Sulejmani uitgefloten door fans

door BvdPloeg 61

Sulejmani uitgefloten door fans

door BvdPloeg 61

Laatst geüpdatet

OPMERKELIJK -Miralem Sulejmani heeft kennis gemaakt met het kritische Amsterdamse publiek. De Serviër tikte in de slotfase tegen ADO Den Haag een paar balletjes terug en dat kwam hem op een fluitconcert te staan. Sulejmani reageerde furieus en weigerde een pass van Janssen aan te nemen.

Het ultieme antwoord kwam echter een minuut later toen Sulejmani de mond snoerde van de fans door op eigen kracht de 4-0 binnen te schieten. Sulejmani bleef wel geïrriteerd naar het publiek. Zijn ploeggenoten kalmeerden hem. Uiteindelijk klapte hij naar de fans.(foto: Orangepictures.nl)

Lees meer over:
Plaats reactie

AFCA-Dje +0

Dit was weer eens een moment dat ik spijt had een Ajacied te zijn schandalig, denk dat sulejmani de beste eerste helft van het gehele seizoen speelde. Wij mogen een voorbeeld nemen aan het publiek in de Kuip.

19-12-2011 14:50

Daantje Makkes +1

Jij bent niet goed bij je hoofd.

20-12-2011 10:18

datroy +0

een voorassist 1 assist en een goal!!!!!
en als dank wordt hij uitgefloten, wat een stelletje droeftoeters daar zeg.
heb daar echt geen goed woord voor over stelletje nepsupporters.

je moet niet van hem verwachten dat hij de hele wedstrijd achter zijn tegenstander aanhold daar hebben we andere spelers voor, hij moet zorgen voor de assist en de goals en volgens mij doet ie dat niet onaardig!!!!!

19-12-2011 12:45

Balgobind +1

Hou gewoon je mond Miralem en ga is voetballen

19-12-2011 10:50

Figo +0

Sulejmani was gister een drama op 1 assist na (op Janssen) en zn goal. Voor de rest heeft ie 90 minuten lang gesjokt, heeft ie geen enkele (op zn goal na) actie richting zijn tegenstander of ADO-doel gemaakt en dan hebben we dus helemaal niets aan deze jongen. Meest trieste is nog dat ie niet gewisseld kan worden, aangezien je al helemaal niet vrolijk wordt van jongens als Ebecilio, Ozbiliz of Lukoki.

19-12-2011 10:24

Balgobind +1

?? Kan je tot op de laatste naam volgen
Lukoki is zeer goed

19-12-2011 10:50

Figo +0

Daarom zit ie ook elke week bij de wedstrijdselectie en valt ie wekelijks in? die jongen moeten ze lekker verhuren.

19-12-2011 11:02

Daantje Makkes +1

Ik heb altijd geroepen dat ik geen voorstander van Sulejmani ben en daar blijf ik mooi bij. Enkel omdat hij scoort moet ik meteen blij met hem zijn? Hij behandelt Ajax schandalig en vind zichzelf duidelijk belangrijker.

Dan krijgt hij rugdekking van uitgerekend de persoon die ook onder vuur ligt, Janssen.. Leuk hoor, dat ze scoren maar het is nog leuker als ze weggaan.

19-12-2011 10:00

dezengene +2

Aan de ene kant komt hij laconiek over en blijkt het te helpen. Aan de andere kant is hij een van de beste spelers. Dat laconieke hoort toch wel bij zijn spel. Als je vandaag de samenvatting terugkijkt dan zie je dat hij wel één van de gevaarlijkste spelers is. Verder vind ik het uitfluiten van eigen spelers sowieso niet de juiste steun.

18-12-2011 21:54

Tinus +10431

Zal best dat hij de gevaarlijkste speler was en dat uitfluiten niet goed te praten is, maar Micky is de afgelopen jaren niet anders dan toegezongen ondanks zeer magere prestaties. Je mag van een topspeler verwachten dat hij de pollen uit het gras rent, maar hij beperkt liever tot balletjes terug ipv steeds zijn man op te zoeken door acties te maken. Sterker nog, hij speelt al weken zonder passie en interesse lijkt het. Ook daar mag het publiek hem op wijzen.
Als hij vervolgens getergd is en wel een goal kan maken en inzet te tonen, dan toont hij alleen maar het gelijk van het publiek.

19-12-2011 00:08

KoningZlatan +0

Wat een drama is die Sulejmani toch. Bakt er het hele seizoen al niets van. Loopt overal behalve op zijn eigen positie. Van der Wiel kan geen bal voor hem kwijt. Ondanks zijn magere prestaties bij Ajax tot nu toe wordt hij alleen maar toegezongen en toegejuichd!! Als het publiek zijn gebrek aan inzet en zijn houding een keer beloond met fluiten is hij direct verongelijkt! Weg met die jongen en haal een echte buitenspelers die een voorzet kunnen geven!

