[Update II] Ajax bevestigt transfer Blind

door Koen Weijland 390

[Update II] Ajax bevestigt transfer Blind

door Koen Weijland 390

Laatst geüpdatet

UPDATE II - Ajacied Daley Blind vertrekt per direct naar Manchester United, dat meldt De Telegraaf. In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn beide clubs het eens geworden over een transfersom van achttien miljoen euro, exclusief bonussen.

Blind had bij Ajax nog een contract tot medio 2016. Beide clubs werden het zo'n 48 uur voor het sluiten van de transfermarkt met elkaar eens over de transfersom, die omgerekend zo'n veertien miljoen pond bedraagt. Maandag meldt de verdediger annex middenvelder zich dus als speler van Manchester United bij het Nederlands Elftal.

De 19-voudig international heeft zijn laatste wedstrijd voor Ajax daardoor al gespeeld. Zondag tegen FC Groningen is de geboren Amsterdammer al niet meer van de partij. De 24-jarige Speler van het Jaar speelde meer dan honderd wedstrijden voor het eerste elftal van Ajax. Na een stroeve start en een huurperiode bij Eredivisionist FC Groningen, knokte Blind junior zichzelf terug en groeide hij in Amsterdam uit tot een ware publiekslieveling.

Bij de Engelse grootmacht wordt Blind herenigd met bondscoach Louis van Gaal, waarmee hij op het WK in Brazilië ook al samenwerkte. De zoon van Danny Blind wordt de negende Nederlander die als speler onder contract staat bij The Mancunians. Arnold Mühren, Raimond van der Gouw, Jordi Cruijff, Jaap Stam, Ruud van Nistelrooij, Edwin van der Sar, Alexander Büttner en Robin Van Persie gingen de Oranje-international voor.

Ajax speelde deze zomer al in op het vertrek van de reserve-aanvoerder. Nick Viergever werd losgeweekt bij AZ en kan zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voeten.

Update - zaterdag 08.58 uur
Blind heeft in Manchester voor vier jaar getekend, met nog een optie voor een vijfde jaar. Ajax heeft een doorverkoop percentage bedongen.

Update II - zaterdag 11:30 uur
Ajax heeft de transfer van Daley Blind naar Manchester United bevestigd op de offciële website. Met de overgang van Amsterdam naar Manchester is een totaalbedrag van 17,5 miljoen euro gemoeid.

Lees meer over:
Plaats reactie

Multi +33350

We zouden eens voor de grap met alle aankopen moeten spelen die Overmars gehaald heeft, aangevuld met gewone spelers.

BOER - van Rhijn - VD HOORN - MOISANDER - VIERGEVER - DUARTE - MILIK - ZIMLING - SCHONE - SIGHTORSON - SANA

Al kunnen we vd Hoorn natuurlijk ook gewoon in de spits zetten, misschien dat Sightorson wel kan verdedigen.

Ok even serieus, ik ben persoonlijk wel teleurgesteld deze transferperiode. Van te voren komen ze met de mooie uitspraken dat ze Europees weer wat willen gaan betekenen en dat ze dit met jeugd willen doen aangevuld met aankopen die van waarde zijn. Ik denk hierbij meteen terug aan 94/95/96 met een jeugdig elftal en opgevuld met types Rijkaard, Blind en Silooy, mannen die echt van waarde zijn en de jonge spelers in het gareel houden en beter maken!

Om deze periode dan vervolgens Siem, Blind en Vermeer te zien vertrekken en daar Viergever en Zimling terug voor te halen valt mij gewoon vies tegen. In plaats van dat we werken om ons spel in het algemeen beter te maken zie ik het alleen maar achteruit gaan. Puur omdat ons transferbeleid haaks ligt op de visie die van te voren geroepen werd. Laten we hopen dat het goed komt en laten we eerlijk zijn die jongens kunnen er niks aan doen dat ze gekocht worden (Zimling), maar wij kunnen ze op zijn minst steunen! WZAWZDB!

02-09-2014 09:00

ramvenisa7 +0

All Ajacieds- laten we stemmen voor Ajax! hier- http://vote.sparklit.com/web_poll.spark?pollID=1143195&sparkKey=104aa3f16499c261539835a4ba6b4199b0&preview=1 , en hier- http://vote.sparklit.com/web_poll.spark?pollID=1143193&sparkKey=104aa3f16499c261539835a4ba6b4199b0&preview=1

01-09-2014 18:38

Roovers419 +0

Ik snap het Ajax beleid 100% en ik sta er ook 100% achter. Ik vind ook dat we niet de knip moeten trekken. Maar 1 van de dingen in ons nieuwe beleid zou ook het volgende moeten betekenen. Nu we geld hebben gaat er niemand meer zo laat weg als we dat niet willen! En dat delen we van te voren aan onze spelers als ze contract tekenen.

30-08-2014 22:36

wendoo9 +8125

Als het om de Cash gaat, staan we wel in de top 5 van Europa Hahahahaha lol (geintje).

31-08-2014 10:20

TikkieTerugJaap +2

Schiet me opeens een naam te binnen :

Lewis Holtby!

Mag weg bij Spurs en kost geen eens 5 miljoen, kan ook gehuurd worden.

Ik zie in Serero namelijk ook wel een CVM, type Anita. Zou daar wel kunnen spelen als Viergever geblesseerd/geschorst is denk ik.

30-08-2014 20:20

guusram +0

Bazoer perfecte opvolger voor Blind. Sinkgraven en Gudelje zijn toch geen aanwinsten. Gudelje is gewoon een domme kracht met iets wat van techniek.

