Kranten: 'Grote uitverkoop in de Johan Cruijff ArenA is min of meer begonnen'

door Timo Suur 160

Bron Nederlandse kranten

Kranten: 'Grote uitverkoop in de Johan Cruijff ArenA is min of meer begonnen'

door Timo Suur 160

Bron Nederlandse kranten

Laatst geüpdatet

De Nederlandse kranten zien daags na het 2-2 gelijkspel van Ajax tegen NEC geen vooruitgang bij de Amsterdammers. Onder John van 't Schip leek het plezier weer terug bij de Ajax-spelers, maar inmiddels is er opnieuw veel kritiek op het spel van de Amsterdamse club.

De Telegraaf: 'Lange rit naar einde van het seizoen wordt er een in een gammele wagen'

'De lange rit naar het einde van het seizoen wordt er voor Ajax een in een gammele wagen', begint De Telegraaf over het 2-2 gelijkspel van Ajax tegen NEC. Volgens de ochtendkrant is het, gezien het spel van de Amsterdammers, wachten op meer teleurstellingen. 'De eerste helft tegen NEC Nijmegen deed – net als het Europa League-treffen met Bodo Glimt (2-2) – pijn aan de ogen. Geen enkele tegenstander lijkt nog met ontzag naar de Johan Cruijff ArenA te komen, terwijl die onder Erik ten Hag lange tijd een bijna onneembare vesting was.'

FC Twente leed puntenverlies tegen FC Utrecht en dus kon Ajax het gat kleiner maken naar de nummer drie, maar er werd niet optimaal geprofiteerd door de Amsterdammers. 'Het fluitconcert waar het uiterst kwetsbare Ajax geregeld op werd getrakteerd, was logisch', constateert De Telegraaf. Het medium zag wel één uitblinker aan Amsterdamse zijde. 'Met Branco van den Boomen voor Tahirovic en Ar’jany Martha voor Tahirovic en Kenneth Taylor probeerde Van ’t Schip te redden wat er te redden viel. Dat leek wonderwel te lukken, nadat Calvin Verdonk volledig vrijstaand dé kans op 1-2 had gemist, omdat Ramaj zijn klasse weer eens toonde.'

Algemeen Dagblad: 'Grote uitverkoop in de Johan Cruijff ArenA is min of meer begonnen'

Het Algemeen Dagblad ziet dat spelers al doorgeselecteerd worden bij Ajax onder John van 't Schip. 'Bewust of onbewust, bij Ajax vindt momenteel toch echt een grote schifting plaats', schrijft het medium. 'Na de komst van Van ’t Schip fleurden door voorganger Maurice Steijn gediskwalificeerde aankopen op. De nieuwe coach sprak met ze en gaf ze kansen. Dat ging de één beter af dan de ander. Zo is doelman Diant Ramaj een blijvertje gebleken, krijgt Josip Šutalo het voordeel van de twijfel en blijkt de ervaren spelmaker Branco van den Boomen heel bruikbaar voor dit Ajax.'

Volgens het Algemeen Dagblad heeft Ajax' clubleiding geconstateerd dat Borna Sosa, Anton Gaaei, Benjamin Tahirović, Carlos Forbs en Chuba Akpom geen Ajax-materiaal zijn. 'Die schifting wil niet zeggen dat deze spelers niet meer aan bod gaan komen, maar wel dat de grote uitverkoop in de Johan Cruijff Arena min of meer begonnen is', zo valt er onder meer te lezen. 'Daarnaast moet zo snel en zo veel mogelijk geld gegenereerd worden om de selectie na twee mislukte transferzomers alsnog in balans te krijgen. In hoeverre Ajax dan de markt op moet, is ook afhankelijk van de tweede selectieprocedure die momenteel plaatsvindt'

Trouw: 'Tijd dat bij de morrende en fluitende fans enige realiteitszin doorbreekt'

Trouw zag dat Edson Álvarez en Lasse Schöne een warm onthaal kregen van de supporters in de Johan Cruijff ArenA voor het tijdens het duel met NEC. Twee spelers waarmee Ajax nog niet zo lang geleden mee kon op het hoogste niveau in de Champions League. 'Hoe ver het huidige Ajax van dat niveau verwijderd is, bleek ook zondag', schrijft de ochtendkrant. 'Het onsamenhangende spel deed ook tegen NEC regelmatig pijn aan de ogen.'

Na afloop kregen de spelers van Ajax een fluitconcert om de oren en dit is volgens Trouw geen incident meer. 'Op veel steun van het eigen publiek hoeven de spelers sowieso niet te rekenen', doelt de ochtendkrant op het uitfluiten van Kenneth Taylor. 'Maar voor welke Ajacied gold dat niet? Misschien voor Brian Brobbey en doelman Diant Ramaj. De hoop dat Jordan Henderson Ajax uit het moeras zou gidsen, blijkt nogal ijdel te zijn geweest.'

Daarnaast gaat Trouw in op de positie van Ajax-trainer Van 't Schip. Er is nog geen besluit genomen over de trainerspositie van volgend seizoen, maar de ochtendkrant ziet geen progressie ten opzichte van eerder dit seizoen. 'Net als zijn voorganger Maurice Steijn blijft de trainer maar zoeken naar een betere afstemming in zijn elftal, en dus wisselen en schuiven met spelers', aldus de ochtendkrant. 'Het is vrij verbazingwekkend dat ook Van ’t Schip en zijn staf er maar niet in slagen Ajax na balverlies veel compacter te laten spelen. Verder concessies doen aan de eigen huisstijl lijkt onvermijdelijk om het seizoen niet als een nachtkaars uit te laten gaan. Tegelijkertijd is het tijd dat bij de morrende en fluitende fans enige realiteitszin doorbreekt.'

Lees meer over:
Plaats reactie

DeKes +3204

Waarom horen we NIETS MEER van en over die MISLINTAT???

21-02-2024 11:03

Spielmacher +10773

Kom op jongens, één keer teruglezen voordat je op de Enter-knop drukt.

"'Met Branco van den Boomen voor Tahirovic en Ar’jany Martha voor Tahirovic en Kenneth Taylor probeerde Van ’t Schip..."

"Trouw zag dat Edson Álvarez en Lasse Schöne een warm onthaal kregen van de supporters in de Johan Cruijff ArenA voor het tijdens het duel met NEC."

19-02-2024 23:11

PH2BOT +40494

Onze jeugdopkeiding is àltijd al de levensader van onze sportieve clubsuccessen geweest. En laat nu precies die levensader door 1- manszaak Overmars en zijn trekpop AD Edje vrijwel volledig naar de gallemiezen te zijn geholpen met hun ' individuele ontwikkeling' waarin ' winnen/ verliezen' verder geen item meer was. Het veel te weinig doorselecteren op wedstrijdmentaliteit , doelgerichtheid en teamspirit breekt ons nu al jaren op. Dàt is de voornaamste reden dat we nu staan waar we staan. En eer dat we de jeugdopleiding weer op de echte Ajax rit hebben zullen we met enkele gerichte kwaliteitsaankopen ons hoofd op sportief gebied boven water moeten zien te houden. Het is helaas niet anders.

