'Hoef als Amsterdammer niet lang te wennen'

door Finn Dekker 6

'Hoef als Amsterdammer niet lang te wennen'

door Finn Dekker 6

Laatst geüpdatet

Als mensen kritiek hebben op zijn spel, laat Quincy Promes het liefst zijn voeten spreken. Dat zegt de aanvaller in gesprek met het Algemeen Dagblad. De Ajacied was woensdag belangrijk met een hattrick tijdens de 5-0 overwinning van Ajax op Fortuna Sittard.

'Er is veel over mij gezegd en geschreven. Maar ik denk dat ik de laatste duels mijn waarde heb bewezen. Ik hoef niet lang te wennen. Ik kom hier vandaan, ik ben Amsterdammer', aldus de rechtspoot, die afgelopen zomer overkwam van Sevilla FC. Promes staat na negen officiële duels op zes goals en twee assists.

'Ik krijg misschien sneller kritiek dan anderen omdat mensen mij niet hebben zien spelen bij Spartak Moskou', concludeert Promes, die in 135 duels in Rusland 66 goals maakte en 34 assists gaf. 'Hier wil ik ook belangrijk zijn.'

Lees meer over:
Plaats reactie

Meerkoet +2

Jongen uit het juiste hout gesneden zo lijkt het.
Dienstbaar en geen fratsen.

26-09-2019 12:33

insectenverdelg +23498

Als promes vast op 10 komt te staan kan hij topscoorder worden met zn snelheid , inzicht voor ruimtes en diepgang. Donny is wel iets verfijnder op 10, maar ik denk dat Promes voor t doel gevaarlijker is.

26-09-2019 11:16

Ajaxmax +1

Ik, als Amsterdammer, ben wel blij met een Amsterdammer in het team. Zit een mooie bluf in Quincy!

26-09-2019 10:52

Wimmel +1

En hij begint het ook waar te maken. Wel grappig, juist deze gezonde arrogantie is waar vele Nederlanders weer over zullen vallen. Ik kan er prima van genieten.

26-09-2019 10:55

PetrusKeizer +10739

en ZO is het maar net!

26-09-2019 16:14
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.