18-12-2011 21:11

suske +25

Hij is wel onze Topscorer met 11 goals en heeft 9 assist op zijn naam staan. Dus wat wil je nu. Een speler uitfluiten helpt niet net zo als gisteren.
Jonge doe wijs voor je reageerdt en beoordeel hem over een heel seizoen!!!.

19-12-2011 09:13

herman +0

ik heb mijn buik vol van die dronken gestoorden van 410
een echte supporter staat altijd achter zijn ploeg ook al valt er hier en daar een missertje
uitfluiten is een gebrek respekt aan je zelf
grote klasse van sulejmani bij die 4e goal

18-12-2011 21:11

Tinus +10431

Jammer dat hij die klasse wel kan tonen als hij getergd is. Dat zegt wat mij betreft tenminste zoveel over Micky als over de fluiters.

19-12-2011 00:15

flasherawo +0

Als je goed had opgelet had je wel door dat de mensen aan de lange zijde Sulejmani uitfloten. Daar zitten de zeikerds en op zuid zijn die "dronken gestoorden" de supporters die er altijd een leuke wedstrijd van maken en hun spelers steunen. Maar dat weet Sulejmani gelukkig zelf wel heel goed.

19-12-2011 09:37

Roovers419 +0

Ja op delange zijde..daar zitten de echten?

19-12-2011 16:50

ajaxkrommenie +0

ja maar op de andere vakken werd niet gefloten t is alleen 410 cker ?

19-12-2011 17:27

Rattaplan +0

Het hele team speelde op veel te laag tempo. Je moet echt iedere wedstrijd vol aan de bak en 110% geven. Als je het slakke tempo ziet en vooral hoe weinig diepgang, snelheid enz Miralem toonde is dat echt te gek voor woorden. Wij hebben hem drie jaar lang volop gesteund ook al speelde hij soms zeer slecht. Mag je dan een keer laten merken dat je strijd en aanvalskracht wil zien. Blijkbaar is mijnheer met 1,5miljoen salaris daar niet van gediend en kom je alleen om te klappen.
Voor mij is Miralem vandaag gezakt van mijn favoriete Ajax spelers.

18-12-2011 19:18

Vinc-ajacied +4

Heb me echt ma-te-loos lopen ergeren aan het ''Ajax-publiek'' vandaag. Ik heb net de hele wedstrijd teruggekeken en ik vond het spel niet onaardig maar we missen duidelijk een spits dan hadden we 7-0 kunnen winnen maarja.

Nee zonder vak 410 of zuid is het doodstil. Er werd gevraagd actie te voeren en iedereen gaat gewoon leuk zitten en daarnaast werd er een beetje gefloten ipv aangemoedigd. Ook sloegen sommigen mensen de wedstrijd over omdat ze de sfeer rond de boycot niet goed vonden, jammer erg jammer.

We weten allemaal dat Mickey 16 mil heeft gekost maar daar kan hij ook niet heel veel aan doen. Hij speelde niet onaardig maar om hem nou zo vol uit te fluiten sorry hoor. Wat ik al langer dacht werd bevestigd. Zonder 410 en zuid is de Arena een kille bedoeling zonder enige sfeer met alleen maar azijnpissers. Het leek wel alsof er vandaag 25 000 vriendjes van Ten Have zaten op de lange zijde.

18-12-2011 19:04

dezengene +2

Ik ben het met jaribombari eens. Niet iedereen komt naar de wedstrijd om uit zijn dak te gaan, sommige mensen komen nog gewoon om de wedstrijd te bekijken. Persoonlijk erger ik me meer aan mensen die de spelers uitfluiten, al weet ik niet wie dat precies zijn. Liever geen aanmoediging dan ontmoediging wat mij betreft.

18-12-2011 22:06

Mark <3 AFCA +0

Quoted for truth.

19-12-2011 11:34

Monster09 +0

SULEJMANI FLUIT HEM NIET UIT GOEDE SPELER ECHTE AJACIED GA NIET STOER DOEN WIE DAT DOET. DANK JE.

18-12-2011 18:56

suarez8778 +0

Iedereen die hier negatief praat over Sulejmani staat wel te juichen als ie scoort......
Zow triest!!......tuurlijk speelde hij niet zijn beste wedstrijd was er zelf bij......
Maar om hem te gaan uitfluiten.............pfffffffffff..........F*#king nep supporters!!
Rot lekker uit het stadion!! en geef een ECHTE ajaxsupporter de kans op een seizoenskaart!!......Wat een zielig volk!!!

18-12-2011 17:46

RioDio +0

sulejmani prutser

18-12-2011 16:09

SmokingFred +0

wat een onzin man.. hij heeft gewoon goed gespeeld, en mensen waren aan het fluiten, terwijl daar absoluut geen aanleiding voor was.

