1. Elke trainer zou 3 jaar moeten blijven en voort moeten borduren op dat wat z'n voorganger heeft neergezet. Dus na Jol komt Blind en dan de Boer en Bergkamp en dan Roy en dan De Zeeuw en dan Van der Wiel.

24-07-2010 11:21

JohnDylan +22698

Het derde doelpunt van Ajax was zeer mooi uitgespeeld door Bonevacia en Blind, elke spits had die bal erin gekregen.

23-07-2010 21:12

timmiel +0

Je moet er natuurlijk wel staan als spits..

23-07-2010 21:15

rechtsback +0

ik moet zeggen, die buitenspelers van ajax, uit de jeugd het heeft lang geduurd, maar zeegelaar komt er aan. en was eriksen was ook goed bezig vanaf de zijkant. sukkie is natuurlijk weer leuk om te zien.

sarpong moeten we echt ophouden met opstellen op een buitenpositie

23-07-2010 20:58

jarenfan +5

zag er aardig uit,maar geen tegenstand van betekenis.
een zwaluw maakt nog geen zomer.

23-07-2010 20:56

JohnDylan +22698

OP het veld stonden toch Bruma (FC Twente wilde hem huren), Vaan Aanholt (speelde in de basis bij Newcastle), Di Santo (Feyenoord wil hem huren), Matic (Ajax wilde hem twee jaar geleden kopen) en Sturridge (heeft al behoorlijk wat wedstrijden in de Premier League achter zijn naam) en die spelers zouden in de Eredivisie allen makkelijk mee kunnen en dan heb ik het nog niets eens over Essien en Obi Mikel gehad.

23-07-2010 21:14

29Ajax30 +0

Jeroen Verhoeven is nog snel bij die TurnBull. en die jongens achterin konden er niks vna bij chelsea ook die nederlanders niet al heb ik Bruma ook goede wedstrijdenn zien spelen en Kakkerlakkenamg Di Santo ehbben volg hem al een paar jaar maar hij ontwikkelt zich tog niet door wie haalt ajax mensen

23-07-2010 20:55

29Ajax30 +0

Jeroen Verhoeven is nog snel bij die TurnBull. en die jongens achterin konden er niks vna bij chelsea ook die nederlanders niet al heb ik Bruma ook goede wedstrijdenn zien spelen en Chelsea amg Di Santo ehbben volg hem al een paar jaar maar hij ontwikkelt zich tog niet door wie haalt ajax mensen

23-07-2010 20:54

29Ajax30 +0

TETETETETETE SUK. Is ook wel heel moeilijk om tegen hun wat weg te geven

23-07-2010 20:53

Donattelo +0

Suk verdient een lintje

23-07-2010 20:45

AFCA19 +0

doet suk het toch weer he

23-07-2010 20:33

leazi +0

1 van de leukere hoogtepuntjes, ERIKSEN DIE OBI MIKEL AFTROEFT EN DE BAL VEROVERD!

23-07-2010 20:30

ili +0

Het ging uitstekend. En dan zijn de beste er nog geen eens bij. Het tempo lag laag, maar er is prima gevoetbald.

Ik heb alle vertrouwen, en zal komend seizoen Aajx luid toejuichen. Dat zouden meer mensen moeten doen.

23-07-2010 20:28

leazi +0

vond het een zeer positivie wedstrijd aan ajax kant!

een paar namen hebben mij zeer aangenaam verrast waaronder sarpong en zeegelaar is tog ook een goeie speler met zeer veel potentie.

23-07-2010 20:23

Raiko +1

Wat een prut team heeft dat Chelsea zeg, het elftal van hun heeft dezelfde leeftijd als die van Ajax. Dit zegt toch wel wat over hun jeugd/reserves.

23-07-2010 20:21

iemand1993 +0

er speelde een kerel mee van 15 jaar. er speelde maar 2 spelers mee die normaal mee doen en die waren niet eens gemotiveerd. chelsea speelde in de eerste helft beter dan ajax. en dit is hun c- of d-elftal. terwijl het een b-elftal van ajax was. geloof me de jeugd van ajax is echt niet zo goed als die van chelsea

ajax speelde zeker niet slecht zonder suarez, van der wiel en een lang gedeelte zonder de zeeuw. maar zonder een spits....