19-02-2024 19:31

Heinzz87 +428

Ik mis het stuk van de Volkskrant ..

19-02-2024 19:09

SundayOliseh +2054

Kutkrant! En anders niks

19-02-2024 19:22

Noelak +114

Tahirovic is WEL een blijvertje, Anthony mag weg en de middenveld is wat mij betreft: vd Boomen / Henderson / Tahirovic of Hlynsson

Akpom is ook fantastisch om in het team te hebben.

19-02-2024 19:02

Spielmacher +10773

Toe maar, zelfs Anthony mag weg.

19-02-2024 23:12

Noelak +114

Oops ik bedoel taylor :p

20-02-2024 23:01

Runnerlex +1752

Frank de boer terug als trainer 🥳

19-02-2024 18:59

MrMartinez +2990

Het negatieve gelul van kranten als de Telegraf en het AD, schiet dit team daar ook maar 1 centimeter mee op?

19-02-2024 17:14

twynestar +28583

Dat is ook niet hun werk he, dit team vooruit helpen.

19-02-2024 18:04

twynestar +28583

Het zit diep als ze je op willekeurige andere posts blijven achtervolgen.
Je bedoelt troll, en je moet verder zoeken.

19-02-2024 20:15

superajax +11573

Heeft Willem van H.nog niets gezegd over Ajax???

19-02-2024 17:01

Arnoud Keijer +55

Ik denk dat er inderdaad enige realiteitszin bij de supporters ontbreekt. Een heel groot deel blijft afgeven op de trainer, of de vorige trainer, die een agenda zouden voeren tegen de aankopen. Sorry, maar het niveau van die aankopen is gewoon heel mager. Normaliter zouden aankopen als Forbs, Gaeei, Tahirovic, aankopen zijn voor Jong Ajax, met mogelijk het talent en de potentie om op termijn van een jaar of zo naar het niveau van het eerste te groeien. Ze zijn hier meteen in het eerste gezet. Dat verliest vervolgens, ze maken fouten, en hun zelfvertrouwen daalt af naar dieptepunten. Het is dan ergens logisch ze (tijdelijk) te vervangen en even in de luwte te houden. Het enige daarvoor beschikbare materiaal is helaas eigen jeugd, hoewel evenmin goed genoeg voor het eerste.
Ramaj, die keeper, is de enige jeugdige aankoop die nu een schot in de roos blijkt. In het begin bankzitter, maar wie weet hoe het hem was vergaan als ie de keeper was geweest van het Ajax dat de goals om de oren kreeg en verlies naar verlies leed. Het is heel makkelijk en niet te bewijzen dat Ajax minder puntverlies geleden zou hebben als de vorige trainer meteen voor deze keeper had gekozen ipv Gorter (ook een talent). Misschien hadden we Ramaj dan nu ook af kunnen schrijven.
Sutalo is de enige aankoop van wie je mocht verwachten dat ie een directe versterking was voor het eerste. Sosa, Van den Boomen, en Akpom, zijn van het niveau breedte aankopen. Waarbij voor Sosa en Akpom geldt dat ze een ander systeem gewend zijn. Sosa is verdedigend net zo min als Wijndal en aanvallend niet bewezen beter. Heeft een goede voorzet vanaf de zijkant, waar je iets aan hebt als je een kopsterke spits als Luuk de Jong hebt, maar anders ook niet veel.
Mikautadze was een gok, dat je met Medic durft te komen een schande, Manssverk eerder door Feyenoord afgehouden maar meteen geblesseerd geraakt, dus die kunnen we nog niet beoordelen.
Maar we praten over een heel elftal gehaald, waarvan je de volgende opstelling kunt maken:
Ramaj; Gaeei, Sutalo, Medic, Sosa; Van den Boomen, Tahirovic, Mannsverk; Mikautadze, Akpom, Forbs,
Ik zou zeggen: ga het voor de lol eens op de PlayStation proberen.
Het is gewoon ruk!
En ja, dan verzuipt ook een speler als Sutalo, die potentieel misschien wel het niveau heeft. Dan kan een Henderson er ook niets aan doen.
En op Hato, Brobbey en Hlynsson na is ook de jeugd (nog) niet het gewenste niveau. Taylor bewijst al anderhalf jaar hoe groot het niveau verschil met Gravenberch. Rensch bewijst al anderhalf jaar dat de te hoge druk te veel spanning zet, met kleine blessures en overbelastingen tot gevolg. Te snel te groot gemaakt, bij Oranje gehaald, en hij heeft ook echt wel het talent en de potentie om een hele goede voetballer te worden, maar aanhaken bij een top elftal dat top resultaten haalt is makkelijker dan de druk die erbij komt kijken als ineens het niveau van het elftal gedaald is en wordt verloren, en je plotseling geacht wordt een dragende speler te zijn. Als er iets van knikkende knietjes insluimert ..,
Er kan nu afgegeven worden op de keuze van de trainer om bepaalde jeugdspelers te gebruiken, maar de roep om jeugdspelers te gebruiken klinkt breder. Ook op dit forum is vaak bepleit door sommigen om spelers als Vos, Fitz-Jim, Hansen, Van Axel Dongen, door te schuiven. Fitz-Jim kon bij Excelsior al geen basisplaats veroveren en Hansen bewijst waarom hij niveau NEC is.
Vos is een talent, maar wel eentje waarbij best de vraag gesteld mag worden in welke kwalificatie van groot talent hij in de topjaren van de club zou zijn gesteld. Anders gezegd: is het op zijn positie een groter talent dan destijds Matusiva? Ook voor hem geldt dat de druk vanaf het begin van dit seizoen ongezond hoog is geweest. Hij heeft lang met een blessure door gevoetbald, waar eigenlijk rust voor herstel nodig was, en ligt daardoor er nu langer uit dan als ie niet meteen een basisspeler was geweest. Axel werd na een blessure meteen basis en weer geblesseerd.

19-02-2024 15:34

Juichtoon +32678

Er ontbreekt helemaal geen realiteitszin. Het fluiten is volledig logisch en is gericht op meer dan alleen Taylor natuurlijk.
Heel Ajax verdient een schop onder de spreekwoordelijke kont....
Wat een onkunde... ongeëvenaard...
Een elftal 2 seizoenen als los zand laten spelen...
Je had net zo goed Peppi en Kokki voor de groep kunnen zetten...en dan bij Ajax mogen werken...totaal onbegrijpelijk.