30-08-2014 20:05

Rayno95 +0

Bazoer is er echt nog lang niet klaar voor ...
Over Gudejj heb je gelijk, Sinkgraven is een groot talent, maar daar hebben we op dit moment denk ik niet veel aan en is geen 6 natuurlijk

30-08-2014 20:09

guusram +0

Hopelijk speelt Sinkgraven vanavond. Wie weet als hij er drie inschiet komt ie wel direct.

30-08-2014 20:17

Jowen +1

Echt balen zeg. Ik had hem liever nog een jaartje in de Arena gezien. Iig heel erg bedankt Daley, en veel succes daar in Engeland!

30-08-2014 20:04

idefixion +0

bijna 12 uur later en ajax heeft nog steeds niemand gekocht? wat een schande!

30-08-2014 19:58

AFCAthebest:) +0

Gaat ook niemand meer bijkomen, en al helemaal geen spits. had Frank toch al gezegd.

30-08-2014 20:12

JCr14 +453

Eerst zou Blind nooit de top bereiken.
Hetzelfde werd gezegd over Eriksen en zelfs Zlatan.

Nu zijn de andere spelers weer aan de beurt.

Toen Anita weg ging werden we echt geen kampioen meer.
En daarna bij Eriksen hetzelfde.

Zelfs in de jeugd komt er niets aan volgens sommige.

Wat ben ik blij met het TH. En blij dat er niet zulke mensen het beleid voeren bij Ajax.
Daardoor waren we op de rand van de afgrond gekomen. (Het kortzichtige paniekerige beleid van het oude bestuur)

30-08-2014 19:55

MyBlackSonEto'o +0

Mijn zoon is aan het warmlopen dus ik ga even fox sports 2 aanzetten.

Sue Collini.... out.

30-08-2014 19:39

DannTheDon020 +40

Daniel Agger zie ik ook wel graag komen. Die wilt zijn carriere afsluiten! Dus een tussenjaartje bij Ajax en dan naar Brondby zn vertrouwelijke clubje.

30-08-2014 19:25

MyBlackSonEto'o +0

Alsof we nu al niet omkomen in de (matige) verdedigers.

Veltman,Moisander,Van der Hoorn, Denswill enz..

30-08-2014 19:26

Multi +33350

Heeft al getekend bij Bronby, ik hoop stiekem op Rosicky.

30-08-2014 19:30

elpresidente +2

We kunnen allemaal wel zeuren op elkaar de een wil van alles kopen en de ander wil alleen maar jeugd zien. Zo als ik de selectie nu zie missen we gewoon een klasse speler in de voorhoede. Kishna en El ghazi zijn leuke talenten maar komen net kijken, Siggy gewogen en veel te licht word gewoon verlengd ??? Fischer ligt er nog een poosje uit en heeft na zijn wervelende entree weinig meer laten zien, ook geen zekerheidje. Waarom kan daar niet gewoon worden geïnvesteerd in een topspeler in wording met iets meer ervaring als onze eigen talenten ? Ook een creatieve halfspeler zou niet zo`n hele verkeerde investering zijn maar daar zijn nog wel aardig wat mogelijkheden binnen de selectie. Viergeven blijkt een hele goede aankoop kan op 3 posities uit de voeten als back up, blijkt nu in ene de enige defensieve middenvelder in de selectie te zijn. Heeft daar nooit gespeeld. Poulsen en Blind weg 2 van de meest ervaren spelers maar we gaan vrolijk door , zullen zeker meedoen voor de titel maar we hebben met Psv echt een geduchte tegenstander. Die hebben wel hun beste spelers behouden en zijn een jaar verder in hun ontwikkeling.

Maar ja zoals elke transferperiode krijgen de supporters weer een dikke vinger en worden glimlachend genegeerd.

30-08-2014 19:23

leazi +0

Helemaal mee eens.

30-08-2014 19:41

AJAXINMYHEART +21958

http://ajax.netwerk.to/nieuws/artikel/34306_%5Bvideo%5D%20Swart%20boos%20op%20Van%20Gaal%3A%20%27Had%20transfer%20Blind%20niet%20eerder%20gekund%3F%27.php

30-08-2014 19:07

Ajaxido +0

Eén ding is zeker; Als er geen goede versterking bijkomt, dan belanden we sowieso als laatste in de CL poulfase.

30-08-2014 18:43

MyBlackSonEto'o +0

Een ding is ook zeker: Er komen geen versterkingen bij want Viergever is gehaald.

Het TH kan dit gewoon niet maken tegenover de supporter. Langzaam zien we met zn allen Ajax dood bloeden. Elk jaar een minder sterke selectie, totdat grote clubs steeds sneller naar Ajax komen om daar talentjes op te pikken (zie Sparta nu).

Jeugd is leuk. Maar in de huidige voetbalwereld (niet die van 95) kun je niks zonder goede aankopen (geen Duarte,Van der Hoorn, Sana, Viergever, Sigtorsson, Serero)

30-08-2014 18:48

Intec +0

Wat praat je nou achterlijk bloed dood een aantal supporters waar jij 1 van bent bloed dood door onnodig paniek te zaaien aub ga een eind wieberen.

30-08-2014 18:51

MyBlackSonEto'o +0

Oh... Intec zit in de ontkenningsfase en doet er alles aan om het huidige beleid te verdedigen. Dat soort supporters zijn leuk, maar hebben een gebrek aan kritiek op zichzelf. Jammer.

30-08-2014 18:57

AFCA1989XXX +0

Nee jij overdrijft vreselijk. Dat is het probleem. "Langzaam is ajax aan het doodbloeden" hoor je wel wat je zegt?

30-08-2014 18:59

MyBlackSonEto'o +0

Ajax bloedt dood, ja. Ajax zit in de vrije val, ja. Ajax mag blij zijn als het 3de wordt in Groep F met deze selectie, ja.

