Bij Real Madrid zit iedereen momenteel in zak en as na de Champions League-eliminatie tegen Ajax. Ook trainer Santiago Solari. Hij biedt zijn excuses aan voor de dramatische vertoning van zijn ploeg.
'Ik bied mijn verontschuldigen aan richting de fans, want zij hebben ons in een heel moeilijke wedstrijd fantastisch gesteund', zegt de oefenmeester tegen het Spaanse Movistar. 'We hebben geprobeerd alles te geven, maar het was niet genoeg. Dat doet pijn.'
Tegen Ajax mistte Real Madrid aanvoerder Sergio Ramos, die in de heenwedstrijd een bewuste gele kaart pakte en daardoor geschorst was voor het treffen van dinsdagavond. Het was duidelijk dat de Madrilenen hun aanvoerder mistten. 'Of we hem misten? Natuurlijk. Ik wil onze andere spelers niet tekortdoen, maar we misten onze aanvoerder', zegt Solari daarover.
Solari werd eerder dit seizoen aangesteld als tijdelijke vervanger van de ontslagen Julen Lopetegui, maar kreeg als snel een vast contract aangeboden. Ondanks dat hij er nog niet zo lang zit, wordt er al langzaam onder zijn stoelpoten gezaagd. Real Madrid is immers al op drie fronten praktisch uitgeschakeld, terwijl het pas begin maart is. Toch denkt de oefenmeester niet aan opstappen. 'Dit was een heel pijnlijke avond voor ons, maar ik ben hier niet tijdens een moeilijke periode trainer geworden om snel weer ontslag te nemen', zegt hij daarover.
Plaats reactie