Gehavend Ajax wint in Zwolle

door JipVR 231

Gehavend Ajax wint in Zwolle

door JipVR 231

Laatst geüpdatet

EINDELIJK WINST - Ajax heeft op zondagmiddag gewonnen op bezoek bij PEC Zwolle. Het werd uiteindelijk 2-4, dankzij treffers van Toby Alderweireld, Viktor Fischer (2x), Siem de Jong, Denni Avdic en Jesper Drost. Samenvatting:
Ajax begon prima aan de wedstrijd en had in de openingsfase veel meer balbezit dan de thuisploeg. Toch viel de eerste tegenslag aan de kant van Ajax: na amper vijf minuten spelen viel Ryan Babel uit. De rechter schouder van de aanvaller schoot uit de kom en de speler moest vervangen worden door Lasse Schöne. Het is nog onbekend hoe zwaar het kwetsuur is.

Na een klein kwartier spelen kwam Ajax vervolgens op voorsprong. Een corner van Christian Eriksen belandde via via voor de voeten van Toby Alderweireld, die van dichtbij binnen schoot. Het antwoord van Zwolle volgde snel, door een aanval vanaf de rechterkant, waar Giovanni Gravenbeek doorbrak. Doelman Kenneth Vermeer kwam echter snel uit en trapte de bal weg voor de voeten van Gravenbeek. Kort daarna werd een voorzet van Bram van Polen riskant, maar Vermeer redde weer prima, door de bal uit de lucht te plukken.

In de 25ste minuut kreeg Ajax een tweede tegenslag te verwerken, toen Alderweireld uit het niets naar de grond ging. De verdediger kampte met een spierblessure en verliet het veld direct. Joël Veltman was zijn vervanger. Ongeveer vijf minuten na die wissel kwam Ajax op 0-2. Eriksen onderschepte de bal goed op de helft van Zwolle en passte op Viktor Fischer, die van dichtbij af mocht ronden. Kort daarna kreeg Fischer een enorme kans op de 0-3, maar dit maal schoot hij van dichtbij in de armen van doelman Diederik Boer. Zwolle werd nog een maal gevaar via Youness Mokhtar, maar Vermeer redde kordaat, waardoor men met een 0-2 stand ging rusten.

De tweede helft was amper begonnen toen Ajax op 0-3 kwam. Derk Boerrigter brak op rechts door na een mooie pass van Siem de Jong en gaf goed voor. Fischer stond paraat om de bal binnen te koppen en faalde niet. Hierna nam Zwolle het initiatief en werd de ploeg een paar keer zeer gevaarlijk.

Fred Benson brak door, maar werd afgestopt door Vermeer en Jesper Drost zag een schot door de doelman gekeerd worden. Aan de andere kant van het veld was Ajax kort daarna prompt wel trefzeker. Mitchell Dijks zette goed voor vanaf links en zag aanvoerder De Jong binnen koppen: 0-4.

Zwolle bleef echter druk zetten en zag dat in de laatste fase van de wedstrijd beloond worden. Benson stuitte aanvankelijk nog op Vermeer, maar Denni Avtic kopte in 81ste minuut wel binnen. In de 83ste minuut kwam Zwolle zelfs nog op 2-4, nadat een schot van Drost van richting werd veranderd en binnen vloog. Verder dan 2-4 kwam men echter niet meer.

Opstelling PEC Zwolle: Boer, Van Polen, Lachman, Van den Berg, Achenteh, Benson, Gravenbeek, Broerse, Pluim, Aafjes, Mokhtar

Opstelling Ajax: Vermeer, Van Rhijn, Alderweireld (25' Veltman), Dijks, Blind, De Jong, Enoh, Fischer, Boerrigter (75' Lukoki), Eriksen, Babel (3' Schöne).

Wissels: Cillessen, Veltman, Denswil, Schöne, Poulsen, Lukoki, Sana

Doelpunten:
12' Alderweireld (0-1)
32' Fischer (0-2)
48' Fischer (0-3)
76' De Jong (0-4)
81' Avdic (1-4)
83' Drost (2-4)

Bijzonderheden:
-

Lees meer over:
Plaats reactie

GJK +0

Het was gewoon een ongemotiveerd team vanmiddag dat nadrukkelijk een rustmoment zocht.
Resultaat prima en dat ajax talent heeft weten we al meer dan 112 jaar.

