'Ogararu niet naar Club Brugge'

door Dennis Straten 9

'Ogararu niet naar Club Brugge'

door Dennis Straten 9

Laatst geüpdatet

Club Brugge-trainer Adrie Koster krijgt de beschikking over een ervaren verdediger. De dertigjarige Carl Hoefkens komt over van West Bromwich Albion. Dat liet Club Brugge vrijdag weten op de website. Hoefkens droeg 22 keer het shirt van het Belgisch elftal.

Hoefkens speelde in België eerder voor Lierse SK, Lommel en Germinal Beerschot. In Engeland kwam de verdediger uit voor Stoke City en WBA. Bij die laatste club speelde hij samen met Ryan Donk, die Hoefkens ook bij Club Brugge weer tegenkomt.

Daarmee lijkt de interesse van Club in Ajacied George Ogararu niet meer te bestaan. De Ajacied stond op het lijstje van eventuele versterkingen bij de club uit Brugge. De ploeg van Koster staat na drie speelronden op de vierde plaats in de Belgische eerste klasse, met drie punten achterstand op koploper Anderlecht.

Lees meer over:
Plaats reactie

davy026 +0

feyenoord mischien optie?

21-08-2009 18:15

RobertoStrife +2

Jammer, als er één speler is die weg moet, is hij het wel!

21-08-2009 18:27

ZlatanAjax +0

Die gast raken we aan de straatstenen niet kwijt:\'(!! Kan hij niet ergens stage op stage gaan?

21-08-2009 23:11

AFCA19 +0

sjonge waarom gaat die gozer niet definitief naar roemenie...ik heb een idee, waarom niet een nep dvdtje maken in de arena waar ogararu, sno en al die andere miskopen de sterren van de hemel spelen en dan ff opsturen naar griekenland of turkije...die gasten moeten echt snel weg

22-08-2009 00:31

Mokum31 +6141

Slecht nieuws.......wie gaat ons verlossen

21-08-2009 18:09

Ajaxfan18 +0

gvd weg met hem

21-08-2009 20:57

preme +2

Clubs zitten voor een dubbeltje op de eerste rij. Dat doet Ajax zelf ook en het probleem krijg je dat je deze jongens pas de laatste dagen kwijt raakt voor een klote bedrag en dan heb je pas een paar centen om te investeren en geen tijd meer.

21-08-2009 20:23

rodny +0

Kunnen we niet eens gaan shoppen in Belgie? Noorwegen? Zweden? Denenmarken? Kroatie? Argentinie? Brazilie?

21-08-2009 20:00

BvdPloeg +0 editor

Ogararu niet naar Club Brugge, Bodul niet naar Roda, Oleguer niet naar Espanyol.... Krijgen we ooit nog positief nieuws of moeten we echt met 31 man het seizoen afmaken?

21-08-2009 19:21
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.