19-02-2024 18:55

Jariiii +22212

Bullshit, Trouw. Ajax krijgt steun genoeg. Sowieso zat het stadion gewoon weer vol. En wordt zo nu en dan onvrede geuit; veel vaker wordt er wel degelijk gezongen en aangemoedigd. Alsof de aanhang van de grootste club van Nederland in deze omstandigheden niet zou mogen morren, wat krijgen we nou.

19-02-2024 15:28

Juichtoon +32678

Ratje Valentijn heeft niet alleen een hekel aan Ajax maar ook aan ons...dan steunen we niet genoeg, dan maken we teveel brokken, nu zijn we weer op een verkeerde manier kritisch volgens Ratje Valentijn...
Ik heb thuis een bokszak met daarop het hoofd van Valentijn..heerlijk sparren...

19-02-2024 19:00

Jariiii +22212

Nou had ik het wel over Trouw...

20-02-2024 09:20

Aspers Art +2772

Ik zou geen enkele speler uit dit team behouden, gewoon allemaal verkopen. Bij geen enkele speler die ik nu zie denk ik....'dat wordt een echte topper'. Ook niet bij Hato en brobbey.

19-02-2024 15:27

Rockanje23 +37112

Eens , behalve over Brobbey. Als die zijn progressie van dit seizoen doorzet en constant blijft werken aan zijn zwakke punten kan hij over 2 jaar naar een topcompetitie. Hato heb ik ook mijn twijfels over, hij wordt ontzettend gehyped maar dat komt vooral door het puin wat om hem heen loopt. Dan lijk je al gauw heel goed, ipv redelijk.

19-02-2024 17:05

twynestar +28583

dan ben je niet helder

19-02-2024 18:05

Omar +17186

En dan? Ga je zakken geld op het veld zetten?

19-02-2024 19:08

Magallan39 +591

Hoop deze zomer vooral op een goede trainer en 2/3 jongens met een echt Ajax hart. Bijvoorbeeld Blind (gaf aan open te staan om als speler terug te keren), Ziyech en Veltman of Riedewald. Apkom moet je verkopen, die bakt er niets van en maakt geld vrij voor de salarissen. De jonge jongens zover mogelijk behouden. Heeft totaal geen zin om die door te selecteren. Verder vooral gaan scouten naar spelers voor Jong met high potential. Die kan je vaak enigszins goedkoop halen.

Kampioen zal je er niet mee worden, maar dat is ook een utopie volgend seizoen. We moeten echt eerst terug naar de basis.

19-02-2024 15:04

FysioPat020 +26061

De uitverkoop moet beginnen door Schip mede te delen dat hij vanaf vandaag geen trainer meer is van Ajax 1.
Bedankt voor alles.

19-02-2024 14:01

Fanaat +241

Nee jij doet het stukken beter! Johnnie verdient alle credits man, hij doet wat hij kan en meer zit er helaas niet in met dit spelers materiaal .

19-02-2024 14:48

FysioPat020 +26061

Alle credits? Op basis waarvan? Omdat hij een Ajacied is? Omdat hij ingesprongen is? Omdat hij elders ooit ook maar iets gepresteerd heeft als trainer? Omdat hij het zo goed doet en iedereen weer met plezier naar Ajax kijkt?
Hahahaha.
Jij begrijpt er dus helemaal niks van.

19-02-2024 14:53

AjaxAficionado +1489

Met alle respect naar waar hij mee bezig is op dit moment maar je ziet aan alles dat t kunstje van van t schip er op zit

19-02-2024 15:23

Okocha078 +13960

Verkopen: Rulli, Gorter, Sosa, Wijndal, Sutalo, Medic, Baas, Martha, Gaaei, Rensch, Taylor, Tahirovic, Berghuis, Bergwijn, Akpom, Forbs, Mikautadze, Sanchez, Unuvar en laat Pasveer maar stoppen.Helaas zou ik ook VDB laten gaan bij een leuk bod, hij en Hendo word te statisch naast elkaar.
21 spelers, waarbij heel veel salaris en transfergeld vrij komt.

GK: Ramaj/Aankoop
LA:Aankoop/Butera
CV:Hato/Kaplan
CV:Aankoop/Aankoop
RA:Gooijer/Fitz-Jim
CM:Henderson/Mannsverk
CM:Aankoop/Vos
CAM:Aankoop/Hlysson
LV:Aankoop/Godts
SP:Brobbey/Rijkhoff
RV:Conceicao/Aankoop

Probeer Chico maar terug te halen en vorm Fitz-Jim om tot rechtsback. Verder is het hopen dat toptalent Butera al een back up plek kan pakken.
Kijk bij de aankopen aub naar technisch vaardige spelers die de snelheid en motivatie hebben om te pressen.

19-02-2024 12:49

MelleAfca +14328

Sutalo, Rensch, Tahirovic en indien hij er zelf voor open staat Akpom zou ik behouden. Voor de rest, hoe krankzinnig het eigenlijk ook is, eens met je lijstje.
Al gaat het me ietwat ver om Fitz Jim en Butera als tweede opties op de back te hebben en Conceicao als je eerste rechtsbuiten.

19-02-2024 13:23

Okocha078 +13960

Sutalo mag als 1e weg vind ik , is ook 1 van de weinige die veel waarde vertegenwoordigd.Fitz-Jim heb ik wel vertrouwen in. Rensch mag wat mij betreft wel gaan, verdient ook meer als een Miljoen gewoon.Akpom verdient teveel om back up te zijn en wil dit ook niet verwacht ik. Chico en Butera is meer hoop, anders moeten we nog meer aankopen doen ...
Is ook gekkewerk, maarja zo verder kan ook niet

19-02-2024 13:27

MelleAfca +14328

Die beurgumentatie kan ik begrijpen. Ik zou bovenal graag zien dat de komende trainer goed kijkt naar trainers als Guardiola en Arteta, die heel veel dynamiek aan hun spel toevoegen door het gebruik van inverted backs. Met Rensch (die ik dus wel absoluut zou houden) hebben we daar de perfecte optie voor.

Ramaj
Gooijer - Kaplan - Hato
Henderson - Rensch
Facundo Torres - Hlynsson - Eriksen - Godts
Brobbey

In dit geval even Torres en Eriksen als aankopen gepakt, maar je hebt zoveel interessante opties; Baturina, El Khannouss, Bardghji of toch Ziyech.
Vos, Manssverk, van den Boomen, Fitz Jim, Tahirovic, Rijkhoff, van Axel Dongen zijn imo dan nog goede opties vanaf de bank. Met Butera, Agougil, Janse en Vink als wildcards.
Dan nog een paar goede gerichte aankopen in combinatie met een toptrainer, en het biedt perspectief in barre dagen.

19-02-2024 13:53

KarimB +11713

Dit is wel Russisch roulette hoor Okocha, Zoveel spelers weg doen klinkt leuk. maar als dit verkeerd uit pakt staan we echt letterlijk aan de rand van de afgrond. Daarbij voldoen de helft van de spelers die mogen blijven tot nu toe ook nog niet.