Cillesen(half seizoen)

Van Rhijn(2 seizoenen matig)-Veltman(1 seizoen)-Moisander(1,5 seizoen prima)-Boilesen(2 seizoenen wisselvallig met blessures)

Klaassen(1 seizoen)-Viergever(0 seizoenen)-Serero(2 seizoenen bankzitten)

El Ghazi(0 seizoenen)-Sigtorsson(4 seizoenen klote)-Kishna(half seizoen)

Deze selectie heeft een gebrek aan creatviteit op het middenveld,kwaliteit en ervaring.

30-08-2014 19:04

AFCA1989XXX +0

Met deze selectie? Je speelt tegen barcelona en psg man! Wat verwacht je nou eigenlijk?

30-08-2014 19:15

MyBlackSonEto'o +0

Ajax mag blij zijn als het zich tegen Apoel Nicosia staande weet te houden, wat ik betwijfel.

Maar veel mensen hier verwachten iig een 3de plek, ik niet.

30-08-2014 19:17

Rayno95 +0

Doodbloeden zoals hij het zegt is idd overdreven en sommige andere hier maar de kritiek op dit beleid en op Overmars is zwaar terecht

30-08-2014 19:05

Intec +0

Vind ik absoluut niet terecht door 2 directe versterking schiet je geen meter op dus kan je net zo goed een jeugdspeler die veel potentie heeft de kans geven ja en het klopt ze zijn wisselvallig maar een directe versterking heeft het verleden uitgewezen zijn ook vaak te wisselvallig. Mensen hebben ook niks geleerd naar jaren van wanbeleid. 4 jaar kampioen en iedereen vergeet het gelijk weer. CL is nog een utopie en dat blijft het ook nog een tijd.

30-08-2014 19:17

AFCA1989XXX +0

Beter had ik het niet kunnen zeggen. Vorig jaar liep ook iedereen zo te zeiken, maar speelde we ook niet slecht in de CL en we hadden aan het eind van het seizoen ook gewoon weer de schaal te pakken.

30-08-2014 18:58

Intec +0

Deze site begint ziek te worden van zulke supporters puur negatief. Kan me goed voorstellen dat de meeste zelf op een betreurig niveau voetballen of zelf helemaal niet voetballen. Kritiek geven is altijd makkelijk maar ga er maar aanstaan. Wat ik eerder als zegt dat je teleurgesteld bent begrijpt iedereen was ik ook maar het gaat gewoon door en er staan elk jaar weer nieuwe helden op en dat gaat nu ook weer gebeuren dat is altijd nog geweest bij ons.

En terug kijken op onze glory tijd waar zelfs velen geen idee van hebben omdat ze te jong is gewoon pure illusie.

30-08-2014 19:10

NeinMann +0

Wie zou er nu op moeten staan? Geen me een idee..
Sigthorsson? Hou toch op. Allemaal ideale ja-knikkertjes zonder ervaring. En dat moet de kar trekken in CL en beslissende fase van competitie? Nee.

30-08-2014 19:14

NeinMann +0

Hij heeft gewoon gelijk.
Ajax spreekt ambities uit maar doet dan dingen waarmee je dat natuurlijk nooit waar gaat maken. Talenten zijn er dan ook eerder klaar mee. We hebben nu El Ghazi, maar wat doet Jong Ajax?
Dit beleid is allemaal leuk en aardig maar zo kom je er niet. Ook niet over een paar jaar.
We hebben echt een vreselijk matige selectie..uitzonderingen zijn Kishna en El Ghazi. Maar wat loopt er verder voor bijzonders? Helemaal niks. Schrijnend.

30-08-2014 19:11

JCr14 +453

Het doel is overwinteren in de CL. Maar zolang clubs gigantische schulden mogen hebben en maar kunnen halen wat ze willen wordt dat moeilijk.
Barcelona koopt gewoon even voor 150 miljoen aan spelers in 1 jaar.
En niets bijzonders???
Muric, Zivkovic, Denswil, Bazoer, Andersen, Nouri, vd Beek, Cerny, Menig, enz zijn hele mooie talenten

30-08-2014 19:17

MyBlackSonEto'o +0

leuke is nu juist dat clubs als barca en real een half miljard omzet maken per jaar.. Real heeft half miljard leningschuld en Barca 300 miljoen.


Real en Barca hebben deze leningen met hele lage rente genomen bij banken.

30-08-2014 19:23

JCr14 +453

Hele lage rente?!? Ze verkochten hun trainingscomplex voor 300 miljoen en kochten hem voor 1 euro terug. Diezelfde bank wordt nu door de EU omhoog gehouden.
Dat is gewoon oplichting

30-08-2014 19:27

Intec +0

Ja idd jij hebt gelijk. Pfff dat je teleurgesteld bent is prima ben ik ook maar om nou zulke belachelijke dingen te gaan roepen. Net of blind ons een ronde verder zou schieten. Het is een aderlating maar geen wereld ramp. We zijn Ajax en wij gaan gewoon door.

30-08-2014 18:49

Niels. +2226

Tijd begint te drinken.
We moeten toch zeker wel een vervanger halen voor Daley Blind.
Als we slim zijn trekken we nu echt geld uit voor een goede cl waardige middenvelder.

Dennis Praet (7/10) miljoen
Marco van Ginkel (7/10) miljoen of huren
Stevan Pienaar (3/7) miljoen. Man met ervaring.
Geen jonge jongens als sinkgraaven, je moet een speler halen die er direct staat.

30-08-2014 18:37

ChileanAjacied +0

It´s time for Boilesen and Dijks. Thanks for all Daley and good luck in your new club.