18-12-2011 16:32

suarez8778 +0

RioDio........PRUTSER!!!!!!

18-12-2011 18:33

Maxwell890 +0

Hij speelde niet geweldig maar was wel beslissend vandaag. Mooie hakbal bij de 1-0, assist op de 2-0 en scoord de 4-0. Van uitfluiten gaat niemand beter spelen, en was ook totaal onnodig bij een 3-0 voorsprong

18-12-2011 15:52

aJaxppy +0

Als je niet goed speelt moet je wel je stinkende best doen en niet over het veld sjokken als een uitgebluste ongeïnteresseerde vastgeroeste werknemer! En niet tof gaan lopen doen naar de mensen die je al jaren steunen terwijl je niet brengt wat je moet.. Dus zo'n fluitconcert negeren, en hij pakte het goed op door te doen wat hij moet! Hij moet ook meet aan de rechterkant blijven en z'n snelheid beter benutten. Speelde vandaag dramatisch!!

18-12-2011 15:42

DennisDeAjacied +0

Weer een trieste reactie van het publiek. Die hele lange zijde aan beiden kanten zijn allemaal nepsuppoters aka gloryhunters die alleen maar omhoog komen als er wat negatiefs te melden is. Laat die debieltjes zichzelf aub nooit meer wijsmaken dat ze ajax supporter zijn en zich nooit meer melden bij een wedstrijd van ajax. Tevens ook de reden waarom ajax supporters bekend staan als neppubliek wat ze wedstrijd op wedstrijd nog bevestigen ook. Miralem, laat ze allemaal de tering krijgen en hierbij spreek ik namens alle ECHTE Ajacieden.

18-12-2011 15:39

stefan pluim +0

de enigen die fluiten zitten achter het doel.

18-12-2011 17:29

suarez8778 +0

Helemaal mee eens!!!!

18-12-2011 18:08

anti-devries +0

'De fans mogen fluiten als een speler geen honderd procent geeft en ik vond ook dat Sulejmani op dat moment niet de dingen deed die hij moest doen en ik denk dat dit een goede prikkel voor hem is geweest', relativeert De Boer de fluitconcerten voor zijn speler.

ben het met De Boer eens...

18-12-2011 15:36

Just_wes +0

Je kan van niemand verwachten dat die de gehele wedstrijd 100% geeft!
He blijft gewoon uiterst merkwaardig dat de zogenaamde supporters bij een 3-0 voorsprong een speler gaan uitfluiten!!

18-12-2011 15:41

Olle +35

Zo eigenaardig is het niet! Die Sulemani straalt met dat gesjok 0,0 uit. En dan mag ie zo nu en dan wel iets leuk doen, maar mag het tegen 10 hagenezen! In de grote wedstrijden zie je hem ook niet. En als ie het wel kan, laat ie het erg weinig zien..... Wat voor instelling of bezieling is dat nou, dat pas als je wordt uitgefloten je wat gaat doen! Gewoon een slappe drol, in de winterstop een bus peper halen en in ze reet douwen: misschien wordt het dan nog wat na de winterstop.......

18-12-2011 15:49

Maxwell890 +0

Hij speelde niet geweldig maar was wel beslissend vandaag. Mooie hakbal bij de 1-0, assist op de 2-0 en scoord de 4-0. Van uitfluiten gaat niemand beter spelen, en was ook totaal onnodig bij een 3-0 voorsprong

18-12-2011 15:32

ELPISTOLERO +3

Eerlijk is eerlijk, hij heeft de hele wedstrijd over het veld lopen sjokken, balletjes met de buitenkant en stiftjes, en zoveel lukte er niet. Vervolgens komt er een klein fluitconcertje en meneer STOPT gewoon met voetballen? Wat er ook gebeurt, DAT doe je niet.

Hij presteert al 3,5 jaar onder de maat, mag er dan eens een keer kritiek komen? Het verbaast me sowieso al dat hij op zoveel krediet kan rekenen sinds dat hij bij Ajax is, terwijl anderen die zeker niet minder speelden veel minder krediet krijgen.

18-12-2011 15:30

Just_wes +0

Lul je nou? Het gaat toch om he rendement?
Zoveel foutieve passes heeft die niet gegeven!

18-12-2011 15:35

afca1985 +21524

2-0 kakkies

18-12-2011 15:13

Joey89 +0

Hij liep er ook bij of dat hij er geen zin in had. Na het fluitconcert gaf hij even gas en meteen scoorde hij. Nou als hij dat de hele wedstrijd had gedaan dan was het wel 7 of 8-0 geworden.