Denk persoonlijk dat dit een proces word van meerdere seizoenen. en niet in 1 zomer valt op te lossen. Je kan met dit beleid letterlijk geen foutjes permitteren. Ik zou de Bergjes houden tot je echt een vervanger hebt waarvan je weet ja dit is het.

19-02-2024 14:54

Age M +493

Dat zou betekenen dat Ajax een permanente etalalage is , met spelers als etalagepoppen , of ze nou goed of slecht zijn . Zonder oog voor teamopbouw of samenhang .Wie is daar verantwoordelijk voor ? Volgens mij niet van t Schip . Albers ? Betcity ? Andere spelersmakelaars ? Bepaald van t Schip de opstelling wel eigenlijk ?
Tegen PSV stond het best goed . Kleine aanpassing hier en daar bijv vd Boomen voor wat meer creativiteit en je doet weer volop mee .
Maar nee hoor , alles weer door elkaar met met door het ijs zakkende spelers op andere posities . Gevolg : 4 wedstrijden gelijkspelen (Heerenveen reken ik ook mee) .
Na PSV is het toch gewoon verder uitbouwen maar dat gebeurd niet . Echt heel vreemd .

19-02-2024 12:40

Ajax34 +4065

Martha gisteren goed volgens de telegraf. Die jongen is niet goed genoeg voor jong Ajax en al helemaal niet voor Ajax 1. Heeft een paar redelijke wedstrijden gespeeld als linksback, maar deze jongen gaat het verschil echt niet maken. Daar hebben we Chuba toch voor, maar Schippie ziet dat jammer genoeg anders.

19-02-2024 12:20

HJC +8044

Met al deze aankopen van Mislintat had Klopp of Guardiola het ook niet veel beter gedaan.
Het enige wat ik van het Schip kwalijk neem is dat hij Sutalo niet vervangt door Kaplan. Misschien kijkt hij nooit wedstrijden terug .

19-02-2024 11:59

tikkie takkie +1022

Tot nu toe heb ik hem altijd bij thuiswedstrijden gezien van Jong Ajax en als ze uit spelen zal hij de wedstrijden ongetwijfeld op de ESPN stream bekijken

19-02-2024 12:04

Kluivert95 +1342

Ik zou het even zo proberen:

Ramaj
Rensch Sutalo Kaplan Sosa
Hato
Henderson V/Boomen
Berghuis
Brobbey Rijkhof/
Akpom.
Meer een ruit op het middenveld.
Waarbij Rensch en Sosa om beurten de de aanvoer van de flanken kunnen verzorgen en Hato wat inzakt. Ook denk ik dat Hato de dynamiek heeft om een soort Rijkaard rol te kunnen spelen en met zijn techniek en kracht het middenveld extra power te geven. Bergwijn zou wanneer weer fit met Berghuis om Brobbey heen kunnen spelen. Op het midden veld het je met Mannsverk en Tahirovic wissels achter de hand. Voorin zou evt Forbs nog met extra diepgang kunnen brengen als we wat meer ruimte gaan krijgen.
Niet meer blind gaan afjagen met enorme gaten op het middenveld. Maar veel compacter gaan staan en toe slaan in de omschakeling! Ok niet ons traditionele Ajax voetbal maar met dit materiaal lijkt mij het echt de beste oplossing! Het gaat nu echt alleen om de punten om dit seizoen nog een beetje te redden!

19-02-2024 11:53

FysioPat020 +26061

Zet Schip, Steijn, Schreuder en Heitinga voor de groep van Bayern en ze halen niet eens plek 4.
Een slechte trainer maakt de beste selectie helemaal kapot. De laatste bij Bayern die er ook helemaal niks van kon was Nico Kovac, 2018/2019

19-02-2024 11:46

behangdelul +32814

Schip mag ook wel eens worden aangesproken over waarom het kutten blijft op links en Kaplan week in week uit Jong Ajax naar punten leid, het gerommel met maar vasthouden aan 4-3-3 terwijl er bijna geen buitenspelers zijn etc.

Forbs kreeg nu de kans om het te laten zien...dat duurde 1 fucking wedstrijd....

19-02-2024 11:45

Ajax1114 +19393

De aankopen zijn echt wel beter dan de eigen jeugd die geheel ten onrechte kansen krijgt. Dat gisteren Martha en Banel mochten spelen is gestoord. Gooijer is ook einde verhaal hebben we kunnen zien.

19-02-2024 11:35

MichelAngelo66 +22270

Gooijer heeft net drie wedstrijden gespeeld man. Klets niet zo stom.

19-02-2024 11:41

Ajax1114 +19393

Oh ja we gaan het zien donderdag met hem. Ik zie sneller dan jij of een speler goed genoeg is. Ik zal je helpen herinneren komende donderdag.

19-02-2024 11:50

MichelAngelo66 +22270

Whahaha. Hoe oud ben jij knul? “Ik zie sneller dan jij....”. Pffff. Wel op tijd naar bed hè! Grapjas.

19-02-2024 11:53

behangdelul +32814

Gooijer is een prima speler die normaal gesproken in de luwte gebracht zou moeten worden. Gooijer speelt prima voor de speler die hij nu is. Einde verhaal is dikke onzin.

19-02-2024 11:46

Ajax1114 +19393

Ga toch weg , jongen was al afgeschreven bij Ajax en we hebben gisteren weer kunnen zien waarom.

19-02-2024 11:51

behangdelul +32814

Liever dat jij weg gaat eerlijk gezegd

19-02-2024 12:36

tikkie takkie +1022

Gooijer heeft ook goede wedstrijden gespeeld en om hem nu na 2 slechte wedstrijden bij het grofvuil neer te zetten slaat helemaal nergens op. Vind je Gaaei en Sosa dan zoveel beter dan Gooijer?

19-02-2024 12:07

Ajax1969 +4166

Probleem is dat zowel aankopen als eigen jeugd er dan wel en dan weer niet in staan. Geen enkele consistentie in het technisch beleid. En gisteren Martha op rechtsbuiten, die bij jong.naar linksback was gezet omdat hij als rechtsbuiten geen toekomst heeft, is echt te belachelijk voor woorden.

19-02-2024 13:05

Soccerskins v2 +43429

Exit: Rulli, Gorter, Sanchez, Sutalo, Medic, Avila (indien mogelijk), Sosa, Wijndal, Mannsverk OF Tahirovic, Taylor, Conceicao, Berghuis, Akpom, Mikautadze en Forbs.

Basiself met Ramaj: Rensch, aankoop rcv, Hato, aankoop lb; Henderson, aankoop 10, vd Boomen, aankoop rv, Brobbey en Bergwijn. Bank vullen met o.a Gooijer, Vos, Hlynsson, Unuvar, Godts en Rijkhoff. Er zijn niet heel veel nieuwe spelers nodig maar wel een paar gerichte aankopen.

