Kluivert: 'Nog beter doen dan in 2016'

door Finn Dekker 6

Kluivert: 'Nog beter doen dan in 2016'

door Finn Dekker 6

Laatst geüpdatet

Justin Kluivert is klaar voor het nieuwe jaar. Een nieuw jaar wat volgens het talent op persoonlijk gebied een beter jaar gaat worden dan 2016. Een ambitieuze doelstelling, aangezien Kluivert in 2016 zijn debuut maakte in de Jupiler League, meeging op trainingskamp met het eerste en zijn eerste profcontract tekende.

'2017 wordt van mij, omdat ik dit jaar beloond zou kunnen worden voor mijn harde werk', begint de jongeling zelfverzekerd in een item van Ajax TV. 'Mijn debuut zou ik heel graag willen maken voor het eerste van Ajax. Het is mogelijk, daarom geloof ik erin.'

Kluivert heeft buiten Ajax 1 meer ambities. De aanvaller wil meedoen op het EK onder 19 deze zomer. 'Dat zou ik heel graag willen meemaken dit jaar.' Ook met Ajax onder 19 wil 'de zoon van' nog presteren in 2017 'Ik wil de Youth League winnen. We hebben een goed team, met gevarieerde spelers.'

Om dit alles te behalen wil de buitenspeler werken aan een aantal aspecten. 'Ik ben goed opweg om alles te verbeteren. Dat blijf ik ook zeker doen', aldus Kluivert. 'Ik heb doelen gesteld voor 2017. Ik denk dat ik die doelen kan behalen. Ik ga het nog beter doen dan in 2016.'

Lees meer over:
Plaats reactie

NouriVandeBeek +7

Kluivert is nooit het absolute toptalent geweest. Nog steeds niet. Ik vind wel dat die zich positief ontwikkeld. Aan sommige pasjes kan je zien dat het geen blinde draver is zoals een De Sa of Lukoki.

Na de winterstop kan die een mooi programma draaien in de JL en de YL. Zeker een halfjaar JL gaat hem heel goed doen.

09-01-2017 22:40

afcas +3803

inderdaad zijn basistechniek is beter. ze kunnen allemaal wel een man passeren op snelheid en met trucjes (lukoki vs de cler al was dat wel buiten de lijnen, maar je ziet dat hij het wel kan) alleen kan kluivert meer in de kleine ruimte en heeft hij een beter overzicht.

10-01-2017 02:04

31xAjax +7969

Heeft ie niet wat veel babbels?

09-01-2017 22:02

M.Olsen +3

Op 2 na laatste zin mist een woordje

Het staat er een beetje raar.

"ik doelen gesteld"

09-01-2017 20:16

Dinho +1

De gunfactor heeft hij, nu hopen dat hij zich waar gaat maken. Ik heb zon voorgevoel dat hij in de laatste minuut van de europa league de winnende gaat maken:):)

09-01-2017 19:53

Dinho +1

De gunfactor heeft hij, nu hopen dat hij zich waar gaat maken. Ik heb zon voorgevoel dat hij in de laatste minuut van de europa league de winnende gaat maken:):)

09-01-2017 19:52
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.