Maar altijd maar hosanna roepen is ook wat overdreven. Ik denk dat iedereen blij is met Fischer, iedereen blij is dat Dijks goed speelde, Veltman talentvol is, Denswil en sporkslede toerkomst hebben.
Het gata gewoon best goed met Ajax momenteel.

Maar de wedstrijd was gewoon niet goed. Klaar. Blij met de punten en op naar weer een matige tegenstander om af te schieten!

En het is droevig dat een website van deze kwaliteit zo'n wedstrijdverslag kan plaatsen met een 0-4 die nooit zo is gemaakt!

12-11-2012 11:16

Sterretje73 +5260

Ff off hoor maar het valt me gewoon op dat het elke keer weer dezelfde personen zijn die hier lopen te grafbekken. In plaats van dat men blij is dat Ajax gewoon wint ondanks het uitvallen van 2 ervaren spelers en met zo'n jong team en Fischer opstaat met 2 doelpunten vallen we weer over wie/wat mist, het niet zo flitsende spel etc. Van sommigen hier mag het kennelijk gewoon ook niet meer goed gaan. Als ik iemand in mijn personeel heb lopen die continu de rest aansteekt door chagerijnig gedrag dan vraag ik 'm vriendelijk of hij/zij dat ff lekker achter of thuis op de bank kan gaan zitten doen. Het team is groeiende en sommigen kraken hier spelers af die goddomme pas net komen kijken. Een enkeling zat hier Blind volledig af te fikken en diezelfde persoon is nu lyrisch over hem. Dit soort paniekvoetbal lees ik hier elke keer ipv dat er eerst even rustig nagedacht word. Er is een verschil tussen positieve kritiek en je club volledig afkraken die sommigen hier volgens mij niet begrijpen.

12-11-2012 10:58

GJK +0

Knap wedstrijdverslag....
Vond persoonlijk vooral de 0-4 met het hoofd van Siem de Jong erg mooi!
En dat voorbereidende werk van Dijks.... Echt klasse!

De wedstrijd was van een schandalig bedroevend en triest niveau. Ajax had geen zin om moe te worden, laat staan het publiek te vermaken. Zwolle is een kandidaat voor plek 18.

Behalve 3 punten, valt hier geen positieve opmerking over te maken. Lekker uitrusten en zaterdag weer 3 punten pakken tegen een laagvlieger! Zo sluiten we in ieder geval stiekem een "klein"beetje aan bij de rest.

En wellicht de volgende keer even niet in slaap vallen, ondanks de wanvertoning, als verslaggever!
Dan had er wellicht gestaan dat de strakke schuiver via een zwolle verdediger in het doel belandde....

12-11-2012 08:51

Dennis_Gijs12 +0

Wat een verrijking is Fischer.

11-11-2012 21:21

GeborenAjacied +0

Tis dat Ajax heeft gewonnen maar het zag er ook weer niet al te best uit. Ik vond het vooral een saaie wedstrijd met een heel laag tempo. Toch wel fijn dat de drie punten binnen zijn!

11-11-2012 20:05

DeBaarsjes +3132

mooi, nu nog maar 9 punten achter, volgende week nog maar 6 gezien de zware uitwedstrijden van psv en twente

11-11-2012 19:54

Rogyros +0

Wat ik me zo opvallend vind is hoe Blind speelt. Solide, zeker, veel rust in zijn spel, zeer geconcentreerd. Ik ben echt verbaasd. Al een aantal weken overigens. Ik had niet verwacht dat hij zich zo zou kunnen ontwikkelen. Maar hij is gewoon echt goed. Het hele seizoen al. Zekerheidje inmiddels, en niet bij gebrek aan beter. Hij doet het gewoon erg goed!

