Test Ajax 'kaartenmarkt' bij Ajax-Vitesse

door Ajax Showtime 14

Test Ajax 'kaartenmarkt' bij Ajax-Vitesse

door Ajax Showtime 14

Laatst geüpdatet

Bij aanvang van dit seizoen kondigde Ajax aan te gaan starten met de mogelijkheid voor seizoenkaarthouders om hun plaats voor een wedstrijd aan te bieden als ze zelf een keer niet naar een wedstrijd kunnen gaan. Het heeft langer geduurd dan verwacht, maar Ajax staat nu in de startblokken om te beginnen met het aanbieden van deze verkoopwijze, exclusief voor seizoenkaarthouders. Ajax noemt het 'De Ajax Kaartenmarkt'.

Om er zeker van te zijn dat de Ajax Kaartenmarkt goed functioneert is een kleine groep seizoenkaarthouders gevraagd om aan deze nieuwe mogelijkheid deel te nemen. Hiervoor is de wedstrijd Ajax - Vitesse gekozen. Als Ajax merkt dat het systeem foutloos werkt, zal de Ajax Kaartenmarkt voor alle seizoenkaarthouders gebruikt kunnen worden bij alle thuiswedstrijden in de competitie van Ajax.

Voor wie ook wil testen hebben wij echter bij AjaxF-side.NL exclusief ook DE LINK naar...

Lees meer over:
Plaats reactie

mokumpride +0

Goed initiatief! Soms zie je veels te veel lege plekken, omdat seizoenkaarthouders niet komen opdagen. Zal nu hopelijk verandering in komen!

29-01-2010 09:48

673 +0

Alleen op ajax.nl kan je nergens vinden hoe je daar moet komen ?? ( en ja ik weet dat in de tekst een link staat maar niet iedereen kijkt op deze site )

29-01-2010 07:39

JDsecret +0

Alleen jammer dat alleen seizoenskaarthouders kunnen kopen!

28-01-2010 23:43

Rockslide +0

Denk dat ze bedoelen, dat alleen seizoenkaarthouders hun plek kunnen verkopen. Niet dat alleen seizoenkaarthouders kaarten kunnen kopen, dat zou niet echt logisch zijn.

29-01-2010 00:25

673 +0

Nee, JDsecret heeft gelijk, alleen seizoenskaart houders kunnen kaarten verkopen en kopen, als je bijv een club card of supp cc heb dan kan je geen kaarten kopen via de kaartenmarkt, vind ik ook maar raar

29-01-2010 07:26

020Bovenaan +0

Zeer goed, als het systeem dan ook goed werkt. Hopelijk zit de arena dan voller, moet haast wel, en je kan zo dus weer geld op sparen om een ander soort wedstrijd te zien dan als een competitie wedstrijd.

28-01-2010 23:26

radical +0

Tsja beetje jammer dat de vergoeding in waardebonnen wordt uitgekeerd. Als ik een keer niet kan laat ik wel een vriend ofzo op mn kaart gaan of gewoon lekker niemand

28-01-2010 22:26

mr1060 +1

Maar zo'n Iris bon is toch ook leuk? Of idd een vriend laten gaan.

28-01-2010 22:32

afcaaap +0

tja moet je natuurlijk zelf weten, maar als jij niemand laat gaan, kan je net zo goed even snel op die site invullen. En je krijg iets van 10 euro. waardoor je kaartje ajax-juventus die nu bij wijze van spreken 35 euro kost, dan nog maar 25 kost. Dus ik verklaar je voor gek als je het niet doe.Of je ga nooit naar beker of Europa dat zou enigste reden zijn om niet te doen..

kijk als je een vriend laat gaan, is natuurlijk logisch. Maar als je niemand laat gaan kan je beter van dit systeem gebruik maken. kost 5 minuten om een tientje te verzilveren.

28-01-2010 22:45

mr1060 +1

Ja idd 10 euro in 5 minuten is makkelijk verdiend lijkt me.

28-01-2010 23:07

Rockslide +0

Ajax moet gewoon even contact met Barcelona opnemen om dit te regelen. Barca heeft echt een fantastische methode hiervoor.

28-01-2010 22:10

bjornolaf +0

Hoe werkt die methode dan, heb namelijk geen idee?

28-01-2010 22:18

Rockslide +0

Bij Barcelona kan je aangeven dat je als seizoenskaart houder niet komt en dit via de website direct doorgeven. Dan komt direct het stoeltje beschikbaar in het digitale Camp Nou. Daar kan je als niet-seizoenkaarthouder een vak aanklikken en direct zien welke stoelen nog vrij zijn en welke al bezet en wat de prijzen zijn. Daarnaast kan je direct zien hoe je zicht is vanaf die plaats in het stadion.

28-01-2010 23:28

mr1060 +1

Is slim van Ajax om dat te doen, zo komen de seizoenskaart plekken ook vol als ze er bijv niet bij zijn tege een VVV.

28-01-2010 22:06
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.