18-12-2011 15:07

ossenaar40 +0

als als als

18-12-2011 15:08

Freekajax +0

Een deel van het Ajax publiek zijn gewoon mogolen. Als je met ze alle achter je club gaat staan dan krijgen onze spelers daar veel meer energie van dan dat je ze uitfluit. Ik hoop dat ooit heel de ArenA achter Ajax gaat staan en dat het voor andere clubs een heksenketel is. Maarja, ik droom te veel

18-12-2011 15:03

anti-devries +0

is de boer dan ook een mongool?? zegt namelijk net dat hij het terecht vond dat het publiek zo reageerde op suljemani!!

18-12-2011 15:04

jacobz +1

Hij werd niet uit gefloten omdat ie balletjes terug speelde, maar omdat ie telkens van die rare balletjes met z'n buitenkantje en hakjes gaf etc. Had gewoon te maken met zijn inzet, dan mag je best iemand uitfluiten vind ik.

18-12-2011 15:00

ajax4perez +9568

Miralem is een ajacied... een held... iemand die we met trots moeten toezingen ipv uitfluiten.
Zijn reactie na de 4-0 was meer dan terecht

18-12-2011 15:00

CrazyJew +1

Gasten, fuck Mickey. Gast gaat nog ff tof doen ook na 3 seizoenen ellende. Terecht uitgefloten die febo kroket.

18-12-2011 14:55

IamLegend +2

en greg uitfluiten was wel terecht?

18-12-2011 14:57

ossenaar40 +0

Volgensmij is hij nog altijd onze topscorer.. En zeer belangrijk.

18-12-2011 15:05

CrazyJew +1

Haha mag het een keer na al die jaren?

18-12-2011 15:27

afca1985 +21524

Off: Wat een geluk voor Twente zeg pfff

18-12-2011 14:54

Liefhebber +1

Rot voor die jongen dat hij wordt uitgefloten, Toch blijf ik erbij dat we hem moeten verkopen. Hij past niet ons systeem, op geen enkele positie. Dat zien we al jaren. Tis een counterspits. Hij heeft ruimte nodig voor zn snelheid, want hij heeft geen vernuft in de kleine ruimte. Omdat hij het toch qua rendement tot nu toe redelijk doet, vertegenwoordigt hij iig wat transferwaarde (tuurlijk geen 16 miljoen, maar 8-12 miljoen is wellicht mogelijk), ideaal moment om hem te verkopen lijkt me zo. Wellicht kan dit uitfluiten daar zelfs nog enige gang in zetten.

18-12-2011 14:54

afca1985 +21524

Hij moet gewoon zijn man opzoeken en dribbels eruit gooien, daarom is hij aangetrokken en neit om 36x een bal breed te leggen wanneer er gewoon ruimte ligt om er langs te gaan

18-12-2011 14:52

Rogyros +0

Dat is waar, maar een fluitconcert bij 3-0 voorsprong (waar hij aan de basis lag van de eerste twee doelpunten) vind ik het toch zwaar overtrokken. Hij had daarna niet zo moeten reageren, en daarnà juist wel, toen hij scoorde.

Al met al was hij bij drie doelpunten direct betrokken. Een fluitconcert past dan niet.

18-12-2011 14:54

afca1985 +21524

Buiten die betrokkenheid bij die goals heeft ie niets laten zien net als Janssen overigens, die 2 roepen alleen maar irritatie op, ze lopen er als zoutzakken bij, totaal geen beleving en alleemaal ergernis roept het op.

Kennelijk is het nodig voor sommigen spelers om ze uit te fluiten want daarna laten ze zien dat ze wel kunnen voetballen, zie mickey 5 minuten later, en Greg speelt ook "gewoon" weer goed na zijn fluitconcert.

18-12-2011 15:04

Rogyros +0

Dit vind ik dus volledig flauwekul. Maar dat bleek al uit mijn reactie.

18-12-2011 15:08

afca1985 +21524

Onderbouw het eens dan?
Wat vind je onzin

18-12-2011 15:10

JJood +0

Miralem Sulejmani (L). Je hoort sowieso nooit iemand uit te fluiten, te zielig voor woorden. Zijn meestal mensen zonder verstand die dat doen.

18-12-2011 14:47

Ajacied89 +920

Typerend voor het kritische publiek!

Sulejmani heeft dit niet verdiend , dit komt best wel hard aan voor deze jongen

18-12-2011 14:46

omisom +1

In het begin was hij matig maar ging steeds beter spelen ach zo is het publiek nu eenmaal en niet vergeten alles maar dan ook alles speelt mee zoals die onzin met het bestuur het minder spelen van het team dus een beetje begrijpelijk

18-12-2011 14:44

Lourens83 +0

jezus wat een fucking non-topic dit zeg...

18-12-2011 14:44

johanbrengt3des +0

Ik hoop dat hij snel verkocht word overschatte speler.

18-12-2011 14:43
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.