11-11-2012 19:23

daisy12 +0

het valt op he de laaste tijd solide

11-11-2012 19:31

daisy12 +0

het valt op he de laaste tijd solide

11-11-2012 19:50

ajaxciedforlive +0

ik hoop toch niet dat veltman die toekomstige centrale verdediger wordt. Hij is veel te klein, geen kracht en hij kan niet verdedigen. Ik snap niet wat ajax in hem ziet. Hij wordt uitgelachen als hij in de champions leahge moet spelen.

11-11-2012 18:32

Liefhebber +1

Feyenoord krijgt trouwens zo ontzettend veel penalty's mee altijd. Vandaag ook weer, 3-2 voor en ze krijgen een onterechte penalty mee + onterechte rode kaart Roda-speler, waardoor de wedstrijd weer id knip is. Hoeveel penalty's hebben wij al meegehad dit seizoen? T zielige Feyenoord met t zogenaamde hondstrouwe (lees van blinde haat doordrenkte) legioen moet kennelijk geholpen worden.

11-11-2012 18:02

IamLegend +2

in de ogen van 010, pisvee en tukkers krijgen wij veel voordeel enz.

11-11-2012 18:06

Liefhebber +1

T aantal penalty's is gewoon duidelijk in t voordeel van Feyenoord. Dat is gewoon objectief waar te nemen.

11-11-2012 18:11

IamLegend +2

ik geloof niet in die complot theorietjes...ow als jij het waarneemt dan moeten we je maar geloven? haha

11-11-2012 18:46

Liefhebber +1

Ik neem waar dat Feyenoord veel penalty's en rode kaarten meekrijgt en dat die vaak makkelijk gegeven worden. Is gewoon opvallend imo.

11-11-2012 18:51

IamLegend +2

wat zal jij het zwaar hebben als kijker...

11-11-2012 19:08

Liefhebber +1

Hoezo zwaar? Ik mag mensen toch gewoon op n opvallend feitje attent maken? Dat jou t verder niet interesseert is prima, maar wellicht vinden anderen het wel wat waard.
Feyenoord heeft 9 penalty's dit seizoen meegehad. Ajax volgens mij 0. Blijft n opvallend verschil.

11-11-2012 19:18

IamLegend +2

omdat ik niet snap waarom je het interessant vind om na 010 te kijken als je ajacied bent?

11-11-2012 19:50

Sterretje73 +5260

Wat is dat nou weer voor een opmerking ? Het is toch juist heel interressant om te zien hoe je rivaal het doet ? Al is het alleen om het vooral niet te missen als ze onderuit gaan...

11-11-2012 22:24

#1 Ortega +0

Wel interessant... om te zien hoe onze rivaal het doet, maar dat geklaag over penalty's en gewoonweg dom afzeiken van Feyenoord is een teken van zwakte. Het is dan wel onze aartsvijand, zoals goden en demonen dat nou eenmaal zijn, maar we hebben qua geschiedenis, opleiding en filosofie wel veel gemeen. Ze verdienen dus respect omdat ze het op dezelfde manier proberen als wij en dan kijk je dus ook weleens een wedstrijd van 010 om te zien hoe en wat.

12-11-2012 13:55

eenstad31 +0

Kijk even op een feyenoord forum en je zal zien dat het respect niet wederzijds is. Niks respect voor die kut club. Zie ze liever vandaag dan morgen omvallen

12-11-2012 22:32

maruda +0

niet overdrijven kerel, 010 heeft er 5 gehad in 12 wedstrijden. en dat is heel erg wat hoor.

maar inhoudelijk heb je volledig gelijk hoor.dit speelt echter al jaren en zal nog wat jaartjes duren ook. zie de laate 4 edities uit bij 010. de haat tegen ons en de sympathie voor 010. ik zal het nooit begrijpen.......

