[Update] 'Geen derde bod Ajax op vd Hoorn'

door JipVR 26

[Update] 'Geen derde bod Ajax op vd Hoorn'

door JipVR 26

Laatst geüpdatet

CONCURRENTIE VELTMAN - Ajax lijkt serieuze interesse te hebben in de diensten van Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn. Volgens Algemeen Dagblad hebben de Amsterdammers voor de derde keer een bod gedaan op de 20-jarige mandekker. Frank de Boer hoopt hiermee een eventueel vertrek van Ajax-verdediger Toby Alderweireld op te vangen. Van der Hoorn kwam echter niet goed uit de verf op het EK onder 21, maar toch is Ajax bereid om werk te maken van een transfer naar Amsterdam. De verdediger ligt nog tot de zomer van 2016 vast bij de Domstedelingen. De hoogte van het derde bod van Ajax is nog niet bekend.

Update 11:15 uur
'Dat er een derde bod ligt, klopt niet. Het ligt nu even bij Ajax', vertelt Utrecht-voorzitter Wilco van Schaik tegenover De Telegraaf. Ajax heeft echter nog steeds interesse. 'We zijn met Ajax nog steeds in gesprek. Het verkeert nu in een rustige fase', aldus Schaik.

Lees meer over:
Plaats reactie

UncleJun +0

Wat een koekenbakker is deze speler. Ik snap geen reet meer van Overmars. Hij spreekt zich elke dag weer tegen met zn leugens. Alderweireld staat nog steeds onder contract dus waarom overgaan op vd Hoorn en niet op Maher???????????

27-06-2013 20:10

ajax18-03-00 +0

Eriksen en de Jong staan toch ook nog steeds onder contract.

27-06-2013 20:24

suitie +74

He koekenbakker...Maher komt niet meer...capice?

28-06-2013 09:59

robert R. +2

Ik weet het is onzin, maar toch: Chivu terug naar Ajax volgens lagazette dello sport. Chivu zou persee biij Ajax willen afsluiten volgens hun........

27-06-2013 15:32

ajax18-03-00 +0

Misschien als de zelfde rol als Ooijer, om de talentjes wat bij te leren, maar hij moet niet te veel rekenen op speeltijd LB hebben we al Blind en Boilesen en LCV hebben we al Moisander en Denswil. Hij zou ook heel wat moeten inleveren qua salaris

27-06-2013 15:40

Ismael Urzaiz +2170

Een beetje vertrouwen, die kerel wordt nu al neergezet alsof hij niks kan. Hij is pas 20, dan ben je niet top en maak je fouten.

Overigens, vorig jaar heeft Ajax een transfervrije speler van Evian van 32 gehaald, een transfervrije speler van 26 van NEC en een jonge modale spits van Fulham die een paar goaltjes voor Fortuna Sittard had gemaakt en alledrie waren het goede spelers. Waarom weet iedereen het altijd beter?

27-06-2013 14:51

ajax18-03-00 +0

Ik heb opzich wel vertrouwen in van der Hoorn. Alleen is het een beetje tegenstrijdig met de filosofie. Er staat nu een een verdediger klaar: Veltman en als je die nu niet in de basis laat beginnen zou hij net als Jozefzoon Donald en Bonevacia verhuurd worden en daarna verschijnlijk verkocht worden. Dus ik zou gewoon beginnen met Veltman Mocht dat echt 4 wedstijden een drama zijn kan je nog kijken een week voor de sluiting van de transfermarkt.
Overigens moet eerst Alderweireld nog verkocht worden

27-06-2013 15:05

Ismael Urzaiz +2170

Eens. Laten we niet vooruitlopen op de feiten want voorlopig is er niemand weg en staat Veltman te trappelen.

