Van Rhijn blij: 'Wil nog heel lang blijven'

door BvdPloeg 38

Van Rhijn blij: 'Wil nog heel lang blijven'

door BvdPloeg 38

Laatst geüpdatet

CONTRACT - Ricardo van Rhijn is blij dat hij gesprekken met Ajax is gestart over contractverlenging. De rechtsback is nog lang niet klaar in Amsterdam, zo laat hij weten in gesprek met Voetbal Primeur.

'Ik hoop dat ik hier nog heel lang kan blijven. Er is een aantal gesprekken geweest en dat is nu nog steeds bezig. Maar het is een drukke periode, ik wil daar niet teveel mee bezig zijn. Ik probeer nu zo goed mogelijk te spelen, dan komt dat contract ook wel. Als jonge jongen ben ik er heel blij mee dat Ajax zoiets uitspreekt. Dat heeft mij ook weer vertrouwen.'

Van Rhijn is sinds het vertrek van Gregory van der Wiel de vaste waarde achterin bij Ajax. Ondanks een mindere periode hield Frank de Boer vertrouwen in de back. Zondagmiddag tegen AZ speelde Van Rhijn een foutloze wedstrijd. Het huidige contract van de international loopt nog tot en met de zomer van 2015.

Lees meer over:
Plaats reactie

4dester +0

Kan het niveau gewoon niet aan. Mindere periode duurt te lang nu

24-02-2014 22:40

Balgobind +1

eens
Minste speler van de basis 11

25-02-2014 15:20

Gregorclegane +0

Bijtekenen. Maar %$#@!!^&#* wel beter gaan spelen as seizoen!!!

24-02-2014 21:37

Kishna43 +0

kut van rhijn

24-02-2014 15:08

Oliveira +0

Waar zeik je over?? Van Rhijn heeft een mindere periode gehad dat inderdaad nogal lang duurde maar Van Rhijn toont wel inzet en dat is net zo belangrijk! Afgelopen wedstrijd was hij zelfs belangrijk.......

24-02-2014 15:28

mickey2602 +4798

Lasat die gast toch lekker gaan...hij heeft zo weinig vertrouwen dat hij zelfs reacties op zijn eigen posts gaat geven omdat ie bang is dat iemand anders het niet doet...Bovendien kan iedereen zien dat ie alleen hier is om wat reacties uit te lokken want hij reageert daar verder niet meer op...

24-02-2014 17:36

Darkbird +2505

Deze van Rhijn heeft pas voor aanvang van dit seizoen maar 1,5 jaar gespeeld. Ik weet dat verwachtingspatroon hoog is maar mag het wat tijd hebben? Er is op dit moment ook geen betere back in Nederland te vinden! Goede zaak dat hij wil verlengen!

24-02-2014 16:59

101candles +0

Kut kishna43

24-02-2014 22:14

FlyingDutchMan +17318

Ricardo, als jij speelt zoals afgelopen zondag vs AZ dan mag jij van mij de rest van je carriere rechtsback spelen in het mooie Amsterdamse shirt. Voor het eerst sinds jaren moet ik jou complimenteren, want jij speelde geweldig! Zowel verdedigend als aanvallend was hij zeer sterk. Mag ook weleens gezegd worden als jij uitblinkt, nou hou deze vorm en scherpte vast want de afgelopen tijd was het niet om aan te zien! Vandaag ben ik trots op onze Ricardo.

24-02-2014 14:38

Kishna43 +0

van rhijn is bullshit

24-02-2014 12:10

Kishna43 +0

en stierenkop

24-02-2014 12:11

Rayno95 +0

Zoiets zeg je toch niet over een echte Ajacied en je naamgenoot Kishna!! :p

24-02-2014 12:30

Linaatje04 +0

Eindelijk weer eens een goede wedstrijd gezien van hem, hoop dat dit hem vertrouwen geeft voor de rest van het seizoen. Hij kan gewoon beter dan dat hij de laatste maanden heeft laten zien, dat weet ie zelf ook.

24-02-2014 11:47

arigold +7870

Gisteren was hij scherp en zeer gedreven. Deze lijn moet hij doortrekken.

24-02-2014 11:37

gusanito +5448

Blij met zijn wedstrijd van gisteren, Beerens volledig uit de wedstrijd gespeeld en dat is knap!

24-02-2014 11:26

Rayno95 +0

Als hij zo blijft spelen als gister en nog beter wordt, graag!! =D

24-02-2014 10:50

vincent_DV +107

Eerst zie ik overal staan: Haal hem eruit!! Dis is geen Ajaxniveau bla bla. En hij speelt weer goed en nu moet hij ineens van iedereen bijtekenen en is hij de rechtsback voor de komende jaren.

Zeg dat dan ook als hij het moeilijk heeft en niet alleen als hij presteert...