11-11-2012 22:18

MokumJoden +0

Die mertens scoort ook ieder doelpunt identiek zeg

11-11-2012 17:57

Liefhebber +1

Psv gaat wel winnen, ze hebben gewoon n erg sterk team (missen notabene nog Lens en Toivonen). Ze drukken Heerenveen met de rug id goal met prima combinatiespel, tis wachten op de voorsprong en uiteindelijk de ruime zege. Onze selectie is te matig om in hun spoor te blijven dit jaar ben ik bang. Ik zie ons nooit zo makkelijk kansen creeren. Denk dat Psv uiteindelijk vrij makkelijk kampioen gaat worden. Pijnlijk. Hopelijk halen wij Djuricic id winter al op, dat zou ons n extra speler met buitengewone capaciteiten (iig voor de NL competitie) opleveren. Al zou t me niets verbazen als Psv Djuricic ophaalt, wij weer t geld id zak houden en verder achterop raken.

11-11-2012 17:08

eenstad31 +0

Met zo'n verdediging wordt je niet 123 kampioen

11-11-2012 17:20

Liefhebber +1

Verdediging is cker matig. Maar op t middenveld en aanval is voor Eredivisie begrippen de kwaliteit dusdanig hoog dat ze altijd veel kansen creeren en doelpunten maken (zie ook het aantal goals dat Psv maakt dit seizoen; veruit het meest van de Eredivisie en zelfs van Europa volgens mij).

11-11-2012 17:26

eenstad31 +0

Kijk ook even naar het programma. Ze spelen alleen maar thuis, en als ze uitspelen spelen ze tegen VVV PEC Zwolle en RKC.

11-11-2012 17:28

RobertoStrife +2

Liefhebber, dit is het eerste positieve wat ik je heb zien schrijven in 3 maanden, en het gaat niet over Ajax, maar over PSV.

11-11-2012 17:28

Liefhebber +1

Ik ben idd dit jaar niet vaak positief over Ajax (lees onze selectie). Wel over spelers individueel btw (De Jong, Eriksen, Fischer, Van Rhijn).
Maar over het algemeen vind ik onze selectie erg pover qua kwaliteit. Had t zelf ook liever anders gezien. Er moeten spelers met de klasse van Bony en Djuricic bij Ajax spelen. Geen Sana's of Poulsen's, dat stelt me gewoon teleur.

11-11-2012 17:33

RobertoStrife +2

Toch mag een beetje positiever wel hoor, 4 punten tegen Manchester City, 2 punten ingelopen op de koploper, mijn week is goed.

11-11-2012 17:37

DeKlassieker +0

Wees juist blij dat je dat soort spelers niet ziet bij Ajax. De kans was namelijk groot dat ze te veel gekost hadden en te veel verdiend hadden, waardoor je naar een schijnvertoning van Ajax zit te kijken. Nu is het beeld veel realistischer. De beste spelers op het veld zijn afkomstig uit de jeugdopleiding en we schommelen van gelijkspelen tegen Heracles tot winnen van Manchester City. Qua financiële middelen zijn we nu hopelijk het dieptepunt voorbij, maar er zal nog steeds geen ruimte zijn om zomaar een speler te halen en zomaar te voldoen aan zijn persoonlijke wensen. Laten we maar gewoon hopen dat er niemands komt en niemand weggaat (behalve Sulejmani), dat zou misschien nog wel het beste zijn voor Ajax.

11-11-2012 22:13

BigDaddy84 +0

Het was een redelijke wedstrijd. Niet meer, niet minder. Mooi om te zien dat de jonkies het behoorlijk deden. Jammer dat Eriksen deze keer weer door zijn ondergrens zakt. Persoonlijk mis ik 2 personen die zowel op het middenveld als achterin de boel goed neerzetten. Zodra de tegenstander opportunistisch gaat spelen is iedereen de weg kwijt en dat is nergens voor nodig. Gewoon rustig en geconcentreerd spelen, dan win je deze wedstrijd met 6 of 7-0. Drie punten in de zak, vergeten en weer door naar de volgende tegenstander.

11-11-2012 17:06

Vinc-ajacied +4

Zou die commentator bij psv gratis gloeilampen krijgen dat ie zich zo loopt af te trekken op PSV?

11-11-2012 17:00

Vinc-ajacied +4

5 euro voor de gene die Willems uit de eredivisie en Oranje trapt. Zo slecht en zo agressief.

