Ajax O17 in slotseconden naast Feyenoord O17, Ajax O19 geeft zege uit handen

door Mike van Weert 82

Ajax O17 in slotseconden naast Feyenoord O17, Ajax O19 geeft zege uit handen

door Mike van Weert 82

Laatst geüpdatet

In aanloop naar de topper in de Eredivisie van zaterdagavond zal de jeugd van Ajax weer in actie komen op verschillende sportvelden. Op De Toekomst staat zelfs een mini-Klassieker op het programma tussen de O17-elftallen van Ajax en Feyenoord. Tegelijkertijd bevindt Ajax O19 zich in Rotterdam voor de wedstrijd tegen Sparta O19. Ajax O15 zal op bezoek gaan bij AZ, terwijl de Ajax O16 thuis bezoek krijgt van de derde ploeg uit Rotterdam, namelijk Excelsior. Volg het allemaal hier en praat mee!

FT | Ajax O17 - Feyenoord O17 (2-2)

Ajax O17 heeft in de allerlaatste minuut de mini-Klassieker tegen Feyenoord O17 gelijk weten te spelen. De Amsterdammers waren voor rust de sterkste, maar gaven de voorsprong uit handen. Joeri Cruden wist Ajax O17, door de 2-2 binnen te koppen, uiteindelijk te behoeden voor een nederlaag.

De wedstrijd op De Toekomst begon redelijk rustig. Beide ploegen kwamen met gevaarlijke counters wel op de helft van de tegenstander, maar het ontbrak vaak aan de laatste pass bij beide elftallen. De eerste mogelijkheid kwam op naam van Levi Acheampong in de elfde minuut. De middenvelder zag zijn schot gekraakt worden en uit de corner die volgde kon Ajax O17 niet echt gevaarlijk worden.

Ajax O17 was in de openingsfase van de wedstrijd de meest dreigende ploeg, al moest het team van Paul Nuijten oppassen voor de tegenaanval van Feyenoord O17. Kansen bleven aan beide kanten echter uit. Uit het niets was daar de treffer van Ajax O17. Op de rand van de zestien haalde Jeshurun Simeon verwoestend uit en knalde hij de 1-0 tegen de touwen.

Het spelbeeld veranderde niet en Ajax O17 probeerde de aanval te zoeken. Pharell Nash kreeg de volgende kans voor de Amsterdammers, maar na een vrije trap van Acheampong zag hij zijn kopbal naast gaan. Na een afstandsschot van Acheampong werd Feyenoord O17 uit het niets gevaarlijk. Via Mark Engel en de paal bleef de stand echter op 1-0. Even later was opnieuw Acheampong gevaarlijk, maar hij zag zijn inzet gekeerd worden.

Feyenoord O17 begon in de wedstrijd te groeien en dat leverde de Rotterdammers ook een doelpunt op. In de 36e minuut werd een aanvaller van Feyenoord O17 de diepte in gestuurd, waarna de bal simpel breed kon leggen. Engels was al uit zijn doel gekomen, waardoor de bal simpel binnen getikt kon worden. Even later was Feyenoord O17 opnieuw gevaarlijk in de één op één, maar Engel kon redding brengen. Hierdoor bleef de 1-1 gelijke stand voor rust gehandhaafd.

Feyenoord O17 na rust de sterkste

Feyenoord O17 ging direct door waarbij het gebleven was: kansen creëren. De Rotterdammers kwamen uitstekend uit de kleedkamer en waren direct gevaarlijk. Van dichtbij werd de bal echter wild over het doel van Engel geschoten. Hierna ging het spel wat meer op en neer, maar Feyenoord O17 bleef de meest gevaarlijke ploeg in het eerste kwartier na rust.

Uitgespeelde kansen bleven aan beide kanten uit. Ajax O17 moest het hebben van wat afstandsschoten en een paar aardige acties waarbij de eindpass uitbleef. Feyenoord O17 kwam er één keer zeer gevaarlijk uit, maar het team werd teruggefloten wegens buitenspel. Ajax O17 moest het vooral hebben van de tegenstoot, maar de verdediging van Feyenoord O17 stond goed gepostioneerd.