19-02-2024 11:27

Ajax1114 +19393

Martha, Hlynsson, Banel en Gooijer ook exit lijkt mij.

19-02-2024 11:52

Soccerskins v2 +43429

Martha en Banel ja, Gooijer en Hlynsson absoluut niet.

19-02-2024 11:54

Odysseus +14334

Je bent Fitz Jim vergeten. Laten we die ook houden.

19-02-2024 12:43

Soccerskins v2 +43429

Klopt, zou ik er inderdaad bijhouden.

19-02-2024 14:02

Dolblij +45466

Nou, het wordt tijd dat bij Ajax wat realiteitszin doorbreekt en men zsm besluit een tacticus voor de ploeg te zetten.

19-02-2024 11:26

hetje +2173

Ik hoop vaak, maar verwacht al niks meer zelfs geen beter spel, want er word keer op keer bewezen,dat de meeste spelers die er nu in ajax 1 staan/zitten gewoon niet goed genoeg zijn om, al was het maar 50% van het niveau wat we willen zien te behalen.

19-02-2024 11:12

Koos1982 +458

Branco van den Boomen heel bruikbaar voor dit Ajax. Precies voor dit Ajax.!!!!

19-02-2024 11:12

kakhoofd3 +4173

1 vd weingen die het spel snel kan verleggen.

19-02-2024 11:24

Koos1982 +458

Fantastische trap, en voor DIT Ajax wellicht nog weleens erg belangrijk. Maar in een goed Ajax speelt Branco niet. Het zegt veel over deze selectie dat Branco van den Boomen - vermoedelijk - een dragende speler gaat worden

19-02-2024 15:54

kakhoofd3 +4173

Roeien met de riemen die je hebt..

19-02-2024 16:37

RadheAjax2021 +17911

Het is ook maar hopen dat je deze spelers kunt kwijtraken. Zit totaal niet te wachten op huurdeals. En inderdaad 2 mislukte zomer transferperiodes is een feit.

Hoe nu verder…proberen nog het beste ervan te maken en Europees voetbal halen. Denk dat plek 5 het hoogst haalbaar is. We zullen nog genoeg wedstrijden verliezen en gelijkspelen. Selectie is hoe pijnlijk het ook is van een triest niveau.

19-02-2024 11:03

wijzijndebeste123 +164877

Haha dus Van t Schip wil de ultieme "Ajax-DNA" coach uithangen door geforceerd 4-3-3 te spelen terwijl je geen goede fitte buitenspelers hebt en lachwekkend slechte jeugd op te stellen die tekort komen voor Jong Ajax en dus heeft de clubleiding geconstateerd dat Akpom, Sosa, Forbs nog minder zijn? Dan trekken ze wederom een hele verkeerde conclusie.

Waarom krijgt Schip geen kritiek dat hij meer bezig is met de eigen PR dan het beste systeem en de beste spelers op te stellen?

19-02-2024 10:46

DeWijsneus +25750

Zouden ze niet allemaal gewoon even slecht kunnen zijn? Houd jij die mogelijkheid wel überhaupt open?

19-02-2024 10:55

wijzijndebeste123 +164877

Ze zijn niet even slecht. De volgende opstelling bezit meer kwaliteit dan wat Schip gister bedacht. Met Jong Ajax vleugelspitsen spelen die er niks van kunnen terwijl je wel goede wingbacks hebt is gewoon een blunder van jewelste
Ramaj
Gooijer Rensch Sutalo Hato Sosa
Tahirovic Henderson
Hlynsson
Akpom Brobbey

19-02-2024 10:58

Saudara +7065

Misschien toch maar eens ander systeem met dit materiaal proberen inderdaad.

19-02-2024 11:01

FysioPat020 +26061

Geef een goeie trainer met een duidelijk plan en visie deze selectie en je was kampioen geworden. Nu niet meer, maar vanaf begin seizoen.
Eerst de fysieke gesteldheid in orde brengen en dan automatismen erin slijpen. Maakt niet uit in welk systeem.

19-02-2024 11:42

Ajax1114 +19393

100 procent waar.

19-02-2024 12:04

RuffRhythim +24837

Ik ben eigenlijk wel benieuwd in hoeverre vhSchip dan volgens jou "meer bezig is met zijn eigen PR." Waar precies en hoe uit zich dat dan?

19-02-2024 10:59

Floor +141

We moeten er wel bij zeggen dat tahirovic zeer goed begon te ballen,en net dan zet de trainer hem ernaast

19-02-2024 10:30

AFCAHoorn +22723

Hahaha, Tahirović, Akpom en Sosa geen "Ajax-materiaal"?

Ga weg joh.

19-02-2024 10:24

Saudara +7065

Klopt. Geen Ajax materiaal net als aantal zelf opgeleide spelers. Ook geen Ajax materiaal. Tenzij je als club zijnde een lager niveau nastreeft.

19-02-2024 10:28

AFCAHoorn +22723

Lekker makkelijk roeptoeteren als ze amper tot geen kans krijgen.

19-02-2024 10:30

Saudara +7065

Ik neem aan dat jij dezelfde wedstrijden hebt gezien als ik? Sosa heeft kansen genoeg gehad, vrijwel nooit overtuigend. Zonde om hem aangetrokken te hebben voor dat bedrag. Stekt me zwaar teleur. Sutalo kan wel voetballen, krijgt keer op keer kansen. Is geen baken van rust en mist autoriteit op elk vlak. Kan nog groeien. Gaaei, kan nog doorgroeien. Tahirovic, in niets een Ajax middenvelder. Te traag, te weinig basistechniek, en ga zo maar door. Forbs, voor kij echt een raadsel waarom deze jongen is gehaald voor zoveel geld. Verschrikkelijk. Akpom, prima 12e man. Nooit beter dan Brobbey. Mannsverk is talentvol, ben benieuwd naar zijn ontwikkeling.

19-02-2024 10:44

AFCAHoorn +22723

Thanks Ibrahimovic. Ik ben het ook vaak met mijzelf eens.

19-02-2024 11:24

Saudara +7065

Hij was het met mij eens 😂

19-02-2024 11:43

AFCAHoorn +22723

@Saudara

Weet ik, het is alleen jammer om te zien dat Ibrahimovic zo is afgegleden in niveau in de laatste paar maanden. Basht nu eigenlijk alleen maar de aankopen.

19-02-2024 12:12

Saudara +7065

@AFCAHoorn

A ha. Ik bash niet alle aankopen, we hebben zeker wat potentie in de aankopen zoals ik eerder schreef. Ik blijf me alleen verbazen over de dsibalans in de selectie. Maar daar veranderen we nu niets aan.

19-02-2024 12:26

AFCA-Driebergen +22290

Voor iedereen die nog aankomt met de 3de plek en dat Twente nog tegen Az, psv en ons moet.

