WEER - Net als in het geval van Ola John meldde Ajax zich net te laat bij Eljero Elia. De Amsterdamse club werd maandag echt concreet voor de aanvaller van Werder Bremen, maar de Duitse club wilde toen geen zaken meer doen. Werder had maandagochtend immers vleugelaanvaller Marko Arnautovic aan Stoke City verkocht. 'Wij wilden Eljero Elia op geen enkele manier aan Ajax kwijtraken', reageert Werder-directeur Thomas Eichin tegenover Kicker. 'Omdat we net Marko Arnautovic hadden verkocht.'
In de zoektocht naar een vleugelspeler onderhandelde Ajax ook met Zakaria Labyad en John. Labyad bleek te duur en John mocht op het laatste moment niet meer vertrekken van Benfica, dankzij een blessuregolf.
Update - 9.00 uur
Werder Bremen heeft dan aangegeven dat Ajax zich een belletje kon besparen, volgens het Algemeen Dagblad hadden de Duitsers wel degelijk een strategie in gedachten. Men wilde Elia alleen verkopen en dan wel tegen vier miljoen euro. Dat lijkt niet veel, maar Ajax wilde volgens eerdere berichten alleen huren met een optie tot koop. Of dat te maken heeft met de persoonlijkheid Elia, zoals op Social Media wel werd genoemd, dat is onduidelijk.
Plaats reactie