Geruchtenmolen: 'Dolberg op lijstje bij Real Madrid'

door Bart Veenstra 178

Geruchtenmolen: 'Dolberg op lijstje bij Real Madrid'

door Bart Veenstra 178

Laatst geüpdatet

De geruchten nemen toe nu veel clubs langzaam maar zeker weer gaan beginnen aan een nieuw seizoen. Om die reden plaatst Ajax Showtime nu niet wekelijks, maar dagelijks een Geruchtenmolen. Deze start elke week met een nieuwe portie roddels op maandag, waarna er dagelijks geruchten worden toegevoegd.

Zaterdag
Real Madrid verkocht deze week Alvaro Morata aan Chelsea en wil nu Kylian Mbappé halen als nieuwe spits. Mocht het de Madrilenen niet lukken om de Fransman weg te halen bij AS Monaco, richt de Spaanse landskampioen zich op onder meer Kasper Dolberg, zo schrijft Diario Gol. Andere namen die op het lijstje staan, zijn Pierre-Emerick Aubameyang, Marcus Rashford, Timo Werner en Domenico Berardi.

Vrijdag
Ajax gaat volgens MTV Sportin de zeventienjarige Fin Saku Ylätupa vastleggen. De speler staat in eigen land te boek als een groot talent en zodra hij achttien wordt zal hij een officiële ondertekening van zijn contract tekenen bij de Amsterdammers. Dit zal naar verluidt rond augustus zijn. Voor nu is er een mondeling akkoord. Inmiddels heeft Ajax het officieel bevestigd.

Donderdag:
Volgens Voetbal International en De Telegraaf is Ajax al nagenoeg rond met de Braziliaanse aanvaller Richarlison, maar naast AC Milan blijkt ook Manchester United geïnteresseerd in het talent. Waar in de kranten gesproken werd over een transfersom tussen de twaalf en vijftien miljoen euro, noemt Calciomercato een bedrag van twintig miljoen euro.

Woensdag:
De Bulgaar Bozidar Chorbadzhiyski zou weleens de nieuwe centrale verdediger van Ajax kunnen worden. Volgens Tuttomercatoweb zou Ajax de speler van CSKA Sofia nauwlettend in de gaten houden en bovendien zou er al contact zijn geweest.

Ajax kan fluiten naar de diensten van Moise Kean. De aanvaller van Juventus mag uitkijken naar een nieuwe, tijdelijke werkgever, maar zal niet worden uitgeleend aan een club buiten Italië. Bologna zou op pole position staan om het talent te stallen, zo weet La Gazzetta Dello Sport.

Dinsdag:
Volgens het Braziliaanse ESPN heeft Ajax vanmiddag een nieuw bod uitgebracht op Richarlison de Andrade (Richarlison) van Fluminense. De Amsterdammers zouden nu 11 miljoen euro over hebben voor de twintigjarige spits, daar waar men eerst 9 miljoen euro had geboden.

Volgens het medium heeft Ajax dinsdagmiddag met een aantal afgevaardigden afgesproken met Fluminense. Verwacht wordt dat Ajax tot 12 miljoen euro (44 miljoen Braziliaanse real) zal gaan. Dit bod zal later in de week worden gedaan, indien nodig.

Ajax zou de selectie graag versterken met Dennis Johnsen. De negentienjarige Noor van SC Heerenveen wordt in Friesland gezien als opvolger van Sam Larsson, maar daar wil Ajax graag een stokje voor steken. Omrop Fryslân meldt in de persoon van Arjen de Boer dat de Amsterdammers de vleugelspeler graag zien komen.

Volgens het Italiaanse Sky Sports is Ajax nog altijd geïnteresseerd in Moise Kean, aanvaller van Juventus. Hij heeft een contract tot 2020, maar dat zou de interesse niet verminderen. Naast Ajax zou ook Feyenoord interesse hebben in Kean. Of het om een koopdeal of huurdeal zou gaan, is niet bekend. PEC Zwolle leek eerder de nieuwe bestemming te worden van de spits, maar dat lijkt van de baan.