Tien minuten voor tijd wist Acheampong een prima kans te creëren. De aanvallende middenvelder stuurde Simeon richting de keeper van Feyenoord O17, maar de aanvaller, die eerder in het duel wel tot scoren wist te komen, faalde oog in oog met de doelman. Simeon had de hoeken voor het uitkiezen, maar hij schoot heel erg wild de bal over het doel van Feyenoord O17.

De ploeg kwam in de 82e minuut alleen wel op achterstand door een goed gekruld schot. De Amsterdammers konden in de absolute eindfase echter weer een vuist maken en het team kreeg dan ook een aantal mogelijkheden. In de achtste minuut van de extra speeltijd was het raak voor Ajax O17. Cruden kopte na een vrije trap van dichtbij raak, waardoor de Amsterdammers toch een punt overhielden aan het duel met Feyenoord O17.

Opstelling Ajax O17: 

Engel; Alvarez Perez (84' Cruden), Kasanwirjo, Tilborg, Frankel (84' Bouchouari); Koka (84' Ouazane), Ayyildiz, Acheampong; Simeon (84' Joao Da Silva), Nash, Teuwsen (46' Barron).

Wissels Ajax O17:

Bonevacia, De Falco, Bouchouari, Cruden, Ouazane, Joao Da Silva, Barron.

Doelpunten:

1-0 Jeshurun Simeon (22')
1-1 Feyenoord O17 (36')
1-2 Feyenoord O17 (82')

LIVE 12.00 uur | Sparta O19 - Ajax O19 (2-2)

Ajax O19 is in het duel met Sparta O19 niet verder gekomen dan een gelijkspel. De Amsterdammers hadden in een groot deel van de wedstijd weinig te duchten van de Spartanen, maar de ploeg gaf een 0-2 voorsprong weg. Na rust werd Sparta O19 sterker en brachten de Rotterdammers de stand naar 2-2.

Na tien rustige minuten wist Ajax O19 de wedstrijd open te breken met een doelpunt. Emre Ünüvar wist in de elfde minuut de score te openen voor de uitploeg. De aanvaller van de Amsterdammers kon lopen op een uitstekende diepe bal om vervolgens de bal achter de keeper van Sparta O19 te schieten. Dat deed Ünüvar niet op overtuigende wijze, maar via de keeper belandde de bal alsnog in het net.

Ajax O19 bleef de meest gevaarlijke ploeg in Rotterdam. De ploeg van Willem Weijs kreeg via Rayane Bounida een kans, maar hij zag zijn inzet gekeerd worden. Even later zorgde een zeer slim overstapje van Don O’Niel zorgt ervoor dat Jinairo Johnson ineens alleen op de doelman af kon. Hij haalde vanaf de rand van het strafschopgebied uit, maar zijn poging ging naast het doel.

Sparta O19 had weinig in de melk te brokkelen in de eerste helft. De Rotterdamse formatie kwam eigenlijk niet tot kansen, waardoor Ajax O19 rustig de aanval kon blijven zoeken. De formatie van Weijs was echter niet succesvol. In de 39e minuut werd een schot van Luca Messori gekraakt. Hierdoor schoot de bal de lucht in en had deze zomaar in het doel kunnen ploffen. De lat voorkwam de tweede Amsterdamse treffer. Ook Avery Appiah kreeg nog een kans, maar zag zijn schuiver gepakt worden.

Ajax O19 maakte het vlak voor rust nog onnodig spannend. De Amsterdammers verloren in het eigen strafschopgebied de bal waardoor er een enorme kans ontstond voor Sparta O19. De Rotterdammers hadden voldoende tijd om de kans goed uit te spelen, maar bij de afronding ging het mis. De bal werd namelijk heel wild naast geschoten, waardoor Ajax O19 de rust inging met een 0-1 voorsprong.

