'Babel had best willen blijven'

door JulesP 34

'Babel had best willen blijven'

door JulesP 34

Laatst geüpdatet

HAD OP FLANKEN GEKUND... - Ryan Babel had best nog een jaar bij Ajax willen blijven, zo suggereert de buitenspeler via zijn Twitter. Ajax was daar echter niet in geïnteresseerd. 'Je kan moeilijk zeggen tegen een speler dat hij moet blijven', begint Babel zijn tweet. 'Als de club zelf niet geïnteresseerd is om je te behouden', geeft Babel aan via zijn Twitter-account. Babel vertrok afgelopen zomer naar Kasimpasa nadat zijn eenjarig contract bij Ajax afliep.

De buitenspeler is sowieso erg actief op sociale media. Zo postte hij vandaag een foto van 'zijn vriendin' op Instagram. Deze foto van het achterwerk van een dame bleek echter regelrecht van Google afgehaald te zijn. Bekijk de foto op onze Facebook-pagina.

Lees meer over:
Plaats reactie

Poepopdestoep +0

Wat heb jij nu echt bijgedragen vorig jaar?
Is goed zo, jij je muntjes en zien wij je wel weer een keer terug als je bij RKC gaat afbouwen.
Succes, maar zo belangrijk was je nu ook weer niet vorig seizoen. Hoop blessures en weinig rendement.

05-09-2013 08:21

Dragon36 +22

Allemaal leuk hoor, die jeugd, maar soms heb je gewoon iemand nodig met ervaring, spelinzicht en tomeloze inzet. Geld zal vast een rol hebben gespeeld, want Kasimpasa (wie had daar ooit van gehoord), daar ga je nou niet bepaald voor het voetbal naartoe. Blijf het jammer vinden dat ie weg is, want hij had onze Bojan en Fischer nog aardig wat kunnen bijbrengen.

04-09-2013 21:00

daslogisch +1

Had het ook totaal niet erg gevonden als hij was gebleven. Als rechtsbuiten maar ook als spits zou hij, mits fit, nu een goed bruikbare basisspeler zijn. En dan hadden we die verschrikkelijk slechte Sana (niet balvast, niet betrouwbaar in de combinatie, geen overzicht, creeert ook hoegenaamd niets ondanks zijn opportunisme, zorgt hoegenaamd niet voor dreiging) afgelopen weekend ook niet op hoeven te stellen. Babel is een balvast aanspeelpunt, iemand die daarmee rust in de ploeg kan krijgen, kan wat forceren, is in de counter gevaarlijk. Wegens zijn veelzijdigheid zou hij voor drie posities voor een goede bezetting kunnen zorgen. Jammer dat ie niet is gebleven..

04-09-2013 20:10

Mister Rager +0

Babel is een domme jongen.

04-09-2013 19:45

Robinjo1988 +1

Wat een gelul van Babel. Hij zal wel flinke eisen gesteld hebben. Ajax wilde hem echt wel houden!

04-09-2013 18:05

shawshank +0

Is de tweet van Ryan geen reactie op een artikel over Art Langeler, hoofd jeugdopleiding van PiSVee die weer een gentlemen's agreement wil met Ajax en Feyenooit ???
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=195785

04-09-2013 16:30

donpedroh +0

Babel had best grootverdiener mogen worden van mij, maar dit is toch achteraf praten. Het heeft nu geen nut meer, maar hij had zeker van toegevoegde waarde geweest.
Nu is het aan Frank, om met dit team iets neer te zetten. Ik denk na de winterstop dat we weer bezig gaan met een flinke inhaal race, nu hopen dat er niet te veel gemorst wordt in de competitie. Zware taak voor Frank, maar Frank krijgt van mijn meer dan 100% krediet!

04-09-2013 15:39

tonny +0

Ik denk dat je ook veel teveel geld wilde dat zeggen ze er nooit bij die geldwolfen

04-09-2013 14:15

MaupCaransaNES +2

Volgens mij heeft Ryan Babel het enkel en alleen over het Ajax-publiek, dat enerzijds volledige trouw eist en anderzijds sommige kwaliteitsspelers liever kwijt dan rijk is.

Of het gaat over de situatie dat de club een transferbedrag aanvaart, dat de speler dan geacht wordt om te gaan als hij wil.

De directie en de technische leiding hebben met Babel in gezamenlijk overleg besloten dat het voor elk beter is als de wegen weer scheiden.

04-09-2013 13:55

Martin1984 +0

Meneer Babel spreekt zich zelf een beetje tegen. Hij gaf aan toen hij wegging dat hij ruimte wou maken voor de jeugd en de ontwikkeling van de jeugd niet wou tegen houden. Dit stond notabene op zijn eigen website.