I´m worry about Fischer, what´s up with him?, and I´m worry too about the midfield. Ajax need a real midfielder, not Viergever in my opinion. And for the right wing, I prefer Schone playing as a midfielder than a winger, but there is no player there unless Kishna or El Ghazi replace him. Schone (Serero)-Viergever (Schone)-Klaassen and Kishna (El Ghazi)-Sigthorsson (Milik)-Fischer(Andersen).

What about Boccara?

30-08-2014 18:24

AFCA1989XXX +0

Dijks is already gone to willem 2

30-08-2014 18:27

ChileanAjacied +0

Damn! I didn´t know that :/, on loan?

30-08-2014 18:30

TikkieTerugJaap +2

Free transfer.

30-08-2014 18:32

ChileanAjacied +0

Holy crap, is there someone on Ajax A1 or Jong Ajax to supply him?

30-08-2014 18:36

AFCA1989XXX +0

Transferfree

30-08-2014 18:34

elpresidente +2

Fischer is out for another 2 months with a very bad Hamstring injury. Frank de Boer said he was happy with any playtime for Fischer before the first half of the season is over.

30-08-2014 18:33

Hillie99 +0

Dijks has signed up with Willem 2 so he is gone as well. We have boilessen and as a back up riedewald.

30-08-2014 18:34

ChileanAjacied +0

Thanks for the info pal :)

30-08-2014 18:36

ChileanAjacied +0

Thanks for the info pal :)

30-08-2014 18:40

AFCA1989XXX +0

Dit gaat gewoon opgevangen worden door viergever. Middenveld wordt dus serero, viergever, klaassen.

30-08-2014 18:15

3sterrenAjax1 +3

Al die mensen hier die zeiken op het technisch hart. Schandalig! Zij doen geweldig werk, het nieuwe beleid kan je pas over 15 jaar beoordelen. Als iedereen gevormd is door de nieuwe trainingen. En maar schreeuwen om aankopen. Is het nog niet duidelijk? Wij gaan voor de jeugd! Het gaat niet om het resultaat maar om de ontwikkeling! Wij zijn een voetbalclub en geen bedrijf!

30-08-2014 18:13

AFCAHOOLIGAN +992

En FdB denkt nu serieus kans te maken om een ronde verder te komen in de cl? hahaha laat me niet lachen. we mogen blij zijn als we 3e worden!

30-08-2014 18:09

Multi +33350

Zo ben benieuwd over wie er dadelijk allemaal geruchten komen:

Shaqiri (huren), is nu alleen wissel en zodra Ribery fit is speelt die nog minder.

Anderson van United mag vertrekken, heeft allen weinig gespeeld afgelopen jaren.

Rosicky mag ook vertrekken van Arsenal, man met ervaring en een goede traptechniek.

En uiteindelijk zal er wel niks komen.

30-08-2014 18:05

AFCA1989XXX +0

Je moet niet denken dat zulke spelers komen. Dat kan je vergeten. Ik denk zelfs dat er niets meer bijkomt. We gaan gewoon voor nummer 5 op rij. Met of zondr versterking. Het is niet anders

30-08-2014 18:17

3sterrenAjax1 +3

Niks aan de hand. Daley was uitgeleerd en dan moet je hem die stap gunnen. Jammer dat we Sporkslede verhuurd hebben, die had het makkelijk kunnen opvangen. 1 van de vele grote toptalenten die we hebben, de nieuwe Vieira. Maar alsnog hoeven we geen vervanger te kopen, Bazoer doorschuiven en extra laten trainen onder Jonk dan staat hij er zo. Wij gaan voor de jeugd! Wij zijn Ajax, wij zijn de beste!

30-08-2014 17:58

gwn_rj +3057

Sporkslede komt net terug van zware blessure en komt overigens ook te kort voor Ajax en Bazoer heeft in jong Ajax bewezen ook nog lang niet goed genoeg te zijn!

30-08-2014 18:05

3sterrenAjax1 +3

Ik geloof eerder het technisch hart dan iemand zoals jij. Als zij zeggen dat het toptalenten zijn, dan geloof ik dat. Zij hebben er kijk op en jij niet. Dus laat me niet lachen!

30-08-2014 18:08

AFCAthebest:) +0

Cvm weet niet wie er gehaald moet worden, maar miss in de spits Rivierre van Monaco. weet niet of hij daar veel speelt, maar was in fifa 13 en 14 een killer.

30-08-2014 17:56

Piejotter +9

Ik dacht het gisteren en ik denk het nu weer: had Ajax maar Heitinga gehaald. Maar ja , achteraf. Hij was tenslotte transfervrij en wilde naar Ajax en heeft veel ervaring.

30-08-2014 17:55

TikkieTerugJaap +2

Net zo lachwekkend als de Zeeuw.

30-08-2014 17:57

MichelAngelo66 +22267

Ik weet niet of jullie oud genoeg zijn om te trouwen, maar het begin is er in ieder geval.
Alleen jullie zitten op de verkeerde site.....

30-08-2014 17:51

ajaxmening +2

Hahaha hahah dat dacht ik ook al, beter op jou site zo te zien.

30-08-2014 18:14

Mathijsvenner +152

Wij Ajacieden worden jaar op jaar genaaid.
Vertrek van : Verthongen, Alderwereld, Anita, Eriksen en nu weer Blind.
En wie krijgen we er voor terug? Middelmaat spelers of jeugd die te maken krijgt met een vormdip of nooit 30 wedstrijden constant spelen.
Allemaal leuk een aardig die filosofie maar nu mag het geld weer gaan rollen!
Haal eens een keer een waardige vervanger!

