Ajax wint karig duel

door Sjoerd Valkering 481

Ajax wint karig duel

door Sjoerd Valkering 481

Laatst geüpdatet

Ajax heeft zondagmiddag een matig duel gewonnen van VVV Venlo. Mounir El Hamdaoui maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. De Amsterdammers hadden veel balbezit, maar konden het niet omzetten in grote kansen. Voor rust had Ajax maar liefst 75 procent van het balbezit. El Hamdaoui maakte de enige treffer na een slimme steekpass van Ebecilio. Hij scoorde al in de negende minuut.

Daarna ging het al in een iets lager tempo, waardoor het moeilijk werd tegen het sterk verdedigende VVV. Het hoogtepunt is eigenlijk wel het afscheid van Suarez dat na afloop plaatsvind. (foto: Orangepictures.nl)

Opstelling Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita; De Jong, Eriksen, Enoh; Sulejmani, El Hamdaoui, Ebecilio

Opstelling VVV-Venlo: Begois; Timisela, De Regt, Yoshida, El-Akchaoui; Tóth, Vujicevic, Leemans; Musa, Uchebo, Ahahaoui

Kaarten:

Goals:

'10 El Hamdaoui 1-0

Lees meer over:
Plaats reactie

JorisSuarez +0

Iedereen praat lekker makkelijk hier. Ik wil reageren op 2 spelers die iedere keer maar worden neergehaald.

El Hamdaoui staat niet stil in de spits, alhoewel iedereen hem dat wil zien doen. Hij loopt mee, eist de bal, kaatst het door, om het daarna weer te krijgen. Als je Ajax een beetje goed volgt, merk je dat onder De Boer veel wordt gekaatst. Dit doet hij ook. Zijn taak is blijkbaar niet alleen stilstaan en wachten totdat er een bal zijn kant op komt, maar ook gewoon meevoetballen.

Van der Wiel speelt niet slecht. Zijn verdedigende kwaliteiten zijn nog precies hetzelfde als vorig jaar, alleen het verschil is, is dat hij minder naar voren komt. Hij trekt minder op. Waarschijnlijk heeft hij dat te horen gekregen van de trainer. Weten wij veel.

Echt, hou toch een keer op met dat neerhalen van je eigen spelers. Echte haters die hier rondlopen en nooit een goed woord voor hun EIGEN spelers overhebben.

21-02-2011 11:38

Sazzz +1

Allereerst ben ik het over El Ham wel met je eens, hij is een bewegende spits. Maar ik ben gisteren bij Ajax-VVV geweest... Hij was de tweede helft echt heel slecht. Traag... En dat is ie te vaak. Hij kan zeker prima voetballen, maar laat het veel te weinig zien...

En Greg? Was gisteren weer veel te nonchalant, leed geregeld heel dom balverlies. Hij kwam geregeld mee op en deed dan helemaal niets met de bal. En ook bij hem gebeurt dat te vaak.

Maw, veel kritiek is gewoon terecht. Maar op vier spelers na was heel Ajax echt onder niveau. Het zegt voldoende dat je maar met 1-0 wint van een ploeg die niet één kans gecreëerd heeft en ook nog een gedeelte met maar 10 man heeft gespeeld.

21-02-2011 12:06

JorisSuarez +0

El Hamdaoui is inderdaad een bewegende spits en zeker geen type Pantelic, die niet altijd wordt bediend (zie De Jong gisteren). Als hij aan de bal is, gebeurt er altijd wat en is er toch een bepaalde dreiging. Toch vind ik dat no matter what, hij altijd door onze supporters wordt neergehaald.

Als Van der Wiel vorig jaar niet zo goed speelde en op het WK goed meedraaide op het hoge niveau, had niemand het over zijn spel dit seizoen. De verwachtingen zijn heel hoog, maar ik vind hem niet slechter dan vorig seizoen spelen.

Ik zeg zeker niet dat kritiek onterecht was, maar het neerhalen van je spelers vind ik niet kunnen. Als er namelijk goed wordt gespeeld is iedereen op wonderbaarlijke wijze ineens lovend en positief. Als er een keer op de PSV-manier wordt gewonnen, is het een en al negativiteit. We hebben in ieder geval gewonnen en geprofiteerd van misstappen van Twente, Groningen en ADO. En nu vooruitkijken naar Anderlecht-thuis.