Maandag:
Ajax zou in de zoektocht naar een nieuwe buitenspeler opnieuw zijn uitgekomen bij Christian Pavon. De rechtsbuiten van Boca Juniors, die begin 2017 al werd benaderd door Ajax, staat nu weer in de belangstelling van de Amsterdammers, maar kan ook rekenen op interesse van onder meer Zenit Sint Petersburg en Monaco. Dit meldt Manu Martin, sportjournalist van Deportea.

Joshua Zirkzee zou aansturen op een vertrek bij Feyenoord. De zestienjarige jeugdspeler, die een jaar geleden overkwam van ADO Den Haag, kan naar Ajax, PSV en meerdere buitenlandse clubs. Dit meldt Varkenoord Watch. Vorig seizoen wist de aanvaller in 27 wedstrijden voor diverse elftallen 33 keer te scoren. Dimitri Koopman, hoofdredacteur van FR12.nl, laat via Twitter weten dat Zirkzee hoogstwaarschijnlijk naar Arsenal zal vertrekken.

Lees meer 'De Geruchtenmolen':
Week 22: Ajacieden volop gelinkt
Week 23: Muric, Dolberg en Munir
Week 24: Tete, Kadioglu en USA
Week 25: Raiola, Sneijder en Mas
Week 26: Inter en Ajax 500k uit elkaar
Week 27: Ajax biedt op Rigoni
Week 28: Ajax biedt 14 miljoen op Munir

Lees meer over:
Plaats reactie

Finalvoetbal +0

Zijn er op zondag en maandag geen nieuwe geruchten geweest?

24-07-2017 11:04

ajax1981 +3136

Zou Real Madrid met de verkoop van Danilo (verdediger) voor 35 miljoen schulden gaan aflossen?

23-07-2017 18:36

NouridolbergNeres34 +1912

Off topic: wedstrijd Nice - Ajax woensdag word uitgezonden op Ziggo sport en op Eurosport.

23-07-2017 01:59

3*stars*3 +23545

Eurosport? Apart maar thanks voor de info.

23-07-2017 16:17

NouridolbergNeres34 +1912

Ja klopt vreemd. Kwam toevallig voorbij op de reclame dacht meld het ff hier.

23-07-2017 16:48

Panama +0

Die gaat naar chelsea haha

23-07-2017 01:42

Jtafcajax +99

https://twitter.com/angelomangiante/status/888876763379617792

Nog meer concurrentie voor Richarlison.
Ben benieuwd of die naar Ajax komt.

23-07-2017 00:05

EVH +8

Zodra de komt van Richarlison 100% is mogen ze hem hebben voor 40 miljoen exclusief bonussen en dan willen we ook nog de twee grootste talenten

22-07-2017 14:50

Eastwood +0

Leiden ze daar zelf nog wel spelers op?

22-07-2017 14:09

Hziyech14 +0

Jawel maar die hebben ze net verkocht die kopen ze over 2 jaar weer terug.

22-07-2017 17:42

AFCAsphere +9

Haha, echt hè. Puur kopen, kopen en nog eens kopen. Of het uiteindelijk een succes word of niet, dat zien we vanzelf wel. En die jeugdopleiding? Oh, well... dat boeit niet zoveel.

22-07-2017 19:46

Labrador +10

Niet alles blind geloven. 9 van de 10 geruchten zijn om te lachen

22-07-2017 13:03

ajaxfanmarcel +1469

Ik wordt een beetje moe van die supporter of fans die steeds om Sneijder zit te zeuren. Ajax zijn middenveld is in bijna niet veranderd. Alleen klaassen is weg. Door sneijder te halen zit je frencky de jong of donny van der beek in de weg. Wat ik nu juist de voorkeur geef. Die jongens zijn feis onbevangen en hebben de wil om zich te bewijzen. Dat hoeft sneijder niet diw heeft alles al berijkt. Kont hij naar nl is het om te afbouwen dan gaan ze vaan op halve kracht of tempo wat ik trouwens al erg laag vindt bij sneijder laatste jaren.