30-08-2014 17:49

Intec +0

Beleid is beleid en dan kunnen velen roepen wat ze willen gellukig wijkt ajax niet meer af van het beleid. Ook zonder blind is onze selectie sterk genoeg voor de eredivisie en voor europa waren we toch al niet sterk genoeg deal with it zo is het nou eenmaal. Wij horen niet meer bij top/subtop van de wereld leer er mee leven.

30-08-2014 17:54

1eringzuid2 +7

Tot een bepaalde hoogte mee eens. Maar kom als directie dan niet met onrealistische doelstellingen(zoals overwinteren in de CL, of verder komen dan de kwartfinale EL). En met dit middenveld, en aanval wordt je ook geen kampioen.

30-08-2014 18:27

JCr14 +453

Helemaal mee eens. En zolang de politiek van de EU niet ingrijpt waardoor clubs gewoon 500 miljoen schuld mogen hebben.dan kom je er ook nooit bij. Want in NL mag dit niet.

Er wordt net gedaan of je met een aankoop wel op kunt tegen Barcelona en PSG.

P.s lekker voor Eto'o 2 minuten bezig en 2-0 achter terwijl hij op de bank zit

30-08-2014 18:42

Intec +0

Je kan ooit weer aansluiten maar dan moet je net iets meer als 100 miljoen hebben waarvoor je tegenwoordig maar een stuk of 3 echte versterking voor kunt halen. Alles onder die 10-15 miljoen is geen versterking wat velen wel denken. Realistisch zijn doet soms pijn maar zo lieg je niet tegen jezelf. Mensen moeten de ogen open doen en beseffen dat we gewoon afgezakt zijn en om terug te komen veel tijd inneemt.

30-08-2014 18:57

JCr14 +453

We zijn zover afgezakt omdat Nederlandse Clubs mee wilden doen met de grote landen.
Dure spelers halen als Luque, Tainio, Mido enz.
Eigen jeugd verwaarlozen. En omdat NL het braafste jongetje van de klas is. Clubs vallen om omdat ze 10000 ¤ schuld hebben in NL.
Terwijl de Spaanse clubs 1,5 miljard schuld hebben en gewoon doorvoetballen. Ook is het zo dat Nederlanders niet leven voor het voetbal laat staan er geld voor over hebben. Waardoor de inkomsten laag zijn.

30-08-2014 19:08

MyBlackSonEto'o +0

volgens mij had Feyenoord 45 miljoen schuld en had Ajax 25 miljoen schuld gladjakker.

30-08-2014 19:10

JCr14 +453

Wat nou gladjakker?!?! AS ik dacht dat deze site voor Ajacieden was en dat ze zich normaal moesten gedragen?

30-08-2014 19:13

MyBlackSonEto'o +0

Jij dacht even slim te zijn met je 10000 schuld die clubs mogen hebben.

Vandaar gladjakker. Maar het schijnt ernaar dat je je licht beledigt voelt na deze reactie, dus maken we van gladjakker, gladjanus.

30-08-2014 19:15

JCr14 +453

Het is helemaal niet mogelijk om schulden te hebben die niet te verantwoorden zijn. Dus wat raaskal je nou.

30-08-2014 19:19

Intec +0

Ga aub weg jongens als jou moeten hier verdwijnen. Je voeg vrij weinig toe hier mischien is een forum van everton wel iets voor jou.

30-08-2014 19:20

daniajax1 +4

Inderdaad. Echt versterkingen zijn ongelooflijk duur tegenwoordig en salarissen zijn alleen in het begin van iemands carrière misschien te betalen. Eenmalig geld uitgeven voor aankopen kan je doen, maar het probleem is dat je niet structureel het salarisplafond omhoog kan gooien zoals sommigen hier roepen. Als je salarisplafond stijgt + aankopen, dan ga je weer meer uitgeven dan dat er binnenkomt. Als er iets is wat we niet meer moeten willen is dat het wel.

Het is gewoon ontzettend moeilijk om als Nederlandse club de Europese ambities te verwezenlijken. Elk land zou eigenlijk af moeten van die sjeiks en rijke investeerders die het hele voetbal naar de klote helpen. Waarom niet in alle competities de regel zoals die in de Bundesliga geldt:

After a major reshuffling of the deck in 2000 amid an on-pitch crisis, Germany’s soccer federation instituted two transformational decrees: the 50+1 rule which requires all Bundesliga clubs to be majority owned by fans, with the exception of those with a 20-year relationship with a private company, and strict conditions for the establishment of obligatory youth academies.

What 50+1 did for German soccer was foster financial stability by eliminating foreign ownership and the runaway spending one has seen in clubs like Chelsea, owned by Russian billionaire Roman Abramovich, and Manchester City, backed by Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahayan of the United Arab Emirates.

En daarnaast FFP verder doorzetten en de transferperiodes inkorten en sowieso niet tot 1 september laten doorlopen. Beter 1 juli of max 1 augustus. Voordat de competities beginnen moeten teams gewoon rond zijn, klaar.

30-08-2014 20:39

JCr14 +453

Het meest lachwekkend zijn nog wel sommige supporters.
Als een team verliest of het nu Ajax 1 is of jong Ajax of het is jeugdelftal die allemaal een jaar jonger zijn dan hun tegenstander. Dan is het meteen niks en wordt het niks.

Blind was ook helemaal niks en zou ook nooit wat worden.
Nu verdienen ze minimaal 18 miljoen aan hem en is het te weinig.

Zijn ze voor de transferperiode al ingesprongen op een vertrek door Viergever te halen zodat hij ook de voorbereiding mee kon doen. Is dat ook al niet goed. Al kopen ze er 10 dan is het nog niet goed.

Ik heb vertrouwen. En sta pal achter Overmars.
We hebben het geld om als er echte talenten toppers worden er wat bij te zetten.
En er komt meer binnen dan eruit gaat.

