Dest gecontracteerd: 'Weet dat ik potentie heb'

door SJvanveen 13

Dest gecontracteerd: 'Weet dat ik potentie heb'

door SJvanveen 13

Laatst geüpdatet

Hij gaf al een korte reactie op zijn eerste profcontract bij Ajax, maar in gesprek met Ajax TV is Sergiño Dest nogmaals ingegaan op zijn eerste verbintenis in Amsterdam. De verdediger is vanzelfsprekend dolblij en ziet het als een stap in de goede richting.

'Het voelt goed, want ik wil dat al mijn hele leven', bijt Dest het spits af. 'Ik moest geduld hebben, maar uiteindelijk is het toch gelukt. Veel jongens van mijn leeftijd kregen al eerder een contract en ik was een van de weinigen die het nog niet had, maar ik ben hard blijven werken en dat heeft zich uitbetaald', aldus de jongeling, die zijn jeugdinterlands speelt voor de Verenigde Staten en in Amsterdam zo gauw mogelijk door wil naar het eerste elftal.

'Ik weet wat mijn kwaliteiten zijn en dat ik potentie heb. Het kwartje is voor mij gevallen. Ik focus mijzelf steeds meer op voetbal en zie zelf dat ik volwassener speel. Ik denk dat ik winnaarsmentaliteit hiernaar toe kan brengen en mijn volgende doel is om veel wedstrijden te spelen in Jong Ajax en dan zo snel mogelijk door te stoten naar het eerste', besluit Dest.

Lees hier een Kweekvijver over de 'wondere wereld' van Dest.

Lees meer over:
Plaats reactie

mistermiyagi +7

Ik denk dat hij er niet zoveel voor deed en dat daarom een contract uitbleef..

Het is meer een buitenspeler, die het vak verdedigen nog moet leren..

Speelt als ik het goed heb ook zijn wedstrijden in de jeugd in de USA als aanvaller..

Ik zie ook zeker potentie in deze jongen!

12-12-2018 09:30

Babangida83 +23945

Ik verwacht veel van deze jongen en zie hem graag voetballen. Gebeurt altijd wat en ik vind dat hij zelfs als rechtsbuiten het niet slecht doet. Als back met zijn passeerkwaliteiten heeft hij wat mij betreft de potentie om de nieuwe Trabelsi te worden. Alleen dan met een betere carriere. Hoop dan ook dat hij voor het Nederlands elftal gaat kiezen uiteindelijk. Want dat niveau gaat deze jongen zeker aantikken.
Een handige back kan man-meer-situaties goed uitspelen en dat is veel waard. Je ziet het nu met Mazroui en Tagliafico

11-12-2018 17:30

Schwalbino +11

Als hij echt de instelling heeft van een Amerikaanse prof gaat hij nog veel spelen in Ajax1.

10-12-2018 23:07

Ajaxvooraltijd +2

Is dat zo'n geweldige verdediger dan? Leek me heel erg klein of ben ik in de war?

10-12-2018 16:57

Rood Gevaar +0

kom vaker kijken.
het is een genot om te kijken naar Dest als rechtsback.
ik vind het ook onbegrijpelijk als hij Ajax dan wacht tot hij 18 is om een contract te geven, dat ze hem niet meteen contract voor 4.5 jaar geven

10-12-2018 17:12

Ajaxvooraltijd +2

Oke ja als back is het prima ja. Ik moet je inderdaad eerlijk bekennen dat ik de jeugd de laatste tijd wat minder volg.

10-12-2018 17:33

JohanvanBasten +0

Tagliafico is ook niet de grootste.

10-12-2018 17:17

GvanderK +2747 moderator

1,69 dus zelfs kleiner dan Dest

11-12-2018 10:30

RaynoFischer +18

Backs hoeven ook niet groot te zijn, de beste zijn/waren vrij "klein" ;)

10-12-2018 19:43

GvanderK +2747 moderator

Jordi Alba is ook 1,70......

10-12-2018 21:43

3*stars*3 +23524

Mooi om te lezen en vooral die vergelijking met Angelino.
Maar wat zijn die zwakke punten?

Toch opmerkelijk dat hij op 18 jarige leeftijd mag tekenen en contract is ook niet zo lang.
Lijkt alsof ze lange tijd twijfels hadden/hebben bij hem.

11-12-2018 11:51

Babangida83 +23945

Dat geeft hij eigenlijk zelf impliciet al aan in het stukje. Dat het kwartje bij hem is gevallen en dat hij meer voor de sport doet nu.

11-12-2018 17:31

3*stars*3 +23524

Klopt maar voor een 18-jarige toch een kort contract...
Ben benieuwd omdat ik hem paar keer heb gezien maar toen speelde hij als vleugelaanvaller.
Dacht misschien dat hij verdedigend tekort komt en daarom op de vleugels werd gezet.

11-12-2018 20:32
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.