22-07-2017 12:40

L8 +0

Anderzijds heb je nu slechts 4 Eredivisie waardige middenvelders, waarvan de Jong weinig ervaring heeft en van de Beek niet bijster veel meer heeft dan de Jong aan ervaring. Ervaring doe je op door te spelen, dat is een feit. Echter mag je van deze jongens eisen en verwachten dat ze een heel seizoen goed presteren? Ik verwacht dat Schone het stokje meer en meer aan de Jong over gaat geven en dat is prima, maar ook van hem verwacht dat het wat minder zal worden op ten duur. Het zou toch lekker zijn om een ervaren middenvelder die er meteen staat bij te hebben.

Echter zit ik er niet op te wachten dat Ajax door Sneijder wordt gebruikt om een half jaar te overbruggen totdat hij naar Amerika kan en gaat, daar is de club te groot voor.

22-07-2017 13:31

meerzicht +939

Helemaal met jou eens

22-07-2017 13:46

Ajax27 +19221

Klaassen is weg, Riedewald zo goed als weg en Nouri helaas weggevallen. Dat zijn 3 middenvelders die weg zijn, niet maar 1. Sneijder heeft nog steeds meer tempo dan een Schone en zou perfect als nummer 6 de spelbepaler kunnen worden, zonder dat ie tientallen meters op en neer hoeft te rennen. als je een middenveld zou kunnen hebben met Ziyech, Sneijder en vd Beek zou dat geweldig zijn. Maar volgens mij heeft Sneijder hier helemaal geen behoefte aan. Feit blijft dat er zeker wel een middenvelder bij mag.

22-07-2017 13:47

Redrum +96213

Real denkt hier ff lekker goedkoop te komen shoppen nadat ze zelf een wisselspeler voor 80 miljoen verkocht hebben. Onze Marc is gelukkig niet gek.

22-07-2017 11:57

DannyK +1

101 miljoen voor die koninklijke

22-07-2017 12:40

Redrum +96213

Precies!

22-07-2017 13:31

Ajaxbrl +13863

Niet doen Kasper!

22-07-2017 11:43

ovdw +34

Elke, zichzelf respecterende topclub heeft Dolberg op een lijstje staan...

22-07-2017 11:41

footietsar +170

Dolberg is lang niet klaar voor RM. Ik zie dit niet gebeuren.

22-07-2017 11:03

GvanderK +2750 moderator

60 miljoen

22-07-2017 10:26

Suarez16_ +9304

90 miljoen. Ze betaalde al 45 miljoen voor een 16-jarige snotaap.

22-07-2017 10:44

Bensco +7175

Het is even lastig terugvinden in de app maar het ging over de werkwijze van clubs als Porto. Heb effe wat research gedaan en ben er achter gekomen wat nu precies de werkwijze van deze club is. Wat porto doet is eigenlijk handelen in kwantiteit ipv kwaliteit. De club heeft elk jaar 2 doelstellingen: positief transferbudget behalen door spelerhandel en plaatsing CL om een competitief team te blijven. Om dat eerste doel te bereiken is Porto samenwerkingen aangegaan met Vitória Guimarães, CS Marítimo alsmede FC Paços de Ferreira en Estoril waar men op grote schaal spelers vandaan haalt om binnen te halen. Porto heeft als groot voordeel dat men dezelfde taal spreekt, makkelijk aan werkvergunningen kan komen en de cultuur vrij veel overeen komt. Er zit geen filosofie achter maar pure handel. Poto heeft soms wel 50 tot 60 spelers in dienst en hoopt op enkele transfers van 30 miljoen zoals bv rodríguez (45 mil), hulk (40 mil), falcao (40 mil) en Martinéz (35 mil) maar ook bulk deals van 5 spelers voor enkele miljoenen behoren tot de optie. Het is puur spelerhandel wat ze doen, heeft nauwelijks nog met voetbal te maken. Voor hun is dat slechts bijzaak.