Wij moeten nog tegen Fortuna, Sparta, Zwolle, Eagles, Excelsior, Volendam, Almere en Vitesse. Om nog maar even het niet te hebben over Az, utrecht, feyenoord en Twente.

Vergeet het dus maar. Kansloze zaak.

19-02-2024 10:21

Floor +141

Feijenoord wordt niet makkelijk met die angst scheidsrechters in de kuip

19-02-2024 10:31

Sjaakvaak +26608

"Volgens het Algemeen Dagblad heeft Ajax' clubleiding geconstateerd dat Borna Sosa, Anton Gaaei, Benjamin Tahirović, Carlos Forbs en Chuba Akpom geen Ajax-materiaal zijn."

Flikker op. Dat John krampachtig vasthoudt aan eigen jeugd, die vervolgens niet levert, betekent niet dat alle aankopen kut zijn. De ziekte genaamd "Ajax-DNA", maakt onze club kapot.

19-02-2024 10:18

koenos1 +7961

Hopelijk zijn er genoeg clubs die Taylor willen oppikken.

19-02-2024 10:14

PietjePrecisie +1994

Henderson speelde gewoon goed, wat mij betreft.

19-02-2024 10:10

Ajaxfan16 +27480

Dus dat wordt weer de halve selectie verkopen en pas in Augustus de eerste spelers halen. Voordat alles weer is ingespeeld, met waarschijnlijk ook een nieuwe trainer, staan we alweer 10 punten achter.

19-02-2024 10:10

AFCA-Driebergen +22290

Jij snapt het. Daarom was het ook erg makkelijk om het Steijn zo kwalijk te nemen, aangezien hij zijn selectie pas had begin september en toen alle moelijke wedstrijden achter elkaar had. Ik ga hier niet mee zeggen dat Steijn de juiste coach was, maar echt lekker is het niet om je selectie zo laat 'compleet' te hebben.

Ik zie het dus inderdaad ook weer gebeuren dat we weer lekker laat tot actie komen en het seizoen al weer verprutst is voor het ook maar begonnen is.

19-02-2024 10:14

TeringHenkie +28610

Zoiets ja

19-02-2024 10:14

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25437

We zijn een beetje het kakkerlakken team van 5 jaar terug

19-02-2024 10:05

Saudara +7065

Kut, maar waar. Pijnlijk.

19-02-2024 10:29

Sampaoli +39261

Ajax gaat het gewoon weer doen: de gehele selectie op de schop gooien ten koste van vele miljoenen. Dat is afgelopen twee jaar uitstekend beleid gebleken.

We halen in de window met Mislintat uit m’n hoofd vier spelers ouder dan 23: Medic (back-up), Branco (transfervrij), Sosa en Akpom. Om vervolgens al die jonge spelers, duidelijk ook voor de toekomst(!!) gehaald weer af te schrijven. Snappen jullie het nog? Zo gaan we toch niet met spelers om? Vorig jaar met Ocampos ook al zo’n diep trieste situatie.

Mikautadze, Forbs en Ávila kunnen bij een interessant bod weg. Maar Tahirovic, Mannsverk, Sosa en Sutalo zijn spelers die de tijd verdienen. Hoe slecht ze ook spelen; laat ze zich maar in de basis knokken.

19-02-2024 09:43

Ron403 +6498

Grotendeels eens alleen heb ik heel erg mijn twijfels of Sutalo qua type speler wel bij Ajax past. Als je opbouwend niet goed bent moet je verdedigend ijzersterk zijn, maar hij heeft allebei eigenlijk niet uitgesproken in zijn sterke punten zitten.

19-02-2024 09:54

Magallan39 +591

Precies! Het is een utopie dat dit deze zomer even opgelost kan worden. Het gaat gewoon een paar jaar duren voordat dit gerepareerd is. Hoop overigens wel écht dat we ''per ongeluk'' derde worden. Zonder die CL miljoenen ben ik bang dat je niet anders kan dan meer spelers verkopen.

19-02-2024 09:56

Rst +5242

Ajax moet heel erg oppassen met weer te rigoureus doorselecteren deze zomer.
Want waarom zou je als speler naar Ajax komen als je na een paar maanden weer afgeserveerd wordt?

19-02-2024 10:03

GAjax31 +16232

Ajax heeft inderdaad de reputatie een goede club te zijn waar talenten zich kunnen ontwikkelen, tenzij je een aankoop bent kennelijk want dan moet je er gelijk staan of je mag het jaar erop weer vertrekken.

19-02-2024 10:06

Aram +18138

… na eerst door de T, de voetbalbabbelaars en je eigen trainer door het slijk gehaald te zijn …

19-02-2024 10:09

GAjax31 +16232

Precies, dan gebruik je dit verloren seizoen tenminste nog op een goede manier en staan ze er volgend jaar misschien wel. Als je alle aankopen weer wegdoet omdat ze in hun eerste half jaar geen geweldige indruk maken dan blijf je bezig en bouw je nooit wat op.

19-02-2024 10:03

AFCAHoorn +22723

Preach brother.

19-02-2024 10:27

Arieajax +1153

Mag er wel de 3 dolle dwaze dagen van maken

19-02-2024 09:39

GNBL +90155 moderator

Let maar op gasten zoals Taylor en Rensch mogen blijven, want het narratief zal zijn dat de aankopen ervoor zorgen dat deze echte Ajax jongens niet goed uit de verf komen.

19-02-2024 09:29

Sampaoli +39261

Rensch wordt continu in hetzelfde schuitje geplaatst als Taylor, maar dat is toch volledig onterecht? Rensch speelt gezien de omstandigheden een degelijk tot goed seizoen.

19-02-2024 09:32

Koningtoto +60643

Op AS werkt het zo: Als je een paar wedstrijden slecht speelt, kan je er nooit meer wat van.

19-02-2024 09:36

GNBL +90155 moderator

Degelijk is niet goed genoeg. Dit is Rensch z'n vierde jaar in Ajax 1. Is in al die jaren nauwelijks beter geworden en maakt nog steeds dezelfde fouten.

19-02-2024 09:39

Aram +18138

Ja eens. Rensch is gewoon een prima rechtsback. Niet meer dan dat maar gewoon best prima.

Probleem is dat ik door dat geeikel van Schip het helemaal heb gehad met de dna-kluit. Ik denk niet dat ik de enige ben. Terecht is dat niet zoals je schrijft, Rensch is best ok. Maar toch wel veel minder dan Tahirovic en Sosa om er maar eens twee te noemen.

19-02-2024 09:41

Sampaoli +39261

Degelijk is wél goed genoeg. Rensch is net 21 geworden en speelt net als jongens als Sutalo en Tahirovic ook in een vreselijk slecht en onsamenhangend elftal. Die excuses gelden toch niet alleen voor de aankopen?

