Mede dankzij twee treffers van Richaïro Zivkovic heeft FC Utrecht de volgende ronde van het bekertoernooi bereikt. Op bezoek bij FC Twente wist de club uit de Domstad met 1-3 te winnen.
Al vroeg in de wedstrijd bracht Zivkovic, die dit seizoen door Ajax verhuurd is aan FC Utrecht, de ploeg van trainer Eric ten Hag op voorsprong. Halverwege de tweede helft zorgde Enes Ünal echter voor de gelijkmaker, waardoor de wedstrijd leek af te stevenen op een gelijkspel.
Een doelpunt van Sebastian Haller bracht daar vlak voor tijd zowaar verandering in. FC Twente ging vervolgens alles of niets spelen, waar FC Utrecht in de naam van Zivkovic van kon profiteren. Na een flinke sprint wist de spits in de slotseconde de 1-3 binnen te schuiven.
Update - 22.30 uur
Uit een berekening van FOX Sports blijkt dat Richaïro Zivkovic op de honderd meter bijna net zo snel zou zijn als Usain Bolt. De aanvaller zou een tijd van 10.96 seconden hebben geklokt op een afstand van honderd meter. Met 9.58 seconden is Bolt op dit moment wereldrecordhouder. De snelste Nederlander is Churandy Martina. Zijn record is 9.91 seconden.
Plaats reactie