27-06-2013 15:14

mickey2602 +4798

1 ding ben ik het met je eens,Alderweireld is nog niet vertrokken.Maar stel dat die 28 augustus vertrekt en je hebt een seizoen met 60 wedstrijden voor de boeg,wil je die dan spelen met Veltman?Dan zal je toch iemand achter hem moeten hebben staan,vergelijkbaar en niet minder als hem.En gelet op vooral het laatste,zal die dus denkelijk niet uit de opleiding gehaald kunnen worden.Dus dan ga je voor een 20 jarige verdediger die een goed seizoen heeft gespeeld,enkele foutjes heeft gemaakt(niemand is perfect!!),die in potentie een topper kan worden,die lengte heeft(wat je ook inlevert als Toby vertrekt),en die niet al te duur mag zijn,iig niet zo duur als een verdediger die er al jarenlang staat en meer dan 10 miljoen moet kosten.

27-06-2013 18:15

ajax18-03-00 +0

Ik ben het met je eens dat je dan niemand achter Veltman hebt staan, maar als je v/d Hoorn koopt kunnen ze niet allebei spelen dus je hebt altijd een talent op de bank zitten. Daarom zou ik dan eerder voor een type ooijer gaan die achter Veltman kan staan. Misschien Heitinga ook wil hij waarschijnlijk ook veel spelen

27-06-2013 18:27

Godenzoon24 +15394

Filosofie is jeugd laten doorstromen als die er op die postie klaar voor ziijn en een aankoop binneland als er geen eigen opgeleide is die dat aankan.

Dat is dus het geval want Veltman met alle respect daar kom je niet ver mee en dan is van der Hoorn ,zeker in potentie, echt wel een stuk beter.

Velen lullen ook altijd maar wat mee met de media. Zo is Maher de nieuwe Messi omdat hij door de media gehypt word en moet die koste wat het kost gehaald worden en kan vd Hoorn er niks van omdat die een foutje heeft gemaakt op het EK. . Zo gaat het in de media en helaas lopen vele lammetjes daar achteraan ipv een eigen mening te hebben.

Ik vind van der Hoorn een speler met erg veel potentie in mijn ogen kan dat echt een beest worden als hij met Stam en de Boer gaat trainen.

Wel vind ik dat hier niet de hoofdprijs voor betaald moet worden. Hij spoeelt net een jaar op het hoogste niveau en dus te groot risico om er een groot bedrag aan te besteden.

27-06-2013 19:13

RoodWit +62

Interesse in Mike snap ik niet.

27-06-2013 13:04

Aeter +6668

Verander de titel even nu lijkt het alsof Ajax geen bod meer op hem doet, terwijl dit niet het geval is.
Iets als "Nog geen derde bod gedaan" bijvoorbeeld.

27-06-2013 12:42

bojansuarez +324

Snap hier echt niks van...Van der Hoorn komop nou zeg!! Wie is de laatste speler die is doorgebroken? Van de gouden B1 lichting met davy, ousim, lesley etc etc, wie is doorgebroken? NIEMAND
PFFF, misschien moet ik gewoon ff geduld hebben maar het is echt lastig met die slechte transfer geruchten...

27-06-2013 12:02

MisterRavish +13

Zijn de journalisten van het AD dan high ofzo? Zij koppen duidelijk dat Ajax een derde bod heeft neergelegd en dan moeten wij supporters constateren dat dit wordt tegengesproken door De Telegraaf en vast en zeker in een later stadium Voetbal International. Je bezorgt jezelf nou niet echt een betrouwbaar imago, AD Sportwereld met dit soort nieuwsberichten.

27-06-2013 11:54

oudzuid2 +7294

tsja, Van der Hoorn en Duarte, ik wordt er niet erg warm van.... dit zijn eerder 010-aankopen... Maher en Van Dijk daarentegen...

