Vermeer en Blind winnen met Oranje

door Sam van Raalte 6

Vermeer en Blind winnen met Oranje

door Sam van Raalte 6

Laatst geüpdatet

WINST - Basisspelers Kenneth Vermeer en Daley Blind hebben vrijdagavond een overwinning geboekt met het Nederlands elftal. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal maakte geen fout tegen Estland. Pas na de pauze kwam de doelpuntenproductie op gang. Ex-Ajacied Rafael van der Vaart opende in de 47e minuut de score. Robin van Persie en Ruben Schaken maakten vervolgens de 2-0 en de 3-0.

Lees meer over:
Plaats reactie

hanselman1 +0

goed van vermeer en van blind dat ze het goed doen, maar nu lees ik dat jan maat van rhijn laat verpieteren op de bank, nou ik hoop dat ie jan maat aan het eind van de competitie nog hetzelfde zegt. tot nu toe vind ik dat louis van gaalis niet genoeg wedstrijden van ajax bekijkt , want je kan de jong ook heel best in de spits zetten EN op het middenveld , en nu komt maher in gevlogen vanuit israél . zit er bij van gaalis nogsteeds een wrok gevoel jegens ajax? dat ie geen directeur is geworden? ik denk het wel.
en wat als we een echte tegenstander krijgen , ik moet het nog zien tegen italié was een wedstrijd van B-teams tegen elkaar tegen duitsland hetzelfde verhaal , en als dit om het eggie gaat ............ maar het is oke dat de spelers van AJAX niet zoveel hoeven op te draven in het nederlandse team, hebben ze vast meer over en kunnen zich focussen op de titel!!!

25-03-2013 13:05

De_Meer +1

Goede wedstrijd van Blind en Vermeer. Verrassende keuze voor Vermeer, maar ook weer begrijpelijk gezien zijn grote klasse bij 1 tegen 1 situaties, wat hij bewees door die speler van Estland aan het twijfelen te brengen, waardoor hij miste. Stekelenburg is met zijn lengte en postuur natuurlijk wat geschikter voor hoge ballen voor het doel, maar gezien dat die Esten vrijwel de hele wedstrijd onder druk werden gehouden en het van een eventuele snelle uitbraak moesten hebben, kan je beter Vermeer in het doel hebben, die ook de snelste reactie heeft.
Leuk dat al die jonge spelers kansen krijgen, het zit natuurlijk mee met de tegenstanders in de kwalificatiepoule, maar je moet nog wel even winnen tegen ploegen als Turkije, Roemenie en Hongarije. Dreigt altijd verslapping en onderschatting, maar de spelers komen zeer gemotiveerd en geconcentreerd over.
In 2014 hebben die jonge spelers allemaal weer meer ervaring en zich verder ontwikkeld en kan Nederland het iedere ploeg moeilijk maken en is in potentie gewoon 1 van de kanshebbers voor de wereldtitel.

23-03-2013 19:22

De Generaal +0

Halloooooo? Het is het NL Elftal, doet mij goed om te zien hoe die jongens met elkaar om gaan, geen 010, 040 of 020, gewoon 1 front vormen. Begrijp sommige van jullie niet, heb langs de lijn gestaan in de wedstrijd Ajax A1 - 010 A1, niet normaal hoe volwassen mensen zich gedragen naar die jongens, niet normaal dat sommige jongens van Ajax met tegenzin naar 010 afreizen om daar door "volwassenen" de huid vol gescholden en bedreigd te worden, zag dit ook op De Toekomst gebeuren met jonge spelers van 010.......in het NL elftal is er helemaal geen strijd tussen clubbelangen en zijn het eerder vrienden dan vijanden van elkaar en dat zie je terug op het veld.

23-03-2013 10:49

arigold +7870

Die kakkies verliezen volgende week in Heerenveen, no worries

23-03-2013 09:49

koosieafca +0

Tjah, Vermeer valt niet echt te beoordelen. Vind het raar dat er zo vaak met de keepers wordt gewisseld. Ik denk namelijk dat als Steek weer altijd speelt zoals nu geheid weer de nummer 1 wordt. Maar goed voor Ajax, ik zie blind wel een vaste plek krijgen als back.

22-03-2013 22:58

Goalbeinn_Sigi9 +0

Blind speelde prima.. net als De Guzman en v/d Vaart trouwens.

22-03-2013 22:42
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.