22-07-2017 01:06

Redrum +96213

Ook al zon fijne club dus

22-07-2017 10:45

ajaxminimax +5471

Rtv Utrecht meldt dat sneijder in gesprek is met Utrecht. Dan zal je toch zeggen dat wanneer Ajax zich meldt echt goede kans maakt om hem te halen. Ik zal het doodzonde vinden als die opeens naar een cluppie als utrecht gaat

21-07-2017 17:14

Eastwood +0

"...in gesprek is met Utrecht". Waarover dan? Kan ook over de beroerde koffie in de Utrechtse kantine gaan.
Ik zie hem daar niet gaan voetballen.

21-07-2017 21:51

AFCAzef6 +0

Sneijder volgens RTV Utrecht aan het onderhandelen over een transfer naar FC Utrecht...

21-07-2017 17:13

Stiebio +0

duurt wel lang voor de transfer van de Braziliaan wordt bevestigd

21-07-2017 16:36

Petervandersluis +0

Gebeurt waarschijnlijk vanacht, heet nieuws kwam ook steeds 's nachts

21-07-2017 18:41

Hammerzeit +147

Sneijder nog!

21-07-2017 15:21

AjaxIsBeast +5975

Nu Sneijder nog!

21-07-2017 15:09

Wiet1900 +10

Sneijder!!!!

21-07-2017 14:23

mvdk +44279 moderator

De laatste geruchten beginnen nu wel te kloppen:p. Dat maakt dit rubriekje toch weer iets interessanter.

21-07-2017 14:14

AFCA. +3283

Die Marc kan toch prima onderhandelen vanaf zijn jetski ;-)

21-07-2017 14:11

ram +7283

Alleen voor z'n naam zou ik hem al halen

21-07-2017 13:57

Ozymandias +159568

Een Finse vriend van mij zegt dat hij qua type vergelijkbaar is met Bojan en als het grote talent van de Finse competitie wordt gezien (al zegt dat natuurlijk niet zo veel).

21-07-2017 13:28

dezeman +0

@redactie De bron voor het bericht over Saku Ylätupa is gewoon MTV Sport, zonder "in" er achter. De "in" achter Sport geeft bezit aan, net als een "s" in het Nederlands.

21-07-2017 13:05

Starkoo +367

Saku Ylütupa goh doen ze aan FIFA bij Ajax, heb hem daar bij een engelse club gehaald niet echt heel goed in FIFA traint wel snel, maar misschien in het echt stukken beter!

21-07-2017 13:08

RaynoFischer +18

Zegt niet altijd veel, onbekende speler of zit er net in misschen het algemeen en zijn de stats laag ....
Sanchez zijn stats bijvoorbeeld waren ook niet bepaald geweldig :p

21-07-2017 13:09

Thijsson +0

Dat is knap want hij zit niet eens in Fifa..

21-07-2017 13:17

Thijsson +0

Mijn fout, hij zat in Fifa maar is er ondertussen weer uitgehaald. Je kan dus wel met hem gespeeld hebben, excuus!

21-07-2017 13:19

Eastwood +0

Gescout door Jari?

21-07-2017 13:05

FCKUNST +135

Ajax is druk bezig om hun

21-07-2017 12:47

RaynoFischer +18

De u19 is best cultuureel idd nu :p
Waarschijnlijk deze Fin
Een Deen
Een Braziaan
2 Hongaren
Een Roemeen.
Poolse en Kroatische keeper geloof ik of komt die bij jong?

Nog nooit zoveel verschillende nationaliteiten in een jeugdteam gezien Haha

21-07-2017 12:43

Ozymandias +159568

De Kroatische keeper begint volgens mij direct bij Jong Ajax maar pas in de tweede helft van het seizoen aangezien hij eerst nog 18 moet worden.