27-06-2013 11:47

han23 +0

ja en isco en pique had ook leuk geweest:S

27-06-2013 15:18

geronimo +4

Dat AD (v Nijnatten) zuigt heel wat uit hun Rotterdamseduim

27-06-2013 11:39

barrybever +0

ik zou hem echt niet halen, zeker voor de bedragen die hier genoemd worden, psv haalt bruma voor 3 miljoen ik zou niet eens tot de miljoen gaan voor van der hoorn, (moisander koste 3.2 miljoen)
Na Veltman hebben we ook nog jongens als denswil en bazoer

27-06-2013 10:56

Raikkonen94 +641

Vind eigenlijk ook dat hij tekort komt voor ons niveau, maar anderzijds hebben we niemand als Veltman een keer geblesseerd raakt. Of je moet een hele jonge jongen het vertrouwen geven, want Denswil is gewoon een LCV en ik hoop niet dat Ajax zelfs in de verdediging al mensen gaat posteren op plaatsen waar ze niet van nature thuishoren.

27-06-2013 10:55

Ruupie +0

hoop niet dat van der Hoorn komt. Alderweireld is nog niet weg, en we hebben erachter nog altijd Veltman. vind dat er niet genoeg naar eigen jeugd wordt gekeken als ze van der Hoorn halen

27-06-2013 10:42

12ajax +0

dus Alderweireld gaat eind augustus weg en dan moet Veltman ± 60 wedstrijden spelen ? zal Veltman nooit geblesseerd of geschorst worden ? zoals jij praat hoeft AJAX maar 11 spelers te contracteren.

27-06-2013 10:46

denny +0

je kan en mag een speler niet afschrijven na 1 foutje op het ek-21.
van mijn mag hij komen(als alderweireld vertrekt uiteraard).

27-06-2013 10:41

Centario +0

Heb ff in me stalen bol gekeken...

Toby vertrekt voor 9 mln
vd Hoorn wordt voor 4,5 mln gehaald als vervanger

Chris verlengt met een jaar
Siem blijft gewoon

Duarte wordt gehaald voor 3 mln als middenvelder voor de toekomst en zal ook geregeld op RVS gaan spelen.
Cuenca wordt gehaald voor 2,5 mln en gaat in Amsterdam herstellen voor begin 2014.

Ajax wordt gewoon kampioen.
CL 3e plek poule, door toch weer zware loting. Maar kwartfinale EL is toch netjes.

27-06-2013 10:38

jaimster +0

Ik mag toch hopen dat van de hoorn geen 4,5 miljoen kost!

27-06-2013 10:41

RobertoStrife +2

Als Chris en Siem blijven, gaan we gewoon door in de CL hoor!

Trouwens, VD Hoorn en 4,5 miljoen, vind je dat zelf niet wat veel?

27-06-2013 11:37

Centario +0

Veel te veel, maar goed, ik vertel alleen maar wat de stalen bol mij vertelt ;-)

27-06-2013 11:40

RobertoStrife +2

Haha, in staal is het moeilijk kijken gelukkig.

27-06-2013 11:45

Centario +0

Klopt, had ik maar een glazen bol...;-)

27-06-2013 11:48

Leo252 +1

Ik geloof eerder dat het in je bol geslagen is !

27-06-2013 12:03

Centario +0

Dus jij denkt echt dat mijn stalen bol de toekomst niet kan voorspellen!?!
Nou jonguh....daar kan je wel eens gelijk in hebben.

27-06-2013 12:12

Lewis Hamilton +1

We zijn een club van het opleiden, Veltman/Denswil staan klaar en nu gaan we al gasten halen die 1 seizoen leuk gespeeld hebben bij FC Utrecht. Onbegrijpelijk.

27-06-2013 10:36

RobertoStrife +2

Ik snap dit echt niet hoor, ik vind dit zo'n beperkte speler.

27-06-2013 10:34

heinp +41

het AD vermoeiend ,niets dan oproer en publiciteit over de rug van Ajax binnen halen met leugens en roddels.