Ajax O19 geeft voorsprong weg

Het was wel duidelijk dat de kans van Sparta O19 weinig indruk maakte op het elftal van Weijs. Na rust wist de ploeg al redelijk snel de voorsprong te verdubbelen. Bounida wist na een prima actie de bal prachtig in het doel te krullen. Vijf minuten later probeerde de Belg het op dezelfde manier te doen, maar ditmaal zag de speler zijn inzet een paar meter naast gaan.

Vijf minuten later wist Sparta O19 uit het niets de aansluitingstreffer op het scorebord te zetten. De Rotterdammers kregen een hoekschop en in eerste instantie wist Aymean el Hani nog te keren. De rebound was echter simpel binnen te tikken voor de Spartanen. Niet veel later kwam Ajax O19 er gevaarlijk uit en leek de ploeg een strafschop te versieren. Ünüvar werd neergehaald, maar Ajax O19 kreeg geen penalty.

Sparta O19 kreeg wel wat geloof van het doelpunt. Een voorzet werd bij de eerste paal bijna in de verre hoek getikt door een speler van Sparta O19, maar gelukkig voor Ajax O19 ging de inzet net voorlangs. Acht minuten voor tijd ging het mis voor Ajax O19. De bal kon simpel worden ingetikt na een goede voorzet. Ajax O19 zette nog aan, en Messori en Ünüvar gingen samen op de laatste Sparta-verdediger af, maar verzuimden het uit te spelen.

Opstelling Ajax O19:

El Hani; Appiah, Van der Lans, Van de Pavert, Oldenstam; Johnson, Van der Vaart (74' Ouazane), Messori; O’Niel, Ünüvar, Bounida.

Wissels Ajax O19:

Van der Velde, Beekman, Amour, El Aissati, Skaarud, Ouazane, Abildgaard.

Doelpunten:

0-1 Emre Ünüvar (11')
0-2 Rayane Bounida (52')
1-2 Sparta O19 (62')
2-2 Sparta O19 (82')

Overige wedstrijden

AZ O15 - Ajax O15 (2-6)

Opstelling Ajax O15:

Cloos; Van Loon, Aalbersberg (74' Elshout), Owolabi, Babiker; Tatuh, Grootfaam (74' Akbuga), Zandgrond (55' Vis); Calor (41' Soesanna), Deniz (74' Tujeehut), Darko.

Wissels: 

Bouhuis, Vis, Tujeehut, Elshout, Akbuga, Soesanna.

Doelpunten:

0-1 Denzel Darko (8')
1-1 AZ O15 (10')
1-2 Mohammed Tatuh (16')
1-3 Esad Deniz (27')
1-4 Jhe-Noah Zandgrond (32')
2-4 AZ O15 (46')
2-5 Jaden Soesanna (70')
2-6 Jaden Soesanna (77')

Ajax O16 - Excelsior O16 (3-0)

Opstelling:

Olgers; Nieboer (Bentaleb 63'), Peters, Isik, Talai; Cuntapay, Ouazane, Newstead (Darko 73'); Landvreugd (Tatuh 73'), Gomes Fereira (Tarvajärvi 58'), De Baat (Laghmich 63').

Wissels:

Cloos, Bentaleb, Van Loon, Laghmich, Darko, Tarvajarvi, Tatuh.

Doelpunten:

1-0 Nafairon Landvreugd (28')
2-0 Abdellah Ouazane (59')
3-0 Denzel Darko (80+2')

Live Blog
Loading...

02/11/2024 14:02
90+9. Ajax O17 afgelopen!

De Amsterdammers pakken alsnog een punt tegen Feyenoord O17. Op De Toekomst eindigt de mini-Klassieker in 2-2!

02/11/2024 14:00
90+8. Doelpunt Ajax O17!

Ajax O17 flikt het alsnog! Cruden kopt de bal van dichtbij binnen!  

02/11/2024 13:57
90+7. Ajax O19 afgelopen!

De Amsterdammers geven een 0-2 voorsprong weg en verliezen kostbare punten in Rotterdam.

