Davy Klaassen heeft zich vrijdagavond meteen laten geleden tijdens zijn officieuze debuut voor Werder Bremen. Eerder op de dag werd de transfer beklonken en een paar uur later mocht de middenvelder in de basis beginnen tijdens een oefenwedstrijd tegen Arminia Bielefeld.
Het vriendschappelijke duel kende een uitslag van 1-0 en het was de voormalig Ajacied die de enige treffer voor zijn rekening nam. De blonde box-to-box middenvelder, die nog niet mee trainde, begon een aanval op eigen helft en bleek na een uitstekende aanval ook het eindstation. Op die manier bepaalde Klaassen al voor rust de eindstand.
Eerder vrijdag gaf de ex-captain van Ajax al aan erg blij te zijn met zijn overstap naar de Bundesliga. Klaassen ziet de transfer niet als een stap achteruit en heeft goede hoop het met Werder Bremen beter te doen dan vorig seizoen. Tijdens het seizoen 2017/2018 eindigde de ploeg als elfde.
Davy Klaassen begint aardig bij Werder Bremen door het winnende doelpunt te maken in een oefenwedstrijd tegen Arminia Bielefeld (0-1). #WerderBremen #DSCSVW pic.twitter.com/WnCerxxxQB
— Lord of the Wins (@lordofthewins) 27 juli 2018
Plaats reactie