19-02-2024 09:45

GNBL +90155 moderator

Alleen is het verschil dat Rensch ook in een goed draaiend Ajax heeft gespeeld. Maakt nog steeds dezelfde fouten als toen en als dat er inmiddels niet uit is heb ik er geen enkel vertrouwen in dat dat goed komt ondanks z'n nog jonge leeftijd.

19-02-2024 10:11

Jww +2405

Ik vind dat Rensch onvoldoende druk geeft op de bal en daardoor de pass er niet uithaalt. Hij heeft wel kwaliteiten, maar m.i. niet voor op de rechtsback, maar bij gebrek aan beter is hij wel de beste optie. Sutalo vind ik tot nu toe gewoon tegenvallen. Forbs heeft het niet (denk ik). Tahirovic vind ik zonder bal eigenlijk wel ok.

19-02-2024 10:18

Saudara +7065

De aankopen en een aantal zelf opgeleide spelers zijn (nog) niet goed genoeg. Laat dat de verhaallijn zijn.

19-02-2024 10:32

Koningtoto +60643

Iets met straatstenen en kwijt raken.

19-02-2024 09:22

Sampaoli +39261

Geloof me, dat zal wel goed komen. Probleem is dat Ajax dan weer een window met 10+ uitgaand en 10+ inkomend tegemoet gaat. Dat gaat vrijwel nooit goed, bij geen enkele club.

19-02-2024 09:24

Koningtoto +60643

Was een beetje cynisch, je raakt ze ook wel kwijt en niet eens met verlies gok ik, maar wat je zegt, eerste half jaar kan je al weer weggooien, omdat ze moeten wennen.

19-02-2024 09:25

Dennis129 +11888

Veel posities zijn 3 of zelfs 4 dubbel bezet. Ik denk dat je zelfs richting de 15 uitgaande transfers gaat.
Alleen moet je dit jaar 5 voltreffer er voor terug halen.
Gaaei, Sanchez, Medic weg. 1 hele goede rechtsback voor terughalen.
Rulki, Gorter, Pasveer weg. 1 goede ervaren tweede keeper. Terughalen
Wijndal, Sosa, Avila, Martha weg. 1 hele goede linksback terughalen.
Dat zijn alleen al voor je achterhoede 10 vertrekkers en 3 aankopen om toch dubbel bezet te zijn.
Op het middenveld heb je ook eigenlijk gewoon veel te veel spelers al zijn dat veelal jonge spelers. Hiervan moet je er eigenlijk 2 verhuren en 1 verkopen en dan 1 echte versterking proberen te halen.
Op de vleugels heb je Bergwijn, Berghuis, Forbs, Godts, Van Axel Dongen, Unuvar en Conceicao. Ook hier kan je er 3-4 verkopen/ verhuren en moet je proberen 1 echte versterking binnen te halen.
Mikautadze en Akpom ook allebei gewoon laten gaan en dan wellicht een ervaren pinchhitter nog halen.
Geen 12 gokjes zoals dit jaar, maar 5 bewezen kwaliteitsspelers halen.

19-02-2024 09:46

Steffenhagen +37945

Het probleem is niet de verkoop van ongeschikte spelers , maar vooral de kwaliteit van de Ajax jeugd die de plaatsen moeten gaan invullen .
Geld om te investeren is er niet en dus dreigt een gitzwart scenario. Al die optimisten hier die denken dat we na de zomer weer om de titel spelen: helaas dat gaat niet gebeuren

19-02-2024 09:19

Aram +18138

Waarom niet?
Selectie zo houden en een goeie trainer.
Paar lapzwansen eruit, we weten wel wie.
Moet genoeg zijn. PSV gaat instorten.

19-02-2024 09:30

Rockanje23 +37112

Whisfull thinking. Niet op feiten gebaseerd. Bovendien zijn Feyenoord en Twente ons ook mijlenver voorbij

19-02-2024 09:47

Siemjo +7911

Spelers door Mislitat gehaald hebben allemaal een contract voor 5 jaar gekregen. Ajax moet eerst spelers verkopen wil men nieuwe spelers aantrekken. Welke club wil er veel geld geven voor spelers va KKD niveau. Bovendien wie wil er weg met een riant salaris en nog een contract voor vier jaar

19-02-2024 09:10

leeke +10406

Sta jij nog van te kijken..Kkd niveau weet je niet he.Spelers kunnen vaak in een ander systeem of club wel uit de verf komen...Sosa was gewoon een zeer goede speler bij Stuttgart...

19-02-2024 09:13

GAjax31 +16232

Als de clubleiding het niet ziet zitten in Forbs en Akpom dan begrijp ik niet waarom ze niet mochten vertrekken afgelopen winter?

19-02-2024 09:08

Wouter1989 +2253

Sinds Ten Hag, Slot en Bosz ben ik er inmiddels volledig van overtuigd dat een tactische voetbalgekke trainer voor teams van het niveau Ajax, PSV, Feyenoord echt een enorme toegevoegde waarde zijn. Je hebt niet beschikking over 11 toppers, dus je moet spelers zoveel mogelijk in hun kracht laten komen, duidelijke afspraken maken, etc. Dan kunnen teams boven zichzelf uitstijgen, terwijl individueel gezien geen enkele speler of slechts een enkele bij een internationale topclub mee kan. Zie Ajax in ons topseizoen, maar bijvoorbeeld ook Feyenoord vorig jaar. Een peoplemanager is leuk bij Real Madrid ofzo, waar je zoveel goede ervaren spelers hebt dat je met name moet zorgen dat iedereen beetje happy is etc. Een peoplemanager heeft naar mijn mening weinig zin met een selectie van gemiddeld rond de 20 jaar die nog heeeeel veel moeten leren.

Conclusie van dit lange verhaal - ga nou eens heel snel kijken naar een nieuwe trainer die tactisch sterk is. Verder is het natuurlijk beschamend dat we als Ajax een overbruggingstrainer nodig moeten hebben, omdat het op bestuur niveau rommelt.

Tot slot - ik zou Rensch maar weer even naar rechtsback zetten. Kaplan naast Sutalo, Hato op linksback en tegen die noren bij gebrek aan beter Sosa maar hangend op links (kan wat mij betreft ook in 4-3-3).

19-02-2024 09:06

leeke +10406

Nieuwe trainer moet niet technisch zijn maar Tactisch heel sterk zijn. Over Hato,Tja gewoon Dom om hem op links te zetten,is gewoon een speler die centraal moet en wil spelen

19-02-2024 09:16

Wouter1989 +2253

Thanks - dat heb ik even toegevoegd, want dat bedoelde ik eigenlijk te zeggen...;)

19-02-2024 09:19

Sti Jn +3101

Bovendien zijn Nederlandse selecties jong. Dan maakt een goede coach nog meer vechil

19-02-2024 09:30

Rockanje23 +37112

Van de huidige selectie zijn hooguit 7 of 8 spelers van het niveau dat Ajax hoort na te streven. Dat betekent dat je er zo’n 15 moet zien kwijt te raken en dat je er uiteraard ook 15 moet kopen want in de jeugd loopt echt geen enkele speler die Ajax meteen sterker maakt.
Dat wordt weer een gigantisch probleem want wie moet dat gaan doen, hoe moet hij dat gaan doen en wanneer moet moet dat gaan gebeuren ? Voor of na dat er spelers verkocht zijn ?

