Boere kreeg geen kans bij Ajax: 'Een teken'

door BvdPloeg 7

Boere kreeg geen kans bij Ajax: 'Een teken'

door BvdPloeg 7

Laatst geüpdatet

Tom Boere dompelde zaterdagavond zijn oude werkgever Ajax in rouw met de 3-3 vlak voor tijd, maar voor hemzelf betekende het juist een doorbraak. De spits heeft na enkele magere jaren en een topseizoen bij FC Oss de kans om in de Eredivisie te slagen en die wil hij bij FC Twente grijpen.

In een uitgebreid interview met Het Parool stelt de spits dat hij blij is dat hij het vertrouwen krijgt bij Twente. Precies dat vertrouwen miste hij bij veel van zijn vorige clubs, waaronder Ajax. In 2011 vertrok hij, toen Frank de Boer het, in tegenstelling tot hoofd jeugdopleiding Wim Jonk, niet zag zitten in Boere. 'Als spitsen bij het eerste elftal geblesseerd zijn, maar jij schuift niet door, is dat een teken. Als jeugdspelers mee gaan trainen bij de A-selectie en jij zit daar niet bij, dan moet je gaan nadenken', aldus de goalgetter.

Nu hij bij Twente een basisplaats heeft, wil Boere vooral niet meer te ver vooruit kijken. 'Toen ik veertien was en bij Ajax voetbalde, wilde ik maar één ding: in het eerste spelen. Maar je moet het doel veel dichterbij zoeken. Ik leef nu met de dag. Ik heb wel dromen en ambities, maar ik heb geen stip meer aan de horizon staan.'

Lees meer over:
Plaats reactie

dirkreus +8

We gaan eens kijken hoe het met Kaj Sierhuis af gaat lopen. Scoort altijd en overal maar zal het eerste nooit halen, "wegens zijn voetbalkwaliteiten" !!

04-12-2017 17:07

Ajacied33 +36831

Matige speler en logisch dat ie niet doorgebroken is bij Ajax

04-12-2017 14:37

Labrador +10

Als hij nou wekelijks dezelfde motivatie kan opbrengen als tegen Ajax dan had hij nu bij een grote club gespeeld

04-12-2017 13:58

Rinky +1

Dat heeft De Boer goed gezien destijds. Zeer beperkte spits, mist vooral (handelings)snelheid.

04-12-2017 13:53

Champy +1

Tja kerel... je bent ook al 25 jaar nu.

04-12-2017 13:49

Redrum +96297

Misschien ben je gewoon niet goed genoeg voor Ajax kokosmakroon. Altijd dat gelul over het niet voelen van vertrouwen, kansloos. Je was gewoon niet goed genoeg en dan gaat Ajax je geen vertrouwen geven nee.

04-12-2017 13:48

Lazell +17005

Hij sneert niet naar Ajax. Hij zegt alleen dat als jeugdspelers worden doorgeschoven en hij niet, dat dat een teken is. Een teken dat hij niet goed genoeg is, of Ajax niet geïnteresseerd is. Hij zegt nergens dat dit onterecht is ofzo.

04-12-2017 16:30
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.