Klaassen genomineerd voor prijs

door JipVR 3

Klaassen genomineerd voor prijs

door JipVR 3

Laatst geüpdatet

Davy Klaassen is wederom genomineerd voor Hilversums sportman van het jaar. De Ajacied won de prijs vorig jaar en heeft dit jaar concurrentie van zeiler Karel van Hellemond, handboogschutter Adriaan Loef en alleskunner op atletiekgebied Wim Threels.

De prijsuitreiking zal op donderdag 5 maart plaatsvinden in de burgerzaal van het raadhuis. Vanaf 19.30 uur zijn belangstellenden daar welkom. Een driekoppige jury - CDA-raadslid Anja Wijnands, Cors Westerdijk van het Landelijk Overleg Onderwijs Topsport en voormalig voorzitter van 't Gooi Jan-Willem Hoogendoorn - bepaalt de uiteindelijke winnaar.

Klaassen debuteerde op 27 november 2011 in de hoofdmacht van Ajax en is uitgegroeid tot een absolute basisspeler in het elftal van Frank de Boer. Sinds zijn debuut was de middenvelder in 52 duels goed voor zestien goals.

Lees meer over:
Plaats reactie

vanreenen +10314

Met alle respect voor mensen, maar van deze sporters heb IK nog nooit gehoord.

14-02-2015 18:53

pietz0r1 +3

Ik als Hilversummer ook niet hoor. Als leeftijdsgenoot/semi oud klasgenoot gun ik het hem sowieso wel, al stelt het natuurlijk niet heel veel voor. De aanvoerdersband is een betere prijs

15-02-2015 00:45

Kishna11 +0

Adriaan Loef!

14-02-2015 15:16
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.