30-08-2014 17:34

AJAXINMYHEART +21958

Viergever is een verdediger.
Waar is de spits ?

30-08-2014 17:35

JCr14 +453

Milik en Sigthorsson en de volgende hebben ze al gehaald Zivkovic.

Viergever speelt CVM omdat die steeds tussen de verdedigers speelt waardoor de backs middenvelders worden.

30-08-2014 17:38

MyBlackSonEto'o +0

Ben benieuwd of Ajax 3de kan worden in Groep F. Denk dat het knap lastig gaat worden tegen die Grieken aangezien de ervaring natuurlijk minimaal is nu Viergever zijn plaats over zal nemen.

2de in de poule zit er nu al helemaal niet meer in. Hopen dat we niet een afstraffing kregen en helemaal kapot worden gemaakt zoals Ander(s)lecht dat wel werd vorig jaar (in een niet eens hele sterke poule).

We zijn naar mijn mening niet goed op weg. Het contract van Blind had opengebroken moeten worden en Blind had een salaris van 1,5 tot 2 miljoen moeten krijgen waardoor de kans dat hij blijft groter zou zijn. Psv heeft dit gedaan met Depay en Wijnaldum.

Als je Eto'o een salaris van 4-5 miljoen wil geven, dan moet je daar niet over zeiken.

30-08-2014 17:26

El Salvador +488

Ziek...Ziek... Ziek... ziek van! Maar we weten dat dit bij Ajax hoort. Dit is al jaren niet anders. Ik zou niet zo maar voor een Ruiz gaan of zo. Blind gaat namelijk weg en niet een spits. Wat wel jammer is dat we dit weer laten gebeuren op zo goed als de laatste dag zodat jezelf niet meer voor de gewenste aankopen kan gaan. Dat is wel iets wat mij stoort.

30-08-2014 17:26

MyBlackSonEto'o +0

Jezus man.. Klein kind. Ga maar op fr12 je verzonnen verhaaltjes posten.

Van al die 1285 reacties zijn er minimaal 600 van jou. Losur

30-08-2014 17:24

MyBlackSonEto'o +0

Ga eens een leven krijgen, niet de hele dag op AS zitten en wanneer ik reageer erop posten.

30-08-2014 17:19

jeugdgaatvoor +0

Eerlijk gezegd gun ik mijzelf en vele Ajacieden een kampioenschap. Maar bij deze zal ik ook wel keihard ten onder willen gaan. Dat zielige preutse verkochte spelers voor een kwartje en die aankopen die dan kopen zijn zwaar bagger. En onze jeugd moet veel en veel beter worden. Wordt een beetje verdrietig van onze jeugd namelijk.

30-08-2014 17:13

AJAXINMYHEART +21958

De transferwindow sluit 1 minuut na 23.59 uur MAANDAGavond 1 september.
Zal mij benieuwen of er nog wat komt, voor mij part huren ze een verdedigende middenvelder en een spits, als het maar kwaliteit is.

30-08-2014 17:04

TikkieTerugJaap +2

Transfermarkt sluit toch morgenavond 00:00?

30-08-2014 17:05

jeugdgaatvoor +0

Waarom spelen we niet met een 10. Wat boeit dat verdedigende gedoe nou. We maken toch altijd al fouten op het middenveld dan maar eens echt aanvallend.

30-08-2014 16:59

TikkieTerugJaap +2

Lol, nu spelen we met 1 CVM. Als je met een 10 gaat spelen heb je 2 CVM's. Je begrijpt het niet helemaal he?

30-08-2014 17:03

trainerCoach +0

Spits probleem opvangen door Bergkamp als stand in te gebruiken, durf te wedden dat hij ze gewoon nog maakt hoor !

30-08-2014 16:55

leazi +0

Laat Duarte is een paar wedstrijden staan. Of anders Schone op het middenveld met Viergever en Klaassen. Serero hebben we ook nog die de gaten dicht loopt.

30-08-2014 16:53

jeugdgaatvoor +0

Iedereen in rep en roer. Ik was het zelf ook, maar ik had teveel drank in mijn lichaam. Ik moet zeggen wat boeit het toch allemaal. Dit is Ajax zo handelen ze al jaren en er komt met dit beleid eerder klote spelers voor terug dan toppers.

30-08-2014 16:51

TikkieTerugJaap +2

Raffie word net na 37 min. gewisseld. Weer een blessure?

30-08-2014 16:35

ajaxmening +2

Nee op tijd thuis zijn voor het eten bij Sabia, en daar wil je niet te laat komen.

30-08-2014 17:10

Calvani +466

Zo jammer, dit. "We laten hem alleen gaan voor de hoofdprijs". Gelul. 30 miljoen was dat geweest. En: "Jammer voor Ajax". WTF? Dat heeft Ajax toch zelf gedaan. We hadden hem toch niet hoeven verkopen? We bulken van het geld.
Ik baal hier echt van. In de winter zei Blind nog dat ie wou verlengen. Waarom is dat niet gebeurd?
Ik zie als enig mogelijke opties op zo'n korte termijn om Pröpper te halen of anders Poulsen weer over te halen.

30-08-2014 16:34

Rschimmer +0

Er gaan geen versterkingen meer komen. De Boer zal het beleid door blijven voeren en jonge spelers door laten stromen. Bazoer zal nu indd meer speeltijd gaan krijgen. 3 dagen is te kort om een fatsoenlijke vervanger te halen, in Nederland zullen clubs erg moeilijk gaan doen wat tijd kost en ik zie geen haalbare optie in het buitenland. Ben benieuwd of er iemand gaat opstaan kn dit team, anders wordt het een heel wisselvallig jaar...