24-02-2014 10:32

Rho1980 +1500

Voor mij idd ook een raadsel. Hij speelde gister prima maar die jongen staat al een paar seizoenen stil in zn ontwikkeling. Altijd maar een balletje terug of slap beginnen aan de wedstrijd. Tis echt het tegenovergestelde van Boilesen die met heel veel bravoure speelt en zich veel beter ontwikkelt en dat terwijl hij er vaak niet eens bij is.
Kan me ook niet voorstellen dat Ligeon veel slechter is. Maar goed, wie weet wat vRhijn ons nog gaat brengen.

24-02-2014 11:37

Capi86 +0

Nou ik heb hier ook altijd kunnen lezen dat hij niet in vorm is. M.a.w. we weten allemaal dat Ricardo een veel betere voetballer is dan hij dit seizoen heeft laten zien.

Van Rhijn zit nu in de dip waar Daley ook in zat.
Hopelijk gaat hij nu met een stijgende lijn vooruit en gister heeft hij aangetoond dat hij veel beter kan.

24-02-2014 14:00

FlyingDutchMan +17318

Van Rhijn staat al jaren stil in zijn ontwikkeling en speelt bijna wekelijks zwaar onder de maat. Als je Van Rhijn vergelijkt in het begin toen VdWiel er nog was en als je hem nu ziet kan je niet ontkennen dat hij zwaar tegenvalt na een paar jaar spelen en ervaring opdoen. Dan mag je best kritisch zijn als het structureel is want iedereen speelt weleens een mindere reeks wedstrijden. Maar er zijn ook grenzen voor Ajax1 en het geduld houdt een keer op. Daarom zegt iedereen hier ook dat als hij die wedstrijd van gisteren volhoudt mag hij nog jaren blijven, maar laat gisteren geen incident zijn dat hij een keer goed speelt. Dat is het verschil tussen een mindere vorm en jaren lang zowel verdedigend als aanvallend amper presteren in het eerste.

24-02-2014 15:52

Ursem +0

van Rhijn zou iets minder lakoniek moeten doen. de laatste 2 wedstrijden zie je hem eindelijk weer eens in de bal komen ipv op 2 meter afstand staan te verdedigen. ik kan ze voorzetten tegen twente nog wel herrinneren hoor. het moeilijkste voor ajax dat ze met jeugd werken.... die zijn nog wel eens eigenwijs, maar niet vreemd ook. wat wil je met een dikke benz onder je reet, een maandsalaris wat voor een gemiddelde burger een jaar salaris is, en je bent in de bloei van je leven. gaat dat knopje om zijn ze vaak na het einde vh seizoen pleite... het zou toch wat zijn al we dit team 2 jaar in tact houden en iedereen ze ook eens steunt ipv uitfluit. geloof mij dan winnen wij de cl.

24-02-2014 20:38

CHRISSSSZ +2

Hopen dat ie het vast kan houden, heb me laatste tijd vreselijk geergerd aan hem maar hij heeft mij en vele andere gisteren sowieso de mond gesnoert

24-02-2014 10:30

Sjakie Wit +0

Hij speelde zondag heel goed.
Verdiende eigenlijk ook man of the match te zijn...

24-02-2014 10:03

Onpartijdig +4442

Gisteren was hij goed. Ik denk dat Van Rhijn veel basiseigenschappen heeft die van pas kunnen zijn. Hij is sterk, snel, tactisch weet hij wat er gevraagd wordt en heeft ook best wel techniek met aannames. Echter vind ik dat hij in een paar dingen nog moet groeien.
Zijn voorzetten zijn vaak belabberd en dat moet echt omhoog, hij durft nog te weinig risico te nemen als hij de bal krijg op eigen helft, dan gaat het altijd terug naar de keeper of naar de verdediging en als laatste en belangrijkste punt heeft hij gewoon niet altijd die 100% concentratie. Hij loopt zo nu en dan te slapen of geeft hij echt een stomme pass, ik hoop dat hij daarin nog kan groeien.

Ik geloof wel in deze jongen, ik hoop dat mij meer wedstrijden kan spelen als gisteren. Had gisteren een paar betere voorzetten. De goal van De Jong natuurlijk maar ook nog een goede bal op Kishna die hem helaas in de handen van de keeper kopte!

Zet hem op Van Rhijn, ik gun het je.

24-02-2014 09:59

RobertoStrife +2

Speelde gister eindelijk weer eens een goede partij, doorpakken nu!

24-02-2014 09:43

MrBabelinho +1

Ga zo door als gisteren en dan ben je voor jaren onze man op rechtsback!!!

24-02-2014 09:28

glob +230

Ja hoor zeker weten. We vergeten wel eens hoe jong onze spelers zijn. Laten we blij zijn dat dit soort spelers aangeven langer te willen blijven. Dat is de volgende stap die Ajax moet maken. Langer hun talenten in huis houden en er van profiteren.