27-06-2013 10:21

Lewis Hamilton +1

En dat gaat ons zeker dan 4M kosten. Schande, schande, schande! Ik ben niet snel negatief over onze club en ze doen heel veel dingen goed, maar dit komt er bij niet in.

De CL spitsen kunnen niet wachten op VD Hoorn die op een jeugdtoernooitje onder de 21 al door het ijs zakt.

27-06-2013 10:19

Centario +0

Als men zo serieus is, ziet het er naar uit dat helaas Toby binnenkort dan toch gaat vertrekken.
Begreep wel dat Utrecht de hoofdprijs wil. Eerste bod zou al zo een 3 mln zijn, maar dat werd resoluut afgeslagen door Utrecht. Dus zal het eerder richting 5-6 mln gaan. Vind ik wel erg veel.

Naast Denswil en Veltman heeft men dan blijkbaar ook nog geen direct vertrouwen in de jongens die daar weer achter zitten, in ieder geval niet voor de komende 2 jaar. Dan zou het wel logisch zijn om iemand aan te trekken. Is wel meer een echte verdediger, ook kopsterk. Meer type Stam met zijn beperkingen als voetballer, terwijl Veltman meer een voetballende De Boer is. Op zich geen verkeerde combi en kunnen Frank en Japie mooi hun eigen evenbeeld bijschaven ;-)

Pieters vertrekt waarschijnlijk ook, dus zal PSV zich ook wel weer melden.

27-06-2013 10:19

Multi +33391

Had je in mijn ogen veel beter voor Virgil van Dijk kunnen gaan. Is in mijn ogen een beter speler als Mike van der Hoorn.

27-06-2013 10:15

barbaanjur +0

weet iemand ongeveer wat zijn vraagprijs is, want het zou wel behoorlijk hoog liggen aangezien zijn contract tot 2016 loopt en er al 3 x geboden is

27-06-2013 09:53

1Zlatan +5204

Wat mij betreft niet. Ik zie daar liever Veltman staan met Moisander op die positie achter de hand. Kan Denswil mooi op links.

27-06-2013 09:41

fjstinger +0

Men vergeet vaak dat spelers nog erg jong zijn en nog moeten groeien. Hij is nog maar 20!!!
En de strijd aangaan met Veltman is voor beide spelers goed.
Bazoer zal zijn wedstrijden, denk ik, bij jong ajax spelen. Die spelen volgend seizoen Jupiler League.. Goed niveau voor spelers die tegen Ajax1 aanhangen..

27-06-2013 09:32

Melvin01 +1

Ondanks een slecht E.K is deze jongen pas 20 jaar jong. Zeker met Veltman een leuke concurent erbij.
Bazoer heeft hierdoor meer tijd om te groeien, en kan Bazoer tevens op meerdere posities gaan richting zoals cv en cvm.

Jaap Stam kan vd Hoorn veel leren hoe hij moet verdedigen. Frank de Boer kan hem weer leren hoe je moet opbouwen en een pass over 50 meter kunt geven op je stropdas ;-p

27-06-2013 09:24

kratarzu +838

Heerlijk wat geruchten weer losmaken. Als alle geruchten waarheid zijn. Zolang niks rond is maak ik me niet druk. Voetbalwereld is zo onvoorspelbaar, wat vandaag is, kan morgen heel anders zijn. Zou trouwens Douglas' voor 1 jaar contracteren, kan die zich in de kijker spelen en Ajax heeft iemand achter de hand. Krijgen de talentjes een jaar om zich te laten zien en heb je toch nog een redelijke oplossing achter de hand.

27-06-2013 08:43

Viincentafca +0

Ik vind dat ze eerst eens moeteen kijken hoe veltman zich ontwikkeld. De kans is groot maar het is niet zeker dat toby weggaat. Ze kunnen dit geld beter aan Maher besteden.

27-06-2013 08:35

suitie +74

Hou aub op over Maher..die komt echt niet meer jonge..

27-06-2013 08:38
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.