Douglas: \'Als Van Marwijk belt....\'

door foshoquz 11

Douglas: \'Als Van Marwijk belt....\'

door foshoquz 11

Laatst geüpdatet

Douglas wil graag voor het Nederlands elftal uitkomen. Vorig seizoen verklaarde de verdediger van FC Twente dat hij Oranje uit zijn hoofd had gezet, maar inmiddels lijkt de Braziliaan van gedachten te zijn veranderd. Douglas is ook van mening dat hij meer kans maakt op een uitverkiezing voor Oranje. \"Ik was tijdens het WK in Zuid-Afrika twee dagen verdrietig toen Nederland van Brazilië won, maar daarna was ik voor Nederland\", vertelt Douglas aan NUsport.

Douglas denkt aan een naturalisatie tot Nederlander met de daarbij horende mogelijkheid op een uitnodiging voor Oranje. \"Als Bert van Marwijk me belt, ga ik er toch serieus over nadenken, dan moet ik toch ook eens kijken wat het beste voor mijn carrière is en goed overleggen met mijn vriendin, mijn familie en mijn zaakwaarnemer over wat ik dan moet doen.\"

\"De komende jaren wil ik namelijk proberen me in de kijker te spelen van een Europese topclub, liefst natuurlijk een club als Real Madrid\", benadrukt de 22-jarige Zuid-Amerikaan tot slot. Naturalisatie tot EU-voetballer heeft ook als voordeel dat hij in de toekomst zonder problemen in Engeland aan de slag zou kunnen. (tekst: voetbalzone.nl)

Lees meer over:
Plaats reactie

10Sneijder10 +3045

weg met die sukkel!

15-08-2010 15:34

krulhoofd +0

Doen! Gelijk bellen die gast, kan samen met Bruma toch later het centrale duo van Nederland vormen.
Die naturalisatie moet wel snel komen, want volgende zomer zal hij wel naar het buitenland vertrekken!

15-08-2010 13:05

pwie +1

Kunnen we der goed bij hebben voor over een paar jaar het word wel een grote speler.

15-08-2010 01:50

slenders100 +0

ik zou het doen!,
goeie verdediger

14-08-2010 22:43

ajaxiwan +0

Douglas: 'Als Van Marwijk belt....is het een grap!'

14-08-2010 22:03

eros +4824

Leuk,... maar hebben we hem nodig met jongens als bruma op komst?

14-08-2010 21:45

3kruissies +0

nou ja er naast zou niet verkeerd zijn..

v/d wiel - Bruma - Douglas - Anita

14-08-2010 21:55

soewares +2504

en heitinga mathijssen dan? toch wel 2e van de wereld geworden met die 2

14-08-2010 23:36

marnic +0

maar het zou een welkome versterking zijn voor het Nederlands Elftal.

14-08-2010 21:31

FWAjacied +3899

'Ik was tijdens het WK in Zuid-Afrika twee dagen verdrietig toen Nederland van Brazilië won, maar daarna was ik voor Nederland'
Lijkt me al reden genoeg om niet te gaan praten over naturalisatie.

14-08-2010 21:30
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.