30-08-2014 16:29

han23 +0

ja ik denk ook da ter geen spelers meer komen, wat helemaal niet erg is. wat ik wel heel storrend vindt is dat er aan het begin van het seizoen altijd verteld wordt dat ze door de 1e ronde van de CL willen komen.

als dat echt je doel is dan zal je toch de portemonnee moeten trekken,vooral als je sterkhouders verkocht worden. je hebt gewoon ervaring nodig om ook maareen kleine kans te maken op overleven in de poule.

als je je supporters aan het begin van het seizoen gewoon duidelijk maakt dat er geen geld uitgegeven gaat worden, en dat de eventuele vertrekkende spelers opgevangen gaat worden met spelers uit de eigen opleiding, en dat we dus voor plek 3 in de poule moeten gaan strijden, dan is er niets aan de hand. supporters weten waar ze aan toe zijn, en zo krijg je minder kritiek van de supporters. nu voelen we ons weer belazerd en bedrogen, mischien ook wel terecht....

30-08-2014 16:49

trainerCoach +0

Dat is wat mij betreft Ajax directie z'n eigen schuld, dit hadden ze kunnen voorzien , na de uitlating van van Gaal, dat hij Blind wou hebben, Mokotjo hadden ze moeten halen voor 1,5 miljoen , weer gemiste kans , Ajax word meer een bank van geld, dan een club waarbij het om voetbal gaat en de supporters te vermaken die ieder jaar trouw hun seizoen kaarten kopen, misschien moeten ze de seizoenkaarten ook maar goedkoper maken zodat de jeugd kan komen kijken naar hun leeftijdgenoten op het veld !

30-08-2014 16:53

Danishdynamite +156

NEEEE Daley moest onze nieuwe mister Ajax worden, onze held. De held van de jaren van Frank en co. Hoop dat hij de medische keuring niet door komt, want ik wil hem nog jaren bij ons zien. Maar ja, zo is het nou eenmaal niet. Veel succes Daley! Jammer dat Manu zo een kutclub is want ik ga je natuurlijk nog steeds supporten maar had dat liever voor Arsenal of zoiets gedaan. We gaan je missen Daley! Tot over 4 jaar;)

30-08-2014 16:26

AmsterdamFM +1

Daarom doet deze transfer zo'n pijn. Tuurlijk 17,5 miljoen is veel geld, maar na het vertrek van Siem, had ik mijn hoop gevestigd op Daley. Bij Siem en Daley had ik het gevoel: die jongens blijven hun hele leven bij Ajax en hebben er vrede mee. Daley ging z'n vader opvolgen en als aanvoerder Ajax weer naar grootse successen leiden. Natuurlijk een utopie, maar in mijn gedachten lag het allemaal zo voor de hand. Pfff ik ben gewoon ziek van deze transfer. De transfers van Suarez, Vertonghen en Eriksen lagen voor de hand, maar Daley zou toch gewoon zijn hele leven blijven, dat moest toch met zo'n achternaam. Daley was voor mij ook de laatste echte ras-Ajacied in de selectie, tuurlijk Vermeer is ook een kind van de club en meerdere jongens spelen hun leven lang al voor ons, maar Daley is toch een ander verhaal. Van uitgefloten worden door eigen supporters naar grote Europese successen als aanvoerder van Ajax, ik was het jongensboek al aan het schrijven. Helaas is daar vanochtend abrupt een einde aan gekomen. Daley veel succes, en bij jou heb ik wel het vertrouwen je ooit weer mogen te aanschouwen in de Arena.

30-08-2014 16:55

wendoo9 +8125

Krijgen we ons geld weer in 6 termijnen van drie miljoen euro zoals altijd Mark netto ???

30-08-2014 17:48

JCr14 +453

Wat een onzin.

Even wat transfers op een rij.
Debuchy 10 miljoen.
Sissokho 2,5 miljoen
Ballotelli 20 miljoen.
Halilovic 2,2 miljoen
Mandzukic 22 miljoen
Dos Santos 2 miljoen.

30-08-2014 18:07

xjoeyfischer14_ +0

Wat dachten we ervan, nu Blind weg is, is met de punt naar voren te spelen.

Schöne - Sigthorsson - El Ghazi

Viergever - Klaassen - Andersen

Boilesen - Moisander - Veltman - Van Rhijn

Cillessen

Als er geen DIRECTE versterking wordt gehaald, lijkt dit mij de beste optie. Dit omdat je dan ook de kwaliteiten van Klaassen beter benut met de punt naar voren en ik simpelweg geen andere mogelijkheden zie.

30-08-2014 16:10

JoodTotMijnDood +2

Hopelijk is een keer Andersen op 10, daar hoort hij te spelen en niet op de flanken. Zo iets dus,

Schöne - Sigthorsson - El Ghazi

Andersen

Viergever Klaassen

Boilesen - Moisander - Veltman - Van Rhijn

Cillessen

30-08-2014 16:18

ajaxmening +2

Mee eens als Andersen met ruimte voor hem kan spelen vanaf de half dan wel 10 dan is hij de beste bij Ajax kan versnellen met de bal, en kan geweldige steekballen plaatsen , hoop echt dat hij nu eens 5 wedstrijden de kans krijgt, viel me op dat tegen PSV, vier spelers in het zelfde tempo bleven spelen, Moisander, Viergever, Blind en Klaassen, daarnaast Lasse die nog een tempo langzamer speelt. Viergever en Andersen kunnen versnellen, Serero uiteraard ook maar die heeft voldoende kansen gehad. Benieuwd wie Frank morgen laat starten.

