'Zou droom zijn om voor zo'n club te spelen'

door ArthurV 15

'Zou droom zijn om voor zo'n club te spelen'

door ArthurV 15

Laatst geüpdatet

Fausto Vera heeft tegenover Crack Deportivo nogmaals aangegeven een transfer naar Ajax wel te zien zitten. Vorige week liet Fernando 'Bocha' Batista - de trainer van Argentinië O23 - al doorschemeren dat er scouts van Ajax op de tribune zaten voor het Argentijns talent.

'Ik focus mij op Argentinos Juniors en als er een aanbieding komt uit het buitenland, zal ik samen met mijn familie de best mogelijk beslissing proberen te nemen voor mijn toekomst', vertelt Vera, die nog een éénjarig contract heeft. 'Ik denk dat elke speler in Argentinië droomt van de stap naar Europa. Ik ben gelukkig hier, voel mij op mijn plek, maar als er een aanbod komt dat goed is voor zowel de club als voor mij, dan zal ik daar over nadenken.'

Vera is zich bewust van het feit dat meerdere clubs achter hem aanzitten, waaronder Ajax. 'Ja, er zijn geruchten rond meerdere clubs in Europa. Ajax is een prachtige club. Het zou voor mij een droom zijn om voor zo'n club te spelen. Ik wacht rustig af.'

Een week geleden liet de controlerende middenvelder tegenover Ajax Showtime weten nog niets over de interesse te kunnen zeggen. 'Het zijn slechts geruchten. Ajax is natuurlijk wel een club waar ik graag naar toe zou gaan.'

Lees meer over:
Plaats reactie

Rockpotje +9598

Ik vraag me af wat het plan met hem is als hij gehaald wordt. Hij is 20 en is dit seizoen pas een beetje doorgebroken. Hij zou een aankoop zo als Sanchez kunnen zijn en er meteen staan. Maar het lijkt me niet onlogisch dat hij nog een aanpassingsjaar nodig heeft. En dan loopt hij eigenlijk jeugd in de weg en kan je beter een ervaren speler halen die er meteen staat.

29-07-2020 13:10

Simon1 +2959

Als het een droom is, waarom neemt je zaakwaarnemer geen contact op en maken we er een mooie deal van, indien hij goed genoeg wordt/is bevonden?

28-07-2020 22:31

Soccerskins +1

Ik heb liever iemand met meer ervaring, Pulgar van Florentina lijkt me een fantastische aanwinst voor Ajax. Betwijfel alleen of hij haalbaar is.

28-07-2020 21:49

Chris86 +321

Ik ben uiteraard geen scout, maar iets zegt mij dat dit een voltreffer zou zijn! Had het in het eerste topic over hem al aangegeven; past volgens mij geweldig bij Ajax op de 6.

28-07-2020 21:26

AjaxHoorn +32989

Lijkt me het type wat je goed kunt gebruiken.
Ik zelf zou het jammer vinden als Martinez uit de as moet vertrekken. Hij heeft een hele sterke periode gehad, gevolgd door een mindere periode met het hele team in zijn debuut jaar. Ik denk dat hij iets te traag is voor een goede back, maar dat kan ook lijken.

28-07-2020 20:28

GvanAchteren +871

Wat ik van hem zie (met alle beperkingen) is hij niet beter dan een Alvarez, die we al hebben. Niet doen, zou ik zeggen.

28-07-2020 19:31

MosesD +14687

Ik hoop dat Ajax Eduard Atuesta weet te halen. Dat is echt een blauwdruk van een Ajax speler. Zeer goed en rustig aan de bal, technisch vaardig, gevoel voor ruimte, snel en als Colombiaan kan hij natuurlijk ook bikkelen. Daarnaast als controleur verzorgd hij veel assists. Je moet maar eens wat beelden van hem bekijken. Hij is ook goedkoper dan Vera.

28-07-2020 21:56

afca1985 +21409

Staat in de belangstelling van Ajax volgens een Amerikaanse bron, dus wie weet

28-07-2020 22:19

MosesD +14687

Ja, wat is die site ook alweer waar altijd vrij goede en gedetailleerde rapporten staan? Van wat ik van hem zie, vind in het wel n echte Ajax-speler. Jij?

29-07-2020 11:17

AlexIbarra +19287

Ik heb hem maar kort bekeken hoor maar dit is juist een jongen die graag iets met de bal doet waar Alvarez de bal gewoon zo snel mogelijk moet inleveren.

Vind ze totaal niet vergelijkbaar, een beetje als Boilesen en Dijks.

28-07-2020 22:51

Mikee +6409

Boilesen. Dijks. Je kan je nu toch niet met voorstellen dat de één aanvoerder was, en de ander groots werd aangekondigd dat ie toch bij Ajax bleef.

28-07-2020 23:37

VoorOnzePloeg +5132

De tijd dat Boilesen en Dijks bij Ajax speelden, waren de slechste tijden die ik als Ajax fan heb meegemaakt.

29-07-2020 01:48

zlatan505 +0

Dan ben je niet al te lang fan, of je hebt een niet al te best lange termijngeheugen.

Het Ajax onder Blind in 2005/2006 en het Ajax onder Jol in 2010/2011 was veel dramatischer. Ajax onder Koster of Wouters was overigens ook niet best.

29-07-2020 07:13

WantAmsterdam +116198

Ajax onder jol was zo slecht nog niet, haalden heel veel punten en lieten mooi voetbal zien. En er waren spelers zoals Suarez, eriksen, Vertonghen enzo eronder. Het ajax tussen 2013-2016 was echt bizar slecht, bedoel, 2015-2016, oké , veel punten gehaald en bijna kampioen. Maar een middenveld bestaande uit bazoer, Klaassen en Gudelj was echt een schande voor onze club, en dan nog dijks een tete als backs, spelers die jaren in de opleiding bij Ajax zaten maar helemaal niks met een bal konden. Ook de twee jaren ervoor waren niet beter, met spelers zoals duarte sigthorsson, de sa, boilesen, veld hoorn... tijdelijk een middenveld uit Klaassen en de jong.
God ben ik blij dat die tijden voorbij zijn

29-07-2020 16:52

036AFCA97 +146682

@ozymandias

Check ff mijn comment onder het Ajax wil Kubo huren topic. Benieuwd of jij t realistisch vind. Je onderbouwt je mening vaak goed ;)

28-07-2020 19:29

036AFCA97 +146682

Zoals Ozy hieronder zegt alleen deze jongen halen als Nico vertrekt. Hij lijkt graag naar Ajax te willen komen, dus dat is top.

Matheus Henrique kan natuurlijk ook, als Donny bijvoorbeeld vertrekt.

28-07-2020 19:23
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.