11-11-2012 16:47

Ellie14 +0

Laat hem maar lekker bij pisv spelen en fouten maken. Is alleen maar beter voor ons

11-11-2012 17:15

AFCA19 +0

vind je 5 euro niet een beetje veel?

11-11-2012 17:18

Ellie14 +0

Laat hem maar lekker bij pisv spelen en fouten maken. Is alleen maar beter voor ons

11-11-2012 17:52

Lazell +17005

Aan de punten te zien verbloemt een overwinning het slechte spel.

Bah wat een drama wedstrijd!

11-11-2012 16:45

zburg1983 +0

ik snap niet dat Ajax zo ongelooflijke slechte achterhoede heeft. Die veltman is een lachertje met zijn 1 meter 20... Hoe laat ie zich aftroeven bij de eerste goal...

11-11-2012 16:35

eenstad31 +0

11/11/12 de dag dat de inhaalrace is ingezet

11-11-2012 16:31

Cello +52979 moderator

Ik denk, dat we God op ons blote knieën mogen danken, dat vandaag PEC de tegenstander was. Want het was wederom bedroevend slecht, ondanks de winst vandaag. Heel futloos, veel balverliezend Ajax gezien, waarbij een aantal spelers wel hel opzichtig aan het prutsen waren (ga niet eens de namen noemen, want het waren er te veel).

Er is eigenlijk maar 1 ding echt positief aan deze wedstrijd en dat is de winst.

Schandalig hoe men met een dergelijke nonchalante, bijna ongeïnteresseerde instelling durft te spelen. Totaal niet scherp, slechte passing of passing die niet eens komt, terwijl men de bal wel diep had kunnen, nee zelfs had moeten spelen.

En dat je zelfs tegen PEC je veelal moet bedienen van tikkie breed of tikkie terug zegt ook veel. Inventiviteit/creativiteit is er ook steeds minder en spelers lopen echt te kijken wat een ander gaat bedenken.

Er is veel mis en de winst verbloemt het deels, maar tegelijkertijd ook niet, als je ziet dat we in de laatste 10 minuten bijvoorbeeld nog 2 doelpunten tegenkrijgen. Nu mazzel je doordat je 'gelukkig' zelf al 4 keer gescoord hebt, maar anders heb je hier zo weer een gelijkspel of verliespartij te pakken.

11-11-2012 16:27

JorgeW +0

eigenlijk heb je ook helemaal gelijk, maar vergeet de vroege uitval van Babel en Alderweireld niet

11-11-2012 16:30

Cello +52979 moderator

Ja maar dat zouden dan excuses zijn, die wij als Ajax tov PEC met God mag weten wat voor begroting (en daardoor veelk minder spelersmateriaal), totaal niet zouden mogen hebben. In welke opstelling je ook speelt....je hoort hier gewoon PEC van het kastje naar de muur te spelen en gedecideerd te winnen enm vooral niet het alsnog bijna uit handen geven. Dat ios ook wat ik bedoelde, dat we gelukkig er al 4 hadden gescoord, want anders had in navolging van reeds 5 eerdere gelijspelen (waar we voorstonden) het ook hier weer uit handen gegeven.

Verder vind ik het "kut" voor Vermeer, dat ie weer niet de nul heeft kunnen houden. Zelfs tegen PEC is het hem helaas niet gegeven geweest.

11-11-2012 16:38

JorgeW +0

dat we met 0-4 voor stond deed mijn wenkbrauwen wel fronzen. Ook jij volgt 'de beste' en jij weet ook dat het gewoon niet goed is de laatste tijd. Daarom zijn deze drie punten gewoon belangrijk om een weg omhoog te vinden. Bekritiseren is goed, maar houd daarbij wel rekening met de huidige vorm van ajax :) Lampen achter trouwens

11-11-2012 16:46

JorgeW +0

dat we met 0-4 voor stond deed mijn wenkbrauwen wel fronzen. Ook jij volgt 'de beste' en jij weet ook dat het gewoon niet goed is de laatste tijd. Daarom zijn deze drie punten gewoon belangrijk om een weg omhoog te vinden. Bekritiseren is goed, maar houd daarbij wel rekening met de huidige vorm van ajax :) Lampen achter trouwens

