De selectie en technische staf van Ajax zijn woensdagmiddag om 13.45 uur gearriveerd in het regenachtige Noorse Molde. In vergelijking met de lange reistijd naar de vorige Europese uitwedstrijd in het Tsjechische Jablonec waren de Amsterdammers nu snel op locatie, die er zeker mag zijn. Aan de wereldberoemde Fjorden speelt de ploeg van Frank de Boer donderdagavond tegen Molde FK.
Na een vlucht van één uur en vijftig minuten en een busreis van iets meer dan tien minuten kwam Ajax aan in het hotel. Dinsdag werd al bekend dat Ajax met een selectie van 21 spelers af zou reizen naar Noorwegen, waarvan er nog wel drie spelers moeten afvallen. De reden hiervoor is dat Ajax op vrijdagochtend in Noorwegen zal trainen met het oog op de kraker tegen PSV van aankomende zondag.
Ajax traint woensdagavond om 19.00 uur in het stadion van Molde FK. Voorafgaand aan deze training vindt om 18.30 uur een persconferentie plaats waarbij Frank de Boer en linksback Mitchell Dijks aanwezig zullen zijn, waarin zij vooruitblikken op de wedstrijd tegen Molde FK.
Plaats reactie