Suarez moet slimmer worden

door MitchelP 12

Suarez moet slimmer worden

door MitchelP 12

Laatst geüpdatet

Ajax zal het tegen FC Twente moeten stellen zonder Luis Suarez. De Uruguayaanse aanvaller zit een schorsing uit van één duel en is dus komende week gewoon weer inzetbaar voor de Amsterdamse ploeg. Zaterdag moet blijken of Ajax een competitieduel kan winnen zonder de Uruguayaanse sterspeler.

Uit de statistieken van het huidige seizoen valt af te leiden dat Suarez tot nu toe bij 62 procent van alle doelpunten betrokken was. Alleen tegen Willem II en tegen oud-werkgever FC Groningen had de Uruguayaan geen aandeel in het ontstaan van doelpunten. Van de 24 doelpunten die in 12 officiele duels werden gemaakt, nam Suarez er 7 voor zijn rekening. Daarnaast zorgde Suarez voor zes assists en in twee gevallen tekende hij voor wat je de 'voorassist' op een doelpunt zou kunnen noemen.

'Het geeft aan hoe belangrijk Luis is voor dit Ajax', aldus Marco van Basten tegenover AD Sportwereld. 'Hij dupeert het team daarom ontzettend met zijn schorsing die totaal onnodig is. Van zijn vijf gele kaarten hebben vele helemaal niets met voetbal te maken. Tegen Vitesse bleef hij bakkeleien met een tegenstander toen de bal al weg was. Tegen Heerenveen ging hij op de bon voor applaudisseren en woensdag tegen Heracles had Suarez na de 2-1 gewoon terug moeten lopen naar de middenlijn. Dan hadden we weer snel door kunnen voetballen.'

Lees verder op:

Lees meer over:
Plaats reactie

geronimo +4

Suarez is net als van Basten in zijn tijd.

02-11-2008 00:15

Liefhebber +1

haha, en dat zal je m niet afleren. Ik denk dat hij dat altijd blijft houden. In Nederland hebben we er een hekel aan en daardoor wordt het extra benadrukt en werkt het tegen m. In andere landen (spanje, italie, engeland) lopen er veel meer van dit soort types rond en zal hij r vaker mee wegkomen. Ik vind het ook wel zn charme, tis gewoon n btje n straatrat uit zuid-amerika, mooi toch??

01-11-2008 22:11

esccobar +0

ben beniewd naar martina vanavond....hopen dat hij het egt goed gaat doen..en siem de jong moet ook veel beter kunnen..

01-11-2008 11:16

niels020 +0

Hij heeft in 8 wedstrijden 5 gele kaarten gehaald :S en dat voor een aanvaller !!

01-11-2008 11:03

Kokkie0341 +0

dat wel, maar door die zelfde actie ben je hem nu kwijt tegen twente waar je hem had kunnen gebruiken, plus dat ze vorige gele kaarten voor mekkeren en irritant gedrag gewoon onnodig waren, hij heb dat niet nodig, als die ze voeten laat spreken is die op z'n best en dat hoort die te doen...

01-11-2008 10:41

migilo +2

Door de actie van Suarez win je wel die wedstrijd, zo kan je 't ook zien.

01-11-2008 10:32

AFCA08 +0

zit wel wat in ....

maar de volgend wedstrijd dan ????

01-11-2008 10:42

suske +25

Die hadden we ook zonder die gele kaart wel gewonnen en dan hadden we van avond Suarez er gewoon bij gehad al hoewel ik ook wel een groot vertrouwen heb in martina!!

01-11-2008 11:23

BvdPloeg +0 editor

ik vraag me af of we gewonnen hadden als Van den Bergh mocht blijven staan.. het is niet goed te praten maar ik denk dat het wel degelijk de angel uit Heracles heeft gehaald en dat Ajax daarom die laatste 10 minuten simpel kon uitvoetballen...met Van Den bergh waren het nog hectische minten geweest.

Hopen dat Suarez slimmer wordt. Hij is zo goed, die slimme ontwikkeling komt wel!

01-11-2008 11:31

Marcajax +0

Wat een gelul. Het werd eerst 2-1 voor ons aller. hierna viel die rode kaart. dus we hadden waarschijnlijk wel gewonnen zonder die rode kaart. Mja. Dan was het wellicht geen 3-1 geworden.

01-11-2008 13:48

ranger +0

ook westrijden verloren door zijn aktie

01-11-2008 15:34
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.