11-11-2012 16:48

JorgeW +0

dat we met 0-4 voor stond deed mijn wenkbrauwen wel fronzen. Ook jij volgt 'de beste' en jij weet ook dat het gewoon niet goed is de laatste tijd. Daarom zijn deze drie punten gewoon belangrijk om een weg omhoog te vinden. Bekritiseren is goed, maar houd daarbij wel rekening met de huidige vorm van ajax :) Lampen achter trouwens

11-11-2012 16:49

JorgeW +0

dat we met 0-4 voor stond deed mijn wenkbrauwen wel fronzen. Ook jij volgt 'de beste' en jij weet ook dat het gewoon niet goed is de laatste tijd. Daarom zijn deze drie punten gewoon belangrijk om een weg omhoog te vinden. Bekritiseren is goed, maar houd daarbij wel rekening met de huidige vorm van ajax :) Lampen achter trouwens

11-11-2012 16:52

JorgeW +0

dat we met 0-4 voor stond deed mijn wenkbrauwen wel fronzen. Ook jij volgt 'de beste' en jij weet ook dat het gewoon niet goed is de laatste tijd. Daarom zijn deze drie punten gewoon belangrijk om een weg omhoog te vinden. Bekritiseren is goed, maar houd daarbij wel rekening met de huidige vorm van ajax :) Lampen achter trouwens

11-11-2012 16:52

CrazyDJ +0

met gemak naar 0-4, vervolgens wordt het 1-4 door zwak verdedigen van blind die veel te laat was in de 16, daarna een zeer gelukkig 2-4 en toen werd ajax weer wakker...
daarna was ajax weer de betere en dat is eigenlijk de hele conclusie van vandaag.
als ajax wakker was was het veel beter dan zwolle, mooi voor fischer dat hij meteen 2x scoort en met name die 0-2 was echt pure klasse. (zo scoort hij vaker in jeugdelftallen, zijn 'signature' zullen we het maar even noemen )

al met al heeft ajax gedaan wat het moet doen maar ik denk dat frank niet blij is met die zeer zwakke periode waardoor het nog 2-4 werd, ook doelsaldo kan nog belangrijk zijn uiteindelijk hè...

11-11-2012 16:26

Num +0

Bedoel je niet die 0-1, want die 0-2 was die kopbal, ik vond de 0-1 spectaculairder.

11-11-2012 16:28

CrazyDJ +0

de 0-1 was van alderweireld na de corner... (die met geluk voor de voeten van alderweireld terecht kwam via speler van zwolle)
de 0-2 was na een fout van zwolle, eriksen gaf de pass naar fischer en fischer scoorde heel simpel met een voetbeweging.
0-3 was de kopbal van fischer na voorzet boerrigter en de 0-4 kwam van de jong na voorzet lukoki op fischer die daarna aflegde.

11-11-2012 18:01

Num +0

Oh ja ik zat aan de eerste doelpunt van Fischer te denken als de 0-1. Je hebt volkomen gelijk. :)

11-11-2012 18:21

Felo +0

om te janken die 2e helft

goed, 3 poenten is belangrijkste

11-11-2012 16:26

RobertoStrife +2

Toch mooi, Ajax, de enige club waar ze nog zeiken na een uitoverwinning :)

11-11-2012 16:24

ajax19 +0

Laten we eerlijk zijn, het was geen 90 minuten voetballes voor PEC.

[8] Vermeer, Dijks, Fischer. [7] Blind, Boerrigter. [6] Van Rhijn, Alderweireld, Veltman, Enoh, Schöne, Eriksen, De Jong, Lukoki.

11-11-2012 16:26

jm93 +0

Inderdaad, ik vond het een prima wedstrijd behalve de laatste 10 minuten. We hebben gewonne, geniet ervan!

11-11-2012 16:26

ikke1986 +0

Viktor Fischer en Dijks gaan hele goede spelers worden voor dit Ajax.

11-11-2012 16:21

arigold +7870

Vooral Dijks heeft de fysieke kracht die de overige spelers missen...