04-09-2013 13:41

gebruikersnaam +0

Dat stuk op de site was waarschijnlijk de reden die Ajax bij hem heeft opgegegeven.

Dat hij dan zegt dat hij zelf om die rdeen niet doorwil is natuurlijk slimmer dan zeggen dat je weg moest. Zeker als je hoopt dat een andere club nog interesse in je krijgt.

Maar het feit dat spelers zo gemakkelijk worden afgeserveerd omdat er jeugd moet doorbreken dat stoort me wel. Zeker nu blijkt dat die jeugd er helemaal nog niet is en we alsnog een buitenspleer zoeken.

04-09-2013 14:02

donpedroh +0

waarschijnlijk heeft hij het niet naar zijn zin in Turkije...

04-09-2013 15:51

AjaxD1986 +1

Sorry dat ik het zeg, maar wat heeft hij vorig seizoen toegevoegd, behalve een zware blessure en een top-salaris? Ik gun hem het beste maar Ajax ook.

04-09-2013 13:35

CrazyDJ +0

Geen flauw idee hoeveel hij salaris dan zou willen hebben etc. dus echt oordelen kan ik niet.
Wel zou hij een toegevoegde waarde zijn, dat vond ik hem vorig seizoen al en nu zeker.
Echter is deze opmerking natuurlijk wel op een moment geplaatst van hem op twitter dat de vleugelspelers kritiek krijgen etc.
Denk niet dat hij dit had gepost als het prima ging...

04-09-2013 13:29

stefanwillem +12153

WAT ALS..... mijn oom een vrouwelijk geslachtsdeel had? Dan was het mijn tante. Ophouden met "wat als" en gewoon knallen met deze selectie. Ik had Babel er ook heel graag nog bij gezien maar hij is weg, dus wat heeft het in godsnaam voor nut om te blijven kijken naar spelers die "hadden kunnen komen" of "hadden kunnen blijven".

04-09-2013 13:18

12ajax +0

Heeft waarschijlijk spijt van zijn overgang en nauw krijgt AJAX de schuld.

04-09-2013 13:18

De_Meer +1

Ja, ja gaan nou weer dezelfde mensen die iedere keer vooraan in de rij staan om Babel compleet en dan ook compleet af te lopen zeiken en iedere keer haarfijn weten te vertellen wat voor een middelmatige en mislukte voetballer Babel zou zijn, die het helemaal nergens zou hebben waargemaakt en een grote geldwolf is, etc, etc, blabla blablabla, nu in ene weer vertellen wat een klotebeleid het van Ajax is dat ze niet tot het uiterste zijn gegaan om hem er bij te houden.

04-09-2013 13:12

ajax4ever01 +13

Als dit waar is dat Ajax niet verder wou met Babel vind ik dat wel heel erg dom.. wellicht dat ze nu spijt hebben nu het te laat is.

04-09-2013 12:59

Bergkamp10 +18

Doodzonde. Babel had mooi gestaan in deze selectie als grote naam. Hij heeft echt wel kwaliteiten en laten we zeggen dat wanneer hij niet geblesseerd is, hij echt van waarde had kunnen zijn.

04-09-2013 12:59

Count Yoda +0

Beetje jammer zoon losse opmerking.
Tegen welke voorwaarde had hij dat gewild daar zit denk ik het probleem

04-09-2013 12:13

insectenverdelg +23512

Gok zo maar is veel perspectief op een basisplek, en dan ook nog is een (forse) salarisverhoging.

Maar voetballend had hij er best bij kunnen blijven imo.

04-09-2013 12:17

N-ajax +0

Hij is op rechts beter dan bojan en in de spits beter dan sigthorsson, zelfs beter dan fischer op links op het moment. De kans op een basisplek was dus best groot. Daarnaast is een hoog salaris niet zo vreemd als een speler transfervrij is.

04-09-2013 12:30

oudzuid +0

zoveelste vreemde beslissing van het Technisch Hart als dit waar is. Babel voegde in de wedstrijden die die speelde vorig seizoen zeker wat toe.

04-09-2013 12:10

3*stars*3 +23524

'Je kan moeilijk zeggen tegen een speler dat hij moet blijven', begint Babel zijn tweet. 'Als de club zelf niet geïnteresseerd is om je te behouden'...

Ha ik riep al na laatste competitie wedstrijd om deze man een contract aan te bieden maar er zijn hier een paar mensen die volgens mij ook bij onderhandeling van Ajax met spelers zitten...