19-02-2024 09:04

leeke +10406

Je hoeft er niet 16 te vervangen dat is onzin.mindere spelers van nu zijn niet per direct Ajax onwaardige spelers. Je moet gewoon een goede ballans vinden,dat is het grote probleem.en een goede tactische trainer

19-02-2024 09:18

Steffenhagen +37945

Vind ik echt een hoge schatting

19-02-2024 09:20

Rockanje23 +37112

Die 8 of die 15 ?

19-02-2024 09:47

Mokum31 +6148

Op een paar na is iedereen te koop

19-02-2024 09:02

Artemio +32157

Ik denk dat niemand op dit schip wil blijven.

19-02-2024 08:55

AjaxDeBesteClub +18786

Tahirovic geen Ajax materiaal. Hij is op 20 jarige leeftijd beter dan alle jong Ajax spelers. Vorig jaar stond hij al bij Roma in de basis. En speelde hij mee tegen Ac Milan, Napoli, Inter etc. etc. Dit is een toptalent, maar blijkbaar ziet de Ajax leiding het meer zitten in spelers als Martha, Banel, Gooijer, Hylnsson en Taylor.

19-02-2024 08:52

EersteAanname +2198

Oh nou wat is ie goed. Kan je me vertellen op basis waarvan? Welke geniale actie moet ik terugkijken? Welke pass, dribbel, loopactie heb ik gemist?

19-02-2024 09:04

AjaxDeBesteClub +18786

Ten eerste is het een talent wat in zijn eerste seizoen in hele lastige situatie terecht is gekomen. Desondanks heeft hij al veel in de basis gestaan. Qua cijfers hoort hij bij de top 8 van de selectie en hij heeft al 2 keer in het Espn elftal van de maand gestaan.
Maar het is een verdedigende middenvelder. Er moet iemand naast staan ala Van der Boomen die het spel kan maken. Zodat hij zich kan focussen op het verdedigende deel.

Als verdedigende middenvelder is het juist goed als je niet opvalt. Met hem staat het gewoon beter en krijgen we minder goals tegen. Gisteren 'hadden we slechts' 0,44 expected goals tegen in de eerste helft. Dat is tegenwoordig echt weinig voor Ajax doen. In de tweede helft, grotendeels zonder Tahirovic, hadden we al weer 1,78 expected goals tegen.

Het zegt eigenlijk al heel veel dat Tahirovic, behalve die penalty, voor geen enkele van de 41 goals (mede) verantwoordelijk is geweest. Dat kunnen we over geen enkele andere verdedigende speler zeggen dit seizoen.
Maar als je bijzondere acties wilt zien. Hij heeft voor een verdedigende middenvelder best een hoop goals, assists en voor assists. Een deel daarvan zie je in deze video.

https://m.youtube.com/watch?v=12C3_-HCupE&pp=ygUJVGFoaXJvdmlj

19-02-2024 09:22

RichardWitschge8 +5219

Juist, hij heeft alleen betere spelers om zich heen nodig.

19-02-2024 09:08

leeke +10406

Wat vertel je nou allemaal...ga je een 6 vergelijken met een 10 of met een back....Denk dat je dan net zo slim als Schip bent

19-02-2024 09:20

AjaxDeBesteClub +18786

Ik vergelijk ze qua niveau. Hij is zogenaamd niet goed genoeg. Terwijl hij beter is dan alle andere jong Ajax spelers. Die min of meer dezelfde leeftijd hebben. En ja hij is ook beter dan Vos, Brandes en Verkuil.

19-02-2024 09:37

leeke +10406

Dus hebben we een kut trainer

19-02-2024 15:38

StilleGenieter3414 +164

Vergeet niet dat alles wat Mislintat heeft gehaald nooit beter kan zijn dan eigen jeugd..

19-02-2024 09:58

Aram +18138

Ik heb een geniaal plan.

Ik ga alle Misl-aankopen onder de bus gooien en nooit opstellen. In plaats daarvan zet ik spelers in uit de onderkant van JA. Dat kost ons de derde plaats en 70 miljoen maar hee, het is het waard!

Oh ja en die aankopen dumpen we dan allemaal in de zomer, tsja wat krijg je er nog voor, 40M ofzo, kost ons nog eens E60M aan afschrijvingen, maar ja ze speelden ook niet. Tsja ligt niet aan ons he.

En dan gaan we zonder TD allemaal dertigers inkopen met een grote naam en dito salaris. Zo redden we de club!

19-02-2024 08:34

microfoonannabool +5849

Hahaahaha derde plaats

19-02-2024 08:42

FlyingDutchMan +17316

Space cake als ontbijt gegeten?

19-02-2024 08:56

Man40 +1431

Paar jaar geleden zouden we ff het bayern München van Nederland worden🫢het kan verkeren 😢

19-02-2024 08:33

Rob.C +8412

Die verliezen tenminste...

19-02-2024 08:56

FlyingDutchMan +17316

Eerder het Vitesse van de topclubs..

19-02-2024 08:57

HertogH +15916

'Volgens het Algemeen Dagblad heeft Ajax' clubleiding geconstateerd dat Borna Sosa, Anton Gaaei, Benjamin Tahirović, Carlos Forbs en Chuba Akpom geen Ajax-materiaal zijn.'

Klopt helemaal, bij lange na geen Ajax-materiaal (al heb ik bij Sosa mijn twijfels).

Echter, de jongens die Schip er nu bij haalt vanuit Jong (Martha, Banel) zijn nóg verder verwijdert van het gewenste Ajax-niveau.

19-02-2024 08:21

Capocapo +12001

Kosten alleen veel minder waarschijnlijk. Dus die kan je er, voor de breedte, voorlopig beter bijhouden.

19-02-2024 10:16

HertogH +15916

Jongens als Banel en Martha (onderkant jeugdteams/Jong) moet je er ook niet bij willen houden voor de breedte. Jongens als Godts, Vos en Misehouy (bovenkant jeugdteams/Jong) zouden idealiter tegen het basiselftal aan moeten zitten.

19-02-2024 11:00

Capocapo +12001

In een perfecte wereld ja, maar de selectie is kut. Ook al komen er goede aankopen deze zomer, je hebt ook een brede selectie nodig. Aangezien je niet 20 nieuwe spelers koopt, zal je Banel en Martha nog nodig hebben.

Godst was lang geblesseerd, misehouy gaat weg.

19-02-2024 13:55
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.