21-02-2011 12:28

showtek +0

iemand ENIG idee waarom sulejmani werd gewisselt?!
echt waar, de jong en el hamdaoui waren echt veel slechter dan hij en toch wordt sulejmani gewisselt. hijzelf was ook verbaast dat ie gewisselt werd.

21-02-2011 00:27

boye04 +0

Ik denk om overbelasting te voorkomen. Hij moet donderdag natuurlijk weer spelen en als je kijkt naar het aantal meters dat hij aflegt. Heb het gevoel dat hij de meeste meters maakt van heel het elftal. En ach, tegen VVV kan je hem gewoon sparen.

21-02-2011 04:25

wesselloveajax +0

die mounir moet eens gaan werken voor zen geld die kerel loopt maar te lummelen in het veld echt irritant om dat te zien

20-02-2011 23:14

LegendBergkamp +0

ebecilio viel weer positief op

20-02-2011 22:36

Sazzz +1

o? Ik vond dat ie veel te veel pingelde en domme schoten had. Hij keek vooral naar zichzelf.

Wat viel Özbiliz slecht in, zeg. WElgeteld één behoorlijke actie...

21-02-2011 00:11

AJAXerwin +0

het spijt me egt hor! ik snap sommigen niet! mounir maakt de winnende en nog moet ie het ongelden!!! als we hem niet steunen blijft hij slecht spelen!!!

20-02-2011 22:08

ELPISTOLERO +3

Wat een tranentrekkende wedstrijd weer. Ik heb dit seizoen gvd nog geen fatsoenlijke 60 minuten achter elkaar gezien, pff. Tempo zo laag en buitenspelers die geen actie durven te maken, Eriksen die zich verstopt, dan ga je het lastig krijgen tegen een ploeg die zich ingraaft.

20-02-2011 21:35

jacobz +1

Mulder 7

Swerts 2
De Vrij 6
Vlaar 7
De Cler 4

Meeuwis 6
Wijnaldum 1 voor de moeite
Leerdam 6

Biseswar 6
Castaignos 7
Miyaichi 6

20-02-2011 21:20

AfcaOss +0

Miyaichi een 6 beetjeslecht gweaardeerd net als die 7 vooe castaignos.

20-02-2011 21:38

hyun jun suk +0

Je zit op de verkeerde site maar k neem het je niet kwalijk het IQ in 010 ligt namelijk heel erg laag

20-02-2011 22:02

liefhebber1 +0

Toen ik de wedstrijd van PSV bekeek viel mij direct op dat Deze wedstrijd werd beslist door een actie van Toivonen. Hij gaat bewust bij de tegenstander op de enkel staan.

Wat mij ook opviel was dat ze bij de NOS de beelden niet meerdere keren lieten zien. Nou wil ik niet zeuren, maar mij valt wel op dat wanneer een alacied dit doet dit meestal direct 10 maal herhaald wordt met een schorsing als gevolg.

ben toch eigenlijk wel benieuwd of dit nog een staartje krijgt, maar het zal wel niet want Bakkal naaide toen Suarez erook bij en ook dat kreeg geen staartje......alleen dan dat Suarez 7 wedstrijden kreeg ( wat ik overigens een iets te zware straf vond, maar goed, dan moet je dat maar niet doen).

Ben dus benieuwd ......wordt hopelijk vervolgd.

20-02-2011 21:08

AfcaOss +0

Morgen avond ff mailen naar onze vriend jd van vi.

20-02-2011 21:13

Jeff +0

En weer vallen Mounir El Hamdaoui en Gregory van der Wiel volledig door de mand! Zowel op voetballend gebied, als mentaal gebied. Geen inzet, geen beleving, geen zin, geen mentaliteit. Alles is slap, alles is half, altijd wordt de verkeerde keuze maakt, altijd is de pass net te zacht, altijd zijn ze net te laat bij een bal waar ze al hadden moeten zijn. Het wordt de hoogste tijd om deze twee heren een plekje op de bank te geven totdat ze weten waarvoor ze het allemaal doen! Vd Wiel is na het WK een omhooggevallen ster die niets voorstelt, maar wel denkt de back van Chelsea te zijn. Doet 90 min lang hetzelfde, opkomen, terugkappen en slecht inspelen bij je medespeler. Mounir is spits, maar staat overal, overal in de weg. Maakt van Eriksen een flop en speelt Sulejmani eigenhandig uit de wedstrijd. Tijd voor andere jongens die voor 110% willen gaan voor de schaal en uitstralen wat Ajax hoort uit te stralen! Branie, wedstrijdmentaliteit en beleving!