23-07-2010 20:29

Raiko +1

Nergens voor nodig om Chelsea de hemel in te prijzen. Ze zijn maar in 1 ding beter, en dat is spelers kopen. Maar dat is niet zo moeilijk met zo veel geld. De jeugd van Chelsea is echt niet beter dan die van Ajax, wat een grap zeg. De beste jeugdteams in Europa zijn die van Ajax en Sporting Portugal.

23-07-2010 20:55

JohnDylan +22698

En Barcalona.

23-07-2010 21:15

Weazy +0

Jij bent cker portugees ofso je bent altijd zo pro portugees!

24-07-2010 04:09

Joery +0

Vertonghen was top vandaag. Hier zullen ze wel wat vertrouwen uit putten voor woensdag. Ik heb er zin in.

23-07-2010 20:18

rgio +0

vertonghen is een beer geworden , niet?

23-07-2010 20:16

Robertoow +1

ja echt geweldig net als vorige week

23-07-2010 20:17

grotesmurf +4

Hij is idd een hele grote jongen aan het woorden in en buiten het veld. Ik hoop dat we hem kunnen behouden tot het einde van 't seizoen.

23-07-2010 20:46

Robertoow +1

voor mij een paar positieve punten vandaag... ik vond Sarpong erg dreigend en constant gevaarlijk en voor de rest vind ik dat Jantje vertonghen een echte top verdediger aan het worden is samen met alderweireld

23-07-2010 20:15

Joery +0

Blind moet die vieze zwerversbaard eens scheren. Ziet er niet uit zeg.

23-07-2010 20:15

suarezlodeiro +0

Boeit me weinig, misschien heeft hij ook wel haar tussen zijn reet.. bleeeehh

23-07-2010 20:16

AfCa1ste +0

huh ik zit nu te kijke op rtl 7 ik dacht dat het live was

23-07-2010 20:07

jackoforajax +0

ik denk precies et zelfde

23-07-2010 20:10

ajax1981 +3136

ik ook, ben wel benieuwd naar de goal van Suk ;)

23-07-2010 20:12

Rinky +1

Niet zo heel bijzonder, hij stond op de goede plek bij een lage voorzet van rechts!

23-07-2010 20:14

mitchafca +0

is erg belangrijk hoor op op het juiste moment op de juiste plek staan.

23-07-2010 20:17

SP +0

Nee, de wedstrijd is gewoon om 18.00 uur begonnen.
RTL 7 begon toen met de voorbeschouwing en zond/zend het duel dus niet live uit.

23-07-2010 20:12

jackoforajax +0

is dit niet live kben gwoon aan et kijke

23-07-2010 20:06

lodeiro +614

Sukkiie!!!

23-07-2010 20:05

matroos81 +0

is niet live dan

23-07-2010 20:00

MoVeZ +0

Sarpong loopt zich elke x vast, heeft ie teveel naar filmpjes van Messi gekeken ofzo?!

23-07-2010 19:59

RoodWit +62

Als hij de bal krijgt dan is er wel gelijk dreiging. Dat heb ik liever dan elke keer een tikkie terug.

23-07-2010 20:02

Cobrakai +62

idd dan zie je ook wat mooi's he:D

23-07-2010 20:04

Hanneke +1

Ja, nu lijkt het wat knullig, maar jaartje verder kan hij dat lef wel gebruiken a la Elia, Robben. Ipv elke x balletje breed of terug zoals Kuyt.

23-07-2010 20:21

Sazzz +1

Afgelopen...

23-07-2010 19:57

MikeUitMokum +0

suk suk suk suk

23-07-2010 19:56

Ciedje +0

kom net binnenvallen, nog steeds 2-1 voor ons?

23-07-2010 19:55

Sazzz +1

suk voor siem

23-07-2010 19:52

Ruben72 +0

chelsea a1 zeggen ze nu

23-07-2010 19:51

Sazzz +1

alsof wij van die oudjes hebben he?

23-07-2010 19:53

matroos81 +0

je zag van de boog denken

23-07-2010 19:49

Mokum31 +6179

of keek ie naar ze rekenmachine?

