Edwin van der Sar is van mening dat Ajax op bepaalde gebieden nog wat kan leren van Manchester United. De oud-doelman speelde zelf bij de Engelse topclub en wil zijn ervaring gebruiken als directeur van Ajax.
Bij United wordt veel aandacht besteed aan belangrijke (oud-) spelers. 'Toen Ryan Giggs zijn 759e wedstrijd speelde en het record van Bobby Charlton verbrak, kreeg hij van de spelersgroep een klassiek horloge uit zijn geboortejaar. Aan dat soort dingen wordt veel aandacht geschonken. Ze zoeken altijd wel een reden om het verleden erbij te halen', noemt Van der Sar een voorbeeld.
Tegenover Voetbal International laat de toekomstige Ajax-directeur weten dit ook graag in Amsterdam te zien. 'Bij Ajax proberen wij dat ook wat vaker. Dat de helden van vroeger, die de geschiedenis hebben geschreven, op de juiste manier geëerd blijven worden. Daar kunnen we best nog wat beter in worden.'
Plaats reactie