11-11-2012 16:25

JorgeW +0

opkomend vindt ik hem alleen wat minder

11-11-2012 16:27

ikke1986 +0

Zeker, Het is nu al een beest en heeft een goede voorzet die we bij een heleboel spelers gewoon missen.

11-11-2012 16:27

RobertoStrife +2

Matige wedstrijd, maar toch mooi 3 punten.

Zie ook echt wel progressie tov vorig jaar. Zo worden passes nu niet meer standaard in de voeten of achter de man gespeeld, maar meer in de diepte. Het is een jong team, maar het komt er wel.

11-11-2012 16:18

JorgeW +0

mee eens, alleen ben ik bang dat lukoki wel eens de tweede ebecilio kan worden. Zijn voorzetten zijn erg matig..

11-11-2012 16:21

RobertoStrife +2

Hij was vandaag erg ongelukkig, maar heeft een betere actie dan Ebecilio en meer snelheid. Minder body, maar toch zie ik het meer in hem zitten dan ooit in Ebecilio.

11-11-2012 16:23

JorgeW +0

eens, maar meer body kan ten koste gaan van zijn snelheid he

11-11-2012 16:26

arigold +7870

Hij moet is beginnen met 2x per dag sportschool...
Minimaal 5kg spieren moeten erbij

11-11-2012 16:23

Num +0

Lukoki is een stuk sneller en komt makkelijker langs zijn man. Voorzetten werkt die hard aan, ik zie al wel wat progressie.

11-11-2012 16:24

Robinjo1988 +1

Onbegrijpelijk dat je nog zo snel 2 goals incasseert maar ik ben heel blij dat we eindelijk weer eens 3 punten hebben

11-11-2012 16:18

Danishdynamite +156

prachtig die Fischer, hoe blij hij is, SUPER DEEN!

11-11-2012 16:18

ajax1981 +3136

Fischer 2 doelpunten en assist is denk ik een van de weinige positieve punten.

11-11-2012 16:18

idefixion +0

fischer heeft het wel laten zien!

11-11-2012 16:18

FDBFTW +0

Inpakken en wegwezen, complimenten voor Fischer, Enoh, Blind, Dijks.

11-11-2012 16:17

AFCA19 +0

belachelijk einduitslag...die 2 goals mogen nooit vallen

11-11-2012 16:17

paulat +0

Gewoon goede doelpunten. Vooral de eerste van PEC

11-11-2012 16:23

aJaxppy +0

Hoofdklasse niveau.. Ajax onwaardige wedstrijd.. Helaas.. Gelukkig drie punten..

11-11-2012 16:17

Brajna +0

kop dicht

11-11-2012 16:21

Muchacho +0

Eindelijk weer drie punten!

11-11-2012 16:17

IamLegend +2

godsamme waarom durft siem de jong nooit een diepte pass te geven wat een lul... van rhijn liep vrij.

11-11-2012 16:16

Vinc-ajacied +4

Ajax heeft gewoon goed gespeeld. Jammer van die 5 minuten totale verlamming daar moet aan gewerkt jongen. 3 punten boys!

11-11-2012 16:16

Roovers419 +0

Wat loopt iedereen toch te zeiken....nee we geven idd makkelijke goals weg en die concentratie moet echt beter. Buiten dat gewoon goed gespeeld...zeker als je 3!! man weg ziet vallen.....Ik ben tevreden...en dat gejank over de jong en eriksen...kies aub een andere club..Echte AJAX spelers!

11-11-2012 16:13

Ajaxkwaai. +0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11-11-2012 16:14

Intec +0

We hebben 2 vuurvreters nodig en een andere keeper..

11-11-2012 16:13

RobertoStrife +2

Wat heeft de keeper ermee te maken? Kon er niks aan doen hoor.

11-11-2012 16:14

Intec +0

2de goal anders weg slaan begin van de wedstrijd was die weer aardig aan het grabbelen..
Geen topper in mijn ogen ik mis maarten..

Daarbij heel leuk al die talenten maar het kan ook teveel van het goede..

11-11-2012 16:19

RobertoStrife +2

Maarten was ook een lange tijd geen topper. Ik zeg niet dat ik het in Vermeer zie zitten, maar dit seizoen doet hij het vooralsnog goed en pakt hij punten.