23-07-2010 19:50

Mokum31 +6179

aanvang 2045 je weet wel..... the championsssssssssss...blauw zilver tv beeld met sterren

23-07-2010 19:49

Sazzz +1

jahaha, maar ik kan t nie vinden in de gids...

23-07-2010 19:51

Mokum31 +6179

O bedoel je dat...sorry ik heb geen idee...is er schaatsen? want dan worden we niet uitgezonden

23-07-2010 19:53

MikeUitMokum +0

Schaatsen in de zomer moet niet gekker worden.

23-07-2010 19:54

Sazzz +1

Nou Gerritsen vertelde voor de BIG 5 dat ze al op t ijs stond...

3-1

23-07-2010 19:57

MikeUitMokum +0

Ik geloof je gelijk. Vind het alleen raar om in de zomer te schaatsen.

23-07-2010 19:57

Sazzz +1

Ach, ze zullen goed beslagen ten ijs moeten komen he?

23-07-2010 19:58

Mokum31 +6179

Afgelopen jaar hadden we met een EL wedstrijd toch zo'n akkefietje....1e helft schaatsen...2e helft live AJAX :-)

23-07-2010 20:00

afcalegend +40

was marse-ajax onder van basten
was vanwege de winter spelen

23-07-2010 20:01

Mokum31 +6179

aaah 2 seizoenen geleden al ...bedankt

23-07-2010 20:10

oudzuid2 +7294

damn wat een kans...

23-07-2010 19:43

MoVeZ +0

vorig jaar was Fc Twente wel gewoon op de NOS.

23-07-2010 19:41

Sazzz +1

De Zeeuw erin voor Eriksen

23-07-2010 19:38

ossenaar40 +0

De zeeuw voor Eriksen

23-07-2010 19:38

MarkoAJAX +0

Jongens, weten jullie dat. Wordt de wedstrijd van woensdag uitgezonden door de nos?

23-07-2010 19:37

Mokum31 +6179

CL doet toch altijd NOS?.....hoop niet dat er schaatsen is.

23-07-2010 19:38

Sazzz +1

dit is wel voorronde...

23-07-2010 19:38

Sazzz +1

Kan t niet vinden in de programmagids online.

23-07-2010 19:40

MarkoAJAX +0

Jongens, weten jullie dat. Wordt de wedstrijd van woensdag uitgezonden door de nos?

23-07-2010 19:36

Sazzz +1

wat een schot.... Urby zeker weer...

23-07-2010 19:35

Cello +52979 moderator

Zeegelaar gaat het helaas gewoon niet redden bij Ajax. Dat mag je nu wel concluderen.

23-07-2010 19:32

Sazzz +1

Daly voor Oleguer en Urby voor Vurnon

23-07-2010 19:32

matroos81 +0

wil niet lullig doen maar hoeveel engelsen spelen er nu

23-07-2010 19:32

suarezlodeiro +0

Nu doe je wel een beetje TE lullig

23-07-2010 19:33

Sazzz +1

Normaal Terry en Lampard iig...

23-07-2010 19:35

AFCACBS410 +0

blind voor oleguer

urrby voor anita

23-07-2010 19:31

AFCACBS410 +0

urby sukkie en ozbiliz lopen warm

23-07-2010 19:28

MikeUitMokum +0

en de zeeuw

23-07-2010 19:30

Sazzz +1

kun je niet lezen... dr staat 'urby'...

23-07-2010 19:31

MikeUitMokum +0

Kan jij niet lezen er staat de zeeuw.

Hij zegt wie er warm lopen en ik zag toch zeker wel De zeeuw warm lopen.

23-07-2010 19:32

Sazzz +1

Ik kan het normaal gesproken vrij goed, maar kom van een bruiloft... misschien vandaar... sorry...

23-07-2010 19:34

MikeUitMokum +0

Als het maar gezellig was.

23-07-2010 19:35

Sazzz +1

Vooral grappig... Bruidegom die heel nerveus veeeeeel te vroeg ja zei...

23-07-2010 19:36

AFCACBS410 +0

die moet toch wel hangen...maar zie toch echt wel potentie bij hem als ik hem zo zie spelen..sterk en snel,,maar onrustig in afronding tot nu toe. vond hem eerdere seizoen bij a1 echt een topper in wording maar vorig jaar is het een beetje verkeer gegaan helaas.

23-07-2010 19:26
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.