21-07-2017 13:37

RaynoFischer +18

Aha oké, Thanks :)

21-07-2017 13:35

Redrum +96213

Dan denk je toch meteen: de nieuwe Jari? ;)

21-07-2017 12:47

Rood Gevaar +0

iemand die die Finse speler kent?

21-07-2017 12:46

CPLP +0

Club:HJK Helsinki
Geb./leeftijd: 4 aug. 1999 (17)
Nationaliteit: FinlandFinland
Lengte: 1,70 m
Positie: Schaduwspits
Contract tot: 31.12.2018
Spelersmakelaar: bekend - speler onder 18
Act. international: FinlandFinland O18

21-07-2017 12:49

CPLP +0

Nevenpositie:
Linksbuiten
Rechtsbuiten

21-07-2017 12:50

RaynoFischer +18

Doei United!, Richarlison is vrijwel zeker van ons ;)

21-07-2017 10:51

afca1985 +21457

Volgens Marca wordt Real Madrid opeens gelinkt aan Dolberg, nr 2 op het lijstje achter Mbappe

21-07-2017 10:00

grannig mokum1 +1

Nog niet naar buitenland ff nog een jaar of 2 bij ajax blijven

21-07-2017 10:46

Sander14 +1

minimaal 80 mil vragen

21-07-2017 12:49

3*stars*3 +23545

Ik ga er alvast van uit, dat dit laatste seizoen van Dolberg gaat worden.
Alles daarboven is mooi meegenomen.
Dan hebben we volgend seizoen Richarlison/Cassierra voor spitspositie.

Zag trouwens dat sommige mensen begonnen te zeiken over hem omdat hij niet geweldig was in de voorbereiding maar die staat er gewoon, als het om de punten gaat.

21-07-2017 13:21

Wonderkind +0

Gelukkig kan Huntelaar hem uitleggen dat dit geen goed idee is.

21-07-2017 12:55

Voetbalverstand +836

Linkerbaaaaaaan

21-07-2017 03:40

Johnvanessen +193

GOAAAAAL RICHARLISON!

21-07-2017 01:26

luiszwaaris +0

Pardon? Doe normaal !

21-07-2017 00:50

luiszwaaris +0

Heb wel vertrouwen in deze jongen

21-07-2017 00:39

luiszwaaris +0

Deze is binnen, nu achterin ah matsko

21-07-2017 00:32

ajaxminimax +5471

Die is dus zo goed als binnen! Nou volgas achter een linksback aan.

21-07-2017 00:32

Stefanaladin +966

Ajax rekent op tekenen van 5-jarige contract 12 miljoen. meldt Verweij op twitter zojuist!

21-07-2017 00:28

AsensioAFCA +0

Richarlison om half 1 vanacht gewoon in de basis bij fluminense

20-07-2017 23:44

Panama +0

Ben benieuwd of Verweij nog met een update komt vanavond

20-07-2017 23:00

Toekomst1900 +2

Heb zelf idee dat Verweij afgaat op bronnen vanuit Brazilie. Heb namelijk idee dat hij van Ajax zelf 'niets' weet! Schiet niet met hagel, maar nu wel 'bronnen om de club' noemen...

20-07-2017 23:26

insectenverdelg +23512

waarf Veewij vorig jaar ongeveer de onderhandelingen zelf deed en na r persbericht Overmars inlichtte? lijkt t wel of ze dit jaar echt niemand erbij laten. toch Zal een Telegraaf en VI niet zomaar berichten, dus er is weldegelijk iets aan de hand. net als met Riedewald en Palace.

20-07-2017 23:53

afca4eva +5957

waarschijnlijk wel. Al zal het wel weer een teleurstellende update zijn :p

20-07-2017 23:37

X-RaY +3

Mag toch aannemen dat de tg en VI geen lulverhaal ophangen wat betreft de transfer.