02/11/2024 13:52
90+2. Grote kans Ajax O19

Wat spelen de Amsterdammers dit slechts uit… Messori en Ünüvar gaan samen op de laatste Sparta-verdediger af, maar verzuimen het uit te spelen.

02/11/2024 13:50
89. Kans Feyenoord O17

Feyenoord O17 verzuimt de wedstrijd te beslissen. Een schot wordt gekraakt en voor open doel wordt de bal tegen de paal geschoten. 

02/11/2024 13:42
82. Doelpunt Feyenoord O17

Ajax O17 geeft het helemaal uit handen en Feyenoord O17 straft het genadeloos af. Na een prima aanval wordt de bal vanaf buiten de zestien langs Engel gekruld: 1-2. 

02/11/2024 13:42
82. Doelpunt Sparta O19

De linksbuiten van de thuisploeg gaat buitenom en geeft de bal laag voor. Zijn voorzet kan simpel in het doel worden getikt door de spits.

02/11/2024 13:39
78. Kans Ajax O17

Wat een enorme kans voor Simeon! De aanvaller faalt oog in oog met de keeper van Feyenoord O17 door heel wild over te schieten. 

02/11/2024 13:34
74. Wissel Ajax O19

Van der Vaart wordt afgelost door Ouazane.

02/11/2024 13:32
72. Ajax O19 ontsnapt

Een voorzet wordt bij de eerste paal bijna in de verre hoek getikt door een speler van Sparta, maar gelukkig voor Ajax gaat de inzet net voorlangs.

Lees meer over:
Plaats reactie

Rockanje23 +37134

Geen beste resultaten tot nu toe vandaag. Sinds Steur doorgeschoven is naar Jong Ajax is het met de O19 een stuk minder geworden.

02-11-2024 14:07

BlueDuke +4481

Dat wel idd, maar zo een doorschuiving snap ik. Met hem waren ze niet te stoppen. O19 is nog steeds competitive. Zal alleen een extra stapje moeten doen. Ik zou dan niemand meer doorschuiven totdat ze dit kunnen.

02-11-2024 17:44

trodat4030 +97195

Huh, een clubgrensrechter bij o17? Ik dacht dat er al jaren onpartijdige grensrechters waren bij deze leeftijdscategorie (waren het ook, want dat weet ik zeker).. Apart dat dat is teruggedraaid, hebben ze dan zó weinig arbiters tegenwoordig dat ze niet eens meer onpartijdige grensrechters kunnen aanstellen? Dan snap ik die campagnes wel..

02-11-2024 14:02

trodat4030 +97195

Ongelooflijk. Gestolen punt dit.. Wel leuk voor die verdediger die m erin knikt.

02-11-2024 14:00

ajaciedje90 +60545

Gestolen punt of niet, mooi uitgespeelde variant.

02-11-2024 14:01

trodat4030 +97195

Dat dan weer wel idd.

02-11-2024 14:04

trodat4030 +97195

Minstens een meter buitenspel grens!

02-11-2024 13:53

trodat4030 +97195

Niet echt onder de indruk vandaag. Middenveld grotendeels onmachtig, aanval magertjes en al die lange ballen is ook niet des-Ajax. Een 2-2 zou niet eens verdiend zijn imo.

02-11-2024 13:46

Lars93 +935

Hoe verhouden de Ajax en Feyenoord zich qua leeftijd? Nog een groot verschil qua doorgeschoven spelers?

02-11-2024 13:57

trodat4030 +97195

Heb er geen zicht op, geen idee hoeveel Feyenoord heeft doorgeschoven.

02-11-2024 13:59

Lars93 +935

En bij Ajax? Simeon lijkt me doorgeschoven?
Fysiek leken beide ploegen over het algemeen redelijk gelijkwaardig.

Bizar slot van de wedstrijd.

02-11-2024 14:02

iamhisdaddy +258

Tegen Ajax 017 deden twee spelers mee van 15 jaar (2009), De Koning en Zinhagel. Beiden vorig seizoen overgestapt van Ajax.

