Vermeer: "Als het moet sta ik er"

door Maikel 20

Vermeer: "Als het moet sta ik er"

door Maikel 20

Laatst geüpdatet

Met de prestaties van Maarten Stekelenburg op het WK is er interesse ontstaan van onder meer Manchester United en Bayern München. Kenneth Vermeer ruikt zijn kans. De 24-jarige goalie wacht af, maar is klaar voor zijn kans.

"Zolang een vertrek van Maarten niet officieel is, ken ik mijn rol", zo zegt Vermeer in gesprek met Voetbal International. "Maar als hij vertrekt, dan ben ik klaar om zijn plek over te nemen. Als ik er moet staan, dan sta ik er. Heb ik in het verleden ook al bewezen. Voorlopig moet ik afwachten wat er met Maarten gebeurt en zelf zorgen dat ik goed presteer en fit blijf."

De Amsterdammer heeft bij de club uit zijn geboortestad nog een contract tot de zomer van 2013. Even speelde de goalie voor een andere club. Op huurbasis kwam Vermeer zestien keer in actie voor Willem II. Voor Ajax speelde de voormalig jeugdinternational tot nu toe 23 competitieduels, daarnaast kwam hij ook al negen keer uit in Europees verband.

Lees meer over:
Plaats reactie

MikeUitMokum +0

Helaas zal Steek vertrekken en met Vermeer als vervanger heb je toch iets achter de hand maar Ajax plz zorg voor een goede vervanger.

15-07-2010 02:35

geronimo +4

Inderdaad,dat Vermeer beter gaat worden dan Steek is een grote nonsense..

14-07-2010 23:04

simme +0

vermeer goede keeper super reflex hij moet rustiger worden in de goal hij moet leren betre zijn verdeging neer te zetten geef hem d ekans zou ik zeggen zet er een goede 2e doelman er achter

14-07-2010 19:51

Calvani +466

Ja, en hij moet nog wat groeien, een centimeter of 20.

14-07-2010 21:34

L8 +0

Je hebt ook al bewezen dat je niet betrouwbaar bent.

En glob, je leeft in een grot neem ik aan?

14-07-2010 19:43

glob +230

Vermeer wordt beter dan steek. vermeer beheerst een veel groter gebied voor z'n doel, steek komt never van de lijn bij een hoge bal. Vermeer wel, die heeft veel meer lef. Laat Vermeer het maar lekke doen zou ik zeggen.

14-07-2010 18:34

Balgobind +1

Hahahahahahahahah
Onder welke steen leef jij dan?

14-07-2010 19:57

Sazzz +1

Whahahaha.... Steek komt tegenwoordig prima van zn lijn, hij weet precies wanneer hij moet komen en wanneer niet. Vermeer daarentegen komt idd van zn lijn, maar zelden op het juiste moment. Gaat veel te ver uit, ed. En hij duikt geregeld onder n bal door...Leuk dat ie meer lef heeft, maar hij neemt daarmee ook risico's die hij echt niet moet nemen. Steek heeft het afgelopen seizoen laten zien dat ook hij uitstekende reflexen heeft en op het WK heeft hij zekere goals van topspelers voorkomen... Dat Vermeer beter gaat worden dan Steek lijkt me nonsense.

14-07-2010 21:48

nummer14 +4996

Hahahahaha jij loopt echt met je eigen domheid te koop!!

15-07-2010 08:08

w86 +9494

Tja een nieuwe keeper in je doel betekent nu eenmaal dat dat even aanpassen is. Stekelenburg was 2 jaar geleden ook niet de doelman die hij nu is.

Een aankoop moet echt wereldtop zijn, en dat is niet haalbaar voor Ajax, denk ik. Een Vorm zal zich ook aan moeten passen en vind ik niet duidelijk beter dan Vermeer. En een keeper uit het buitenland zal nog meer aanpassingsproblemen hebben..

14-07-2010 17:37

EnohEyong +0

Uitstekende keeper, in potentie vind ik hem zelfs beter dan Stekelenburg op die leeftijd. Steek heeft zich dit jaar pas echt laten zien. Vermeer is een betere lijnkeeper en net als Steek matig van de zijkanten. Hij hervat het spel wel sneller, maar minder gericht. Ik maak me in ieder geval geen zorgen als hij in het doel komt

14-07-2010 16:41

Meesmuijres +0

Het enige na-deel waar ik mee zit is dat hij niet zo groot is voor 'n keeper

14-07-2010 16:03

w86 +9494

Ene kant moet je nu zeggen, dat je ook niet meer mag verwachten, hij heeft immers een contract. Maar toch mogen we blij zijn dat zo'n keeper als Vermeer Ajax gewoon trouw blijft en afgelopen seizoen zijn contract nog heeft verlengd, terwijl hij bij elke andere eredivisieclub een basisplaats zou hebben. Prima vervanger voor Stekelenburg dus, daar hoef je geen Vorm of Velthuizen voor te halen.

14-07-2010 15:52

jarenfan +5

lijkt me logisch ,anders kan je gaan klaverjassen.

14-07-2010 15:52

Ron75 +0

We hebben Dikkie Dik ook nog

14-07-2010 15:43

geronimo +4

Ik denk dat die beter is.

14-07-2010 16:41

tijger19 +123

Vermeer is een Geweldige lijnkeeper met super reflexen, Hij moet nog genoeg verbeteren, de spelhervatting is nog niet super en bij hogeballen van de zijkant weet ik nog dat ik dan altijd mijn hart vast hield..

14-07-2010 15:40

mr1060 +1

Hij weet zelf ook wel dat het er aan komt!

14-07-2010 15:17

AFCA19 +0

haha vermeer gaat gelijk praten. Hij denkt dit is me kans.

14-07-2010 15:17

Rosales7 +0

Gelukkig hebben we in Vermeer een goede keeper achter de hand!

Als Steek vertrekt kan hij eerste doelman worden en zou je hooguit een tweede/derde doelman erbij moeten halen, al zou je dat misschien ook aan kunnen vullen met een jeugdspeler.

14-07-2010 15:15
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.