20-07-2017 22:39

J00DT0TMIJND00D +0

Geruchtemolen: Ook PSV geïnteresseerd in Richarlison..

Bron: Ik spreek uit ervaring.

20-07-2017 22:14

AFCA-B93 +5488

Ik wil meer updates!

20-07-2017 21:39

lieuwek +0

Off topic, wie weet hoeveel van de Ajax dames in de basis staan van Oranje?

20-07-2017 20:22

jwbAFCA +8

Voor vrouwen voetbal verwijs ik je naar oranje leeuwinnen.nl. Dit is een Ajax forum. En owja, voetbal is een mannen sport ;)

20-07-2017 20:58

lieuwek +0

Aangezien dit een Ajax forum is, stel ik een vraag die over Ajax gaat.

20-07-2017 21:02

Biss +10390

Voetbal is voor iedereen

21-07-2017 06:07

Ferd +38589

en owja, jswAFCA is een 'male chauvinistic pig' die enkele lichtjaren achterloopt ;)

21-07-2017 14:05

Maxwell_5 +6977

1. Van Lunteren

20-07-2017 21:16

AsensioAFCA +0

Deed Boilesen nog mee bij de Deense dames tegen Nederland ? ;)

20-07-2017 23:27

jackwolf +4

Nee alleen Boy

20-07-2017 23:34

Oordopjes +1

No stress mensen volgens AFCAHEADLINS is het al 8 uur geleden al rond! Zeca hoor! No stress!

20-07-2017 19:56

MBAFCA11 +1617

Dit is sarcasme lijkt me, na alle berichten hier

20-07-2017 20:03

Mokum31 +6148

Wat denk jezelf?

20-07-2017 20:35

vanreenen +10321

Wel opvallend dat buitenlandse topclubs de transfer berichten van Ajax lezen op Ajaxshowtime.
Lekker goedkoop om te zien welk talent Ajax op het oog heeft. Daarom vind ik het prettig om te lezen dat de gelederen bij Ajax vrij gesloten zijn met berichtgeving over nieuwe aankopen.
Niet leuk voor ons, maar wel noodzakelijk naar nu blijkt.
Trouwens enkele jaren geleden al gelezen dat o.a. Man.United en andere topclubs in Nederland mensen hebben die hun oor en oog te luister leggen bij alles wat Ajax van plan is aan te kopen!

20-07-2017 19:19

DappreStryder +0

Er zal best het een en ander doorgegeven worden, maar diezelfde berichten zullen ze van 50 of meer andere clubs te horen krijgen.. Uiteindelijk belanden al die berichten op een grote hoop en moeten ze alsnog zelf scouten en bepalen wie ze willen kopen... Daarbij, Ajax is totaal geen bedreiging voor United. Ajax kan deze speler kopen en als United hem dan over een jaar wil hebben, komen ze hem vanzelf lachend wegkopen hier.. Het is niet zo dat Ajax strijd om de nieuwe Neymar's van deze wereld... We zitten enkele niveaus onder United en de spelers die wij willen, zijn nu nog niet interessant voor United.

20-07-2017 19:30

davidoff +0

yep, daarom erger ik me ook aan sommige mensen die liever gister dan morgen spelers willen zien tekenen.....!
een spreuk uit mijn fanatieke supporter verleden heeft ook betrekking op deze periode van geruchten........: Wie niet weet praat, Wie weet praat niet!!!

20-07-2017 19:34

Suarez16_ +9304

Hoe maak jij dit hier uit op?

20-07-2017 19:40

Bensco +7175

Hahaha denk jij dat grote clubs hun spelers scouten door ajaxshowtime af te gaan? Als dat zo is waarom heeft barcalona v.d vaart nog niet getekend dan?

20-07-2017 20:07

davidoff +0

als die jongen een beetje koppie heb dan komt ie gewoon naar ajax. maar denk eerder dat dit faker dan fake news is. denk dat het al in kannen en kruiken is.

20-07-2017 18:32
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.