11-11-2012 16:21

Muchacho +0

Dit team vol slappelingen zal het nooit leren. Ik zou bijna zeggen dat Zwolle het nog moet afstraffen ook. Technisch hele leuke spelertjes maar dit is echt bijna clownesk. Frank windt zich terecht op. Ongelooflijk dat ze van een 0-4 voorsprong nog naar een spannende slotfase gaan.

11-11-2012 16:12

jm93 +0

Natuurlijk mag dit niet gebeuren, maar als je in de 80ste minuut met 0-4 voorstaat bij Zwolle, snap ik best dat je niet meer 100% geconcentreerd bent.

11-11-2012 16:12

AFCA19 +0

met andere woorden mag dit aldtijd gebeuren? Dat is een logica van niks...ze hadden hier met 0-6 voor moeten staan.

11-11-2012 16:14

jm93 +0

Tuurlijk mag dit niet gebeuren, maar met dit jonge team en tot de tegendoelpunten toe een hele makkelijke wedstrijd, is het toch niet meer dan logisch, dat ze niet meer 100% geconcentreerd zijn.

11-11-2012 16:17

AFCA19 +0

Dat gaat misschien op voor nec, rkc etc etc maar bij Ajax is dat anders. Hier sta je in het eerste omdat je klaar bent voor het echte werk dus MOET je 100% geconcentreerd kunnen blijven.

11-11-2012 16:22

jm93 +0

Dan kan je dit hele team wel de laan uitsturen, want noem mij eens 1 wedstrijd dit seizoen, op City uit en thuis na, dat ze de hele wedstrijd 100% geconcentreerd waren?

11-11-2012 16:25

AFCA19 +0

Nee zeker niet de laan uit sturen...beter maken door ze op hun fouten te wijzen en door ze op hun verantwoordelijkheden te wijzen. Je kan mij niet vertellen dat eriksen vandaag verantwoordelijk heeft gespeeld. Of Schone. Dat zijn gewoon twee volwassen jongens. Schone door zijn lange carrière en Eriksen doordat ie vroeg is gebracht en al jaren in het eerste balt. Dan mag je niet zo slap spelen en denken dat een assist het allemaal wel goed maakt. Dan moeten ze gewoon af van die snel tevredenheid

11-11-2012 16:39

IamLegend +2

nu moet ik weer aanhoren dat we nipt gewonnen hebben,... door 5 minuten concentratie gebrek. Pfff

11-11-2012 16:12

idefixion +0

wat een dramatische wedstijd van ajax zeg. ze verprutsen het al 4/5 wedstrijden achter elkaar

misschien toch sana in de basis, want niemand wil winnen

11-11-2012 16:12

Andre3000 +0

CONCENTRATIE!!! Nog een doelpunt erbij! Kom op!!!

11-11-2012 16:11

Tifosi +0

Ik vind Eriksen echt triest spelen... Zoals al 1,5 jaar !

11-11-2012 16:11

Ajaxkwaai. +0

Niet zo zeuren we winnen met 5-2 let op mijn woorden

11-11-2012 16:11

RobertoStrife +2

Gelukkig is de storm weer gaan liggen, maar triest dat je het nog zo ver laat komen met een 0-4 voorsprong.

11-11-2012 16:10

ikke1986 +0

Alleen Fischer en Dijks een voldoende. De rest DRAMA

11-11-2012 16:10

Vinc-ajacied +4

Veltman en Blind speelde ook goed. Veltman 1 foutje were gelijk een goal.

11-11-2012 16:12

Ajaxkwaai. +0

Niet zo zeuren we winnen met 5-2 let op mijn woorden

11-11-2012 16:10

WimBaarman +37

Sjongejonge is het echt te veel gevraagd om 90 minuten je concentratie op te brengen?!

11-11-2012 16:10

eenstad31 +0

O, er zit nog publiek in dat stadion

11-11-2012 16:10

Vinc-ajacied +4

Klote provencialen bij Zwolle

11-11-2012 16:09
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.