24-02-2014 10:04

3*stars*3 +23587

Juist en daarom bleef ik geloven in V.Rhijn en dat doe/deed ik ook met Eriksen en nu Fischer.

Ik geef het jullie op een briefje, Kishna gaat ook in een dipje belanden en dat moeten we incalculeren en niet gaan fluiten en janken!

24-02-2014 10:34

braboajacied +0

Niet alleen kishna. Veltman, klaassen noem ze allemaal maar op. Elk talent beland op een gegeven moment in een dipje. Bij de 1 duurt dit wat langer dan bij de ander
En bij de een is het wat opvallender dan bij de ander. Ik weet nog wel dat er veel mensen twijfelde of eriksen het wel ging redden. Die zat ook lang in een dip.
Het goede van de Boer is dat hij vertrouwen blijft houden in zijn talenten. Je ziet dat ze dan op een gegeven moment weer uit die dip komen en weer laten zien waarom ze zon talent zijn.

24-02-2014 12:20

3*stars*3 +23587

Veltman en Klaassen zitten al een tijdje in hun iets mindere fase en viel mij al op tijdens trainingskamp.
Klaassen speelt de laatste 2 competitieduels wel weer beter.

Ik begon over Kishna want mensen zijn er snel bij om spelers af te schrijven na een mindere fase.

Ik kan nog herinneren dat iedereen euforisch was na debuut van Fischer en na een mindere fase, is het een overschatte/arrogante joch etc.

@Jo de Koek-Ik begon expres over onze spelers die uit jeugd komen en Duarte is iets ouder.
Hij moet wel op z'n eigen plek gebruikt worden en natuurlijk niet als LB.
Nee hem schrijf ik zeker niet af.

24-02-2014 14:11

heinp +41

Ik herinner mij nog heel goed dat zelfs van Bastenalles door iedereen de grond werd ingeboord ,Bergkamp ,Rijkaard Gullit ,Vanenburg et cetera .
Altijd hetzelfde liedje ,ze doen niks ,ze verdienen teveel en ga maar door .
Maar echte talenten worden na de dip veel en veel beter.
Frank en Ronald de Boer weten dat als geen ander ook zij hebben dit aan den lijve ondervonden.
Daarom is Frank ook zo rustig onder die omstandigheden naar die jonge gasten .

24-02-2014 14:21

3*stars*3 +23587

Juist en voeg ook maar Ibra, Sneijder, VDV en Eriksen aan die lijst, met spelers die grond in werden geboord.

Ajax is de club die jonge talenten al sinds vorig eeuw een echte kans geeft en ja dan krijgen we te maken met spelers die in dipjes belanden.

Een jonge speler moet wennen aan constant niveau halen op een hoog niveau en daar moet lichaam/mentaal aan wennen.

Er is de laatste jaren 1 speler geweest die het vanaf zijn debuut jaren vol hield, zonder een dip en pas vorig seizoen (mede door blessures) een mindere fase heeft gekend en dat is Messi.

24-02-2014 15:54

Jo de Koek +0

En geloof je ook nog in Duarte?
Bij Duarte krijg ik hetzelfde gevoel als met Blind een tijd terug. Hij is het Ajax shirt absoluut niet waardig, ondanks de twee doelpunten van gisteren.

Met van Rhijn snap ik het niet zo goed. Hoe moeilijk kan het nou zijn een fatsoenlijke voorzet te geven? De helft van zijn ballen beland in de tweede ring. Daar moet toch makkelijk op te trainen zijn...

24-02-2014 12:56

JesusZoonVanGod +5932

Hoe kun je Duarte nou al afschrijven? Hij heeft mede door blessures nog geen fatsoenlijke kans gehad en daarnaast is hij ook nog eens misbruikt als linksback. Ik heb Duarte altijd gevolgd in zijn tijd bij Heracles en die jongen heeft echt wel het talent om te slagen.

24-02-2014 13:00

Jo de Koek +0

Afschrijven doe ik niet. Maar je ziet toch zelf ook wel dat die jongen een hele beperkte voetballer is. Voor niveau Heracles natuurlijk een prima speler. Maar Ajax moet niet meer tevreden zijn met middelmaat, zelfs niet voor de bank.
Ik hoop uiteraard dat ik er naast zit, en dat het uiteindelijk een goede waarde wordt voor het elftal maar heb sterk mijn twijfels.

24-02-2014 13:29

Jajijdaar +1

Dat is jouw mening, denk dat de technische staf waaronder Frank wel weet wat hij kan, anders hebben ze hem niet naar Ajax gehaald. Overigens zag van Gaal het ook in Duarte even zitten. Ging nog mee met het Nederlands elftal trip China/India.

24-02-2014 13:49
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.