Roger koos Ajax vanwege CL

door Jelle 8

Roger koos Ajax vanwege CL

door Jelle 8

Laatst geüpdatet

Ajacied Roger Garciá geeft in een gesprek met Sportweek aan dat hij in eerste instantie koos om voor Ajax te gaan voetballen omdat hij er vanuit ging dat de Amsterdammers zich zouden kwalificeren voor de Champions League.

Na de uitschakeling tegen Kopenhagen was hij dan ook zwaar teleurgesteld. “Omdat we uit al van ze hadden gewonnen en zó goed begonnen aan de thuiswedstrijd heb ik er niet echt rekening mee gehouden dat het mis zou kunnen gaan,” laat hij weten.

“Als het dan toch misgaat, dan weet je dat je verder moet. We moeten er nu zelf voor zorgen dat we verder komen in de UEFA Cup. Dan worden de tegenstanders vanzelf groter,” aldus Roger.

Vanavond zal de Spanjaard hoogstwaarschijnlijk zijn opwachting maken in de basiself van trainer Henk ten Cate voor het duel met zijn voormalige club Espanyol. Kenneth Perez zal hierdoor, afgaande op de laatste training, plaats moeten nemen op de bank.

Lees meer over:
Plaats reactie

antikak +0

soms zit het mee, soms zit het tegen! Waar hij nu misschien wel achter is gekomen, is dat hij ondanks het missen van de champions league toch bij de mooiste club voetbalt!!

30-11-2006 17:18

Ben +0

Terwijl die in fifa07 zo goed is :D

30-11-2006 16:52

Jeff +0

@ ikke



Ja Roger heeft 1 hele goede wedstrijd gespeeld en Maduro heeft 15 waardeloze wedstrijden gespeeld. Maduro is een groot talent, maar je moet gewoon eerlijk zijn dat hij op dit niveau nog niet goed genoeg is

30-11-2006 16:51

Ben +0

Roger op dit moment denk ik, ik snap iig niet waarom ie niet meer speelt dan MAduro, die bakt er op t moment ff niks van

30-11-2006 16:50

Jeff +0

Hehe 2006-11-30 16:26:37
wie is er nou bter ? roger of maduro,?







Wat is dat nou voor vraag. Natuurlijk Roger! Maduro is traag, sloom en daardoor verdwijnt zijn techniek volledig. Maduro moet nog heel veel doen om een speler te blijven van Ajax. Middenveld met Gabri-Roger en Sneijder is perfect. Volgend jaar gaat waarschijnlijk Sneijder daarvan af en dan moeten Davids en Seedorf komen

30-11-2006 16:48

Bakelsevv +0

Roger vind ik

30-11-2006 16:34

Hehe +0

wie is er nou bter ? roger of maduro,?

30-11-2006 16:26

jord +29

tuurlijk, aim high, maar roeien met de riemen die je hebt.

30-11-2006 14:57
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.