Sjaak Swart en Keje Molenaar huichelaars

door anita62 14

Sjaak Swart en Keje Molenaar huichelaars

door anita62 14

Laatst geüpdatet

Als Ajax ergens voldoende aan heeft, dan is het wel de hoeveelheid huichelaars in en rond de club. Het interview met Sjaak Swart en Keje Molenaar bij Studio Voetbal gezien? De ene verkoopt ieder Ajax-talent nog voor het zich kan ontwikkelen, omdat het geld oplevert. De ander wil zo graag in dat rode pluche zitten, dat hij nu loopt te draaien en te liegen dat het een lieve lust is. Huichelaars, Ajax heeft er al genoeg en daar voegen jullie niets positiefs aan toe!

Je kon de laatste weken geen krant openslaan, geen radio programma beluisteren of TV uitzending bekijken of het thema ging wel over de totale ineenstorting van Ajax. Allerlei deskundigen of voor die dag zelfbenoemde experts buitelden over elkaar heen om aan te geven wat er allemaal fout zat en wie er dienden te vertrekken. Uw columnist deed daar gretig aan mee en gaf u al namen prijs om de ontspoorde Ajax sneltrein weer op de rails te krijgen.

Maar toen ik vorige week bij Studio Voetbal Keje Molenaar en Sjaak Swart bij Nederlands meest kritiekloze journalist - alhoewel dat laatste woord in zijn geval een belediging is aan de mannen en vrouwen, die hun vak als kritische volgers van de sportwereld wel serieus wensen te nemen, dus dien ik correcter te schrijven: de Ajax kontlikker - Jack van Gelder zag om wat over Ajax te keuvelen, kon ik alleen maar denken: wat een stelletje hypocrieten.

Van Keje Molenaar is bekend, dat hij diep in zijn hart voorzitter of technisch directeur van Ajax wenst te worden. Wie zich zijn uithaal naar Ajax van een aantal jaren geleden herinnert, toen Louis van Gaal de functie kreeg en niet deze verder slimme en intelligente advocaat uit Volendam, weet hoe diep de frustraties zitten.

Keje, zeg gewoon dat jij van mening bent, dat je uur is gekomen en speel geen dubbelspel. Misschien zou je wel de kwaliteiten hebben, maar op sociaal vlak mis je de noodzakelijke eigenschappen. Met je gekonkel vorige week bij Studio Voetbal betoon je je in ieder geval een waardig opvolger v

Lees meer over:
Plaats reactie

micky +1

Wat een droeftoeter is dat toch
Zowel Molenaar als Swart kwamen mij ook goed over in dat interview.
Het lijken mij wel de juiste mense voor Ajax
Maar deze meneer lijkt er een hobby in te hebben om altijd mensen af te lopen kraken.
En dat zonder enig bewijs

30-10-2007 07:32

Stryker +0

Waardeloos artikel van deze brulaap. Molenaar komt juist over als integere ajacied als hem om zijn mening wordt gevraagd. Tevens zegt hij louter verstandige zaken over Ajax. Ook de feiten ontbreken mbt de zogename verkoopdrift van Sjaak Swart.

30-10-2007 07:22

krullie +1

Zal wel te maken hebben met ut weer, dan worden meer mensen negatief en depressief....

30-10-2007 07:54

rob2304 +0

Wat betreft Sjaak Swart, heeft ie in mijn ogen een beetje gelijk.
Hij kwam inderdaad als een mee-prater over.
Wat betreft Molenaar, ik hoop dat hij onze nieuwe voorzitter wordt.

30-10-2007 07:54

AJAXALMERE +0

Hoe kun je nu een Ajax hart hebben en spelers begeleiden bij Ajax om ze naar het buitenland te brengen??????

30-10-2007 08:21

anita62 +0

Van de Rijt leegt de vinger op de zere plek. Swart is een intrigant en Molenaar wil zo graag op het pluche dat hij zich in allerlei bochten wringt.
Hier denken jullie dat hij een redder is. Waar is dat op gebaseerd?

30-10-2007 08:29

leike +0

geld geld....GELD dat verdomde GELD

30-10-2007 08:38

RobT +0

Beste Anita62,

Ik vind de stukjes van P van de Rijt ook meestal kloppend, maar vind dit ook weer een voorbeeld van te veel tegen ergens aan willen schoppen!
- Molenaar: Het is duidelijk dat hij een functie ambieert, maar waarom noemt Peter dit zoeken naar het pluche? Het kán idd, maar geef hem het voordeel van de twijfel. Hij komt uit de voetbalwereld en zal het beter doen dan de huidige heren Ballen 1e klas! Hij viel Jaakke niet af, omdat hij die functie niet ambieert. Hij had wel goed kritiek op Fontein: Die moet eigenlijk de baas zijn, maar is dat niet. Molenaar wil wel de baas worden. Voor mijn part creeer je een nieuwe functie ernaast voor Fontein als commerciele man. Geld is geld, dat hebben we nat. wel nodig!

30-10-2007 09:08

RobT +0

- Swart: Die beschermt idd zijn vriendjes, maar het is duidelijk datie wel van de club houdt toch (ook al ken ik hier niet zozeer de historie als P die ken). Swart snapt het in mijn ogen niet. Die bestuurlijke en organisatorische oorzaken die aan het wanbeleid bij Ajax ten grondslag liggen daar heeftie geen kaas van gegeten. Hij had het alleen maar over technisch beleid!

30-10-2007 09:11

MokumExtremist +0

Blijft staan dat die hockey homo op moet rotten!

30-10-2007 09:20

ajacied2007 +0

Ik ben het hier echt niet mee eens, iedereen weet dat je in een betaald voetbalorganisatie en in een profesioneel bedrijf, wel eens moet draaien om de feiten omdat deze nog niet naar buiten moeten komen je denkt toch niet dat keje in een keer alla een wilders gaat roepen ik moet de nieuwe voorzitter worden als die zelf ook nog gewoon een andere baan heeft.

30-10-2007 09:32

geronimo +4

Ben ook nog steeds van mening dat Jaakke weg moet en als het kan Fontein aanhouden om vette sponsors binnen te halen.(hij moet niet over voetbal praten).

30-10-2007 10:31

mike117 +0

dit is wel heel erg gecharcheerd maar wat sjakie betreft heeft ie gelijk als die gasten net zoals cruijff alles roepen moeten ze maar is als trainer aan de slag gaan, maar datkunnen ze niet want als ze dan 1 wedstrijd verliezen vallen ze door de mand want als je ze hoort praten verliezen ze nooit en weten ze alles beter!

30-10-2007 18:29

tonny +0

ik ken de mensen niet zo danig dat ik er een mening over kan geven maar ik geloof het wel dat swart voor zijn eigen belang daar zat

30-10-2007 17:01
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.