Van de 2008 lichting van Feyenoord speelden er 3 mee met Feyenoord o19.
Mparaganda, hoepel en Laarman.

Twee spelers van de 2008 lichting zijn doorgeschoven naar Feyenoord o19. Neijenhuis en Ouarghi. Die spelen wekelijks in de basis.

04-11-2024 08:13

Ajaxadam1 +31671

Hing in de lucht

02-11-2024 13:42

trodat4030 +97195

Knappe tackle, maar leek me buitenspel van Feyenoord daar...

02-11-2024 13:39

trodat4030 +97195

Jammer dat je (vooralsnog) beste spelers je keeper, je RCV (Kasanwirjo heeft veel ballen weggehaald vandaag) en een invaller (Barron) zijn.

02-11-2024 13:31

Matzet +5421

De scheidsrechter fluit een goede wedstrijd moet ik zeggen.

02-11-2024 13:28

trodat4030 +97195

Meeverdedigen vind Simeon duidelijk niet zo leuk... Laat zomaar zn back wegsprinten en sukkelt er een beetje achteraan terwijl hij ziet dat de Ajaxback naast m staat..

02-11-2024 13:24

Ajaxadam1 +31671

Heeft nog geen contract toch?

02-11-2024 13:49

trodat4030 +97195

Mag ook niet, is nog 14. Wordt 24 dec 15..

02-11-2024 13:51

Ajaxadam1 +31671

Ayyildiz moet meer omhoog kijken

02-11-2024 13:23

trodat4030 +97195

Knappe actie van Barron, hopelijk het begin van de wederopstanding, want vooralsnog heb je recht op helemaal niets. Het is helemaal aan Engel en Feyenoord zelf te danken dat het nog 1-1 staat.

02-11-2024 13:17

trodat4030 +97195

Heeft Ajaxtv al een vacature geplaatst voor een góede geluidstechnicus?

02-11-2024 13:06

willieovertoom +586

Straks debuut Ouazane op het hoofdveld? 😈😈😈

02-11-2024 12:55

Voetbalfan2002 +5580

Is Henrion geblesseerd dat hij niet eens op de bank zit?

02-11-2024 12:54

trodat4030 +97195

Ah, heerlijk geluid....... :-(

02-11-2024 12:50

ajaciedje90 +60545

Reddende Engel 2.0

02-11-2024 12:44

trodat4030 +97195

Jezus, dat had 1-2 moeten zijn, geweldige safe!

02-11-2024 12:44

ajaciedje90 +60545

Lastige fase voor 017 wat eigenlijk beetje gestopt is met voetballen.

02-11-2024 12:42

Slang3 +46149

Benieuwd wat het plan met Nash is. Hij gaat natuurlijk geen centrumspits worden later, maar waarom zou je dan een jaar 'weggooien' door hem niet linksbuiten te zetten. Boerhout scenario

02-11-2024 12:38

iamhisdaddy +258

Mee eens. Ben ook benieuwd.

04-11-2024 08:16

trodat4030 +97195

Zuur, goed uitgespeeld door Feyenoord....

02-11-2024 12:37

ajaciedje90 +60545

En dan nu gelijk geel...wat een clown die scheidsrechter

02-11-2024 12:37

ajaciedje90 +60545

Goede redding van Engel

02-11-2024 12:35

ajaciedje90 +60545

Reddende Engel.

02-11-2024 12:36

Michael 1974 +22035

Straalt wel wat uit ook. Kenners hier die wat kunnen zeggen over zijn potentie?

02-11-2024 12:36

Voetbalfan2002 +5580

Ze zitten er vel op bij Ajax!

02-11-2024 12:35

Soccerskins v2 +43474

Kasanwirjo is aardig in vorm. Speelt erg goed de laatste weken.

02-11-2024 12:35

trodat4030 +97195

Kasanwirjo heeft het duidelijk niet van een vreemde, ook zn broer kon echt bikkelhard zijn.

02-11-2024 12:35

wijzijndebeste123 +165633

Helemaal niets, helemaal niets, helemaal niets in Rotterdam!