20-02-2011 20:47

jacobz +1

Helemaal mee eens. El Hamdaoi vindt zichzelf te goed om de hele tijd in de spits te blijven staan ofzo. Of je blijft staan in de spits of je neemt plaats op de bank. Nu is het een keer afgelopen!

20-02-2011 21:36

Daadjuh +108

Was een drama, jammer dat ik hier geld voor heb betaald, had er veel zin in maar goed.. Het leek nergens naar helaas.

20-02-2011 20:37

Joodstt +0

Ook net terug, dit was een van de meest genante wedstrijden van de afgelopen 10 jaar. Zo ongelooflijk slecht, geen bezieling, geen mentaliteit, geen dulekracht, helemaal niets. Het ergste is nog dat dit niet nieuw is. Er is in deze spelersgrope iets goed mis. Slecht spelen kan, maar zo slecht en zo vaak dna is er wat aan de hand. Als er niet snel doorgeslecteerd wordt dan is Frankie het volgende slachtoffer.
Zoals die mounir en greg over het veld lopen, dat is gewoonweg beschamend.
Steek was geirriteerd door het fluitconcert, nou als er geen fluitconcert zou zijn geweest dan was het pas genant.
3 en vijf punten afstand, maar o zo ver verwijdert van de titel.

20-02-2011 20:36

afca1985 +21406

Sliske de rat: We zijn altijd op zoek naar doelpunten:S Whahaha triest volk

20-02-2011 18:41

AfcaOss +0

Benieuwd of die schooivonen nog geschorst word aan de hand van tv beelden. Duidelijk te zien dat huj expres op gudelj zijn voet blijft staan

20-02-2011 20:48

hyun jun suk +0

Zo ja gaat aidshoven toch in beroep en kan ie ng steeds meedoen zondag

20-02-2011 20:53

AfcaOss +0

Mocht ie geschorst worden en ze gaan in beroep word de straf alleen hoger. En tegen die andere ploegen zullen ze hem harder nodig hebben psv weet zich tegen ons toch wel te motiveren.

20-02-2011 21:07

afca1985 +21406

Het zal wel weer niet want het is een speler van Psv.... maar bij Vi gaan ze het daar zeker over hebben.... het is goed om daar eens wat aandacht aan te geven, want die blonde teringflikker komt er iedere keer mee weg.

20-02-2011 21:24

aJaxppy +0

Schandalige vertoning!

20-02-2011 18:28

afca1985 +21406

Toivonen het zal niet

20-02-2011 18:10

Anne +55

Altijd doen alsof hij veel pijn heeft, Dat ie dat ook maar eens een keer echt voelt ipv 2sec later weer fijn op die 2 voetjes te staan :S

20-02-2011 18:11

afca1985 +21406

Idd het is gewoon een 1e klas etter. Ik hoop dat Lille ook een Materazzi in hun gelederen heeft die weet daar wel raad mee met die nare mannetjes a la Toivonen

20-02-2011 18:16

Anne +55

pff op het doelsaldo moet het dit seizoen echt niet aankomen... 4-1

20-02-2011 18:09

afca1985 +21406

Tssssssss wederom geflatteerd

20-02-2011 18:09

bassieajax +0

wat was die vd wiel slecht zeg... gaat er noooit meer overheen

20-02-2011 18:08

afca1985 +21406

Zo heey de scheids fluit eens tegen Psv..... kan het eraf

20-02-2011 18:07

leazi +0

Ik wou net type dat ik hoopte dat doedelzak zijn 2e gele kaart zouw pakken en op dat moment wisseld die kut fred hem.

20-02-2011 18:04

afca1985 +21406

Jammer doedzak gaat eruit

20-02-2011 18:03

elpresidente +2

Leo fikst dit wel ff met een hattrick-je in 20 minuutjes

20-02-2011 18:02

AFCA-CBS +3

Die toivonen mag van mij echt nog eens een keer een doodschop krijgen.

20-02-2011 18:02

afca1985 +21406

Nu maar hopen dat Nac er nog een paar kapot trapt. Toivonen en Dszudszak staan op nummer 1 en 2

20-02-2011 18:02

Anne +55

Was ik ook al aan het denken :p
Hmm kut balas gaat der uit :( dan moet lille dat maar doen..

20-02-2011 18:03

afca1985 +21406

Ooh jah dat ploegie hebben we ook nog..... dan is de eer aan Lille ;)

20-02-2011 18:05

leazi +0

Psgay speelt thuis tegen 10 man dus die laten dit never nooit meer liggen.

