'Sparen voor Willem II? Belachelijk!'

door Bart Veenstra 12

'Sparen voor Willem II? Belachelijk!'

door Bart Veenstra 12

Laatst geüpdatet

Voormalig Feyenoorder Rinus Israël zou het belachelijk vinden als Feyenoord zondag in het thuisduel met PSV niet volle bak gaat, zo vertelde hij tijdens NH Sportcafé. De Rotterdammers spelen enkele dagen later in de halve finale van de KNVB-beker tegen Willem II en gezegd wordt dat de focus al op die wedstrijd zou liggen.

Presentator Leo Driessen haalt bijvoorbeeld aan dat Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst zei dat spelers die niet volledig fit zijn, niet spelen tegen PSV, maar wel tegen Willem II. 'Als dat zo is, is het zeker potsierlijk. Voor een elftal dat al een wedstrijd of vier, vijf slecht speelt, zou het nuttig zijn als je tegen PSV goed speelt en wint', vindt Israël. 'En waar maken ze zich druk om? Willem II? Moet je je daarvoor sparen? Dat is belachelijk!'

Voormalig Ajax-teammanager David Endt denkt dat het wel iets uit kan maken dat Feyenoord enkele dagen later in de beker speelt. 'Het is een verschil van tussen honderd procent en negentig procent erin gaan, het speelt wel een rol. Maar zo'n houding hoort niet bij een echte topclub', aldus Endt, die van mening is dat de invloed van supporters niet onderschat mag worden. 'Of ze juichen als PSV wint? Dat kan. Niet iedereen, maar je hebt er mensen bij die het geweldig zouden vinden. Het is toch wel erg dat wanneer je landskampioen bent, je angst moet meenemen in je bagage', doelt hij op het bekerduel met Willem II.

Ajax - ADO Den Haag
Voordat de topper tussen Feyenoord en PSV gespeeld wordt, treedt Ajax eerst aan tegen ADO Den Haag. Endt verwacht een lastig duel. 'Ik denk dat Ajax met heel veel moeite met 2-1 gaat winnen', aldus de analist.

Glenn Helder, analist en oud-speler van onder meer Arsenal, denkt eveneens dat Ajax het niet makkelijk gaat krijgen. 'ADO heeft een paar spelers die beslissend kunnen zijn. El Khayati is een mooie speler om naar te kijken en Johnsen knalt er de laatste tijd ook wat ballen in. Ik denk wel dat Ajax gewoon wint, maar aan de andere kant moet je niet raar op staan te kijken als Ajax verliest van ADO. Ik schat de kwaliteiten van ADO hoog in. Al hoop ik voor Ajax dat ze winnen.'

Lees meer over:
Plaats reactie

altijdwelwat +7

Glenn Helder als analist......dat is misschien nog wel erger dan Dani de Wit in een Ajax shirt.

25-02-2018 18:26

Bjorn +12627

Die laatste alinea typeert de analisten in Nederland. Wat een gelul.

De zon kan gaan schijnen, maar het kan ook gaan sneeuwen.

25-02-2018 00:18

Ajacied33 +36807

Ik reken eigenlijk op een geniepige 0-1 voor PSV. Dat Feyenoord hoef je niks van te verwachten. Niet dat PSV geweldig Is,maar Feyenoord is echt dramatisch

24-02-2018 16:24

Redrum +96213

Als Heracles al beter was dan Feyenoord in de Kuip hoef je eigenlijk niks te verwachten, dit wordt gewoon een ouderwetse counteroverwinning vrees ik.

25-02-2018 09:08

atalantanio +539

Zijn de fans al langs geweest op de training om te eisen dat ze verliezen of moet dat nog komen?

24-02-2018 12:06

echtgras +824

Zijn er mensen die op een of andere manier die 10-0 nog eens massaal onder de aandacht kunnen brengen bij iedereen? Dat moet toch wel een beetje een boost zijn lijkt me.
Een korte samenvatting van alle goals en op het einde een foto van de kampioensschaal zou mooi zijn. Heeft iemand die nog en kunnen we die op Twitter massaal rond laten gaan?
Ik ben daar niet in thuis maar als we die spelers een beetje kunnen triggeren in hun eergevoel lijkt me de enige kans op een resultaat morgen.

24-02-2018 11:50

IDJosh +1014

Ik zou me kapot schamen als Ajax dat zou doen. Het maakte mij ook erg trots op de jongens toen ze na het veldslag van Gelsenkirchen een paar dagen erna hun uiterste best nog deden tegen PSV.

24-02-2018 11:37

RuffRhythim +24837

Ja...omdat we nog voor de titel streden.
Daar zit het verschil nu...

24-02-2018 14:17

abi +7

Feyenoord heeft nog steeds een Europa League ticket te verliezen hoor, als zij in de finale tegen Az spelen ook al is t thuis ik zie ze niet gemakkelijk winnen hoor en als je ook nog is 5e of lager wordt tja....

24-02-2018 14:23

de-Ajacied +8

Het is inderdaad belachelijk en toont aan dat feyenoord geen echte topclub is. Een thuiswedstrijd tegen WillemII!
Het is niet te geloven dat deze club vorig jaar nog landskampioen werd

24-02-2018 11:26

GerardAjax26 +2

Heb de laatste paar wedstrijden van ADO gezien en was niet bepaald onder de indruk. Begrijp dan ook niet dat een analist niet raar opkijkt als ze uit bij Ajax weten te winnen.

24-02-2018 11:23

Simon1 +2959

Dit is gewoon typisch Feyenoord. Kutkakkerlakken gedrag.

24-02-2018 11:17
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.