02-11-2024 12:33

ajaciedje90 +60545

Geen woorden, maar tranen!

02-11-2024 12:34

trodat4030 +97195

Breed leggen Nash! Hoek was echt te moeilijk en er stonden genoeg mensen in de 5 meter gebied..

02-11-2024 12:32

Voetbalfan2002 +5580

Simeon is er ook wel eentje volgens mij is hij zelfs een van de jongere van de o16 lichting!

02-11-2024 12:32

KJHuntelaar +3679

Tim de Koning is die nr 8 van Feyenoord ofniet? Ben benieuwd of z'n jochie dan spijt krijgt nu je van alle kanten hoort dat de jeugdopleiding een inhaalslag maakt bij Ajax.

02-11-2024 12:31

Voetbalfan2002 +5580

Nee want van Feyenoord krijgt hij een lekkere zak geld! En over 2 jaar mag hij op verhuur bij Dordrecht wie wil dat nou niet!

02-11-2024 12:32

Michael 1974 +22035

Vraag: moet je je achternaam inleveren en als je bij Feijenoord gaat spelen. Koning kan je dan nooit meer zijn, hoogstens nicht van de koning of zo.

02-11-2024 12:38

ajaciedje90 +60545

Feyenoord 017 heeft heel veel overtredingen nodig. Scheidsrechter vindt het tot nu toe allemaal prima zonder kaarten.

02-11-2024 12:31

trodat4030 +97195

Benieuwd wie straks clubtopscorer wordt, Simeon of Unuvar (beide alweer +1 vandaag) of toch iemand anders..

02-11-2024 12:28

trodat4030 +97195

Elgyn of Jorrel? ;-)

02-11-2024 12:30

ajaciedje90 +60545

Jorrel natuurlijk!

02-11-2024 12:31

trodat4030 +97195

Mooie pegel.

02-11-2024 12:27

ajaciedje90 +60545

GOAAALLLLLLL

02-11-2024 12:24

Soccerskins v2 +43474

Opvallend dat Barron de laatste tijd vaker op de bank zit

02-11-2024 12:09

BackInBlack +14614

Ben benieuwd.

Ik ben er van overtuigd dat Ajax de komende jaren volle bak moet inzetten op doorstroming van top jeugd.

Tevens op het langdurig vastleggen van Farioli

02-11-2024 12:07

Matzet +5421

Dat gaat ook gebeuren. Het barst van het talent en de spelers ontwikkelen zich goed.

02-11-2024 12:26

trodat4030 +97195

Dat laatste zou ik voorzichtig mee zijn, laat hem eerst maar bewijzen dat hij (straks met betere spelers) ook weer echt Ajaxvoetbal kan spelen ipv enkel een selectie fit krijgen en vervolgens een combinatie van hardwerkendFeyenoordvoetbal en counterendPSVvoetbal spelen. Lukt hem dat ook, dan kan je het idd overwegen. Vooralsnog is 2,5+ jaar lang zat.

02-11-2024 12:26

BackInBlack +14614

Ik ben er voorstander van om weer eens een trainer langdurig bij Ajax 1 te zien.

Vooralsnog zet hij flinke stappen met een matige selectie.

Bovendien, ik zou zo 123 geen betere weten op dit moment.

Continuïteit zou fijn zijn

02-11-2024 12:50

trodat4030 +97195

Huh, normaal volume???

02-11-2024 12:03

kesselcity +1312

Opstelling u17?

02-11-2024 11:49

Sampaoli +39345

Engel; Alvarez Perez, Kasanwirjo, Tilborg, Fränkel; Koka, Ayyildiz, Acheampong; Simeon, Nash, Teuwsen.

Ajax mist dus Romers. Barron (net terug) op de bank, net als smaakmaker van o16 Ouazane.

02-11-2024 11:52

Sampaoli +39345

5-2 nu. Mooie actie Darko, goed afgemaakt invaller Soesanna. Ajax heeft het beduidend lastiger in de tweede helft met opportuun spel van AZ. Is een echte jeugdwedstrijd geworden nu, met veel ren- en vliegwerk.