20-02-2011 18:02

SamAFCA10 +0

Ajax móet PSV zondag pakken, anders is het klaaar

20-02-2011 18:00

Mokum31 +6133

Over en uit..... We moeten sowieso volgende week winnen bij pisvee

20-02-2011 18:00

afca1985 +21406

Met minimale inspanning het maximale eruit halen dat is Psv. Sletje scoort de 3-1 met zijn hoerenhoofd

20-02-2011 17:59

Anne +55

Bah, die achterlijke toivonen 3-1:S

20-02-2011 17:59

Anne +55

We moeten ze zondag echt afmaken!

20-02-2011 17:58

leazi +0

Pfff 2e goal van psv was een goal die wij niet snel zoude maken.
Dat komt dus omdat wij geen BALVASTE spits hebben!

20-02-2011 17:56

afca1985 +21406

Gvd weer die aansteller Toivonen

20-02-2011 17:54

Mokum31 +6133

Vreugde korte duur helaas

20-02-2011 17:53

afca1985 +21406

Hoerenkindjes

20-02-2011 17:53

DemyDeZeeuw +1

1-1 ! Lurling !
Hhahaha!
volhouden!

20-02-2011 17:53

ajaxiwan +0

90+5 goal schilder!

20-02-2011 17:52

Anne +55

Laten we 't hopen. Maar wedstrijd duurt nog wel best lang :(

20-02-2011 17:53

elpresidente +2

LEkker psv - nac 1-1-

20-02-2011 17:51

Ajax4life +0

Dat ik ooit nog blij zou zijn voor een goal van Lurling... Hahahaha

20-02-2011 17:51

afca1985 +21406

HAHAHAHAHHA het is lurling de kakkerlak whahahahah strontboeren

20-02-2011 17:51

Anne +55

Heerlijk! 1-1 :D
Nog ff volhouden Nac!

20-02-2011 17:50

Mokum31 +6133

Ooooh yes 1-1.... Lurling de kakkerlak

20-02-2011 17:50

elio +0

wist niet dat mounir een linker been had?????????

20-02-2011 17:49

AFCAMM +11374

Mounir een 4.9....
Hij was echt niet denderend, maar een 4.9 is onzin. Als je puur uit wrok geen normale beoordeling kunt geven, laat het dan gewoon.

Maar goed, ik zal ook maar niet zeggen dat ik juichte toen hij scoorde, want dat mag ook al niet van bepaalde mensen.

20-02-2011 17:48

Mokum31 +6133

Zesje voor de goal

20-02-2011 17:50

AjaxYahudi +3096

Ik weet het niet hoor maar dankzij El Hamdaoui kwam er geen 1 aanval tot stand hij liep alles dicht.. Als je je niet aan een rol kan houden als aanspeelpunt dan had de Boer hem lekker om moeten wisselen met de Jong toen je zag dat het niet werkte laat Siem maar aanspeelpunt spelen want op het middenveld is die ook drama en laat El Mocro dan maar lekker eromheen zwerven in een vrije rol.

20-02-2011 17:50

StiensGroetAjax +0

Is het een trend om stekelenburg te bombaderen als man of the match of een heel hoog cijfer te geven? wtf hij heeft niks te doen gehad

20-02-2011 17:43

omisom +1

Ik begrijp alleen niet dat Sulejmani gewisseld werd geblesseerd?? en dat El Ham eruit ging was terecht die loopt meer in de weg dan dat hij aanspeelbaar is.
Het bleek vandaag wederom dat we een goede spits nodig hebben die voor de goal blijft klooien wat je nu zag was dat de "spitsen" steeds weer naar het middenveld gingen dus het speelveld steeds kleiner maakte en de middenvelders de bal niet konden afspelen.

20-02-2011 17:33

AjaxDeest +0

Was het een mooi afscheid van Luis Suarez?

20-02-2011 17:23

MarkoAJAX +0

Weet iemand dat: is het ook mogelijk om een rondleiding door het stadion te doen op de wedstrijddag zelf? (komende donderdag tegen Anderlecht)

Alvast bedankt Ajacieden!

20-02-2011 17:17

Vinc-ajacied +4

volgens mij wel? als je niet te laat gaat denk niet dat je naar de kleedkamers kan die dag

20-02-2011 17:19

MarkoAJAX +0

oke bedankt ouwe;)

20-02-2011 17:20
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.