'Inter wil Meleg wegkapen voor Ajax'

door BvdPloeg 13

'Inter wil Meleg wegkapen voor Ajax'

door BvdPloeg 13

Laatst geüpdatet

Dejan Meleg lijkt snel Ajacied te worden, maar volgens Italiaanse media wil Inter daar een stokje voor steken. De club van Wesley Sneijder wil verjongen en heeft Meleg zeker op het lijstje staan volgens CalcioMercato. Technisch directeur Corso Vittorio Emanuele hoopt de leeftijd in Milaan wat naar beneden te halen met jong talent. Ricky Alvarez, Poli, en Obi Juan worden zijn al in Italië, maar bij Meleg gaan de alarmbellen rinkelen.

Ajax liet de Serviër vorige week meetrainen en dat leverde hem een contract op. Echter, is nog niet alles in kannen en kruiken omdat de voorzitter van Vojdovina, zijn oude club, in de weg ligt. Hij wil de hoofdprijs en ook zaakwaarnemer Stankovic zou een negatieve rol spelen bij een directe overgang naar Ajax. (foto: VI-images)

Lees meer over:
Plaats reactie

Raiko +1

Alleen mensen die hun carrière naar de knoppen willen helpen gaan naar Inter. Ik snap werkelijk niet waarom spelers naar zo'n club willen.

16-04-2012 08:41

Cello +52979 moderator

Het zal me eigenlijk een worst wezen of Inter wel of niet interesse heeft.
Het gaat uiteindelijk om wat wil de speler zelf...daar gaat het om. En wat is belangrijk voor de speler.

Interesse van topclubs voor jeugdspelers betekent namelijk niet altijd dat je als Ajax kansloos bent. Daar zijn ook genoeg voorbeelden van....de makkelijkste is Christian Eriksen misschien wel. Die had ook de complete Europese top voor het uitkiezen, maar koos toch uiteindelijk voor Ajax, de opleiding èn een geleidelijke en degelijke opbouw van zijn carriere.

We zien het wel. En als zo een speler nu al aan de centjes denkt dan ben je toch al op voorhand kansloos, want er zijn genoeg clubs die meer kunnen en willen bieden.... zo is het nu eenmaal.

15-04-2012 19:27

ajax4ever01 +13

Ajax kan voortaan beter die berichten omtrent eventueel aantrekken van talentjes binnenskamers houden want die italianen en engelsen houden ajax constant in de gaten omdat ze blijkbaar bang zijn als we sterker gaan worden

15-04-2012 14:13

Frank e +114

die andere clubs zijn niet gek die hadden hem natuurlijk ook allang gescout en daarnaast als zo'n manneke bij ajax meetrained dan weet iedereen ook wel hoelaat het is

15-04-2012 17:05

JohnDylan +22581

Een beetje zaakwaarnemer zal interesse van Ajax meteen wereldkundig maken dus kan Ajax wel zweigen, dat zal niets veranderen.

15-04-2012 18:21

Maniche +0

Hij wilde toch naar Ajax. En anders komt hij toch lekker niet.
Als Chivu zijn hart echt voor Ajax klopt, moet hij nu als vervanger van Jan naar Amsterdam.
Over 3 jaartjes Heitinga..

15-04-2012 13:17

paultje94 +0

Als hij een beetje verstand heeft kiest deze jongen gewoon voor Ajax. Talenten die voor het geld kiezen heb je bij Ajax niet nodig.

15-04-2012 13:14

Maniche +0

Hij wilde toch naar Ajax. En anders komt hij toch lekker niet.
Als Chivu zijn hart echt voor Ajax klopt, moet hij nu als vervanger van Jan naar Amsterdam.
Over 3 jaartjes Heitinga..

15-04-2012 13:00

Rdk1983 +4

Ik zei het toch. Na next gen kijkt iedereen wie Ajax wil kopen en dan gooien ze er zelf meer geld tegen aan!
Met die christensen ook.

15-04-2012 12:33

robert R. +2

Vuile club dat Inter. Die kunnen niet eens voetballen dat hebben we wel tegen de A1 gezien

15-04-2012 11:59

ST +23086

Ja inderdaad, we hebben ze met 4-0 verslagen toch? Wat een onzin. Waarschijnlijk is het niet eens waar wat er geschreven wordt. Brengt Vojvodina dit gewoon zelf in het nieuws om de prijs op te krikken. 500.000 euro is niet veel voor een groot talent. Zou het gewoon betalen. Mocht de speler zelf en makelaar geld willen zou ik gelijk afhaken. Daar is Ajax te groots voor.

15-04-2012 12:10

robert R. +2

nou dat had wel gemoeten alleen was de a1 niet scherp genoeg in de afronding. en Inter stelt geen ruk meer voor.

15-04-2012 12:25

MarcoMarcoMarco +0

nog meer ge-eikel..

15-04-2012 11:58
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.