Bij Ajax vallen centrale verdediger Owolabi en uiteraard Darko zeer positief op. Juist van Tatuh (aanvoerder) had ik meer verwacht. Zit verder goed in elkaar, dus ook credits naar de trainer.

02-11-2024 11:45

Matzet +5421

De sfeer op de Toekomst is dit seizoen heel anders dan de afgelopen jaren. Er is veel meer plezier, rust en duidelijkheid. Iedereen krijgt z’n kansen, beloftes worden nagekomen en er is perspectief. Dat zie je ook terug in het spel en in de resultaten.

02-11-2024 12:24

Voetbalfan2002 +5580

O15 wel echt een lekker team, als jongste van de uitgelichte teams. Is er nog niet heel veel aandacht voor maar met talenten als grootfaam, Darko en Tatuh zitten er wel potentiële toppers tussen. En een Vis of Deniz kunnen zich op termijn mogelijk ook ontwikkelen naar het profvoetbal!

02-11-2024 11:06

Slang3 +46149

Tatuh ja? Harde werker die zijn goaltjes mee pikt en profiteert van zijn fysieke voorsprong, maar dan zou ik eerder Owolabi aanwijzen

02-11-2024 11:14

Sampaoli +39345

o15 op 1-4 nu, mooie goal Zandgrond. 32 minuten gespeeld.

Lopen na de 1-3 van Deniz in 5 minuten 3x volledig door de verdediging heen, waar Tatuh en Darko nog een 1vs1 met de keeper miste doet Zandgrond het wel.

02-11-2024 10:48

Lullo +6121

Spelen lekker hoor. AZ staat non-stop onder druk.

02-11-2024 10:48

Ballie1993 +36

Goede goal weer voetballen echt heel goed

02-11-2024 10:48

Sampaoli +39345

Goal uit penalty voor Deniz, prima ingeschoten. Verdiende de penalty ook zelf na mooie kap.

02-11-2024 10:42

ajaciedje90 +60545

Via deze stream kan je de 015 kijken bij uit bij AZ 015
https://www.az.nl/inside-az/nieuws/live-az-onder-15-ajax-onder-15

02-11-2024 10:26

PaulusH +3107

Darko weer prima goaltje.

02-11-2024 10:24

PaulusH +3107

En minuutje later lange bal tussen verdediger en doelman die allebei bal niet hebben en in leeg doel schieten voor AZ.

02-11-2024 10:25

PaulusH +3107

Heel goede assist dit voor Tatuh zijn goal, knap doorkoppen.

02-11-2024 10:31

PaulusH +3107

Deniz nu uit penal 1-3. Jammer van tegengoal want op deze manier zou een 0-5 of meer niet ondenkbaar zijn geweest. Winnen snel bal terug, nog niet super veel kansen maar stuk dreigender Ajax met meeste spel op helft AZ of rond middenlijn met Ajax aan de bal.

02-11-2024 10:43

PaulusH +3107

Zandgrond met de 1-4, hier kan je als alles goed valt richting dubbele cijfers gaan. Want je maakt nog lang niet alle kansen af nu.

02-11-2024 10:48

Voetbalfan2002 +5580

Die darko moet toch lekker o16 gaan spelen. De uitdaging bij o15 lijkt er wel een beetje uit!

02-11-2024 10:26

kukuuuu +1113

Ajax015 ook te zien op az.nl!

Ps kan mn account ook op openbaar gezet worden.., nadat u dat gedaan heeft mag u deze comment wel wissen)

02-11-2024 10:15

Baco123 +6874

Hup Ajax o 17
Pak die kakkies❌❌❌

02-11-2024 10:04

trodat4030 +97195

Ja mensen, er is een livestream!

https://www.youtube.com/watch?v=SB838_IDgKM

02-11-2024 09:37

Cosey2 +7123

Tik op de neus pleister erop.

02-11-2024 09:31
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.