Real bood 14 miljoen te weinig voor VDV

door Robertoow 12

Real bood 14 miljoen te weinig voor VDV

door Robertoow 12

Laatst geüpdatet

'In mei en juni werd ik nog nerveus van die berichten, intussen ben ik aan alle speculaties gewend geraakt', reageert Martin Jol laconiek op het nieuws dat Real Madrid zich bij Hamburger SV heeft gemeld voor Rafael van der Vaart.

De coach van HSV mag dan met een glimlach het onderwerp afdoen, feit is dat de Spaanse kampioen per fax volgens Duitse media zes of zeven miljoen euro heeft geboden voor Van der Vaart. Dat is vooralsnog heel wat minder dan de twintig miljoen euro die de Duitse clubleiding in gedachten zou hebben.

Met de zes of zeven miljoen die Real heeft geboden, neemt de Duitse club in ieder geval geen genoegen. Die Rothosen willen met de opbrengst van Van der Vaart niet alleen een vervanger voor de Nederlander halen maar ook een nieuwe topspits. Maar HSV moet van de transfersom ook nog eens twintig procent overmaken aan Ajax, Van der Vaarts vorige club.

Met spanning wordt dan ook uitgekeken naar het toernooi om de Emirates Cup in Londen, waar op zaterdag 2 augustus HSV en Real tegenover elkaar staan. Duitse media gaan er in ieder geval vanuit dat tijdens die gelegenheid de beide technisch directeuren (HSV's Dietmar Beiersdorfer en Real's Predrag Mijatovic) met elkaar in conclaaf gaan.

Intussen vertelt Van der Vaart wat hij dient te vertellen. Berichten in Spaanse media dat hij al een voorcontract getekend heeft, doet hij van de hand: 'Er is helemaal geen voorcontract.' En over zijn toekomst klinkt de inmiddels veelgehoorde zin: 'Op dit moment stel ik me in op een nieuw seizoen bij HSV. En daarmee heb ik geen enkel probleem.'

Coach Jol illustreerde nogmaals de waarde van Van der Vaart. 'Rafael bepaalt ons spel. Hij is de dictator van onze Mannschaft', noteerde het Hamburger Abendblatt op uit de mond van de Nederlandse coach.

Lees meer over:
Plaats reactie

DHsuarez16 +1

sukkels!!! Aanwinst voor real en goeie stap voor vdv

26-07-2008 16:53

Cruijff4ever +51

Ik had ergens anders weer gelezen (vandaag) dat als Real 13 miljoen op tafel legt HSV akkoord gaat. Lijkt me ook realistischer dan de bedragen van VI aangezin hij volgend jaar zo en zo voor 1,5 milj. de deur uit loopt.

26-07-2008 15:05

RoodWit +62

Idd, dat stuk heb ik ook gelezen.HSV gaat akkoord als Real 13 mil op de tafel legt.

26-07-2008 15:15

ajaxnieuws +0

The titel maakt niks uit heb net op vi.nl gekeken ze hebben eerst 6 dan 14 miljoen geboden dus titel maakt niet zo veel uit zoals bij vi staat bij voorbeeld Oleguer voor 3+1 jaar naar ajax en wij schrijven Oleguer voor 3 jaar naar ajax jah hoe korter hoe berter en goed koper ja ik verdien hier m,n geld voor

26-07-2008 15:02

Robertoow +1

Als je hiermee werkt, ga dan eerst eens aan je nederlands werken;) zinnen kloppen niet en berter, goed koper, ja ik verdien hier m,n geld voor ( volgens mij is het mee)

26-07-2008 15:04

ajaxnieuws +0

moet je is luisteren ik doe wereld nieuws vooral bij de sport en dan denk je eerst wat je typt en dit is gewoon flauwekul amateur programma

26-07-2008 15:18

Robertoow +1

Hopen dat hij zo goed mogelijk verkocht wordt want we krijgen nog 20%:)

20 mil ----> 4 miljoen

26-07-2008 14:59

niels020 +0

4 miljoen ! Daar heb je t salaris van Luque alweer mee terugverdiend:P

26-07-2008 15:50

ajaxnieuws +0

is gewoon het zelfde bericht maar joden zoon is gewoon veel sneller dan jou

26-07-2008 14:58

Robertoow +1

klopt de titel van jodenzoon?

26-07-2008 14:59

ajaxnieuws +0

VDV kan ook zijn Van de vos

26-07-2008 14:55

Robertoow +1

Dit is het echte bericht klik maar op lees verder dan zie je het echte bericht

26-07-2008 14:55
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.