Zieke Babel met Ajax mee naar België

door Zlatanfan 9

Zieke Babel met Ajax mee naar België

door Zlatanfan 9

Laatst geüpdatet

Trainer Henk ten Cate weet nog niet of hij woensdagavond tijdens de laatste groepswedstrijd in de UEFA-beker tegen Zulte-Waregem over Ryan Babel kan beschikken. De aanvaller heeft last van een buikgriep maar reist dinsdag wel mee naar België.

Ajax vertrekt voor de zekerheid met negentien spelers naar Gent, de stad waar het duel wordt gespeeld. De Amsterdammers kwalificeren zich zelfs bij een nederlaag met vier doelpunten verschil voor de derde ronde van de UEFA-beker. Bij een overwinning op de nummer elf van de Belgische competitie eindigt Ajax als tweede in de groep.

In dat geval stuit de club in de volgende ronde op een afvaller uit de Champions League. Bij een derde eindklassering wacht een groepswinnaar uit de UEFA-beker. „Ik weet niet wat beter of slechter is”, antwoordde Henk ten Cate op de vraag of Ajax als tweede of derde in de groep moet eindigen. „Wij zijn Ajax en willen graag iedere wedstrijd winnen.

Lees meer over:
Plaats reactie

Robbie +0

Winnen!! En dan hopen op Werder Bremen!! Geweldige wedstrijd, ff naar Duitsland!!

12-12-2006 16:56

Barrabrava +0

damn, vond het juist wel een goede zet. 1 speler eruit en weer een ander erin, speel je alsnog met 12 en niemand die het doorheeft.. helaas.

12-12-2006 12:00

JADAJAX +0

@ Barrabrava

Nee goed kijken...

Perez stond al in zijn opstrelling, hij zet Perez alleen op de plaats van Gabri.

12-12-2006 11:08

Barrabrava +0

@ThomasTrouble

haha, alleen heb k 12 man opgesteld, zo win je zeker wel, haal dan maar gabri weg en zet perez op zn plaats:P

Die is nog beter! je hebt al 12 man, dus je haalt er 1 weg en gooit er een ander in :p geweldig, eigenlijk een wissel van de 12e man :)

12-12-2006 09:38

Goaltjesdief +0

Hoppelijk is die weer beter en speelt die

12-12-2006 06:52

ThomasTrouble +0

haha, alleen heb k 12 man opgesteld, zo win je zeker wel, haal dan maar gabri weg en zet perez op zn plaats:P

11-12-2006 23:28

ThomasTrouble +0

tege zw moe je gewoon vol op de aanval gaan, zo vergroot je de scoringskanse en et is de beste verdediging, k zie et graag zo:
---------------stekelenburg---------------
------------------stam---------------------
ogararu---------------------------grygera
----------------heitinga--------------------
-----gabri-----sneijder---------urby------
-----------------perez----------------------
de mul-------------------------------mitea
-----------------babel----------------------

ja indd, huntelaar ernaast. is zo omdat k er gewoon een voetballend team van wil maken dat ook de nodige techniek heeft en voorin vooral snelheid en een individuele actie. zo hou je ze lekker bezig, met huntelaar zijn ze denk k tog wat mminder druk dan met een atleet als babel

11-12-2006 23:27

Barrabrava +0

beter een zieke babel, dan een fitte olaf

11-12-2006 17:34

Matthijsb +0

Hij moet zeker spelen, is belangrijk voor de snelheid en effectiviteit voorin

11-12-2006 17:29
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.