30-08-2014 16:43

JoodTotMijnDood +2

Nu Daley is vertrokken hoop ik zeker dat we met een 10 gaan spelen, de 2 achterste middenvelders (hoop op Klaassen en Viergever) hebben beide veel loopvermogen en kunnen in balbezit in dribbelen en met balverlies zo snel mogelijk zakken zodat ze de verdediging kunnen ondersteunen. Morgen gaan we het verdomd lastig krijgen met een Chery en Antonia in bloedvorm, het is te hopen dat Boilesen morgen niet te veel opkomt, want dan heeft Antonia vrij doorgang met zijn snelheid.

30-08-2014 16:57

ajaxmening +2

Maar wie zie je morgen dan op 10 eventueel het liefst starten.

30-08-2014 17:07

JoodTotMijnDood +2

Hoop echt op Andersen op 10, beetje creativiteit hebben we wel nodig tegen die houthakkers Kieftenbeld en Lindgren.

30-08-2014 17:09

3star +0

Mensen hebben zich stuk lopen staren op sprookjesbedragen als 20/30 miljoen en zijn nu teleurgesteld. Daley fucking Blind. Think again!!

30-08-2014 16:02

mickey2602 +4790

Ik denk eerder dat we niet teleurgesteld zijn in het vertrek van Blind of het bedrag dat we ervoor krijgen.
Het vertrek van Blind zat eraan te komen,zeker na het WK en het bedrag wat we ervoor krijgen kan ermee door,had in mijn ogen wel wat meer kunnen zijn.
Nee,we zijn eerder teleurgesteld in de praatjes die de heren beleidsbepalers ons supporters verkopen zoals ene F. de Boer die zegt in de pers dat ie denkt dat er niemand meer gaat.Of die de Boer die zegt dat we als doelstelling hebben de volgende ronde in de CL halen en mooier spel spelen.Of een M.Overmars die stelt dat we het met deze selectie wel kunnen doen dit seizoen of diezelfde Overmars die zegt dat spelers nu voor de hoogste prijs verkocht gaat worden en dat ie anders voor de deur gaat liggen.
Je krijgt nu de indruk dat Ajax wel kan doen en laten wat ze willen,de supporters blijven toch wel hun seizoenskaarten kopen en als we dan eens fluiten omdat het spel niet om aan te gluren is krijg je weer commentaar.
En wat ik ook las en waar ik mijn ogen niet kon geloven,de enige die een transfer bepaalt is de speler...
Dus Ajax heeft niks te zeggen??Ze hoeven geen prijs te bepalen,ze hoeven niet te bepalen of die speler weg kan en mag?
Tuurlijk heeft de speler in kwestie een grote stem in een trasfer,als hij wel was gebleven had ie wellicht met minder enthousiasme gespeeld maar om nou te zeggen dat de speler de enige is die beslist???

30-08-2014 16:41

pizzapunt +0

Vooropgesteld mooie transfer voor Daley!Ik gun hem deze transfer van harte.
Echter vind ik de som veel te laag. Een wankel United dat even later gelijkspeelt tegen Burnsley, met geld zat, aan het eind vd deadline betaalt 25 miljoen ook gemakkelijk. En over een jaar horen we weer wat een 'bargain' het was '.'

30-08-2014 16:00

RuffRhythim +24837

Kunnen die gasten hier die elke keer als Ajax munten verdient ff kappen met steeds tegen dat banksaldo aan te zeiken? Ga anders ff lekker naar een accountant- of een beurswebsite om daarover te kleppen.

30-08-2014 15:46

Ajaxido +0

Eén ding is zeker; Als er geen goede versterking bijkomt, dan belanden we sowieso als laatste in de CL poulfase.

30-08-2014 15:42

FCKUNST +135

Guys, we hebben 110 miljoen op de bank staan en dat zal alleen nog maar meer worden. Wat gaan we met dit geld doen? Dit blijft alleen maar op bank staan. Kunnen we beter een heel elftal van kopen, 10 miljoen per speler, kunnen we zeker weten een elftal van maken wat de CL doorkomt en wat zonder problemen kampioen wordt in de eredivisie.

30-08-2014 15:40

Ajaxido +0

Eén ding is zeker; Als er geen goede versterking bijkomt, dan belanden we sowieso als laatste in de CL poulfase.

30-08-2014 15:40

idefixion +0

3 wedstrijden, 2 punten. veel succes daley! Ik weet zeker dat je er spijt van zal krijgen!

30-08-2014 15:38

MankeNelis +7

Ik zit ff Burnley ManU te kijken. Met een lasbril op doet dat nog pijn in je ogen. Ik denk dat Vidal niet haalbaar was en dat Daley met alle respect een paniek aankoop is van Oom Louis.

Oom Louies krijgt de hoon weer over zich heen 0-0 tegen Burnley

30-08-2014 15:37

Ajaxido +0

Eén ding is zeker; Als er geen goede versterking bijkomt, dan belanden we sowieso als laatste in de CL poulfase.

30-08-2014 15:35

Ajax4proud +10884

Pfff die mooie doorsteek ballen van Blind ga ik zeker missen..
Dat is Ajax, speelt een speler constant goed dan is ie weg ( behalve Schone dan ).

30-08-2014 15:31

Milan93 +3

Maar ik persoonlijk denk dat Lasse liever bij Ajax blijft omdat hij hier goed presteert. Ik heb zo'n gevoel (hij heeft het daar ook wel eens over in interviews) dat hij bang is dat hij in andere competities niet hetzelfde kan brengen.

Bij blind is het anders hij wil die uitdagen wel aan gaan. Ik denk dat als Lasse weg wou er vast wel clubs geïnteresseerd in hem waren, maar hij durft het zelf niet aan (en gelukkig dat hij nog steeds hier speelt)

30-08-2014 15:41
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.