Mij werd hier verteld dat Babel 1 jaar wou blijven en weer naar buitenland wou.

Tis toch logisch dat Babel graag nog een jaar zou blijven als hij waardering zou voelen!?
Hij kon CL spelen, voor titel gaan, nu een vaste plek hebben en in aanmerking komen voor WK.

Maar nee liever een speler huren van Barca die geen rechtsbuiten is en niet op zijn positie kan blijven staan, Lukoki verhuren, Derk verkopen, vast houden aan Sana die geen rechtsbuiten is en op laatste transferdag om 20:30, de stekker "uit aankoopjacht" trekken...

Babel is geen pure rechtsbuiten maar vult het op zijn manier prima in, is een Ajacied, heeft ervaring, rust in zijn spel, power, snelheid en kan op meerdere posities.

Ik hoop dat transferwindow 2013 de ogen heeft geopend van het TH en dat ze moeten inzien dat je niet altijd afhankelijk kan zijn van;jeugd, transfervrije spelers en huurlingen.
Soms moet je gewoon investeren in contracten en echte kwaliteit en dat kost idd iets meer maar het team word er alleen maar beter van!

04-09-2013 12:08

Bazinga +0

Hij verbaasde mij ook aan het eind van het seizoen op de rechterkant. Alleen vond ik hem zoals aan het begin van het seizoen, het in de spits niet verkeerd doen. Ik herinner mij dan vooral de wedstrijd uit tegen Dortmund, waarin zijn optreden echt een verademing was.

04-09-2013 12:14

Professor +11199

Ben het met je eens dat de transferwindow van afgelopen maanden hopelijk de ogen geopend heeft van TH en dat er wel eens een echt talent of talenten (zal wat kosten) gehaald moeten worden.
Maar ik ben er niet bij geweest hoor maar ik heb ook op deze site gelezen dat Babel zei dat het maar voor 1 jaar zou zijn en dat hij ruimte voor de jeugd wilde maken.
En ik bedoel als minimaal 1 van de 2 partijen door wil vraag het dan aan mekaar we zijn toch volwassen.

04-09-2013 12:20

3*stars*3 +23524

Mwa volgens mij moet de club een speler laten voelen, dat er intentie is om door te gaan maar als Babel niet werd geroepen om aan tafel te komen zitten, tja.

Zoals ik net zei, hij kon minimaal 1 seizoen knallen in NL en CL, dan had hij misschien kans gemaakt op WK en daarna weer een transfer gemaakt naar een groter club als Kasimpasa en Ajax had ook wat kunnen verdienen.

Zoals Bazinga zei, zijn beste wedstrijd speelde hij in spits tegen en in Dortmund en Utrecht in KNVB beker.
Wat een power, rust, snelheid en ervaring bracht die gozer mee.
Maar later moest hij vanaf links spelen en raakte hij fucked up geblesseerd.

@De_Meer;Dezelfde mensen?....

04-09-2013 12:58

PDF +472

Dat bedoel ik met een kut beleid! Als je Babel laat gaan dan moet je Boerrigter houden.

04-09-2013 12:03

De_Meer +1

Was jij niet degene die Babel zo'n waardeloze speler vond? En het waardeloos beleid vond dat hij vorig seizoen weer bij Ajax terug kwam?

04-09-2013 12:10

PDF +472

Nee, dat was jij denk ik!

04-09-2013 13:22

De_Meer +1

Was een positieve verrassing dat hij vorig jaar weer bij Ajax kwam voetballen, waarbij het duidelijk was dat het voor 1 jaar was. Hij deed het boven verwachting, was fysiek sterker geworden, nog steeds snel en speelde met vertrouwen, maar raakte alleen vrij snel geblesseerd. Daarna viel hij nog op met de rap in 'Wij zijn Ajax' en speelde goed aan het seizoenslot, dus droeg zeker ook z'n steentje bij het behalen van de 3e titel op rij.
Jammer dat hij niet is gebleven en er voor koos om naar Kasimpasen te vertrekken.

04-09-2013 14:05

AjaxAmsterdam81 +0

Heel jammer!!! Had hem graag nog een jaar bij Ajax gezien zonder blessure.

04-09-2013 11:58

Daneman +1387

hadden we natuurlijk erg goed kunnen gebruiken. Babel als valse linksvoor

04-09-2013 11:50

ST +23084

Zó.... dat doet die Babel goed met die chick. Jammer dat hij niet is gebleven. Had een goede optie als buitenspeler geweest.

04-09-2013 11:47
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.